Share
Go down
LeonDeb
Oklahoma City Thunder

Re: Oklahoma City Thunder

on Fri Mar 23 2012, 20:33
Dobro,okej,to je posteno ali procitaj ovo ranije za fan bazu...pa u onoj katastrofalnoj sezoni prvoj kada su imali skor 23-59,pa te godine su punili dvorane kao lude i publika je bilo isto ludilo kao i danas i kada su vodili i gubili...naravno da ce doci jedno vrijeme kada ce okc suckat i kada ce morat ici u rekonstrukciju momcadi,al nece sigurno biti poput knicksovih navijaca,oni znaju da ovaj gm i ova cijela uprava zna sastavit momcad i tako ce i bit...a sad pustimo te price i uzivajmo u kosarci thundera koja mozda niej toliko lijepa,al je atraktivna i efikasna...Btw pa jel ti nisi moderator tmao na onom drugom forumu...
Mrakar
New Orleands Pelicans

on Fri Mar 23 2012, 20:56
Pa koliko god je katastrofalna ta sezona, to je prva sezona i normalno da ce ljudi dolaziti jer su zeljni kosarke, pitanje je sta ce biti kasnije...

Nisam vise, povukao sam se Smile
LeonDeb
Oklahoma City Thunder

on Fri Mar 23 2012, 21:00
Haha i bolje da jesi...nesto promatram taj forum,pa totalno je propao...naravno meni brdo ovih topica otvoreno ali nista ne komentiram pa opet,sve prazno...steta

On topic,haha znao sam da ces to napisati...a dobro i to je dijelom istina,al sto bi onda bobcatsi trebali reci,kada su dosli zive duse nije bilo,kao i hornestima,a svi znamo da je north carolina uz indianu najkosarkasija drzava u SAD-u
Mrakar
New Orleands Pelicans

on Fri Mar 23 2012, 21:08
New Orleans je vise grad fudbala (saintsi su tamo glavni, a bobcatsi su ocajni od kako su nastali tako da nije ni cudo sto su sada poluprazne dvorane
LeonDeb
Oklahoma City Thunder

on Fri Mar 23 2012, 21:33
Ma govorim o charlotte hornetsima...oni kada su imali i dobre sezone,odlicne sezone nisu bile pune dvorane...
Mrakar
New Orleands Pelicans

on Fri Mar 23 2012, 21:37
nisam gledao nista direktno ali ono sto sam gledao u snimku opste nije lose izgledalo...
LeonDeb
Oklahoma City Thunder

on Fri Mar 23 2012, 21:53
Ma meni su hornetsi uvijek dragi,zbog barona davisa,pa bryanta,da znam da je glupo ali neka,pa najdrazeg playa CP3-a i mozda najdrazeg igraca,samo mi je zao sto je zavrsio u onakvoj momcadi,katastrofa...čudo od ekipe...
Iggy9-13
Phoenix Suns

on Fri Mar 23 2012, 21:57
Kuzman wrote:Kako su ga carski docekali Respekt!

Baš mi ga je žao Sad . On mi je oduvijek bio baš za Lakerse.
wall#2
Washington Wizards

on Sat Mar 24 2012, 11:15
Kakva tekma,289 koseva,Kevin-Russel i Harden,jebote kakav trio,110 koseva od 149
Bradley
Boston Celtics

on Mon Mar 26 2012, 12:57
Perkins izdominirao Yey
4evaStK
Los Angeles Lakers
http://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Fri Mar 30 2012, 12:40
Kakav kurac Durant Facepalm nista ovaj covek nije uradio da bi njegov tim pobedio sinoc, glavni igrac Thundersa je Westbrook, i Skot Bruks koji je posle poluvremena uveo fantasticnu taktiku, a to je da Westbrook ubaci u svoj supermegagigaultraturbobust pogon i tako da cim primi loptu, odma trci najbrze sto moze ide na ulaze, mid range suteve takodje nije uopste promasivao posle prve cetvrtine, i pronalazio je saigrace jako lepo, uopste se ne moze reci da covek nema mozak, ima ga, i zna da ga koristi, a drugo je to sto je on jako mlad, i sto je pred njim duggg put do usavrsavanja njegovog plana igre, ima te zute minute stvarno kad uzima neke gluposti od suteva, ali stvarno je ovo fantastican igrac, on je zasluzan za pobedu protiv nas, dok je Durant samo uletao ponesto da ubaci, cisto radi statistike, ko je gledao zna o cemu pricam, a onih 0/7 u prvih 10 minuta igre za Duranta kafa I ovaj Harten je totalni choker, svaku loptu koju je dobio je ispaljivao prema kosu, i to sto je dodao 4-5 puta loptu, to su njegovi saigraci pogadjali i sad ispada kako je on igrao lepo i imao 4 asistencije, statistika je strasno smesna stvar. Tako da je Rasel bio najzasluzniji, iako sudije na njega gledaju kao na zlatno jaje.
Kole
Miami Heat

on Fri Mar 30 2012, 12:55
Ne mozes tako da zakljucis nakon jednog meca. Ko je gledao prvi mec protiv Dalasa ove godine, Durantovih 50 poena ove godine, Majami... Zna zasto je on toliko dobar.
SN10
Phoenix Suns

on Fri Mar 30 2012, 13:19
odigra jednu losu utakmicu i kurac je od igraca..

quite interesting
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Fri Mar 30 2012, 14:06
Pa da,jedan los mec i ispadas iz MVP trke.
LeonDeb
Oklahoma City Thunder

on Tue Apr 03 2012, 03:12
Opet westbrook glumi indijanca,zanimljivo svaki put protiv memphisa...durant dobro krenuo pa sad uzeo par lakih suteva i masio,jbg,zasad jako dobro drzi gaya...harden odlicno igra...idemo...
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Tue Apr 03 2012, 11:12
NEMAJU POJMA IZGUBILI U GOSTIMA. SRANJE TIM. DURANT ISPADA IZ MVP TRKE.
SN10
Phoenix Suns

on Tue Apr 03 2012, 11:13
mirise mi da ce ispasti u prvoj rundi playoffa kako su krenuli
LeonDeb
Oklahoma City Thunder

on Tue Apr 03 2012, 11:24
Pa igrali su kod kuce...ahah nemojte me rugat...opet je ovo bilo "lagano opustanje" u tekmi...spremaju se za miami...stvarno su jucer igrali sa pola snage i to ce im se jednom obit o glavu,nadam se da ce u playoffu igrat ozbiljno
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Tue Apr 03 2012, 13:56
ma nema sanse ubio ih memfis, bolji su od njih sto posto
LeonDeb
Oklahoma City Thunder

on Tue Apr 03 2012, 14:18
Hahaha vidit ces sta je ubijacina sutra...nakantat ce opet miamija..
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Tue Apr 03 2012, 18:58
Slomit ce se mnogi na Memfis vjeruj mi. Imaju jaku centarsku liniju ,a to ce biti presudno.
LeonDeb
Oklahoma City Thunder

on Tue Apr 03 2012, 19:01
Pa Memphis je zajebana ekipa al nevjerujem da bi oni mogli oklahomu uzet u playoff seriji,prosle sezone skoro al ove nema stvarno sanse...sad su to nagadanja al rijetko kad su ove sezone durant poglavito i ekipa odigrali ovaku losu tekmu...
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Tue Apr 03 2012, 19:08
Tvrda odbrana je tvrda odbrana.
LeonDeb
Oklahoma City Thunder

on Tue Apr 03 2012, 19:40
Istina...al ne toliko tvrda koliko promaseni ziceri...jbg...vise srece drugi put...
D.Rose25
Chicago Bulls

on Thu Apr 05 2012, 05:19
Sta sam rekla? - izgubili ste i od Memphisa i od Miamija Smile
Sponsored content

Back to top