Share
View previous topicGo downView next topic
Corleone
Dallas Mavericks
http://www.nba-serbia.net/

Re: KK Crvena Zvezda Beograd

on Sat Jun 09 2012, 01:32
Evo i potvrda ovoga gore:
http://www.mondo.rs/s247499/Sport/Kosarka/Jovanovic-_Pun_Pionir_u_utorak.html
Pred četvrtu tekmu će Pešić da baci neki hejt na Jovanovića i pozvaće sve Delije da napune Pionir. Wink
Tako da mi ne pada na pamet da se nerviram oko ovoga! Smile
Legolas
Boston Celtics

on Sat Jun 09 2012, 02:33
jbg nisam bio na tekmi, morao sam da radim. iz mog kraja je islo njih 20-ak
Strax
Sacramento Kings

on Sat Jun 09 2012, 08:40
Corleone wrote:Iskreno, ja sam znao da će Zvezda da dobije ovu tekmu. Igraće se 5 utakmica (zbog kinte od ulaznica), Partizan će da dobije 5 tekmu sa oko 12 poena razlike (iz fazona da nije ništa namešteno). Mogu da se kladim u ovo! Samo budala ne vidi šta se radi u našem sportu. Ovo sam gore postavio sam zbog toga jer me nervira neka ''euforija'' oko te pobede Zvezde.

Nista bolje od derbi euforije. Smile

A mi Cigani smo oduvek bili euforicni...

Da je ovde u pitanju kolektivno namestanje, ne bi Partizan bio toliko dominantan i osvajao sve sto stigne u Srbiji.
wall#2
Washington Wizards

on Sat Jun 09 2012, 13:42
Jeli istina da ce Zvezda dogodine nastupati u Eurocupu?
Kole
Miami Heat

on Sat Jun 09 2012, 13:47
Da, umesto tvog Sirokog. Ovi vasi su odustali a ne znam zasto su u toj prici preskocili Radnicki i dali Zvezdi mesto.
wall#2
Washington Wizards

on Sat Jun 09 2012, 14:21
Mozda Radnicki kao i Siroki nema dovoljno novca da igra,ja sam cuo da je potrebno 150000 eura
Kole
Miami Heat

on Sat Jun 09 2012, 14:35
Nisu se ni bunili, niti su rekli da nece da igraju.
AleksaTebra
Chicago Bulls

on Sat Jun 09 2012, 20:12
Zasluzena pobeda,jer Partizan nije licio na sebe,a to su zasluzili i navijaci koji su dosli u velikom broju.Omar Tomas kao i uvek najbolji,pogadjao je iz nemogucih pozicija i to preko ruke.Ilic kao i uvek pogadjao je Middle-Range suteve,a Lesic je mozda i najzasluzniji za pobedu,svojim kosem je probio led,dok ostali igraci nisu imali hrabrosti da odluce mec.Jako je lep osecaj kada je Lazic potpuno izbacio komsije iz ritma trojkom o tablu,kao sto je James dao u zavrsnici prvog meca.Katastrofalan sut za tri poena imao je Partizan,promasivao je i otvorene trojke,imali smo takodje vise skokova od njih sto je stvarno tesko protiv tandema Raduljica-Macvan koji su mozda i najjaci deo tima.
Stary Oskol
San Antonio Spurs

on Tue Jun 12 2012, 12:29
Mislim da su nam veceras sanse za pobedu i brejk vece nego u eventulanom 5 odlucujucem mecu.Tim pre sto izgleda da Dzejms nece igrati.Nikad blizi nismo bili tituli u ovom milenijumu. Ne znam
AleksaTebra
Chicago Bulls

on Tue Jun 12 2012, 13:04
Slicna situacija kao i u finalu cini mi se 2008.godine u finalu lige.Preokrenuli smo veliki prednost sa 2:0 na 2:2,ali tada su i Partizan i Zvezda bili jaci nego sada.Dragicevic,Kuk,Kikanovic,Misanovic,mozda i Gurovic koliko se secam da je tada plakao i ostali naspram Pekovica,Velickovica,Palasija,Tripkovica,Tepica i ostalih.
Nekako mi je bilo cudno Vujosevic je pre utakmice bio neobicno nasmejan,a imali smo i prednost od 5 razlike u jednom trenutku.
AleksaTebra
Chicago Bulls

on Tue Jun 12 2012, 21:01
Ocekivao sam ovakav rezultat,jer je Partizan blagi favorit.Odmah smo imali problem-dva Popovica su morali da izadju zbog problema sa licnim greskama,a rano smo izasli i iz bonusa.Mile Ilic koji me je ranije najvise nervirao zbog igre od svih igraca bio je kljucni nas igrac u prvoj cetvrtini,gotovo sve suteve je pogodio,a neke cak i preko ruke sa distance.U drugoj cetvrtini domaci su nas zaustavili,da bi nas Nedovic odrzao u zivotu koji je bio zacetnik serije od 7:2,mislim da mu treba dati vecu minutazu u nastavku.Ne znam zasto je priznat kos lucicu,jer je bio fauliran mnogo pre dvokorka,to i jos neke nase greske kao sto je promasen zicer Vuka,Lesicev faul u napadu su napravili ovoliku razliku.Moram da pohvalim i navijace,na prvi pogled mi se cini da ih je vise nego u prvoj utakmici,odlicno su navijali,u nekim trenutcima su cak i nadglasili domace.
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Tue Jun 12 2012, 23:35
Zar onaj crnac iz Partizana nije u kurcu?
Kole
Miami Heat

on Tue Jun 12 2012, 23:38
Verovatno je igrao pod blokadom. Mada kruze price da je isfolirao povredu zbog kasnjenja plate, iskreno ja ne verujem u to.
Sa druge strane, prve informacije su bile da mu je pukao misic a od toga se oporavio za 2 dana.
Dzoni131
San Antonio Spurs

on Wed Jun 13 2012, 10:10
AleksaTebra wrote:Slicna situacija kao i u finalu cini mi se 2008.godine u finalu lige.Preokrenuli smo veliki prednost sa 2:0 na 2:2,ali tada su i Partizan i Zvezda bili jaci nego sada.Dragicevic,Kuk,Kikanovic,Misanovic,mozda i Gurovic koliko se secam da je tada plakao i ostali naspram Pekovica,Velickovica,Palasija,Tripkovica,Tepica i ostalih.
Nekako mi je bilo cudno Vujosevic je pre utakmice bio neobicno nasmejan,a imali smo i prednost od 5 razlike u jednom trenutku.
Nisu u tom finali igrali za nas ni Kuk ni Gurovic kojie ranije otisao,to je bila ona sezona kada nam je Kari bio trener i kada su nam bukvalno oteli titulu u 5 utakmici.Sto se tice sinocne utakmice ovo je pomeni bio ocekivan rezultat,mogli smo da preokrenemo kada su oni bili na +3 u cetvrtoj cetvrtini ali se to nazalost nije desilo.Sada u Zelezniku moramo da pokazemo zube ili ode sve ...
AleksaTebra
Chicago Bulls

on Wed Jun 13 2012, 10:43
Igrao je Kuk,toga se najvise secam i one trojke za pet razlike.
Dzoni131
San Antonio Spurs

on Wed Jun 13 2012, 14:14
Onda sam pobrkao sezone,Cook je igrao u sezoni 07/08 a ja sam skontao da mislis na ono finale iz sezone 08/09 kada smo stigli do majstorice pod palicom Karija.Kako god nema veze Yahoo
Strax
Sacramento Kings

on Wed Jun 13 2012, 14:41
Ali Gurke je otisao mnogo ranije...

Sto se sinocne tekme tice, postedecu vas komentara. Ajd sad da dobijemo u Zelezniku, pa ako nas prosere sut u petoj , mozemo da se nadamo.
Strax
Sacramento Kings

on Fri Jun 15 2012, 07:57
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Fri Jun 15 2012, 21:31
prebacim da vidim koji je rez i ide najjaca pesma na svetu
vrati konju glavu macvaneeee Laughing Respekt!
Michael Jordan 23
New York Knicks

on Fri Jun 15 2012, 22:13
Poraz.
AleksaTebra
Chicago Bulls

on Fri Jun 15 2012, 22:28
Jebiga,nisam ocekivao titulu,ali sve u svemu odlicna sezona za nas,finale kupa,finale lige,sasvim solidno.Imali smo prilike da se udaljimo jos vise rezultatski,ali vazno je da Covic predvodi najvazniji napad na mecu i napravi kardinalnu gresku.Popovic je pri veliko vodstvu za nas imao 2 otvorene trojke,jednu je promasio,a drugi put je prvo uradio laznjak,a onda iznenadno dobacio centru.Sudije su malo zacinile pobedu Partizana,ali dobro-cesto dolazi do gresaka na vaznim utakmicama,navikli smo.Pogodak trojke Jamesa o tablu je jos jednom na neki nacin odlucilo mec kao i prvoj utakmici.Lesic sve pohvale za njega,kako se bacio preko igrace,pravi je primer kako se nosi dres,a cini mi se i da je zaplakao na kraju ili mu je ipak cureo nos.Thomas odlican,nekoliko uzastopnih trojki nije trebao Pesic da ga izvodi,drago mi je i da je zakucao.Petar Popovic je imao opasno dobru seriju koseva,zahvaljujuci dominatnoj ledjnoj tehnici.
Strax
Sacramento Kings

on Fri Jun 15 2012, 22:31
Sa tako limitiranom ekipom, ogroman uspeh.

I molim vas, zadrzite Tomasa, ali zadrzite ga!
Michael Jordan 23
New York Knicks

on Fri Jun 15 2012, 22:59
Strax wrote:Sa tako limitiranom ekipom, ogroman uspeh.

Slusajte coveka sta govori kafa pod obavezno da ga zadrze.
Corleone
Dallas Mavericks
http://www.nba-serbia.net/

on Fri Jun 15 2012, 22:59
Strax wrote:Sa tako limitiranom ekipom, ogroman uspeh.

Laughing
Strax
Sacramento Kings

on Fri Jun 15 2012, 23:01
et Korleone
Mi smo opusteno mogli ove godine da gledamo Darjana Lukica u Zvezdi koji igra za gajbu piva, pa smo se spasili takve katastrofe i opstali smo.

Mada, sad kad bolje razmislim i kada vidim kakvim pojedincima raspolazemo (cast izuzecima), Lukic je tako pozeljna opcija.
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic