Share
Go down
jocamelo7
Oklahoma City Thunder
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

Re: Trejdovi i transakcije

on Thu Aug 09 2012, 19:24
aman, to je Big Al Bakec, pa sta ti je Kuzmo... [Only admins are allowed to see this image]
Lawson
Denver Nuggets

on Thu Aug 09 2012, 19:55
Nebi bas da dajemo AAA-a ipak nam je to najbolji def. igrac...radije bi odradio nesta sa Wilsonom i Brewerom npr....Iggy mi nije nesta ekstra drag igrac ..
Chad Evans ‏@ChadEvansNBA
Jason Richardson is under the belief that he may get traded to Denver.

Ne znam bas koliko je dobro za nas da damo 3-4 igraca za Iggya i Jricha...jer ne vjerujem da ce biti Al i AAA za iggya i ovog...jer bi onda imali 6-7 krilnih igraca fp
airvucko
Los Angeles Lakers

on Thu Aug 09 2012, 20:20
Kuzman wrote:Ovo je win win za sve, osim sto mene malo cima ovaj deo oko trejdovanja nase centarske linije, mozemo mnogooo vise da dobijemo za Gasola, malo je samo Harington.

Realno uz Howarda i Jamison/Harington mogu da zavrse posao na cetvorci...
-the lood-
Utah Jazz

on Thu Aug 09 2012, 21:43
Nemoj da lupaš Kuzmane, Harington će vam doći bolje od Howarda [Only admins are allowed to see this image]
johnny24
Los Angeles Clippers

on Thu Aug 09 2012, 23:55
AFFLALO Yey
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Fri Aug 10 2012, 00:11
Sine, Harington najbolja cetvorka lige. Veruj mi. Wink

ON: Jako cu se razocarati ako Bajnamov sledeci klub ne bude bio Klivlend.
Lawson
Denver Nuggets

on Fri Aug 10 2012, 00:18
Harrington nije neki ekstra igrac ali za igru lakersa i vise nego dobar(naravno ako prodje trade gdje ce njima doci Howard),jer im pored howarda u reketu ne treba neki igrac koji ce mu smetati vec sto vise sutera i zato su i doveli Jamisona i "traze" Harringtona,obojica mogu ubosti tricu a to su i osjetili u PO-u kad je Al pored Gasola ubado trojke...Jest da bi onda lakersi bili tanki na 4orci i rezervnoj 5ici ali budimo malo realni,najbolje da im dodje Dwight za Bynuma i onda za Metu da dobiju Iggya??Pa da ekipa bude Nash,Kobe,Iggy,Pau,Howard....fp
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Fri Aug 10 2012, 00:22
Ma, sprdaju se svi. Dobar je Harington. On i Dzejmison bi odradjivali dobar posao.
Lawson
Denver Nuggets

on Fri Aug 10 2012, 00:27
Samo je meni malo poglupo da philladelphia za SAMO Iggy-a dobije Bynuma!!Mora tu jos neko da se ubaci(Vucevic-ORL,Wright-LAL/DEN) il tako neki igrac...mada me nebi cudilo da 20ak igraca promjeni sredinu u ovom tradeu fp
airvucko
Los Angeles Lakers

on Fri Aug 10 2012, 00:37
Interesantno je da Lejkersi imaju Gasola,Jamisona,Hilla i McRobertsa na 4ci+provlacilo se da je Kenyon Martin na meti Lejkersa,znaci nekakav s/t paket se sprema kome i za koga pitanje je...mozda cak i ne bude Orlando.
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Fri Aug 10 2012, 00:42
Jedan citat sa Lakers foruma

Houston didn't amnesty Scola, trade away their starting PG, and hoard young prospects for nothing

Stvarno sta Houston radi Ne znam
Kontam da je ovo poziv za Houston od strane Orlanda, jer uprava Orlanda, ako uopste tako nesto i postoji, je jasno rekla da zele pikove i mlade igrace, Gasol je sve samo ne mlad igrac Ne znam
Houston ima apsolutno sve sto Orlando zeli.
Imaju onog malog Jeremy Lamba, imaju Patterson ili kako se vec pise tacno, Torontov pik prve runde, i igrace sa ugovorima koji isticu naredne godine.
To Orlando zeli, ali sta stvarno ne znam sta Houston radi, Skola i Lowry nisu uopste losi igraci. Ja kazem da ako se nesto ne desi do ponedeljka, da od ovog trejda nema nista.
airvucko
Los Angeles Lakers

on Fri Aug 10 2012, 00:46
Ja nesto mislim da Gasol nikako nece iz LA...Lejkersi treba da jure SF-a "normalnog"...a HOU strasno,msm da su se lose proracunali i sad nznaju kud ce.
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Fri Aug 10 2012, 00:49
Evo novih vesti

Marc J. Spears ‏@SpearsNBAYahoo
In possible Dwight Howard trade, Sixers would also send center Nikola Vucevic to Orlando, source tells Y! Sports. 7fter avg 5.5 pts,4.8 rbs.
Jedina stvar koja odvaja ovaj rumor od onih prethodnih, je sto je ovo prvo objavio Adrian, a evo sad i Spears izlazi sa novim vestima....
Nije onaj slepac Amico i oni wannabe insajdere koji stavljaju svakakve gluposti u kojima su Lejkersi i Howard glavna prica samo da bi dobili sto vise folowersa na twiteru....
airvucko
Los Angeles Lakers

on Fri Aug 10 2012, 01:01
Dal bi ovo moglo da se obelodani do sutra? Shocked
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Fri Aug 10 2012, 01:52
Source close to Pau Gasol: Spaniard is not in the proposed 4-team deal that would bring DHoward to Lakers.
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Fri Aug 10 2012, 04:16
gotovo konacno. samo jos da vidimo ko je gde otisao..

Names in deal still emerging but sources say ORL definitely getting Afflalo, Harrington, Vucevic & one future 1ST from all three other teams.

Sources tell ESPN trade also calls for Sixers to get Jason Richardson with Bynum, with Iguodala to Denver & Dwight, obviously, to Lakerland.
Lawson
Denver Nuggets

on Fri Aug 10 2012, 08:27
Kalen Deremo ‏@PrincePickaxe
So now reports are Nuggets get Iggy, Nicholson and a protected 1st
rounder. That seems more understandable, and of course, Masai-like.
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Fri Aug 10 2012, 08:46
[Only admins are allowed to see this image]

Ladno smo doveli Howarda. Jebote u kakvom sam ja soku, i dalje ne mogu da verujem.
Ortak me zvao 5 puta, on ima trening u velikom parku, trce, kaze ustaj pali komp i pogledaj vesti Laughing odma sam znao Very Happy
Iguodala
Denver Nuggets

on Fri Aug 10 2012, 09:08
Au kakav trejd :O. I ja sam u soku. Igi presao u Denver Sad.
Lawson
Denver Nuggets

on Fri Aug 10 2012, 09:12
@Kuzman to je samo osnovica valjda...bice tu jos par igraca sigurno...Ne vjerujem da lakersi mogu proci samo sa Bynumom jbt...il mogu ako stern se umjesa [Only admins are allowed to see this image]
@Iggy predji i ti za Denver da navijas kafa
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Fri Aug 10 2012, 09:19
Ovaj Orlando radi za Sterna i LA.Nudili im tako dobre trejdove a oni na kraju uzeli nista...NI Bynuma cak Shocked Shocked
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Fri Aug 10 2012, 09:48
Orlando je sam kriv, oni su dobili ono sto su zeleli.
I sad idu po Shabaza naravno Smile
Mrakar
New Orleands Pelicans

on Fri Aug 10 2012, 09:59
Kakvi su ovo debili ja nevjerujem...
Pa bolji paket su mogli dobiti u bilo kojem drugom trejdu...(dobice oni ovde i 3 picka od ostalih ekipa ali to su sve pikovi ekipa koje ce zavrsiti u playoffu tako da tu i nema neke srece pogotovu na sledecem draftu koji nije sirok)

Pa Rocketsi su im davali Lamba, Martina, Jonesa, White, Asika, i par pickova a to je sigurno bolja ponuda jer bi dobili nekoliko potencijala, par pickova a opet bili ocajni da i njihov pick bude los...

Lakersi po ko zna koji put kradu i to mi vec ide na zivce. Zasto se ta fransiza mora uvijek izvuci preko poteza koji ne bi prosao nijednoj drugoj ekipi na svijetu. I Nasha su dobili ni zasta a ovo sa Howardom je smijesno...
Strax
Sacramento Kings

on Fri Aug 10 2012, 10:03
Nisam sada u mogucnosti da gledam pojedinacne plate, ali mi se cini da su svi dobro prosli ovde. Lejkersi ako su dali samo Bajnama, onda su najvise profitirali.

edit: Da, sad izvalih tek za Orlando.

Last edited by Strax on Fri Aug 10 2012, 10:14; edited 1 time in total
Mrakar
New Orleands Pelicans

on Fri Aug 10 2012, 10:11
Ako je stvarno ovako kao sto jeste, Magic nije da je lose prosao, nego treba otpustiti sve od cistaca do presjednika kluba...
Vrlo jednostavno, klub koji razmjenjuje zvijezdu treba da obezbijedi sledece stvari...
1. Cap Space - Veliki neuspijeh
Da se ocisti losih ugovora. Duhon, Turkoglu su jos tu, Nelsona su idioti produzili a i afflalov ugovor koji dobijaju nije bas najsjajniji.
2. Da dobije mlade igrace sa potencijalom - neuspijeh
Dobili su Harklessa i Vucevica, koji jesu mladi i imaju potencijala, ali potencijala da u najboljem slucaju budu prosjecni starteri a i to je malo vjerovatno
3. Da dobije dobre pickove - neuspijeh
Oni ce dobiti pickove od ove tri ekipe, ti pickovi uopste nece biti u lutriji i time ce na sledecem draftu pokupiti da oprostite onu stvar...

Ja se nadam da ovaj trejd ustvari nije kao sto je napisano
Sponsored content

Back to top