Share
Go down
airvucko
Los Angeles Lakers

Re: New York Knicks

on Fri Apr 27 2012, 18:15
Steve Novak X-Factor!!!
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Fri Apr 27 2012, 18:42
To je to. Ostvarilo se ono sto nisam ni najmanje prizeljkivao. Ali, dobro. Verujem da nas, makar, ocekuje dobra kosarka.
jocamelo7
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

on Fri Apr 27 2012, 23:33
Chandler ima grip, pod znakom pitanja je za sutra.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Sat Apr 28 2012, 06:30
Ma jok i nece da igra. Rolling Eyes
jocamelo7
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

on Sat Apr 28 2012, 07:27
Satro nosi masku preko usta da ne zarazi ostale igrace
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Sun Apr 29 2012, 00:03
We told you so...
-the lood-
Utah Jazz

on Sun Apr 29 2012, 00:07
Bez Lina nemate šta da tražite u plejofu

Kako su odigrali dobru odbranu nad Carmelom, ono je za svaku pohvalu Vidjećemo šta će biti u game 2, a i zanima me doček u MSG-u.
Nego, ima li informacija o Imanu?
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sun Apr 29 2012, 02:29
Iman Shumpert is being taken to a local hospital for an MRI on his injured left knee.
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Sun Apr 29 2012, 02:35
Meni Shumpertova povreda potpuno isto izgleda kao i Rouzova, isto tako je koleno otislo na unutrasnju stranu, nadam se da nece puno propustiti.....
Strax
Sacramento Kings

on Fri May 04 2012, 11:03
Gledam načine na koji bi mogli da izvedemo trejd Stoudemire - Iguodala. Kao popularniji igrač (i verovatno idalje kvalitetniji), Amari bi trebao da ima veću vrednost u trejdu, a razlika u platama je 5 miliona u njegovu korist. Samo je takva situacije da plate ne bi mogle lako da se izjednače, mada bi sa nekim sign and tradeovima mogli to da rešimo. Dopizdio mi je tandem Stoudemire i Melo, Anthony je bogotac u napadu i voleo bi da ostane, ali za vatrogasca više nema mesta. Totalno je out forme, nekada jedna od najboljih četvorki lige, sada je postao prevara od igrača. A samo zato što mu ovaj stil, jednsotavno... ne odgovara!
I ako je moguće trejdovati Lina i dobiti pouzdanijeg plejmejkera, boljeg defanzivca. Onda bi se iz tipične ofanzivne (dobro, sa Woodsonom nismo baš "tipični") , sa sve Iguodalom, Shumpertom i Chandlerom transformisali u odbrambenu ekipu. Melo bi verujem bio dovoljan u napadu, te Jr i Novak sa klupe , a zna se da i Iggy ume da istrči kontru ili podeli asistenciju Ne znam On bi bio igrač za tranziciju i naravno, da kida u odbrani.
Dok sa druge strane, naravno... postoji ona realnija strana naše budućnosti, koju kontroliše uprava... i koja će dovesti Cartera i... Jordana Crawforda Hmm
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Fri May 04 2012, 11:25
Sta ce vam Igi? Mislim, dobar je ali i on je SF, kao Karmelo. Vama treba novi PF.
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Fri May 04 2012, 11:57
amarea ja mislim da ne zeli ni zvezda vise i jako tesko ce niksi napraviti tu nesto sto ide njima u korist. realno, pola igija ne mogu da dobiju za ovog raspada Laughing
Strax
Sacramento Kings

on Fri May 04 2012, 12:19
Nije ni Iggy bog zna kakav igrač, Amareu ova uloga koja ima u Niksima nikako ne odgovara, i siguran sam da on može na parketu da pruži još dosta što ne viđamo sada. Oni imaju Branda na 4-ci, koji je u godinama, svakako da će u skorije vreme tražiti novog igrača na toj poziciji. Stode bi postao prva zvezda u napadu i verujem da bi mu to sasvim odgovaralo.
Sa druge strane, istina Neco da nam treba PF, ali Melo može bez problema da pokriva tu poziciju, što je ove sezone veoma često radio. Recimo da je Chandler standardan u skoku i da na njega uvek možemo da računamo u reketu, i da po potrebi i Melo i Iggy mogu da mu pomažu. Melo po konstituciji može da prođe i kao 4-ka, a Iguodala zbog fizičkih predispozicija (odraza i snage).

Ovako zamišljam petorku sledeće godine:
PG - Novi plej (trejdovan za Lina)
SG - Shumpert
SF - Iggy
PF - Melo
C - Chandler

Sa klupe još JR, Novak, Beron...
A što se tiče tog novog pleja, inače ne volim kada jedinice ne igraju odbranu i kada se spoljna linija lako probija, ali u ovoj rotaciji mi je bitan pouzdan PG koji zna da deli loptu i pogodi trojku.
Jumpman
Miami Heat

on Fri May 04 2012, 12:22
jel ovo neko usao na straxov nalog? Krstenje
Strax
Sacramento Kings

on Fri May 04 2012, 12:23
Kamufliran sam, ništa drugo kafa

A baš sam se ponadao da bi mogao malo da raspravljaš o ovome u vezi Niksa Sad
Jumpman
Miami Heat

on Fri May 04 2012, 12:24
davno nisam video gluplji tvoj post, iskreno Very Happy
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Fri May 04 2012, 12:29
Ne znam bas kako bi islo da Melo igra PF-a cele sezone. Hmm
Kada biste doveli Dzosa Smita... To bi bio pos'o. On igra odbranu, ne bi arcio toliko lopti u napadu, skace... Mislim da bi vam bas legao.
Strax
Sacramento Kings

on Fri May 04 2012, 12:30
Stvarno mi je neko provalio u akaunt Glare Koji fegovi...

Ozbiljno, zbog čega?

@Nemanja
Može i J-Smoove , naravno, još bolje, samo za njega bi morali dodatno da oštetimo roster.
U trenutku mi se Iggy čini realnijim...

A što se tiče Mela na PF-u, nemamo mi neki problem sa visinom pa da ne možemo da igramo sa lažnom četvorkom.
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat May 05 2012, 21:50
Woodson to Melo: 'Return in better shape'
Mike Woodson wants Carmelo Anthony to lose weight and improve his overall game before reporting for training camp next year.
The Knicks' offseason hasn't even begun (a loss on Sunday would do the trick) and this probably won't sit well with Melo, but Woodson has a point -- Carmelo's career postseason record of 16-36 is the worst winning percentage of any player with at least 50 playoff games.
Source: New York Post
Mrakar
New Orleands Pelicans

on Mon May 07 2012, 00:42
Ovo je najgore organizovan roster u ligi(gore od Bobcatsa, oni barem nemaju nikoga Smile )
Na ljeto se obavezno rijesiti nekih ljudi i zadrzati samo par.
Stoudemirea pokusati uvaliti nekome za bilo sta. Spominjalo se da je Phila zainteresova za njega. Uzeti Iggya nazad i neki ugovor da se poklope plate i dati im jos i pick kakav.
Smith.
Sve ostale igrace osim Mela, Chandlera i Shumperta ne potpisivati opet(jedino Fields ako hoce za male pare i Lin isto).
Previse igraca koji nemaju mozga i koji ne mogu potrcati 2m...
Oko Mela treba graditi tim sa igracima koji su dobri u odbrani i zeljni igre. Eventualno ubaciti jos jednog jakog ofanzivca i to je to.
Iggy9-13
Phoenix Suns

on Mon May 07 2012, 00:53
A poznavajuci Knickse, sanse da se to desi su vrlo malene.
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Mon May 07 2012, 00:56
ali u potpunosti se slazem...
-the lood-
Utah Jazz

on Mon May 07 2012, 12:26
Mislite da bi Phila dala Igoudalu za Amarea, nisu ni oni toliko ludi.
Strax
Sacramento Kings

on Mon May 07 2012, 14:52
Postoji u NBA ona opcija da daš 2 igrača iz jednog tima u trejdu kafa Recimo da bi tu genijalnost Niksi upotrebili. Uz Amarea bi išao Fields ili neko sličan...
A za trejd Amare - J-Smoove bi moralo da se uključi još par igrača sigurno, ako ne i 3 tima. Zbog izjednačavanja plata.
Jumpman
Miami Heat

on Mon May 07 2012, 15:03
opet pola rostera ode onda. meni su karmelo i smit identican tip superzvezde. zaista ne vidim neku razliku izmedju njih. dzos smit je 200 puta svestraniji igrac od karmela ali karmelo to nadoknadjuje svojim vrhunskim napadackim repertoarom pa mu to po meni to dodje na isto. ali ja i dalje ne znam ko to moze da bude zainteresovan za propalog superstara koji se povredjuje na dve nedelje, godine mu ne idu na dole, ne igra odbranu i uzima 40 suteva po utakmici. zaista me zanima koji tim ce biti toliko glup da uzme amarija a da da nekog/neke dobre igrace.
Sponsored content

Back to top