Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 40]

126 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Jul 07 2012, 21:16

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Tegeltija profesionalan?Ajde Dzomba,ne prdi.Ja vise gotivim Partizan,davno sam prestao da se cimam oko ovakvih stvari,ali ti nista nisi bolji od ovih kretena koji prosipaju mudrost u komentarima na ovaj video.Mozda je Covic lopov,ljiga i ne znam ti ja sta,ali covjek je obrazovan,ima dosta politickog ikustva i lako je preveslao ovog zajapurenog.Tegeltija nema ni O od objektivnosti,a profesionalizam necu da komentarisem.On je samo jos jedan pokazatelj u kakvom kurcu nam je sportsko novinarstvo.

View user profile

127 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Jul 07 2012, 21:26

Stary Oskol

All-Star
All-Star
Ne slazem se uopste da je Covic bio uspesniju u ovom nazovi TV duelu.Na mnoga pitanja nije imao odgovor,negirao je neke stvari koje su cinjenica kao sto je ona poruka preko fona,plus tokom odredjenog dela emisjie se ponasao kao cava preteci kako ce napustiti studio a sam je trazio da dodje.Tegi kada bi video da ovaj nece ili ne ume da odgovori na pitanje bi lagano rekao " dobro, idemo dalje".Slazem se da je razgovor na momente delovao nepristojno ali njih dvojica izgleda drugacije ne umeju.
Ovo sto je Covic rekao da mora da se ceka do 2016. kako bi se aktivirala stara CZ je stvarno sumnjivo ali ko zna kakva su tu muljanja sve radjena.
Uglavnom bilo je zanimljivo gledati ih.

View user profile

128 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Jul 07 2012, 21:35

Strax

Administrator
Administrator
Stary Oskol wrote:Ne slazem se uopste da je Covic bio uspesniju u ovom nazovi TV duelu.Na mnoga pitanja nije imao odgovor,negirao je neke stvari koje su cinjenica kao sto je ona poruka preko fona,plus tokom odredjenog dela emisjie se ponasao kao cava preteci kako ce napustiti studio a sam je trazio da dodje.Tegi kada bi video da ovaj nece ili ne ume da odgovori na pitanje bi lagano rekao " dobro, idemo dalje".Slazem se da je razgovor na momente delovao nepristojno ali njih dvojica izgleda drugacije ne umeju.
Ovo sto je Covic rekao da mora da se ceka do 2016. kako bi se aktivirala stara CZ je stvarno sumnjivo ali ko zna kakva su tu muljanja sve radjena.
Uglavnom bilo je zanimljivo gledati ih.

Tegi je kao Partizanovac imao jaču osnovu i bolje argumente, a kada su se već tako cirkuzantski ponašali više od 2 sata, mogao je da ga gasi na svakoj trećoj rečenici. I nije uspeo, a trudio se... i pored toga što je Čova ljigavac i lažov, ipak je genije u svom poslu. Naučen, istreniran... Nije Tegi na tom nivou.

A što se tiče 2016., pa tako je odma rečeno posle sklapanja svega ovoga.

View user profile

129 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Jul 07 2012, 21:43

Stary Oskol

All-Star
All-Star
Pa kako da ga gasi kad ovaj preti da hoce da ide iz studija.Svaka cast Tegiju na strpljenju, ja bi mi kada je rekao da ce napustiti studio rekao samo napred.Ali zna Tegi da radi gledanosti mora da spusti loptu i u skladu sa tim se povlacio i dopustao Covicu da prica sta hoce i koliko hoce.

View user profile

130 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Jul 07 2012, 21:52

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
Tegeltija je dobar novinar Lutovac, ne seri sada.. Dobro, naravno, moze on i bolje, ali je dobar.. Sa kakvim sredstvima radi i na koji nacin, odlican je.

To sto pricate sto govori Crvena Zvezda Beograd i ostala legitimna imena, pa nije covek kriv sto zove klub pravim imenom i govori kako jeste. Iskreno, uzivam kad se ove budale glupe ispranog mozga javljaju i cimaju sto je rekao Crvena Zvezda Beograd, a ne Crvena Zvezda, ili sto je rekao adresu kluba koja je na toj i toj tamo negde u Zelezniku ili stavec.. Zasto neke ljude boli to toliko? Iskreno ne razumem.. Evo, za cetiri godine ce imati, ako sam dobro razumeo, CZ ponovo... A do tada ono..
Sad, to sto je rekao (ispravka, napisao) "Panteri sa Kalemegdana" (i objasnio da je pritom mislio na igrace koji su se iz FMP prikljucili Zvezdi), to izgleda i ne mogu da mu oproste.. Hoce da ga tuze i sta sve ne.. Rolling Eyes Ne kazem ja, mozda on to i namerno pecka.. Ali, sve dok govori istinu, nek puste coveka na miru..

Sto se tice Zvezda - Partizan odnosa u emisiji.. Pa lepo covek objasnio.. Kako moze sredinom nedelje da se prica o Zvezdi, kad Zvezda ne igra evropska takmicenja? Molim lepo.. Kad bude igrala, bice i o njoj, lepo objasnio.. Pa nisu ni oni ludi, Zvezda ima vise navijaca, njima se ne isplati da je "zapostavljaju", kako neki ljudi pricaju..

Stary Oskol ceo post potpisujem. The Dreamov isto.
Covic je sve pipljive teme izbegao, "odgovorite vi posto znate"... To mu je reakcija?
A i vidi se ko je nekulturniji? Da li je Tegeltija nekulturniji? Zna se dobro ko je prvi koga prozivao.. Tegeltija jeste napadan kad je Covic u emisiji, ali opet, da bi izneo pravdu i ispravio nepravdu. Samo emotivac je covek i kratke zivce ima, uzvracao je i on malo nekulturom.. Nije mu to trebalo, sto da se spusta na nivo one stoke.

Ma nemam sta ni da pricam, zna se ko u zemlji Srbiji moze onako da zivi. Zna se sta mora da se radi da bi se doslo do ovde gde je Covic.. Proucite malo biografiju, razmislite, sve je jasno.

View user profile http://www.nhl-serbia.com

131 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Jul 07 2012, 22:02

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma

Ja bih ovom slikom da zavrsim pricu o objektivnosti Tegeltije kao novinara.

''Panteri sa Kalemegdana''-igraci koji su iz Zvezde otisli u FMP. Tako je rekao Tegi. Crvena zvezda Beograd jeste bivsi FMP, tj. klub je promenio naziv ali to nije FMP. Ima Zvezdin grb, zove se Crvena zvezda-cao zdravo. Ne smeta meni da se zove Crvena zvezda Beograd Diva FMP Refleks Panteri itd. To cak i ima smisla ali on to bukvalno potencira. Ne pada mu napamet da kaze samo Zvezda, nego apsolutno u svakom kontekstu mora da kaze Crvena zvezda Beograd Diva. O jebote skapirali smo!
Slazem se da Covic u mnogome nije u pravu. Iskreno, ja njega nikada nisam ni voleo ali posto je ova drzava sranje i samo takvi plivaju ovde onda je on najbolje resenje za ovo mesto. Sredio je dug(najvise zbog svoje moci) i sigurno to niko drugi ne bi uspeo. S te strane svaka cast. Snimanje mobilnog telefona necu da komentarisem. m se nista ne vidi, m to je zestoka nekultura. Mene je sramota kada vidim da neko zvera u tudje novine u autobusu a kamoli u mobilni telefon a jos i da snima... tuga.

View user profile

132 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Jul 07 2012, 23:04

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
Sve je to lepo Kole, al sa moje strane, opet gubis.. kafa

Tj. ne ti sad, nego ovaj mali cigan Strax, meni zao kad vidim takve komentare mladih ljudi koji ne shvataju neke stvari..

...

Nasa klupska kosarka je, osim Partizana u EL, tuga ziva.. Ma tako treba svima, kad nisu mogli da se dogovore (a zna se i otprilike ko je bio za regionalnu i zasto) da naprave jebeno domace takmicenje.. Jebo ih Jadran..

Ja sam verovatno jedan od retkih ovde koji se seca Winston YuBa lige.. Kad smo u ona vremena, u onakvim uslovima, mogli da imamo vrlo zanimljivo, vrlo poseceno kosarkasko takmicenje... Ma tuga me hvata...

133 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Jul 07 2012, 23:13

The Dream

Sixth man
Sixth man
To da navija za Partizan je opste poznato, ali jako je malo ljudi koji ne navijaju za jedan od ta dva kluba u nasoj drzavi.
Vidi se da namerno provocira sa nazivom kluba, ali govori istinu, a kao sto svi znaju istina najvise boli.
Tegijevo ponasanje se ni meni ne svidja, zna da bude nepristojan veoma cesto i da upada gledaocima, a sto je jos gore i gostima.
Ali isto tako nam pruza snimke i informacije koje drugi nemaju i njegova emisija se jedina bavi kosarkom.
Sto se tice poruke ja sam uspeo da vidim Davore _________ izadjite napolje. Ja ni ne znam ko je taj Davor niti iz ovoga moze 100% da se sazna sta je hteo da napise.

View user profile

134 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Jul 07 2012, 23:21

Strax

Administrator
Administrator
@ Dzomba

Šta mogu kad sam neiskusan Sad Pa ti onda probaj da me uputiš i usmeriš malo, govoreći o Tegiju kao surovom profesionalcu koji je očigledno subjektivan, a vodi najgledaniju emisiju o košarci u našoj zemlji. Ispravite me ako grešim, ali Tegi je dostigao veliku popularnost, budući da je nažalost jedini sa takvim vidom emisije.

View user profile

135 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Jul 07 2012, 23:26

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
Ima vremena, jos si mlad.. kafa

...

I ja sam kao mladji bio "vatreniji" navijac Partizana.. Sa godinama sve pocnes da gledas drugim ocima..

Ali Cigane jebene u fazonu "zivimo u proslosti, Bari '91" i "Marakana, snovi, ovo ono", "sudije su nas pokrale.. (u domacem takmicenjima; ej, pazi Zvezdu)" i sl. i dalje ne mogu da smislim..

Zato sa likovima koji navijaju za Zvezdu nesto i ne diskutujem o sportu. Narocito domacem.

136 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Jul 07 2012, 23:29

Strax

Administrator
Administrator
Ja sam navodno "vatreni", ali uglavnom preko malih ekrana, ali da ga jebeš, ne sećam se kada sam otvoreno krivio sudije za poraz... kada sam utehu tražio u Bariju ili sličnim stvarima.

Trudim se da budem objektivan, pa sad, koliko mi to uspeva...

View user profile

137 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Jul 08 2012, 12:38

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
The Dream wrote:To da navija za Partizan je opste poznato, ali jako je malo ljudi koji ne navijaju za jedan od ta dva kluba u nasoj drzavi.
Vidi se da namerno provocira sa nazivom kluba, ali govori istinu, a kao sto svi znaju istina najvise boli.
Tegijevo ponasanje se ni meni ne svidja, zna da bude nepristojan veoma cesto i da upada gledaocima, a sto je jos gore i gostima.
Ali isto tako nam pruza snimke i informacije koje drugi nemaju i njegova emisija se jedina bavi kosarkom.
Sto se tice poruke ja sam uspeo da vidim Davore _________ izadjite napolje. Ja ni ne znam ko je taj Davor niti iz ovoga moze 100% da se sazna sta je hteo da napise.
Davor je sportski direktor Crvene zvezda Beograd, nekada i FMP-a. Inace, on me je trenirao dve godine i covek je bas, bas dobar. To je nazalost i problem jer ne zna da bude bezobrazan i izbrusi kada treba nego se uvek trudi da svima bude potaman a to je nemoguce.

Dzomba jedes govna. Uzeo si za primer one degene sa sportala i tih sranja koji se prepucavaju i od njih pravis sliku navijaca Zvezde. Niti se vadim na sudije, niti pominjem Bari(iako mi znaci sto smo bili svetski prvaci) samo navijam za Zvezdu ali i pored toga se trudim da uvek zadrzim objektivan stav. Jeste trenutno problem u mojoj objektivnosti sto Duleta ne mogu da smislim. Ubedjen sam da ce ove godine tako da ga ispusi i siguran sam da je Vlada bolji trener od njega ali nije demagog. Dule je nacinio vec da misle da je TOP16 u grupi sa timom koji je pred bankrotom, sugavim Bambergom svetsko cudo. Partizan bukvalno treba da bude bolji od Besiktasa i od Bamberga, ako ne moze ni ne treba da igra Evroligu kao sto verovatno nece sledece godine posto samo ABA vodi u istu. Kada bude neuspeha izacicete sa pricom reorganizacija, mlad tim itd. A onda Evrokup, pad interesovanja, rast tenzije... Ja sam ubedjen da nijedan srpski klub ne moze u tri u ABA. Jedino ako Partizan ozbiljno pukne pare a mislim da nece. Cedevita ima budzet 3m za igrace Blink ; Cibonu do maksimuma podrzao grad, cak prave neki show u centru grada na trgu kao predstavljanje tima. Igrace Cibona-Efes na sred zagrebackog glavnog trga. Tu je i Buducnost i Olimpija(klasika dok se igra Evroliga imaju bruka tim)...

View user profile

138 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Jul 08 2012, 16:06

Che

NBA Superstar
NBA Superstar
Cekaj, pa sta je onda netacno u mojim postovima?

Ne delim tvoj pesimizam po pitanju Partizanovog plasmana.. Isto tako msm da podcenjujes ove evroligaske klubove.

Mozes ti da ne volis Duleta, ali covek je institucija u regionu. Boce mnogo jebanja sa sudijama i mnogo tenzija na parketu ove sezone u Jadranskoj, i ispusice naravno srpski klubovi zbog svega sto sam pricao i sto se inace zna, ali opet, tvoj pesimizam ne delim.

Dobijao je Partizan i mnogo jace timove od ovih koje si ti nabrojao.

139 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Jul 08 2012, 22:10

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
da ali u drugacijoj atmosferi. Ipak, da sacekamo formiranje timova.

View user profile

140 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Jul 13 2012, 13:53

Strax

Administrator
Administrator
Luka Pavićević!?

View user profile

141 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Jul 13 2012, 14:14

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Ja sam pre za Radonjica. Sto se tice Karija-ne vratio se vise.

View user profile

142 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Jul 13 2012, 14:16

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
A ti Straxe prenosis ste je napisao Alo!. XD Pa ne postoje gore i jadnije novine u drzavi, zajebali su i Kurir.

View user profile

143 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Jul 13 2012, 14:24

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Jaz wrote:A ti Straxe prenosis ste je napisao Alo!. XD Pa ne postoje gore i jadnije novine u drzavi, zajebali su i Kurir.
Izgleda da je stvarno gotovo. Javio je i Blic a i Covic je rekao 50-50... Nema od toga nista.
Ko ga jebe i onako nista nije uradio prosle godine. Drugi put nas je izmuzao za 400k evra na ime.

View user profile

144 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Jul 13 2012, 14:37

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Nisam citao jos danasnji Blic, cekam da cale donese sa posla. Very Happy Znam samo za ono 50-50... Fora je sto ne znam ko bolji moze da ga zameni.

View user profile

145 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Jul 13 2012, 14:43

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Ne moze niko bolji ali za pare koje smo ga placali smo trebali sve da osvojimo. Mnogo gresaka je napravio:Nedovic, Cvetkovic, 10-o mesto u ABA ligi(Siroki jedan bio sesti), izgubili od BKK Radnickog zahvaljujuci njegovoj tehnickoj minut i po pre kraja, izgubili od Vojvodine vodili 9 razlike 2 minuta do kraja... Sa te dve pobede u nasoj ligi bi imali prednost domaceg terena, i sa jednom cak, protiv Radnickog pa ne bi bilo onolikog mucenja. Jedini plus je ta pobeda u Kragujevcu i jedna pobeda protiv Partizana. Premalo za skoro 400k evra.

View user profile

146 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Fri Jul 13 2012, 21:50

Strax

Administrator
Administrator
U ovakvim uslovima, pitanje je da li bi našli boljeg trenera koji bi imao strpljenja za onakav roster. Daleko od toga da je imao ultra-uspešnu sezonu i da nije pravio greške, ali je izgradio takvu reputaciju da su mu svi verovali, za Zvezdaše je bio legenda, svetinja... Ne znam
Uostalom, bio bi magnet za neka pojačanja, počevši od Rakoča i ostanka Tomasa. Ali ajd, prihvatićemo i ovako, ima tu par novih zanimljivih imena.

View user profile

147 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Jul 14 2012, 01:44

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Nije jos otisao ali sam je kriv za tim koji je imao, to sam ti vec rekao. Covek je odbio Skota, Sajmona, crnce silne i izabrao Bojana Popovica, Morisona(koji nas je kostao 100k evra) itd.

View user profile

148 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Jul 14 2012, 14:29

extremer

Rookie
Rookie
Ajde bre dosta vise pljuvanja po Kariju!Jel se seca neko kad smo dobili Grobare a da on nije bio trener?Covek dodje igramo finale kupa finale lige...nebitno ko ce biti sledeci trener ali garant ce Radnicki da bude gde smo mi bili prosle godine.

Covic je majmun i tu je problem,cak i Tegi poceo od njega da pravi debila.Vratio 18 milki duga kao carobnjak a nema 400k za Karija?Bajke za decu.Nego Kari video sa kim ima posla i pobego ne moze jedan od najboljih Evropskih trenera da sedi dok mu se ne daje lova na vreme dokmu se naredjuje ko mora da igra(Mali Covic)dok mu namestaju da igra najvazniji mec u sauni i dok ga sopstveni navijaci gadjaju flasom u glavu!

A to sto nije igrao Nedovic pa sta?Nije imao ugovor decko se ocigledno ponasao bahato,u odbrani je truba.Daj boze da bude nesto od njega videcemo fizikalije ima i to mu niko ne spori...ali dzaba misici bez mozga.

A uz to taj isti Kari je oduvao Radnickog pred prepunom dvoranom sa tim istim Skotom i Sajmonom o kome pricas

View user profile

149 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Jul 14 2012, 14:43

Strax

Administrator
Administrator
Ja donekle branim Pešića i hteo sam da ostane naš trener... ali, ako to sad nije realno, moraćemo da se pomirimo sa onim što jeste 18 milki duga još nije vraćeno potpuno, što znači da nismo u situaciji da se razbacujemo parama ako nemamo temelj i osnovu. Čovićevi prethodnici su to radili pa se rezultat video prošle sezone: klub pred gašenjem, borba za opstanak u ABA ligi.

Od Čovića za ovaj posao verovatno nema boljeg, Kari je na početku prihvatio projekat koji zahteva strpljenje (zato što je Čovićev prioritet bilo vraćanje duga) a onda tražio previše...

Uostalom, možemo mi da brbljamo koliko god hoćemo, sa situacijom u klubu (što finansijskom, što sa Pešićem) zna vrlo mali broj ljudi i samo su oni kompetentni da pričaju o tome.

View user profile

150 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sat Jul 14 2012, 15:33

extremer

Rookie
Rookie
Realnost je da zvezda narednih 20 godina nece osvojiti nista zbog raznih razloga da ih ne nabrajam sad...

A sto se Covica tice 2 trenera po sezoni mu je prosek da smenjuje tako da pripremite se na to

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next