Share
Go down
SN10
Phoenix Suns

Re: Draft 2012

on Tue Jun 19 2012, 15:24
al bez preterivanja...jebemmuzivot 2 godine jedino njega pratim po NCAA,jos se pojavljivala po mockovima mogucnost da dodje u sunse i onda se ovo desi fp
Michael Jordan 23
New York Knicks

on Tue Jun 19 2012, 17:31
Starsky wrote:
Michael Jordan 23 wrote:Bas mi zao Salindzera,a Perry Jones ne ide medju prvih 10,eventualno 12-13.

Na svim mock draft predvidjanjima je medju 10 prvih pikova,najvjerovatnije 9. i ide u Detroit
[Only admins are allowed to see this link] Prvi mock draft koji je izasao kada sam ukucao Wink Ovde je 21.,ali uzece ga neko izmedju 10 i 15 pika.
Legolas
Boston Celtics

on Tue Jun 19 2012, 19:59
Bradley Beal - oko ovog decka se dize velika prasina, cak ga uporedjuju sa Ray Allen-om.
Strax
Sacramento Kings

on Tue Jun 19 2012, 20:38
Na pocetku su tako govorili ovi sa mocka, a onda sam odgledao par utakmica Beala i video ga kao drugacijeg igraca. Nema ni blizu dobar sut kao Ray Ray, ali je sistem u Floridi takav da sutiraju nenormalan broj trojki (uostalom, najbolja suterska ekipa na collegeu), u cemu u svakom slucaju prednjaci Boynton (cini mi se oko 7-8 sutnutih po mecu)... Bradley osim toga voli i da probija, da ulazi pod kos, ume da pokupi skok, nije los atleta... uprkos tome sto ima jedva 190 cm.
Lawson
Denver Nuggets

on Tue Jun 19 2012, 20:48
i ovog porede sa Allenom...http://nbadraft.net/players/darius-johnson-odom
The Dream
Minnesota Timberwolves

on Tue Jun 19 2012, 22:58
Ja ili ne znam kako igra Rej Alen ili oni ne znaju. Nijedan od ove dvojice me ni blizu ne podseca na Alena. Obojica su dosta snazni, ali nijedan nije neki suter po onome sto sam ja video. Za Bila su govorili da ima istu mehaniku suta kao Rej, ali je to smesno, sta oni gledaju, ne znam.
I cini mi se da je Dzon Henson dosta podcenjen, jako je dugacak, dobar bloker, a koliko sam ja video ima i solidan sut i moze ponesto i ledjima da odigra, neki poluhorog.
Cini mi se da je Barns precenjen, sve sto sam vidjao od njega je nemogucnost da izgradi dobru poziciju, suta dosta teskih suteva, neke fejdavej suteve preko ruke, a nije da ih pogadja. Koliko sam video na merenjima, ima dobre rezultate, mada me nije nesto ubedio u to tokom sezone.
Lawson
Denver Nuggets

on Tue Jun 19 2012, 23:05
A kakav je ovaj Lamb pa ga porede sa Millerom? XD XD
Cak sam vidio kod jednog igraca prije par mjeseci da su ga poredili sa Kobe-jem...ne sjecam se tacno kojeg... XD
Strax
Sacramento Kings

on Tue Jun 19 2012, 23:14
Bil mene podseca na Erika Gordona, samo za nijansu brzi i prodorniji igrac (i nizi je malo) i nesto slabijeg suta (nemojte da vas zavaraju 5 sutnutih trojki po mecu, Florida ih timski redovno sutne po 30).

A taj sto su ga poredili sa Kobijem, mislim da je Shabaz Muhammed... sledece godine ce na draft.
Lawson
Denver Nuggets

on Tue Jun 19 2012, 23:17
Strax wrote:Bil mene podseca na Erika Gordona, samo za nijansu brzi i prodorniji igrac (i nizi je malo) i nesto slabijeg suta (nemojte da vas zavaraju 5 sutnutih trojki po mecu, Florida ih timski redovno sutne po 30).

A taj sto su ga poredili sa Kobijem, mislim da je Shabaz Muhammed... sledece godine ce na draft.
sad ga porede sa MKG...
The Dream
Minnesota Timberwolves

on Tue Jun 19 2012, 23:51
Lawson wrote:A kakav je ovaj Lamb pa ga porede sa Millerom? [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]
Cak sam vidio kod jednog igraca prije par mjeseci da su ga poredili sa Kobe-jem...ne sjecam se tacno kojeg... [Only admins are allowed to see this image]
Sa kojim Milerom? Padaju mi na pamet samo 3, a ni na jednog ne podseca.
Bek od 198 i rasponom ruku od 225 cm, Odlican atletski, solidan sut sa poludistance, ali je pickica od igraca, uvak se sakrije kad je najvaznije.
Cini mi se da i od njegovog saigraca nece biti nista, Dramond, nestvarne predispozicije, cak moze i neki sut da pogodi, ali deluje strasno nezainteresovano na terenu.
Legolas
Boston Celtics

on Wed Jun 20 2012, 12:10
[Only admins are allowed to see this link]
po ovom mock draftu reri Dzons bi trebao da ddje u boston, al bi to bilo dobro
Lawson
Denver Nuggets

on Wed Jun 20 2012, 12:36
The Dream wrote:
Lawson wrote:A kakav je ovaj Lamb pa ga porede sa Millerom? [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]
Cak sam vidio kod jednog igraca prije par mjeseci da su ga poredili sa Kobe-jem...ne sjecam se tacno kojeg... [Only admins are allowed to see this image]
Sa kojim Milerom? Padaju mi na pamet samo 3, a ni na jednog ne podseca.
Bek od 198 i rasponom ruku od 225 cm, Odlican atletski, solidan sut sa poludistance, ali je pickica od igraca, uvak se sakrije kad je najvaznije.
Cini mi se da i od njegovog saigraca nece biti nista, Dramond, nestvarne predispozicije, cak moze i neki sut da pogodi, ali deluje strasno nezainteresovano na terenu.
Regijem Wink
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Wed Jun 20 2012, 21:31
Vrijednost Barnesa raste jer je bio odlican na workout-ima sirom lige plus treneri gledaju blagonaklono na njegovu transformaciju sa collegea u NBA.
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Thu Jun 21 2012, 19:34

Kole
Miami Heat

on Mon Jun 25 2012, 21:16
Jared Sullinger not invited to the NBA Draft
The player won't be in the Green Room

Former Ohio State star and two-time all-American Jared Sullinger will watch the NBA draft inside a Columbus restaurant, not in the green room in Newark's Prudential Center, after the NBA declined to invite him to Thursday's draft. NBA executive vice president Stu Jackson told ESPN.com that Sullinger would not be invited based on the reports the league had received that Sullinger wouldn't be selected in the top 15. "He's more likely to go in the teens or in the 20s," Jackson said. "We continue to have contact with teams, but at this late date we don't anticipate inviting him." ESPN.com's Chad Ford reported last week that Sullinger's medical reports were flagged by a number of teams after the Chicago predraft camp because of a back issue. Satch Sullinger said Monday that the family isn't anticipating an invitation and will host a party at a Columbus restaurant instead. "We haven't been invited, so we're not going to go," he said. Jackson said the official green-room list of projected lottery players will be released Tuesday. The players must be notified by late Monday since they have to be in New York by Tuesday night. Jared Sullinger worked out Monday for Detroit, which picks ninth. "I know we haven't been invited and so we're not going to go," Satch Sullinger said. "Unless (Pistons GM) Joe Dumars said they like him at No. 9, we're not going to go."
Michael Jordan 23
New York Knicks

on Mon Jun 25 2012, 21:19
Shocked Shocked Shocked Pa sta je ovo...
Jaz
Los Angeles Clippers

on Mon Jun 25 2012, 22:59
Najnoviji Mock Draft
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Mon Jun 25 2012, 23:22
Klivlend je ekipa koja ce se najbrze oporaviti i napraviti najbolji sastav za buducnost, jedva cekam da im se pridruzi Barnes, bice to jako lep sastav i solidan trio Irving-Tristan-Barnes awesome Strasno su mi gotivni, gledacu ih sigurno od pocetka sezone.
sinisa123
Atlanta Hawks

on Tue Jun 26 2012, 14:24
Kako Saly pada pa to je nevjerovatno. Zanima me ako neko prati forume Bostona jel ima neki info. da će ga oni draftovati? Jer ako ga Boston ne uzme pada Atlanti na 23 [Only admins are allowed to see this image], mada ni Fab Melo nije loš.
SN10
Phoenix Suns

on Tue Jun 26 2012, 14:26
jel draft u noci izmedju cetvrtka i petka ili fp ?
Sky
San Antonio Spurs

on Tue Jun 26 2012, 14:30
da, sa noći 28. na 29.
Strax
Sacramento Kings

on Tue Jun 26 2012, 14:31
Mogli bi da se okupimo na chatu Very Happy
SN10
Phoenix Suns

on Tue Jun 26 2012, 14:33
u 1 sat posle ponoci po nasem ?

ja cu doci mrtav pijan verovatno oko pola 2,taman da vidim sta ce oni moji paceri uzeti [Only admins are allowed to see this image]
sinisa123
Atlanta Hawks

on Tue Jun 26 2012, 14:33
važi. ja ću biti na chatu [Only admins are allowed to see this image] . inače ovi workauti pred draft su ključni. svojevremeno je vlada radmanović došao, opalio desetak trojki za redom, i sijetl ga draftovao.
Sky
San Antonio Spurs

on Tue Jun 26 2012, 14:36
SN13 wrote:u 1 sat posle ponoci po nasem ?

prošle godine je također "krenulo" u 1, a na 11. pick je vrijeme došlo u 3 i pol. :S
Sponsored content

Back to top