Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 40]

126 Re: LeBron James on Thu Jan 12 2012, 23:45

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Zato ce na -3 u PO da sutira Bosh!

View user profile

127 Re: LeBron James on Thu Jan 12 2012, 23:46

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Koleman wrote:Zato ce na -3 u PO da sutira Bosh!

Laughing Respekt!

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix Online

128 Re: LeBron James on Fri Jan 13 2012, 01:32

johnny24

NBA Superstar
NBA Superstar
Koleman wrote:Zato ce na -3 u PO da sutira Joel!

awesome

View user profile

129 Re: LeBron James on Fri Jan 13 2012, 02:41

Sugar

Administrator
Administrator
glupo je sto njih dvoje ne sutiraju vise jer ono protivnici znaju da nece sutnuti trojku kad mogu lagano... jako glupa odluka obojice ili spoelstre...

View user profile http://www.nba-serbia.net

130 Re: LeBron James on Fri Jan 13 2012, 16:41

LeBron

Chat Animator
Chat Animator

Very Happy

View user profile

131 Re: LeBron James on Fri Jan 13 2012, 16:54

SN10

Moderator
Moderator
a ja njega teoretski ne mogu da hejtujem Very Happy

View user profile Online

132 Re: LeBron James on Fri Jan 13 2012, 18:38

Dzoni91

Rookie
Rookie
Kid: Lebron, wheres your favourite holiday spot? Because my Dad says you're always travelling?

Lebron: (silence)

View user profile

133 Re: LeBron James on Fri Jan 13 2012, 22:26

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
http://www.nba.com/video/channels/tnt_overtime/2012/01/12/20120112_top5_inside_3.nba/?ls=iref:nbahpt1

Znaci, ja stvarno nisam video bolju analizu.

View user profile

134 Re: LeBron James on Fri Jan 13 2012, 22:47

Ovime si samo pokazao da je choker. Možda Kobe uzima loše šuteve al on bar ne promašuje slobodna.

View user profile

135 Re: LeBron James on Fri Jan 13 2012, 22:52

Sugar

Administrator
Administrator
preterujete sa slobodnim bacanjima, ko da lebron uvek masi bacanja kad treba. jedno lose vece, nista posebno.
ja se iskreno ne secam kad je prosle godine omasio bacanje kad je trebalo. ne znam bas za klivlend jer ga nisam gledao tamo toliko koliko ga gledam sada.
evo vam i zvanicno tako da ne glupirajste se
Last year LeBron shot 84% on FT in last 5 minutes when score was within 5 points. 80% year before. He's a good clutch FT shooter usually.

136 Re: LeBron James on Fri Jan 13 2012, 22:52

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
wlattko, nisam ja ovo uopste postavio da bih uzdizao LeBrona i spustao Kobija. Keni je lepo objasnio zasto je Kobi bolji u zavrsnicama od LeBrona. Odgledaj jos jednom sta Keni prica, nisi razumeo.

View user profile

137 Re: LeBron James on Fri Jan 13 2012, 23:01

Razumio sam ja sve što je on rekao. Kenny kaže da on dobro radi. I radi on dobro, dovodi se na slobodna (bar na toj utakmici). Al on ta slobodna promašuje. Što se tiče seljinog posta; za što ti je taj podatak? PO ili sezonu? Ako je sezona, onda slobodno odbaci. Njega će ljudi gledati sve više kao chokera što više puta bude gubio u završnicama

View user profile

138 Re: LeBron James on Fri Jan 13 2012, 23:17

Sugar

Administrator
Administrator
i za regularnu i za po je taj podatak. ne glupiraj se wlatko, sasvim dobro sutira slobodna kad treba poen. jedno lose vece samo.

139 Re: LeBron James on Sat Jan 14 2012, 10:24

Vuk91

All-Star
All-Star
wlattkouzd wrote:Razumio sam ja sve što je on rekao. Kenny kaže da on dobro radi. I radi on dobro, dovodi se na slobodna (bar na toj utakmici). Al on ta slobodna promašuje. Što se tiče seljinog posta; za što ti je taj podatak? PO ili sezonu? Ako je sezona, onda slobodno odbaci. Njega će ljudi gledati sve više kao chokera što više puta bude gubio u završnicama

Po čemu je on choker? Čovjek pridonosi ekipi kao nitko u NBA-eu. Dobro je Kenny rekao na onom videu, Lebron uzima puno bolje šuteve i treba ih uzimati češce. I Problem je u tome kad on promaši te šuteve, da to njemu jako smeta u sljedećoj te zbog toga opet promaši. Barkley kaže da prijašnje utakmice treba zaboraviti i biti hladan u sljedećoj u tim situacijama. Lebron ne zaboravlja i zato ima tu blokadu u glavi.

Inače Kobe je te teške šuteve skoro doveo do savršenstva pa ih pogađa. Neznate vi kako je Kobe promašivao te šuteve dok je bio mlađi. Isto kao i Lebron....

View user profile

140 Re: LeBron James on Sat Jan 14 2012, 12:52

Vuk91 wrote:
wlattkouzd wrote:Razumio sam ja sve što je on rekao. Kenny kaže da on dobro radi. I radi on dobro, dovodi se na slobodna (bar na toj utakmici). Al on ta slobodna promašuje. Što se tiče seljinog posta; za što ti je taj podatak? PO ili sezonu? Ako je sezona, onda slobodno odbaci. Njega će ljudi gledati sve više kao chokera što više puta bude gubio u završnicama

Po čemu je on choker? Čovjek pridonosi ekipi kao nitko u NBA-eu. Dobro je Kenny rekao na onom videu, Lebron uzima puno bolje šuteve i treba ih uzimati češce. I Problem je u tome kad on promaši te šuteve, da to njemu jako smeta u sljedećoj te zbog toga opet promaši. Barkley kaže da prijašnje utakmice treba zaboraviti i biti hladan u sljedećoj u tim situacijama. Lebron ne zaboravlja i zato ima tu blokadu u glavi.

Inače Kobe je te teške šuteve skoro doveo do savršenstva pa ih pogađa. Neznate vi kako je Kobe promašivao te šuteve dok je bio mlađi. Isto kao i Lebron....

Dalje od boldanog nisam ni čitao. Sve si rekao.

View user profile

141 Re: LeBron James on Sat Jan 14 2012, 21:52

Što će administracija i Nemanja reći na ovo?

View user profile

142 Re: LeBron James on Sat Jan 14 2012, 21:54

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Reci cu: "Nemoj da smaras". Znamo svi da pravi covek korake. I vrapci znaju da on jedini pravi korake. Smile

View user profile

143 Re: LeBron James on Sat Jan 14 2012, 21:54

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Retko kad to sude u zavrsnici tekme. Da su koraci - jesu, naravno.

View user profile

144 Re: LeBron James on Sat Jan 14 2012, 21:55

Sugar

Administrator
Administrator
pricali smo o tome na chatu za vreme utakmice. cisti koraci. nije dzejms kriv sto su sudije slepe. ili je to mozda bila kompenzacija za onu "silaznu" par napada pre toga..

145 Re: LeBron James on Sat Jan 14 2012, 21:55

Vuk91

All-Star
All-Star
Koraci itekako jesu, ali ne tako uočljivi da bi se dosudili u takvim trenutcima.

View user profile

146 Re: LeBron James on Sat Jan 14 2012, 21:57

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Koliko je mrznje u ljudima Laughing Laughing nevera, pa na skoro svakom drugom NBA klipu je top komentar LeBron Traveled, ili tako nesto tog tipa kafa Ja ni malo ne gotivim LeBrona do god ne pokupi taj prvi prsten vise, ali preterase sa hejtovanjem.
@ Lukic, pa da, bitno je da su svi videli LeBronove korake, a onaj Boshov sut sa silaznom putanjom sto je Jordan izblokirao, nikom nista.. kafa toeto.

147 Re: LeBron James on Sat Jan 14 2012, 21:58

Vuk91

All-Star
All-Star
Možeš li zamisliti koliko će biti rasprave kad Lebron bude uzeo naslov, da on nije zaslužan za taj naslov nego Wade i ostali. Kao i sapunice o Lakersima, Shaqu i Kobeu....

View user profile

148 Re: LeBron James on Sat Jan 14 2012, 21:59

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Mogu da mu ga malo... Znate vec...
Ali to kad(ili ako) uzme titulu.

View user profile

149 Re: LeBron James on Sat Jan 14 2012, 22:00

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Haters gonna hate.... uvek bilo i ostalo.

150 Re: LeBron James on Sat Jan 14 2012, 22:04

airvucko

All-Star
All-Star
Jel se neko pita kakav ce LeBron biti kad dodje recimo u Brajantove godine...kad fizikalije malo popuste i dodju do izrazaja finese,sut itd?

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next