Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

26 Re: Magic Johnson on Tue Nov 08 2011, 22:49

Vuk91

All-Star
All-Star
A kaj češ, budale su u zaostatku.

Ja se nadam da će sve biti u redu s njime

View user profile

27 Re: Magic Johnson on Wed Nov 09 2011, 13:43

West

NBA Superstar
NBA Superstar
SymphonyX wrote:South Park je objasnio neke stvari kad je ta tema u pitanju.
Fan Upravo to. Moja omiljena epizoda. Obajsnila je neke stvari i zaista u sebi nosi neku poruku.

View user profile

28 Re: Magic Johnson on Wed Mar 28 2012, 07:43

Sugar

Administrator
Administrator
postao jedan od vlasnik dodzersa Fan

View user profile http://www.nba-serbia.net

29 Re: Magic Johnson on Wed Mar 28 2012, 11:03

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
...da dodam:

Grupa investitora okupljenih oko legendarnog košarkaša Medžika Džonsona saopštila je da će kupiti akcije bejzbol kluba LA Dodžers za dve milijarde dolara, što je najveća cena ikada plaćena za jednu sportsku franšizu u svetu.

View user profile

30 Re: Magic Johnson on Wed Mar 28 2012, 12:40

Knofler

Sixth man
Sixth man
Prva osoba koja je od HIV pozitivne postala HIV negativna.I jedini kome je to poslo za rukom
Laughing

View user profile

31 Re: Magic Johnson on Wed Mar 28 2012, 12:42

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Pa i nije vise tajna da moze da se zivi dugo sa sidom ako imas para.

View user profile

32 Re: Magic Johnson on Wed Mar 28 2012, 14:09

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Jaz wrote:...da dodam:

Grupa investitora okupljenih oko legendarnog košarkaša Medžika Džonsona saopštila je da će kupiti akcije bejzbol kluba LA Dodžers za dve milijarde dolara, što je najveća cena ikada plaćena za jednu sportsku franšizu u svetu.
Zna se sta su Dodgersi u svijetu baseballa.Ne zelim ni da pomislim za koju cijenu bi NYY bili prodati.

View user profile

33 Re: Magic Johnson on Wed Mar 28 2012, 22:48

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
SymphonyX wrote:
Jaz wrote:...da dodam:

Zna se sta su Dodgersi u svijetu baseballa.Ne zelim ni da pomislim za koju cijenu bi NYY bili prodati.

Mali offtopic, ali kad si vec napisao ovo sad me zanima... Gde su najskuplji timovi? Pretpostavljam u NFL-u, al sta ide posle toga? MLB, NBA, NHL? Znam da zavisi od timova, al ono... okvirno.

View user profile

34 Re: Magic Johnson on Wed Mar 28 2012, 23:54

Iggy9-13

All-Star
All-Star
Ja mislim MLB, tamo isto imaju igrači jako velike ugovore, onda vjerojatno NBA pa NHL

View user profile

35 Re: Magic Johnson on Thu Mar 29 2012, 00:45

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Kako mislim najskuplji timovi?Team payroll?Ako mislis na to,baseball prednjaci Very Happy

View user profile

36 Re: Magic Johnson on Thu Mar 29 2012, 04:48

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Ne to, nego ukupna vrednost fransize. Evo sad npr. Dodgersi prodati za 2 milijarde. Koliko bi kostali Lakersi? Ili npr. Patriotsi, Bruinsi...shvatas?

View user profile

37 Re: Magic Johnson on Thu Mar 29 2012, 22:45

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Po tom kriterijumu su NFL timovi ubjedljivo najskuplji,s tim da Yankeesi jedino upadaju od timova iz ostalih sportova jer oni su apsolutni drugi nivo u odnosu na ostali baseball svijet.Hokejaske fransise su druga liga bukvalno.

View user profile

38 Re: Magic Johnson on Fri Mar 30 2012, 04:05

Sugar

Administrator
Administrator

39 Re: Magic Johnson on Fri Mar 30 2012, 14:08

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Sto je najgora stvar,on je samo paravan Laughing

View user profile

40 Re: Magic Johnson on Tue Apr 17 2012, 18:27

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
These are good days for LA Sports fans. @Lakers, @LAClippers, @LAKings & @Dodgers are all winning.

Srbija!

View user profile

41 Re: Magic Johnson on Wed Nov 21 2012, 16:34

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

Mali cas istorije.

View user profile

42 Re: Magic Johnson on Mon Jan 07 2013, 20:50

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Medzik otkacio na tviteru, a tako i treba, svakoga je posebno tagovao i pisao sta ne valja Laughing Respekt!

Earvin Magic Johnson ‏@MagicJohnson
I'm tired of blaming the coach, the responsibility is on the @Lakers players.
.@DwightHoward has to stop complaining and start dominating on offense....@PauGasol has to stop playing soft and get back to 18pts & 10rebs!
@KobeBryant is having a an MVP type season but the team needs him to be a better leader...@SteveNash scoring more and throwing more assists will help the @Lakers!
.@MettaWorldPeace has to stop making great quotes and start playing great defense...@JMeeks20 has to start making better shot selections.
The @Lakers big men have to stop giving up easy offensive rebounds...the perimeter players have to start getting back on defense to stop the fast breaks of their opponents!
Coach D'Antoni has to start teaching better pick & roll defense and better defensive rotations...He also has to make sure that every @Lakers players role is defined.
Above everything else the @Lakers players need to start having fun on the court!
Respekt!

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

43 Re: Magic Johnson on Mon Jan 07 2013, 20:54

Sugar

Administrator
Administrator
ja se ne bi slozio samo za ovo oko gasola jer je covek od druge opcije u napadu postao cetvrta tako da ne znam kako oni planiraju da mu dignu prosek poena.. skokove isto tesko moze nesto puno da popravi kad ih dvajt sve kupi

44 Re: Magic Johnson on Mon Jan 07 2013, 20:57

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Problem sa Gasolom je sto iz nekog razloga trenutno sutira 0.416% i belezi 12.2 poena po utakmici.
A na primer prethodne sezone je sutirao 0.501% i belezio 17.4 poena po utakmici.
Ja mislim da to nije nista strasno, samo da digne procenat suta, on se vraca lagano na njegovih 17-18 poena po mecu, ali sa njegovim trenutnim stanjem Ne znam
Meni vise na primer smeta podatak sto je ove godine vec uzeo 23 suta za 3 poena (pogodio 7)
a prosle je za celu onu skracenu sezonu sutirao 7-27 za 3 poena.
Eto tu moze da digne procente lepo.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

45 Re: Magic Johnson on Mon Jan 07 2013, 21:14

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Izmislio je sad toplu vodu

View user profile

46 Re: Magic Johnson on Mon Jan 07 2013, 22:53

Problem sa Gasolom je taj sto je on smarač. Toliko je mek da je vrijeme za povratak u Spaniju. Mnogo su se zeznuli sto ga nisu uvalili nekome ljetos...Sledeci problem je u klupi koja je trula i kada se ovi niski stari i visoki igraci umore...nema ko da igra...primjetio sam da je Gasol van svake fizicke kondicije, a Dvajt i ne lici na sebe...

View user profile

47 Re: Magic Johnson on Tue Jan 08 2013, 00:39

Strax

Administrator
Administrator
Gasol nikada u karijeri nije bio role player, a sada to mora. On nije lik koji će da istrči kontru, ostane sam spolja ili da otpatcima skuplja poene. Zahteva loptu u rukama, a kada ga tako odsečeš od napada i limitiraš ga na 6-7 šuteva, naravno da ne može da uđe u ritam i da će promašivati.

View user profile

48 Re: Magic Johnson on Wed Apr 03 2013, 17:26

Vuk91

All-Star
All-Star
http://www.huffingtonpost.com/2013/04/02/earvin-johnson-iii-magic-johnson-gay-son-boyfriend_n_2998117.html?utm_hp_ref=mostpopular

Ja mislio sprema se Earvin Johnson JR kada ono

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2