Share
View previous topicGo downView next topic
Corleone
Dallas Mavericks
http://www.nba-serbia.net/

Re: KK Crvena Zvezda Beograd

on Fri Jun 15 2012, 23:10
Meni je smešno što svaki put pre počekta sezone najavljujete nešto, kada dođe finale kao ove godine, Partizan poredite sa nekim niže razrednim klubovima. Odjebnom je Zvezda tim za Euroligu. Kakvu Euroligu?! U NBA bi mogla!
A kada dođe kraj kao ove godine, odma počinje neko zaljenje na igrače, finansije itd..
I uvek stoji poruka: BIĆE BOLJE SLEDEĆE SEZONE! kafa
Jaz
Los Angeles Clippers

on Fri Jun 15 2012, 23:11
Corleone wrote:Meni je smešno što svaki put pre počekta sezone najavljujete nešto, kada dođe finale kao ove godine, Partizan poredite sa nekim niže razrednim klubovima. Odjebnom je Zvezda tim za Euroligu. Kakvu Euroligu?! U NBA bi mogla!
A kada dođe kraj kao ove godine, odma počinje neko zaljenje na igrače, finansije itd..

Jesi ti pri sebi?
SN10
Phoenix Suns

on Fri Jun 15 2012, 23:22
nije definitivno

Mi smo opusteno mogli ove godine da gledamo Darjana Lukica u Zvezdi koji igra za gajbu piva

imali bi 35 postignutih trojki po utakmici tako da to i ne bi bilo lose
Strax
Sacramento Kings

on Fri Jun 15 2012, 23:22
et Korleone
Vi da ste u ovakvoj situaciji u kakvoj je Zvezda, odavno bi digli ruke od kluba.

Sada vam je lepo sto se 3, 4 puta godisnje aktivirate na tekme protiv Reala ili Barse, i to bi bilo to...

et SN
Da, ako bi citavu petorku sacinjavao Darjan i ako bi uzimao... pa skoro sve suteve svoje ekipe Laughing
Dzoni131
San Antonio Spurs

on Fri Jun 15 2012, 23:36
Korleone brate u ovoj sezoni se nista nije najavljivalo pa ove godine je cilj bio da stanemo na noge i da opstanemo kao ekipa i da sacuvamo mijesto u ABA ligi a titulu realno niko nije ocekivao sve do ovog finala.Sto se tice utakmice jebi ga,bolji su,uzeli su i sta sad ? Niko nije ocekivao nista i svaka cast ovoj ekipi na srcanosti i igri.
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat Jun 16 2012, 01:10
Zvezda ima kriminalan tim,ali je Pesic napravio cudo bukvalno.Nije to neka spektakularna kosarka,ali je efikasno.Ujedno,jedan od pokazatelja gdje nam je kosarka trenutno.U finalu je pobijedio manje lose tim.
Strax
Sacramento Kings

on Sat Jun 16 2012, 09:02
Par situacija na koje sinoc nisam mogao da odreagujem ljudski... bile su onako, cudne, nelogicne...

1. Pravimo neku mini seriju 6:0, dovoljno da na tribinama bude ludilo, branimo jos jedan napad, Bojan Popovic ostaje sam na drugoj strani na trojci. Konjina promasuje. Sledeci napad, ponovo branimo, ruke se jos nisu ohladile, Bojan ponovo ostaje sam, ali ovoga puta nikoga oko njega u radijusu od 3 metra... on baca pas protivniku, onako nonsalantno, u ruke Krstenje Totalno needukovan igrac.
2. Covic pravi 3 faula za 30-40 sekundi.
3. Lesic pravi kljucni turnover na utakmici...
4. Lazic u jednom momentu ostaje sam na ziceru, promasuje ga, lopta ne dodiruje ni obruc. Sledeci napad pogadja trojku iz trka a onda nesto kasnije sutira trojku sa zadrskom, naravno, gde je lopta zavrsila, ne moram da govorim.
5. Milutinoviceva kompletna devojacka partija.
6. Mile Ilic u jednom momentu pokusava da izvede ovo , mozda bi i uspeo u tome da je lopta pogodila... tablu.

I da, moram da dodam i pod 7: Kada imas centra koji da 22 poena a ne sutne nijedno bacanje Krstenje Bio je dobar Petard juce u svakom slucaju, on ostaje...
Kole
Miami Heat

on Sat Jun 16 2012, 10:57
Mene je juce bilo sramota. Razmisljao sam na poluvremenu da odem u kafic da nastavim da gledam. Samo maloumnik je mogao da stavi ovde 2000 ludaka. Vladin sako je bio skroz ispljuvan, prekidao se mec(to ste videli) jedno xy puta zbog ubacivanja flasa vode u teren, olovke, rolne, upljaci, hemijske... Kreteni!
AleksaTebra
Chicago Bulls

on Sat Jun 16 2012, 11:36
Nismo nista obecavali,cilj nam je bio da stanemo na noge i opstanemo u ligi,slicna situacija kao i u fudbalu u sezoni 2009-2010,sa potpuno novim timom smo tad igrali kao i sada.Kada nam se vec otvorila mogucnost borili smo se za Eurocup,ali na kraju nam je Siroki ustupio mesto.Napravili smo odlicne rezultate i to oslabljeni Vukom koji gotovo citavu sezonu nije igrao.Finale kupa Radivoja Koraca i finale lige su veoma uspesan rezultat,uz to da smo jednom pobedili vecitog rivala i tako prekinuli mnogobrojne pobede u nizu.
Jako bih voleo da ostane Tomas,ne znam koliko dugo ima zabranu,ali mislim da ako mu jos traje da su ogromne sanse da ce ostati,a ovako su mnogo manje.On jeste razlicit od mnogih stranaca,mada da nije doslo do ove situacije zbog pasosa on nikada ne bi dosao u Zvezdu.Osvojio je srca navijaca pozrtvovanjem i po mom misljenju za nijansu je bolji od Morrisona koji nekad ne moze da se kontrolise kada je u igri,a Tomas nije imao vremena ni da se prilagodi.Dovoljno govori podatak da nijedan crnac nije ostao u Zvezdi vise od godinu,mada po mom misljenju jedini koji su zasluzili da ostanu su Omar Kuk,Andre Ovens i sada Omar Thomas.Nedovic mora da ostane,pruza uvek solidne partije,kako nas je samo izvukao i napravio sam seriju onom trojkom preko ruke u drugoj utakmici,a on je sigurno igrac koga navijaci najvise respektuju,ostao je u Zvezdi i u najgorim trenutcima za klub posle one sezone uzasa 2010-2011 kada nismo izborili opstanak.Navijaci zele da on ostane.Isto mislim i za Petra Popovica,koji uvek moze da dominira ledjnom tehnikom i mnogo znaci ekipi.Lesic i Ilic takodje treba da ostanu,Lesic,nas najbolji skakac,mnogo se trudi na terenu,kako se samo juce bacio preko igraca Partizana da bi osvojio loptu,Ilic ce uvek predstavljati pravu zamenu za Popovica,uvek moze da napravi razliku svojim Middle-Range sutevima,setimo se da je u finalu kupa Radivoja Koraca jedini postigao trojku.Od Vuka nismo mnogo ocekivali ove sezone,ali je znacio ekipi u pojedinim trenutcima i pogadjao neke vazne poene.
Corleone
Dallas Mavericks

on Sat Jun 16 2012, 13:41
Jaz wrote:
Corleone wrote:Meni je smešno što svaki put pre počekta sezone najavljujete nešto, kada dođe finale kao ove godine, Partizan poredite sa nekim niže razrednim klubovima. Odjebnom je Zvezda tim za Euroligu. Kakvu Euroligu?! U NBA bi mogla!

Jesi ti pri sebi?
Da, potpuno! kafa
Ne kažem da ste vi to rekli. Ali ima debila koje sam zaobilazio na 2km da me ne bi smarali o tome kako je Zvezda ''jaka ko zemlja''!
Ja znam kroz šta je Zvezda prošla, i da je i ovo iznad očekivanog. Ali uvek mi je smešan vaš rezime sezone!
I za kraj!
''Lukića u Zvezdi, hoćemo Lukića u Zvezdi, Lukića u Zvezdi, HOĆEMO LUKIĆA U ZVEZDI!'' Very Happy
Jaz
Los Angeles Clippers

on Sat Jun 16 2012, 14:15
Da, predpostavljam tvoji vrsnjaci. E pa vidis, mi smo ovde malo stariji, ili barem razmisljamo malo zrelije, pa nam te prozivke nista ne znace. Samo budala moze da izgovori one stvari koje si ti napisao vezano za jacinu Zvezde. Ja sam licno prezadovoljan sezonom, samo da se manimo Bojana Popovica, Cosica i Vuka, i bice ovo jos mnogo bolje. Ne kazem dovoljno za Partizan, ali ipak mnogo bolje.
Corleone
Dallas Mavericks

on Sat Jun 16 2012, 14:37
Koje sam to stvari napisao za jačinu Zvezde?? Ako misliš na onu siku sa kokoškom i sloganom ''biće bolje sledeće sezone'' onda stvarno ne znam šta da kažem. O kakvim prozivkama ti pričaš? Ako je tebe to uvredilo onda izvini. To sam stavljao iz zezanja jer sam jedini koji navija za Partizan na ovom forumu. Ni sa kim nisam hteo da se svađam oko toga. Šta više, nije me ni zanimalo ovo finale. Odgledao sam ukupno 5 četvrtina od celog finala..
A za ove što veličaju Zvezdu, bilo je i mojih vršnjaka i tvojih i mlađih od mene. Pogledaj malo bolje i videćeš koliko ih je.. Drago mi je što na forumu nema takvih. I zato je ovaj forum jedan od boljih. (bar za mene).
I da. Hvala ti ako tako misliš za mene!
Jaz
Los Angeles Clippers

on Sat Jun 16 2012, 14:48
Meni je smešno što svaki put pre počekta sezone najavljujete nešto, kada dođe finale kao ove godine, Partizan poredite sa nekim niže razrednim klubovima. Odjebnom je Zvezda tim za Euroligu. Kakvu Euroligu?! U NBA bi mogla!

Nisi ti napisao za jacinu Zvezde, nego si preneo sta drugi ljudi govore, na njih mislim, nisi me shvatio. Cemu ovaj post, ako i sam kazes da znas kakvi su ljudi ovde? Ne znam To me je iziritiralo. O tebi ne mislim nista lose, naprotiv, drago mi je da ima normalnih mladih ljudi.
Che
San Antonio Spurs
http://www.nhl-serbia.com

on Sat Jun 16 2012, 14:51
Jasmine, stoko ciganska, sta seres sada.. kafa
Ciganine bosanski.. kafa

...

Zvezda nije zasluzila ni Radnicki da prodje, ali dobro..
Strax
Sacramento Kings

on Sat Jun 16 2012, 14:54
Pricali ste o normalnosti pojedinaca, uvek se nadje neka kontra Sad

"Ciganin sam, to ne menja stvari" kafa
Che
San Antonio Spurs

on Sat Jun 16 2012, 14:58
Ma pokazali su sve ovi romi sa tribina, gadjaju svog trenera and all that..

Strax cigane.

Strax
Sacramento Kings

on Sat Jun 16 2012, 14:59
Ja se ponosim tim nadimkom kafa

Che
San Antonio Spurs

on Sat Jun 16 2012, 15:03
Ja se nicime ne ponosim, samo navijam za Partizan. kafa
A Zvezda mi se narocito gadi sa ovim kvazi=politicarem na celu. Bravo, spasla vas je mafija, bravo..

Ne znam sta je Pesicu trebao ovaj izlet. A i pokazao je da se ne snalazi u nasim uslovima.
Izgledao je kao prosecan trener.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Sat Jun 16 2012, 15:32
Gledajte ovo kada se Vlada pozdravlja na kraju utakmice. Je l' mu ono belo na kosi i sakou pljuvacka? Cuo sam nesto da su ga pljuvali, pa da vidim da li je to to. Laughing
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Sat Jun 16 2012, 15:34
Dzomba wrote:Ne znam sta je Vujosevicu trebao onaj izlet u cska. A i pokazao je da se ne snalazi u uslovima van partizanovih.
Izgledao je kao nula od trenera.
NBA Serbia
Kole
Miami Heat

on Sat Jun 16 2012, 17:13
Dzomba wrote:Ja se nicime ne ponosim, samo navijam za Partizan. kafa
A Zvezda mi se narocito gadi sa ovim kvazi=politicarem na celu. Bravo, spasla vas je mafija, bravo..

Ne znam sta je Pesicu trebao ovaj izlet. A i pokazao je da se ne snalazi u nasim uslovima.
A ko je vas spasao? Danilovic i Todoric mozda? Laughing
Seti se ko je bio predsednik pre njih KK Partizan i ko je izvukao Partizna iz govana.
Pesic je odlicno vodio ekipu, imao je krs sastav i nema sta da mu se zameri. Ne kazem, imao je dosta gluposti pre svega Nedovic, lose izmene itd. ali niko ne bi imao bolju sezonu od njega.
Che
San Antonio Spurs

on Sat Jun 16 2012, 20:14
Dacha wrote:
Dzomba wrote:Ne znam sta je Vujosevicu trebao onaj izlet u cska. A i pokazao je da se ne snalazi u uslovima van partizanovih.
Izgledao je kao nula od trenera.
NBA Serbia
Ti si debil.
Ja Pesica cenim.

...

Vujosevic i nije za trenera takve ekipe.

Koleman wrote:
Dzomba wrote:Ja se nicime ne ponosim, samo navijam za Partizan. kafa

A ko je vas spasao? Danilovic i Todoric mozda? Laughing
Seti se ko je bio predsednik pre njih KK Partizan i ko je izvukao Partizna iz govana.
Pesic je odlicno vodio ekipu, imao je krs sastav i nema sta da mu se zameri. Ne kazem, imao je dosta gluposti pre svega Nedovic, lose izmene itd. ali niko ne bi imao bolju sezonu od njega.
Joj, izvini, edukuj nas, molim te.. Rolling Eyes
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Sat Jun 16 2012, 20:23
duvaj ga debeli kafa
Kole
Miami Heat

on Sat Jun 16 2012, 22:12
Ivica Dacic ako vec pitas Smile
Che
San Antonio Spurs

on Sat Jun 16 2012, 22:57
A on je imao kao da spasava klub nesto?
Smesan si Kolemane.. Pa i sada u upravama oba FK sede politicari, al tesko da ce da ih spase.. Mogu samo da ih sjebu..

...

Nije da nije bilo problema.. Ali Partizan je uvek mogao da se osloni na mlade igrace, a tu politika niti mafija ne pomaze, vec struka pre svega.

O navijacima i povremeno igracima Zvezde i njihovom krajnje seljackom ponasanju necu ni da pocinjem, to je klasicno cigansko ponasanje. To se tolerise samo sto klub, eto, u svom imenu ima te prve dve reci, inace ono.. Dno dna..
Kazem opet.. Pesic jedini gospodin ispao medju stokom, iako je i on vrsio dosta pritisak na sudije.. Ali dobro, kod nas se to recimo i ocekuje i dopusta, narocito od kluba koji nosi ime CZ..
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic