Go to page : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 37 of 40]

901 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Feb 09 2014, 23:15

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Samo se javljate kad pobedjujemo, kvazinavijaci.

View user profile Online

902 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Feb 09 2014, 23:18

Strax

Administrator
Administrator
zeko, ti li si

View user profile

903 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Feb 09 2014, 23:44

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Laughing 

PS:
#pumpajzvezdo2014

View user profile Online

904 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Mon Feb 10 2014, 01:20

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
Meni je npr drago sto smo osvojili nacionalni kup Wink

View user profile

905 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Feb 13 2014, 00:54

Nele

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Na koliko pobjeda se igraju utakmice u 1/8 finala?

View user profile

906 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Feb 13 2014, 10:12

Strax

Administrator
Administrator
Igra se dvomeč, na koš razliku. Ako budemo prvi, revanš u Pioniru/Areni. Idealno bi bilo da nam zapadne Cedevita, ali teško, sve su šanse ako pobedimo Nižnji, da će biti ili Bešiktaš ili Saragosa.

View user profile

907 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Feb 13 2014, 15:58

Nele

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Ukoliko prođemo u 1/4 finala,igramo protiv Hapoela ili Nantera/Ulma.

View user profile

908 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Feb 13 2014, 16:13

Strax

Administrator
Administrator
Ne bih da podcenjujem naše naredne protivnike, ali mislim da nam je polufinale sasvim realno. A onda kud' pukne

Šteta što krilo nije dovedeno, imali bi još veće šanse.

View user profile

909 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed Feb 19 2014, 21:11

gambino

All-Star
All-Star
Osim Djenke i Nelsona ostali statisti.Imali smo nereseno 7 sekundi pre kraja i onda tri nasa igraca jure njihovog jednog i ovaj baci lagani pas igrac sam kao duh i pogadnja onako lezerno kao na zagrevanju.Gde im je mozak u takvim situacijama.Moramo da dovedemo pojacanje.

View user profile Online

910 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed Feb 19 2014, 21:19

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
Gledao sam i proslu tekmu protiv Cedevite, nigde nema odbrane sto je sramota. Sreca pa je crnje isao sut, inace bi izgubili sa 10+ razlike. Elem, Simonovic 2 puta er bol, Tadija kao da nije igrao 5 godina, Radenovic se izgleda povredio na startu meca, Marijanovic nemocan, Blazic srlja. Mali Tejic se borio koliko je mogao. Imali smo skoro 20 skokova vise, 15ak u napadu, i kurac. Odbrane nema, Rocesti daje koseve ni kriv ni duzan. Po 100ti put kazem da je trener los, covek ne zna da postavi odbranu na kraju meca, pun kurac tekmi smo tako izgubili ove sezone. Sve u svemu sramota od igre.

View user profile

911 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed Feb 19 2014, 21:28

gambino

All-Star
All-Star
Odavno se zna da je Radonjic najslabija karika ove ekipe.Jebao ga onaj koji ga je doveo.

View user profile Online

912 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Wed Feb 19 2014, 22:58

Strax

Administrator
Administrator
Nisam ni sumnjao da će se ova tema aktivirati čim vežemo poraz,dva.

U poslednje 2 nedelje smo odigrali 6,7 utakmica, od toga 5 na jednu loptu, logično je da dođe do umora i malog pada forme. U suštini, hteo sam da izbegnemo lude Litvance (inače ih treba izbegavati, jedna njihova šuterska sraćkalica može da zajebe mnogo toga), ali eto; dobili smo ih 2 puta u sezoni, i to dobrim razlikama, trebalo bi da to uradimo opet. Možda i bolje što izbegavamo vruć Turski teren.

Evidentno je da nam treba pojačanje, Simon je u kurcu, Lazić nije za duže od jedne fudbalske nadoknade, a inače ni nije trojka. Postali smo malo providni u napadu, a u odbrani se izgubila energija. Nadam se da je to do umora, i da će i napad ići tečnije uz pojačanje i Tadijino dizanje forme, jer od njega idalje očekujem ono pravo. Neka malo sad tempiranja forme, bitno je da budu pravi na kraju. A za to ćemo da se strpimo pa da vidimo šta će da bude. Ako se opet desi isto kao prošle godine, onda je do skautinga i Radonje Ne znam Ali neće, poosvajaćemo mi to sve

View user profile

913 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Feb 20 2014, 01:17

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
To da su umorni stoji, ali brate mili koliko smo puta ove sezone izgubili ovako bezveze na kraju kao veceras? Odbrane nema! I da, ja ne hejtujem zbog 2 vezana poraza, samo sam realan kao navijac, a ne kao neki klinci sa fejsa Zvezda je zivot kurac palac. Svi kao zvezda ovo ono a pionir vcrs polu prazan

View user profile

914 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Feb 20 2014, 06:54

Strax

Administrator
Administrator
Realno smo prvi u ABA ligi i igramo najbolju sezonu otkako znam za sebe. Takve utakmice (na kraju) smo gubili od PAO-a, Makabija, Kubana, dok su u mnogo ostalih primera igrači pokazali karakter i baš te guste utakmice dobijali... Partizan u gostima, povratak posle -15 protiv Solnoka, povratak posle -7 na 2 minuta pre kraja Radničkog, Đenkin game winner Olimpiji, tesno protiv Bilbaa za prolaz, osvojen Kup na jednu loptu i u polufinalu i finalu .... čak su dokazali da i ekipu poput Laborala u sred Španije mogu na kraju da prelome.

Ako si Legi ovako pesimističan sada, mogu da zamislim kako si Zvezdu pratio... u poslednjih 10,15 godina.

View user profile

915 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Feb 20 2014, 12:00

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
http://mondo.rs/a664428/Zabava/Ludi-svet/Ples-cirlidersica-Zvezde-odraz-neukusa.html

Prejadno.

View user profile Online

916 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Feb 20 2014, 13:04

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
Strax wrote:Realno smo prvi u ABA ligi i igramo najbolju sezonu otkako znam za sebe. Takve utakmice (na kraju) smo gubili od PAO-a, Makabija, Kubana, dok su u mnogo ostalih primera igrači pokazali karakter i baš te guste utakmice dobijali... Partizan u gostima, povratak posle -15 protiv Solnoka, povratak posle -7 na 2 minuta pre kraja Radničkog, Đenkin game winner Olimpiji, tesno protiv Bilbaa za prolaz, osvojen Kup na jednu loptu i u polufinalu i finalu .... čak su dokazali da i ekipu poput Laborala u sred Španije mogu na kraju da prelome.

Ako si Legi ovako pesimističan sada, mogu da zamislim kako si Zvezdu pratio... u poslednjih 10,15 godina.
Suzdrzacu se komentara. Ziv bio Wink

View user profile

917 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Thu Feb 20 2014, 14:13

Strax

Administrator
Administrator
Ako imaš šta da kažeš, komentariši slobodno. Ništa zlonamerno, obična diskusija Legi bratelende

View user profile

918 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Feb 23 2014, 20:59

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
Zna li iko gde ce da li ce biti prenos drugog poluvremena derbija? Ukljucise se u odbojku
EDIT- eVo ga na prvom

View user profile

919 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Feb 23 2014, 21:28

gambino

All-Star
All-Star
Koliko smo ocajni u skokovima treba nam pojacanje pod hitno.

View user profile Online

920 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Feb 23 2014, 21:32

gambino

All-Star
All-Star
Jel normalan ovaj sa arene jebao ga Tarens Kinzi vise celu utakmicu, nek ga vodi kuci.

View user profile Online

921 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Feb 23 2014, 21:42

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
Ja sam gledao na RTS-u, zbog Sarenca Very Happy
Vrlo vazna pobeda, ali ponovo nesigurna zavrsnica. Ovaj put necu kritikovati trenera Radonjica, posto su igraci sami zakomplikovali svojim greskama. Ali kako je covek izdominirao u tajmautu "One! We play one! One! One! Ma ajte bog vas jebo!" XD

View user profile

922 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Feb 23 2014, 23:21

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Koliko los mec.

View user profile Online

923 Re: KK Crvena Zvezda Beograd on Sun Feb 23 2014, 23:51

SN10

Moderator
Moderator
simonovic je tuzno los igrac