Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

26 Re: Isaiah Thomas on Wed Jan 11 2017, 19:29

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Jos jednom cestitke Kingsima.

View user profile Online

27 Re: Isaiah Thomas on Wed Jan 11 2017, 19:45

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
Imam jedno pitanje za vas strucnjake, s obzirom da se ne treba upustati u rasprave, Celticsi ce imati 1. Ili 2.pick sa '17 drafta koji kazu da ce biti najjaci u zadnjih 10 godina,a najperspektivniji su tu bekovi Markelle Fultz i Lonzo Ball,ako Celticsi draftuju njih,koja je buducnost? Ko leti trejdom? Da li IT4 ostaje ili ce da trejduju te pikove?

View user profile

28 Re: Isaiah Thomas on Wed Jan 11 2017, 23:15

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Ja nemam pojma sta ce napravit,vjerovatno ni Ainge jos nema plan jer se situacija moze promijenit mnogo puta do trade deadlinea,a ne do drafta.Najvise logike ima da probaju da uhvate nekog visokog (Cousins) ili pravog swingmana poput Butlera.Sad te stvari zavise od trzista i zahtjeva drugih strana,ali u svakom slucaju,Boston je u sjajnoj situaciji.Brown i pik Netsa uz neki mali dodatak je ozbiljno iskusenje za bilo koji tim.

View user profile Online

29 Re: Isaiah Thomas on Wed Jan 11 2017, 23:54

Strax

Administrator
Administrator
Ja mislim da njima sada još četvorka kvalitetna fali da budu na neki način kompletni, Amir nije taj kalibar. Ne znam da li su uključeni u trku za Milsapa, ali mislim da bi im legao samo tako. Pogotovo što se tandem Milsap-Horford već pokazao odlično

View user profile Online

30 Re: Isaiah Thomas on Thu Jan 12 2017, 00:20

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Dugorocno se Millsap ne uklapa u planove.32 godine,a FA na kraju sezone.Sledece ljeto (2018.) Thomas i Bradley dolaze na naplatu,sto znaci da ne vrijedi za njega vezat pare.On svakako nece htjet ugovor kraci od 4 godine.

View user profile Online

31 Re: Isaiah Thomas on Thu Jan 12 2017, 00:21

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Njima je Bredli najbolji skakac, treba im malo bolji odbrambeni centar ili cetvorka.

View user profile

32 Re: Isaiah Thomas on Thu Jan 12 2017, 17:45

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Visoki je svakako prioritet broj 1,ali do njih je uzasno tesko doci.Cousins ili Whiteside,ne vidim treceg koji im donosi neophodni kvalitet za napad na Cavse.

View user profile Online

33 Re: Isaiah Thomas on Thu Feb 02 2017, 12:52

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2