Share
Go down
LeBron
Cleveland Cavaliers

Re: Sacramento Kings

on Fri Jan 06 2012, 06:30
Au kakva pobeda! Tajrik na kraju kao da igra 10 godina. I Salmons isto dobar na kraju. Svaka im cast.

A sto se tice situacije sa Kazinsom. Pa, svi smo raspravljali o tome gde ce on da ode. Nikome nije ni palo na pamet da ce Vestfol da dobije otkaz... Ko zna, mozda je tako i bolje po Kingse. Verovatno da jeste.
Strax
Sacramento Kings

on Fri Jan 06 2012, 09:26
Ni na kraj pameti mi nije bilo da mogu da preokrenu posle onog prvog poluvremena. Svaka čast na poslednjoj četvrtini, tako se igra! Sada mi je krivo što nisam odgledao do kraja, ali LP će to popraviti svakako.
Sky
San Antonio Spurs

on Fri Jan 06 2012, 14:29
evo i Cousins proigrao kad je otišao Westphal.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Fri Jan 06 2012, 14:31
Igra on dobro cele sezone. Smile Wink
Ali, ja jos uvek ne mogu da shvatim da mi nije na pamet palo da bi Vestfol mogao da leti pre Kazinsa. Laughing
Sky
San Antonio Spurs

on Fri Jan 06 2012, 14:34
ja sam o tome cijelo vrijeme potajno mislio, tako loš trener da vodi hrpu igrača kojima treba lopta.. neće ići.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Fri Jan 06 2012, 14:38
Nije on ni los trener. Ne znam Da je los, ne bi bio toliko godina u NBA. Jednostavno, nisu se nasli. A i ekipa do sad bila nije nesto, da se ne lazemo.
Ove sezone druga stvar. Tajrik, Tornton, Kazins, Salmons, Fredet, Hikson... Videcemo sta ce novi trener uraditi. Ja bih stvarno voleo da, makar, udju u plej of.
Sky
San Antonio Spurs

on Fri Jan 06 2012, 14:47
Kingsi su vjerojatno najtalentiranija ekipa u ligi. da se košarka igra po talentu, vjerojatno bi bili prvaci, ali ne razmišljaju glavom uopće. trener koji može imati sve konce u rukama bi posložio te igrače da igraju dobro. Westphal nije uspio i vidio si im skor dok je bio trener sada na početku. Evans bez problema može biti među top 3 SG-a, treba mu trener koji će ga srediti. Cousins može postati monstrum pod košem, samo da netko radi s njim i da ga srede. Chuck Hayes i Jason Thompson su jedini normalini igrači tamo. treba im trener koji će se moći nositi s Cousinsom i Evansom i napraviti ih pravim igračima i vođama, jer imaju sve predispozicije da obojica to postanu.
Mrakar
New Orleands Pelicans

on Fri Jan 06 2012, 17:19
Nisu se usrecili na sa novim trenerom...
Strax
Sacramento Kings

on Sat Jan 07 2012, 00:59
Samo nek bude bolji od Westphala. I nek Kingsi lepo sačekaju i naredni draft, da imaju sreće na lutriji pa da tek onda razmišljaju o nekim rezultatima. Ovako su samo talentovani, ali i previše zeleni.
Strax
Sacramento Kings

on Mon Jan 09 2012, 11:25
Dobru šansu su sinoć Kingsi imali i nisu je iskoristili. Orlando u "odsustvu" Howarda je totalno drugačija ekipa, i Kingsi su uspeli da održe egal do samog kraja, ali kada su mogli da prelome i da pobede, oni su tipično, pravili gluposti. Moram priznati da sam se usrao kad sam video onaj Evansov pad pri kraju prvog poluvremena, nije mogao da se osloni na članak koji je već povređivao. Bio sam ubeđen da će to značiti neku makar kraću pauzu od par utakmica, ali on se vratio živ , zdrav i veseo već u drugom poluvremenu. I krenuo je da igra kao ludak, niko nije mogao da ga zaustavi... na početku treće je Magic mini-serijama došao do neke osetnije prednosti, ali tek bi onda stupili pravi Kingsi na parket. One man show Thorntona (koji pre toga nije mogao da se sastavi) ih totalno vraća u utakmicu, pa onda asistencije Evansa, poeni Thompsona (koji je samo tada sinoć igrao). I onda kada su poveli 2 razlike i kada su trebali da okrenu rezultat u potpunosti u njihovu korist, onda su krenuli da greše u dodavanju. I to one početničke greške... naravno, Magic to nije smeo da ne iskoristi, posle se i Dwight vratio u igru i nije im bilo spasa.
U svakom slučaju, Evansova blistava rola: 28 poena, 8 asistencija, 3 skoka, 10-16 iz igre i dosta donešenih poena nekome u fantasyu.
Strax
Sacramento Kings

on Thu Jan 12 2012, 11:06
Tako je, trpajte Raptorse. Evans napokon ulazi u formu (sinoć mu jedino procenat šuta smetao), i ako se ne povredi, očekujem sve bolje i bolje igre od njega do kraja sezone. banana3
Mr.Big Shot
Detroit Pistons
http://www.facebook.com/dragan.22

on Thu Jan 12 2012, 13:55
Samo toliko, sut 7 od 22 jeb'o ga otac ludi! I Cousins je imao odlicnu partiju sinoc, 21 poen i 19 skokova.
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Thu Jan 12 2012, 18:13
Strax svrsava na Evansa pa smara.Da je to Kobe ili neko drugi uradio,bilo bi pljuvanja za njegove strane Laughing
Mr.Big Shot
Detroit Pistons

on Thu Jan 12 2012, 20:30
Hahaha, ma ne bi on to... Very Happy
Strax
Sacramento Kings

on Sun Jan 15 2012, 11:18
Katastrofalno veče Kingsa, pogotovo Evansa. Istina da nije bilo realno da naprave brejk u Dallasu, ali 39 razlike je nepodnošljivo. 22-86 iz igre, 2-21 za tri fp Sve sam rekao.
Na drugoj strani je Vince mogao da ih puni kako god je hteo...
Mr.Big Shot
Detroit Pistons

on Sun Jan 15 2012, 14:00
Samo 23 poena u prvom poluvremenu Facepalm A i Fredette opet razocarao...
Strax
Sacramento Kings

on Thu Jan 19 2012, 13:47
Kakva briljantna 4/4 za Kingse. Primili su svega 8 poena, a ono što me je najviše iznenadilo kada sam jutros gledao, je kombinovana odbrana (zona) koju su igrali u poslednjoj četvrtini. Niti je to klasična 2-3 ili 3-2 zona, jednostavno "odbrana iznenađenja" koja je svakako doprinela da se u čitavoj onoj euforiji Pacersi pogube u napadu. Na kraju veliki comeback i odlična pobeda Kingsa za podizanje morala. Evans opet ušao u one "svoje momente", ali vratiće se, ne brinem.
Strax
Sacramento Kings

on Sat Jan 21 2012, 09:26
Tyreke "Terrific" Evans! Trpaj Spurse bre. Umalo tripl-dabl, 23 poena, 11 skokova, 7 asistencija, 10-19 iz igre.
Jason
Nemam omiljeni tim

on Sun Jan 22 2012, 02:45
sta se desilo kazinsu ?
Strax
Sacramento Kings

on Sun Jan 29 2012, 09:47
Jimmer imao šut za pobedu, šteta, to bi bio hladan tuš za "njegove navijače". Odličan comeback Kingsa u četvrtoj , nažalost, nisu ih dokrajčili. Evans briljantan... Isaiah Thomas džoker sa klupe.
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sun Jan 29 2012, 18:21
Odbrana im je truba malo ali cini mi se da spremaju neki trejd veci...stvarno puno potencijala ali.....
Jaz
Los Angeles Clippers

on Fri Feb 03 2012, 09:54
Bravo Tyreke za sut 20 sek. pre kraja! Fan Katastrofalna odbrana na samom kraju, Portland je zasluzio produzetak.
Strax
Sacramento Kings

on Fri Feb 03 2012, 14:50
Sa Thorntonom Kingsi ne gube Clap Svaka čast.
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Fri Feb 03 2012, 14:58
Thorton i njegova toplo-hladno igra
Strax
Sacramento Kings

on Sun Feb 05 2012, 09:08
Kingsi dominiraju po NBA parketima, idemo po titulu! banana3

Šalu na stranu, oni stvarno moraju da budu odlični i na kolektivnom i individualnom nivou kada planiraju nekoga da pobede, pa čak i ove ekipe u rangu Warriorsa i slabije. Očigledno da je sinoć samo prva petorka igrala bukvalno. Imali su čak 19 skokova više od GSW-a, od čega je Kazins imao 20, a Thompson 16. Tyreke odličan takođe...
Sponsored content

Back to top