Share
Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Jaz
Los Angeles Clippers

Re: Playoff picture

on Fri Mar 02 2012, 11:25
[Only admins are allowed to see this link] (3. i 4. mesto)

Neverovatno kako je gusto na Zapadu. Ne dao Bog nekoj ekipi da veze 3-4 poraza, odmah ispadaju iz Top 8.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Fri Mar 02 2012, 11:41
Sasvim su lepo analizirali i Istok i Zapad. Bice na Zapadu svasta do kraja.
D.Rose25
Chicago Bulls

on Fri Mar 02 2012, 12:54
Gledam ovaj deo za istok i sve vreme mislim kako ću sad da napišem kako NY može da pobedi Miami, kad ono i Shaq to kaže Smile

A šta mislite ko od top 10 sa zapada neće ući u PO?
Mr.Big Shot
Detroit Pistons
https://www.facebook.com/dragan.22

on Fri Mar 02 2012, 13:14
Ako NY pobedi Miami u best of 7 seriji onda sam ja sveti Petar... kafa
Sky
San Antonio Spurs

on Fri Mar 02 2012, 13:18
nema šanse da Knicksi pobjede Miami u playoffu, Miamijeva petorka je bolja od Knicksa na svakoj poziciji osim centra, a i klupa Miamija je raznovrsnija. ako Wadea ne ide, stave Millera. ako ne ide LeBrona, stave Jonesa ili Battiera. ako Bosha ne ide, stave Haslema. a da Amarea ne ide, stavili bi Jeffriesa, koji bi trebao dobiti zabranu igranja u playoffu koliko je nekonzistentan.
Strax
Sacramento Kings

on Fri Mar 02 2012, 15:08
Beše to jedne godine kada smo ih kao 8. dobili u Play-offu A kada je u pitanju ovaj slučaj, verujem u slučajnosti Laughing
jocamelo7
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

on Fri Mar 02 2012, 15:12
Sky wrote:nema šanse da Knicksi pobjede Miami u playoffu, Miamijeva petorka je bolja od Knicksa na svakoj poziciji osim centra, a i klupa Miamija je raznovrsnija. ako Wadea ne ide, stave Millera. ako ne ide LeBrona, stave Jonesa ili Battiera. ako Bosha ne ide, stave Haslema. a da Amarea ne ide, stavili bi Jeffriesa, koji bi trebao dobiti zabranu igranja u playoffu koliko je nekonzistentan.
O kakvoj klupi pricas?
Pa imamo jednu od "najdubljih" klupa u ligi Smile
Ali da budem realan, tesko da mozemo da dobijemo Heat.
D.Rose25
Chicago Bulls

on Fri Mar 02 2012, 15:14
Igraće se najmanje 6 utakmica NYK-MIA ako tako bude ispalo, a lično kao fan Čikaga, više bih volela da igramo prvi krug sa Bostonom, nego sa NY.
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Fri Mar 02 2012, 15:17
Ma da, kao i prosle godine, Heat je bio najjaci, i onda im se u finalu desio Ma to se bre nikad ne zna, sa zapada ko god da izadje u finale, ja im dajem mnogo vece sanse nego Majamiju ili Bullsima koji ce bar po mom misljenju biti glavni za finale, OKC, Spursi, Dallas, Portland, sve paklene ekipe.
Edit: i Kliperse sam zaboravio, oni su takodje jako zajebani i ne treba ih izbaciti.
D.Rose25
Chicago Bulls

on Fri Mar 02 2012, 15:19
Mislim da će Spursi proći kao prošle godine. Imam neki filing da će na zapadu Denver da napravi neko iznenađenje.
SN10
Phoenix Suns

on Fri Mar 02 2012, 15:21
Spursi,

i prosle godine su oni kao pakleni pa im se desi memfis..i pretprosle godine su pakleni pa im se desi finiks Rolling Eyes

portland je pregotivan tim ali nemaju oni sanse nista da urade oko price u finalu...polupovredjeni generalno
-the lood-
Utah Jazz

on Fri Mar 02 2012, 15:24
Niksi će u PO napraviti iznenađenje ili će biti počišćeni u prvoj rundi, tako mi nekako izgledaju Ne znam
jocamelo7
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

on Fri Mar 02 2012, 15:39
-the lood- wrote:Niksi će u PO napraviti iznenađenje ili će biti počišćeni u prvoj rundi, tako mi nekako izgledaju [Only admins are allowed to see this image]
slazem se Smile
Mislim da ove godine OKC osvaja
Iako volim Nikse, mnogo mi je draza zapadna konferencija
voleo bih da LAC naprave bum neki u plejofu
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Fri Mar 02 2012, 15:43
ja i dalje ne znam sta vi vidite u tim niksima Mellow
Strax
Sacramento Kings

on Fri Mar 02 2012, 15:43
Rano je još za Clipperse, mada nije da nisu zajeban tim. Očekujem čupavo finale Majami - Oklahoma... Što se Niksa tiče, ne očekujem više od 1. runde. Eventualno ako kao 6. ili 5. dobijemo po kvalitetu sličnu ekipu, ali teško...
Lawson
Denver Nuggets

on Fri Mar 02 2012, 16:38
SN13 wrote:
Spursi,

i prosle godine su oni kao pakleni pa im se desi memfis..i pretprosle godine su pakleni pa im se desi finiks Rolling Eyes

portland je pregotivan tim ali nemaju oni sanse nista da urade oko price u finalu...polupovredjeni generalno
ja vjerujem da ce portland napraviti neki fin trade sad do deadlinea,wallace i felton su na cijeni i mogli bi dobiti dosta za njih,a i za batuma ako ne misli ostati...
a kod nas sve zavisi od povreda..ako budemo zdravi mozemo iznenaditi kao i memphis prosle sezone,ako ne mozemo biti pometeni u prvoj rundi...
-the lood-
Utah Jazz

on Fri Mar 02 2012, 16:39
Seljak wrote:ja i dalje ne znam sta vi vidite u tim niksima [Only admins are allowed to see this image]
tako se pričalo i za Dallas prošle godine, a svi znamo (posebno ti [Only admins are allowed to see this image]) kako se završilo, zato treba biti pažljiv u procjenama Smile
SN10
Phoenix Suns

on Fri Mar 02 2012, 17:18
tako se pričalo i za Dallas prošle godine, a svi znamo (posebno ti [Only admins are allowed to see this image]

druga stvar je to..dalas je bio neugodan protivnik svima i nije ista prica kao za nikse sada..mada ako uber kul igrac po imenu jeremy lin zasija NEBO JE GRANICA [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]
D.Rose25
Chicago Bulls

on Fri Mar 09 2012, 18:44
Mislim da će Bucksi stići NYK i na kraju će biti gusto za 8.poziciju, imaće relativno slabije ekipe u skoroj budućnosti (Toronto, New Jersey, Cleveland i Golden State), za razliku od NY-a (Philadephia, Chicago, Indiana 2x).
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Fri Mar 09 2012, 18:52
Tesko, jako tesko. A za mene i neprihvatljivo. Very Happy
Jumpman
Miami Heat

on Fri Mar 09 2012, 18:54
sta si se ti vezao za taj njujork odjednom? Very Happy
D.Rose25
Chicago Bulls

on Fri Mar 09 2012, 18:56
Kad bi Bucksi uspeli da se doguraju do 8.mesta, onda bi pustili da Miami bude 1. već su vas 2x pobedili, pa ono... nikad se ne zna Wink
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Fri Mar 09 2012, 19:00
Nije odjednom. Od kad je dosao Melo. XD
Vagoncina ekstraordinare. awesome
Jumpman
Miami Heat

on Fri Mar 09 2012, 19:02
D.Rose1 wrote:Kad bi Bucksi uspeli da se doguraju do 8.mesta, onda bi pustili da Miami bude 1. već su vas 2x pobedili, pa ono... nikad se ne zna Wink
osim ako mi vas ne pustimo da vi idete na njih
mada cisto sumnjam da bilo ko sa istoka osim cikaga (ovo sam rekao samo iz postovanja awesome) moze da nas dobije u plejof seriji. Very Happy
Sponsored content

Back to top