Share
Go down
Sky
San Antonio Spurs

Re: Draft 2012

on Wed May 02 2012, 15:19
što bi ja dao da mi sa 7. pickom (naravno, ako ga dobijemo) izaberemo Harrisona Barnesa. ajme Yey Yey
Kevin Durant
San Antonio Spurs

on Wed May 02 2012, 18:50
Lawson wrote:Jedno pitanje za ove sto su pratili NCAA:
Ko je najbolji od ove cetvorice [Only admins are allowed to see this image]

Dion Waiters
Tony Wroten
Doron Lamb
Marquis Teague

pratio sam NCAA po meni daleko najbolji Teague, odlican play voli vise zabiti nego asistirati ali mislim da je to lako promeniti imao je nekoliko dobrih rola u NCAA,brz skocan, sut solidan samo mora vise da se podredi timu da vise gleda da asistira ali kazem da ce se to lako izabrati i + jako mlad igrac 93 godiste znaci ima njemu jos mesta za napredak iskreno volio bih ga videti eto mozda u phoenixu nash ce sigurno otici tako da nadju zamenu i mislim da bi im ovaj profil igaca jako dobro lezao [Only admins are allowed to see this image]
Kevin Durant
San Antonio Spurs

on Thu May 03 2012, 21:40
Sky wrote:što bi ja dao da mi sa 7. pickom (naravno, ako ga dobijemo) izaberemo Harrisona Barnesa. ajme [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

ajme tesko brate Barnes ide sigurno u top 3 [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]
Mrakar
New Orleands Pelicans

on Fri May 04 2012, 03:23
davis, robinson i kidd-glichrist idu 99% ispred barnesa
Vidim vecina stavlja i Beala ispred njega
LeonDeb
Oklahoma City Thunder

on Fri May 04 2012, 03:46
A sad robinson ko zna...meni samo davis i mkg sigurni kao prva dva picka,stoposto oni idu prvi
wall#2
Washington Wizards

on Fri May 04 2012, 13:57
Koji pick ce imati Wizardsi?
Bradley
Boston Celtics

on Fri May 04 2012, 13:59
Ne zna se jos
Sky
San Antonio Spurs

on Fri May 04 2012, 14:08
ne znam zašto je MKG tako visoko na mockovima, Gerald Wallace, igrač koji je na koledžu imao vrlo slične statse te stil igre je izabran tek pred kraj 1. runde.
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Fri May 04 2012, 15:22
Da si ga gledao,sve bi ti bilo jasno.
Kevin Durant
San Antonio Spurs

on Fri May 04 2012, 18:09
Mrakar wrote:davis, robinson i kidd-glichrist idu 99% ispred barnesa

Gledaj robinson i kidd su odlicni igraci ali pogledaj visinu robinskon 203 pitanje je sa tom visinom moz e li senositi sa NBA PF, isto tako kidd nista specijalno sto se tice napada sut tu i tamo odbranu strahovit ali kazem limitiran je u napadu,nesto popput igoudale je, dok Barnes je odlican na oba kraja terena zna odigrati odbanu sutrnuti iz driblinka ima vise nego dobar sut i moze odigrati sasvim dobru odbranu pratio sam ga dosta u NCAA i ovu sophomore sezonu je odigrao sasvim solidno jbg ispali su prerano ali mislim da to nije razlog da padne na draftu toliko nisko. Uzmimo primer Hardena iz Oklahome lik je na martovskom ludilu cini mi se ispao u drugom krugu igrao poziciju posta jer su uglavnom frorsirali odbranu covek nije postojao na terenu nije se cuo i Oklahoma ga pokupi sa 3 pozicije i gle danas dobili jednog velikog igraca sa velikim IQ
Lawson
Denver Nuggets

on Fri May 04 2012, 18:12
Kevin Durant wrote:

Gledaj robinson i kidd su odlicni igraci ali pogledaj visinu robinskon 203 pitanje je sa tom visinom moz e li senositi sa NBA PF, isto tako kidd nista specijalno sto se tice napada sut tu i tamo odbranu strahovit ali kazem limitiran je u napadu,nesto popput igoudale je, dok Barnes je odlican na oba kraja terena zna odigrati odbanu sutrnuti iz driblinka ima vise nego dobar sut i moze odigrati sasvim dobru odbranu pratio sam ga dosta u NCAA i ovu sophomore sezonu je odigrao sasvim solidno jbg ispali su prerano ali mislim da to nije razlog da padne na draftu toliko nisko. Uzmimo primer Hardena iz Oklahome lik je na martovskom ludilu cini mi se ispao u drugom krugu igrao poziciju posta jer su uglavnom frorsirali odbranu covek nije postojao na terenu nije se cuo i Oklahoma ga pokupi sa 3 pozicije i gle danas dobili jednog velikog igraca sa velikim IQ
I faried je 2.03 Wink
Kevin Durant
San Antonio Spurs

on Fri May 04 2012, 18:17
Lawson wrote:
Kevin Durant wrote:

I faried je 2.03 [Only admins are allowed to see this image]
Gledaj u denveru je lako istaci se covece daju preko 110 poena pa hebem li ga na run and gun kosarku prosek od igraca bi imao 10 tak poena i plus dobru minutazu...
Lawson
Denver Nuggets

on Fri May 04 2012, 19:18
Razlika je sto rijetko kojeg prosjeka svrstavaju u top 3 rookiea [Only admins are allowed to see this image]
i taj isti prosjek od igraca ima i najvise skokova od svih rookiea [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]
P.S U koju ekipu ti mislis da ce otici ti gore nabrojani pa da se nece moci istaci??
cisto sumnjam da ce u top 5 pikova birati miami,lakersi,oklahoma,dallas,boston pa da se ne moze istaci neki od tih igraca Wink
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Fri May 04 2012, 19:35
Kevin Durant wrote:

Please,please,please.
LeonDeb
Oklahoma City Thunder

on Fri May 04 2012, 22:24
Da,al je harden bio te godine uvjerljivo najbolji igrac,all around,nosio jadne sun devilse do march madnessa koji su imali samo njega i par role playera...a ovo za MKG-a ti nije jednostavno trebalo...
Kevin Durant
San Antonio Spurs

on Sat May 05 2012, 19:34
LeonDeb wrote:Da,al je harden bio te godine uvjerljivo najbolji igrac,all around,nosio jadne sun devilse do march madnessa koji su imali samo njega i par role playera...a ovo za MKG-a ti nije jednostavno trebalo...

brate moras priznati kid je stvarno ogranicen momak u napadu kazem nesto tipa igoudala koji nikada nije bio nesto sepcijalno u napadu.....

pa o tome ti i pricam bio je ubedljvlo najbolji igrac ali ga nije bilo na martovskom ludilu pa opet je rangiran visoko dakle to ne mora nista da znaci
nellepb
Memphis Grizzlies

on Sat May 05 2012, 19:51
Pa svi koji su gledali UK ove godine znaju da je KID masina za odbranu.Pa kada imas 12pts7.5REB jbg decko ne uzma puno lopti u napadu.On je nesto sto kaze Igudala ili malo Ariza Smile
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat May 05 2012, 20:05
Ja mislim da ce on biti duplo bolji igrac od obojice.
wall#2
Washington Wizards

on Sat May 05 2012, 20:13
SymphonyX wrote:Ja mislim da ce on biti duplo bolji igrac od obojice.
Kevin Durant
San Antonio Spurs

on Sat May 05 2012, 21:24
SymphonyX wrote:Ja mislim da ce on biti duplo bolji igrac od obojice.

sve to zavisi koliko je spreman uloziti u sebe ja iskreno bih voleo da postane daleko bolji igrac ali trenutno nije,limitiran je u napadu mora bas dosta poraditi na sutu, nije to to.... za odbranu stojim i kazem da je strahovit nema sumnje ali ali hocu reci da je barnes kompletniji igrac trenutno od kidda
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat May 05 2012, 21:31
Kidd je vodja,nevjerovatan atleta,strasan odbrambeni igrac,u tranziciji postize poene kao od sale.Sut jeste malo slabiji,ali mu je post igra dosta solidna.Barnes ima talenat,mozda i veci,ali kad bi samo to igralo Melo bi bio ubjedljivo najbolji igrac lige.
Kevin Durant
San Antonio Spurs

on Sat May 05 2012, 21:33
SymphonyX wrote:Kidd je vodja,nevjerovatan atleta,strasan odbrambeni igrac,u tranziciji postize poene kao od sale.Sut jeste malo slabiji,ali mu je post igra dosta solidna.Barnes ima talenat,mozda i veci,ali kad bi samo to igralo Melo bi bio ubjedljivo najbolji igrac lige.

Jos je rano reci da je vodja,daleko od toga mora jos on pokazati da je vodja na terenu da se razumemo... Hoces reci da Barnes ne zna igrati odbranu? ne razumem ovu tvoju poslednju recenicu [Only admins are allowed to see this image]
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat May 05 2012, 21:34
Ne znam da crtam jbg.
nellepb
Memphis Grizzlies

on Sat May 05 2012, 22:13
Pa jbg nije lako da uporedjujemo KID I BARNESA:)Barnes je nesto tipa Grangera ili tako nesto:)uzma puno suteva jbg,ja bi iskeno voleo da uspeju oba igraca zanimljiva su:)ali KID-u dajem malu naklonost:)
Lawson
Denver Nuggets

on Sat May 05 2012, 22:13
@KD
nisam pratio ncaa ali po vasim pisanjima taj kidd lici na brona,bar meni(atleta,dobar odbrambeni,dobar ulaz,slabiji sut) dok ovaj vise lici na meloa??
pogledaj samo gdje je jedan sad a gdje je drugi,sto znaci da ne mora neko ko je zvijer u napadu uvijek biti bolji od onog koji je vise odbrambeno orijentisan Wink
Ima tu vise primjera,al ja sam ti samo naveo ovaj jedan...
Evo ti jos primjer proslogodisnje draft klase...
Pogledaj koliko je PFova izabrano prije Kennetha pa onda pogledaj koliko je tih PFova bilo bolje od njega ove sezone,a od njega se cak nije ocekivalo ni da skace na istoj razini kao na koledzu.. Wink
Sponsored content

Back to top