Share
Go down
airvucko
Los Angeles Lakers

Re: New Orleans Hornets

on Thu Mar 15 2012, 20:21
Kolka je bre ovaj Kaman budalcina! loltreskanje
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Thu Mar 15 2012, 20:22
Ovo je totalni car Laughing
wall#2
Washington Wizards

on Thu Mar 15 2012, 20:24
Laughing koji lik
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Thu Mar 15 2012, 20:25
Bolee ga tuki Very Happy XD
Mrakar
New Orleands Pelicans

on Fri Mar 16 2012, 08:50
Ne mogu da vjerujem da nijedan trejd nije napravljen. Vjerujem da se poksavalo ali trebali su razdijeliti ove pod svaku cijenu jer svejedno neki igraci odlaze na ljeto, zasto ih cuvati jos ovih 18 utakmica kad ne idemo u playoff.

Kamana bi uzele neke ekipe(Boston, Phila, Hawksi,...) za ugovor koji istice i pick.
Landry bi isto bio koristan nekim ekipama sada za playoff a i njemu istice ugovor tako da bi mnogi bez opterecenja za sledecu godinu mogli da ga uzmu

Ocekivao sam barem jedan od njih da ode i da dobijemo pick ali nista Sad
Sada samo da ne optuste kamana ko sto se prica pa da ga neko pokupi besplatno. Ako ga vec nisu trejdali neka ostane tu a oni supci nek se puse Very Happy
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Fri Mar 16 2012, 09:54
Stvarno unistise solidnu proslogodisnju ekipu.Ma i od ovoga bi se moglo nesto napraviti ali vidi se da to nije u interesu nicijem.
Strax
Sacramento Kings

on Fri Mar 16 2012, 14:33
Davno NO Arena nije bila ovako prazna.
Strax
Sacramento Kings

on Sun Mar 18 2012, 08:31
Da li je moguće da ih je serendalo onako u četvrtoj četvrtini? Kakav comeback.
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Thu Mar 22 2012, 03:07
dzek Fan svaka cast na partiji
Kole
Miami Heat

on Thu Mar 22 2012, 17:42
Kakav Paul, kakve pm Laughing
Jaz
Los Angeles Clippers

on Fri Mar 23 2012, 01:34
Jumpman
Miami Heat

on Fri Mar 23 2012, 01:36
preterivanje, za moj ukus.
Jaz
Los Angeles Clippers

on Fri Mar 23 2012, 01:39
Za koga?
Jumpman
Miami Heat

on Fri Mar 23 2012, 02:15
pa ne bih bas rekao da je ostavio veci trag u horentsima od lerija. mozda sam samo nostalgican, ko zna.
Jaz
Los Angeles Clippers

on Fri Mar 23 2012, 02:19
Meni su tu negde, al mi je preterivanje za Mourninga, Bradonja je trebao ispred. Mourning ce ipak biti upamcen kao legenda Heata.
Jumpman
Miami Heat

on Fri Mar 23 2012, 02:25
pa da igrao je duze od njega tamo.. verovatno je morning tu zbog toga sto su ga oni draftovali.
Jumpman
Miami Heat

on Sun Mar 25 2012, 04:08
dzek opet sabija
Kole
Miami Heat

on Sun Mar 25 2012, 10:27
M-V-P Very Happy
Off:
Imam ga u fantaziju
Jaz
Los Angeles Clippers

on Sat Mar 31 2012, 22:54
Sta bih dao da Gordon skine to odelo i uleti u igru. Sad
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat Mar 31 2012, 23:04
Sta bi dao da Gordon potpise za nas.Vjerovatno cemo mu ponuditi ugovor,ali ko zna kakav ce odgovor biti.Nesto sumnjam da mu je Portland visoko na listi pozeljnih destinacija.
wall#2
Washington Wizards

on Sat Mar 31 2012, 23:06
ajde hornetsi,bolji ste zasada
AleksaTebra
Chicago Bulls

on Sun Apr 01 2012, 21:29
Imali su veliku prednost i cinilo se da samo Kobi to moze da preokrene u korist Lejkersa.Izgledalo je kao da su se ukocili nakon ulaska Kobija sredinom cetvrte cetvrtine,iako mu nije isao sut za distance pokusavao je ispod kosa i slobodnim bacanjima da resi stvar.Cinilo mi se da Vaskez nije nagazio liniju,ali sudije su dosudile loptu za Lejkerse.Jarret Jack je u odlucujucim trenutcima promasio ono sto se retko promasuje i to u najvaznijim trenutcima utakmice.Inace je odigrao veoma dobru utakmicu sa dvocifrenim brojem poena i asistencija i bio najbolji uz Jasona Smitha.Imali su sansu da se izbore za produzetke,ali je Vaskez imao problema sa izvodjenjem zbog dobre odbrane Lejkersa i to je uradio dobacivsi Smithu koji je bio prinudjen da sutne za tri poena,ali je bio izblokiran od strane Spanca Gasola.
Mrakar
New Orleands Pelicans

on Tue Apr 03 2012, 18:03
Posto se vec kristalise situacija oko konacnog poretka da malo napisem nesto o narednoj sezoni i nba draftu sto se hornetsa tice.

Minnesota sigurno ne ide u playoff tako da ce 2 picka biti u lutriji.
U najboljem slucaju dobijamo prvi pick od minnesote(nesto slicno kao cavsi prosle godine sa pickom clippersa). Naravno Davis ide sa prvim a sa drugim zavisi od toga kako ostali izaberu. Najbolje bi bilo MKG ali on ide kao drugi ili treci(racunam robinsona i njega na poziciji 2 i 3). Tako da ostaju Barnes, Lamb ili Beal. Ako gordon odluci da nece ostati onda njega trejdati a draftovati Beala koji djeluje kao isti igrac.
Najgora opcija je da pick Hornetsa spadne do 6 mjesta(sto je maksimalno) a Minnesotin ostaje na 12. Iako je draft dobar mislim da se nece toliko usreciti sa tim igracima. Mozda uzeti Sullingera i Marshala ako budu slobodni tada.

Najvjerovatnije je da ce biti treci ili cetvrti pick i 12. Ja bi volio ako uspiju sa ovim prvim da uzmu nekoga visokog(Davis, Robinson, Sullinger) da sa drugim uzmu Quincy Millera koji ima dobre predispozicije da postane odlican NBA igrac. Ne bi volio da uzmu Drummonda jer imam neki osjecaj da ce on biti najveci promasaj ovog drafta.

Od ovih igraca odlaze Kaman, Landry i Belineli. Ja ne bih produzivao nikoga od njih ali sve zavisi i od drafta...

Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Tue Apr 03 2012, 18:57
po meni su Kaman i Landry korisni i vjerovatno bi ih mnogi zeljeli a italijan je truba u odbrani...
LeonDeb
Oklahoma City Thunder

on Tue Apr 03 2012, 18:57
Na vasem mjestu bi sa prvim pickom uzeo marshalla ako dobijete taj pick od 3.-5. pozicije...o milleru ni ne razmisljajte jer se on sa takvom gradjom i takvom radnom navikom nemoze nosit s nba igracima...najbolje bi vam bilo uzet pg-a i nekog centra,cetvorku,ako kojim slucajem uzmete prvi pick,odma se kupi davis i sa slijedecim bi vam najboljim izbor bio marshall...definitivno najpametniji igrac na draftu,jedino so treba popravit sut i malo napad,al i to mu dodje...Ako vam propadnu svi ovi poput sullingera,perryja jonesa,opet neko poput hensona bi se odlicno uklopio jer iam sutinu,skok i obranu...ovo su samo nagadjanja...al od millera,lamba,pa cak i barnes nebi trebali uzimat...barnes je dosta opao zbog ovakvog loseg march madnessa...drummond je truba,al mozda najtalentiraniji...
Sponsored content

Back to top