Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 30]

76 Re: Reprezentacija Srbije on Tue Jul 17 2012, 11:05

Strax

Administrator
Administrator
Cvele se povredio, ako je verovati RSB-u, skočni zglob je u pitanju Glare Neverovatno, sada je upitan do kraja turnira... Ako smo već zagarantovani u četvrtfinalu, neka ga oni ne skida ove dve utakmice, jer će nam posle toga itekako trebati. Prvi plej, najkonstantniji igrač, po meni i najbolji.

View user profile

77 Re: Reprezentacija Srbije on Thu Jul 19 2012, 22:47

dovlonja6

NBA Player
NBA Player
U20 reprezentacija igra sutra u 16:15 protiv Letonije četvrtfinale. Bilo bi lepo kad bi RTS jednom u životu ispoštovao mlađe selekcije i prenosio ovaj meč. Svaka čast Bogdanoviću (inače moj komšija), ubedljivo je najbolji u ovako dobrom sastavu nase repke.

Što se tiče prve reprezentacije, jel neko zna kada njima počinju prve pripremne utakmice? Voleo bih da vidim Nedovića, Jaramaza, Lučića i ostale ''klince'' u nacionalnom dresu. Smile

View user profile http://www.twitter.com/vlad1milo

78 Re: Reprezentacija Srbije on Fri Jul 20 2012, 00:27

The Dream

Sixth man
Sixth man
rts ce prenositi tek od polufinala, ako nasi prodju, sto verujem da hoce.
Daleko od toga da je Bogdan najbolji, a sigurno nije ubedljivo najbolji, makar gledajuci statistiku i malo jednog meca dok je radio prenos preko neta. Najbolji je Miljenovic, ne gresi puno, a ima izuzetno visok procenat suta. Bogdan je dobar i ima najvise asistencija od nasih i po potencijalu bi trebao da bude najbolji, videcemo vec sutra, kad pocnu vaznije utakmice, jer on ponekad izgleda nezainteresovano na terenu.

View user profile

79 Re: Reprezentacija Srbije on Fri Jul 20 2012, 01:27

dovlonja6

NBA Player
NBA Player
Slažem se u vezi Miljenovića. Što se tiče važnijih utakmica, seti se samo završnice prošlogodišnjeg svetskog prvenstva (polufinale, finale), Bogdanovic je bio najkorisniji i uz Cvetkovića bio pravi lider ekipe, nadam se da će tako biti i ove godine. Realno pored Slovenije nema nijedne ekipe koja bi mogla da nam parira (pogledajte drugu grupu, sem Slovenije sve ekipe su imale skor 2-3). Smile

80 Re: Reprezentacija Srbije on Fri Jul 20 2012, 12:30

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Od cetvrtfinala krecu prenosi na FIBA sajtu Smile

View user profile

81 Re: Reprezentacija Srbije on Fri Jul 20 2012, 14:07

The Dream

Sixth man
Sixth man

View user profile

82 Re: Reprezentacija Srbije on Fri Jul 20 2012, 14:07

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Sad Ispalise.

View user profile

83 Re: Reprezentacija Srbije on Sat Jul 21 2012, 02:20

dovlonja6

NBA Player
NBA Player
Naši igraju sutra polufinale protiv Litvanije u 18h na RTS2 (99%). U drugom polufinalu neočekivano Španija-Francuska. Francuzi dobili Sloveniju koja je do tog meča imala perfektan skor...

84 Re: Reprezentacija Srbije on Sun Jul 22 2012, 21:28

dovlonja6

NBA Player
NBA Player
Izgleda da samo ja pratim ovu našu reprezentaciju. Uglavnom danas su izgubili od Španije u borbi za treće mesto. Utisak je da su igrali najbolje što su umeli, ali da im je opet falilo sreće (i iskustva) u završnici. Ne može Miljenović koji je u protekloj sezoni imao minutažu ravnu nuli (osim u srp ligi) da ima šut za pobedu.

85 Re: Reprezentacija Srbije on Sun Jul 22 2012, 22:48

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
dishavla6 wrote:Izgleda da samo ja pratim ovu našu reprezentaciju. Uglavnom danas su izgubili od Španije u borbi za treće mesto. Utisak je da su igrali najbolje što su umeli, ali da im je opet falilo sreće (i iskustva) u završnici. Ne može Miljenović koji je u protekloj sezoni imao minutažu ravnu nuli (osim u srp ligi) da ima šut za pobedu.

Pratim ja ali ne pisem ovde o tome. Cvetkovic je prvi imao sut za pobedu. Evo moje vidjenje ova dva meca:

Cini mi se da smo oba meca izgubili na neke ''decije bolesti'' . Oni faulovi posle skoka u napadu su smesni, dali smo im na taj nacin lagane poene i potpuni prikljucak. Ja to zaista ne mogu da razumem.
Kako svi kazu u ovim kategorijama su bitniji igraci nego rezultat. Igraci koji su u ova dva meca ostavila dobar utisak kod mene su Nastic, Mitrovic(najveci +) i Cvetkovic i mozda Gujanicic. Ostalo, jako, jako slabo. Cak iako su imali neke dobre role nisu mi pokazali da mogu da budu igraci za velika dela.

Nastic je, po mom misljenju, sjajan materijal i mislim da moze da izraste u opasnog igraca. Ima skok, ima finu tehniku i moze da pogodi poluhorog iz svih situacija. Odbrana mu je sasvim ok. Problem kod njega je defanzivni skok, uzasno gradi ali mislim da se to da nauciti. Sticem utisak da svaki put kada hvata loptu propisno se namuci da dodje do nje, ili hvata preko igraca, ili mora da ima vise kontakta sa njom pre nego sto je uzme u ruke ili je uopste ni ne uzme u ruke i to sve kao posledica loseg gradjenja.

Mitrovic, po mom misljenju suvo zlato. Voleo bih da ga vidim u Zvezdi ali se bojim da ce ga uzeti neki tim iz Evrope. Odlican u skoku, odlicno resava dole a i pokazao je u Hemofarmu medju seniorima da ume. Cvele mi je porastao u ocima. Vratio nas je protiv Litvanaca bukvalno sam i podsetio u saradnji sa Marinkovicem na njihove dane u Zvezdi. Odlicno je i razigravao igrace i odbrana mu je bas dobra. Dve zamerke su ponekad preterana agresivnost u odbrani i ume da zasili kada ga krene mada mislim da to ima veze sa godinama.
Gujanicic mi se isto dopao, ima od svega po malo. Nije bas tipican Cacanin ali igra zaista korektno mogao bi da ima nekih 10 minuta po mecu u jacem timu.

I pored losih partija vidim potencijalne odlicne igrace u Miljenovicu i Bogdanovicu, mozda Drenovcu ako popravi sut.
Najvece razocarenje za mene je Miljenovic. Naravno iz razloga sto ga mnogo gotivim ali on nije pokazao apsolutno nista zbog cega je napravio jednu lepu sliku kod mene. Ni osecaj za asistenciju, ni ulaz, niti kosarkasku inteligenciju koju sam ja video kod njega u mladjim danima. Jedino sto sam video od njega je siljenje, siljenje, siljenje i samo siljenje. Ispucavanje, zaletanje u odbranu itd. Uz to imao je bas dosta propusta u odbrani a suocavanje sa pikom mu je kao sa kineskim zidom. Mora da se sabere malo, cenim to sto preuzima odgovornost da slomi mec ali ne cini to na dobar nacin.

Bogdanovic je za mene velika enigma. Cinilo mi se, posebno protiv Litvanaca, da moze da resi svaki napad kako hoce a onda upadne u neku crnu minutu kada bih ga izbacio da sam trener i nikada vise ne ubacio. Neka igra ledjima pa sutevi iz okreta? Sta je sada to? Ne koristi dovoljno ulaz a fizicki moze da pojede vecinu cuvara=kos+faul. Kada je u elementu, ubedjen sam da je nas najbolji igrac. Steta sto je to povremeno.

Gledajuci oba meca rekao bih da smo izgubili na neiskustvo i to oba ali onda pogledam da je ovo U20 takmicenje i shvatam da se to mnogo kosi sa mojim prvim utiskom.
Da li je to do toga sto nasi ne igraju seniorsku kosarku? Opet nisam bas gledao ove Spance u njihovom prvenstvu, mozda gresim.
Osvrnuo bih se jos na Dzikica i poslednji time-out-Cvele uzmi loptu i radi sta hoces????

Izvinjavam se sto sam malo oduzio ali nisam pisao posle jucerasnjeg meca pa sam sacekao i danasnji da bih kompletirao neku sliku.

View user profile

86 Re: Reprezentacija Srbije on Mon Jul 23 2012, 18:52

Corleone

All-Star
All-Star

View user profile http://www.nba-serbia.net/

87 Re: Reprezentacija Srbije on Mon Jul 23 2012, 20:36

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
U ovom klipu mi samo nije jasno zasto se raduju ako su izgubili 62:53??Ovo nesta u grupnoj fazi bilo pa mogao i taj poraz ili? :S :S

View user profile

88 Re: Reprezentacija Srbije on Mon Jul 23 2012, 20:47

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Lawson wrote:U ovom klipu mi samo nije jasno zasto se raduju ako su izgubili 62:53??Ovo nesta u grupnoj fazi bilo pa mogao i taj poraz ili? :S :S
Pa mi smo dobili Laughing

View user profile

89 Re: Reprezentacija Srbije on Mon Jul 23 2012, 21:02

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
Kole wrote:
Lawson wrote:U ovom klipu mi samo nije jasno zasto se raduju ako su izgubili 62:53??Ovo nesta u grupnoj fazi bilo pa mogao i taj poraz ili?
Pa mi smo dobili
Pa zar ne pise grcka 62:53 srbija...il se meni ucinilo
tj iznad grcke 62 a iznad srbije 53...

View user profile

90 Re: Reprezentacija Srbije on Mon Jul 23 2012, 21:19

Stary Oskol

All-Star
All-Star
Ma mi smo dobili ovo je greska.

View user profile

91 Re: Reprezentacija Srbije on Fri Jul 27 2012, 21:59

dovlonja6

NBA Player
NBA Player
Nasi kadeti su prosli u polufinale pobedivsi Spaniju sa 1p razlike. Osveta, za onu kradju u U20 takmicenju.

92 Re: Reprezentacija Srbije on Fri Jul 27 2012, 23:01

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Gubili su 16 razlike u trecoj(39:55) i onda rapsodija. Na kraju 68:67 mirnom rukom Djokovica sa penala.

View user profile

93 Re: Reprezentacija Srbije on Fri Jul 27 2012, 23:06

Stary Oskol

All-Star
All-Star
Bravo za klince.U polufinalu sa Turskom.

View user profile

94 Re: Reprezentacija Srbije on Sat Jul 28 2012, 14:42

dovlonja6

NBA Player
NBA Player
I na kraju sjajna blokada Lazarevica za pobedu. Ja sam ono vec video u kosu i Lazarevic dolece sa ledja za spas. Smile

95 Re: Reprezentacija Srbije on Sat Jul 28 2012, 15:36

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
Duda odstranio Labovica i Jaramaza iz ekipe!

View user profile

96 Re: Reprezentacija Srbije on Sat Jul 28 2012, 15:40

dovlonja6

NBA Player
NBA Player
Zao mi je zbog Jaramaza jer ga licno poznajem, ali sa druge strane ipak je jos mlad i nedovoljno kvalitetan/iskusan za ovakvu repku. Makar ce moci da se posveti svom novom klubu Bjeli...

97 Re: Reprezentacija Srbije on Sat Jul 28 2012, 18:16

Stary Oskol

All-Star
All-Star
U 19:30 pocinje polufinale kadeta sa Turskom.

View user profile

98 Re: Reprezentacija Srbije on Sat Jul 28 2012, 18:31

dovlonja6

NBA Player
NBA Player
Jel ima negde prenos ili na netu da trazim?

99 Re: Reprezentacija Srbije on Sat Jul 28 2012, 18:35

Stary Oskol

All-Star
All-Star
Nema prenosa.Nadam se da ce biti neki stream.

View user profile

100 Re: Reprezentacija Srbije on Sat Jul 28 2012, 21:22

dovlonja6

NBA Player
NBA Player
I ovi ispadoše u polufinalu... Pu jbm tiii

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 30]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Next