Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 5]

26 Re: Atlanta Hawks on Tue Apr 30 2013, 11:39

sinisa123

NBA Player
NBA Player
nažalost, od pekovića nema ništa, kao i od hauarda. delembert je star i on sigurno nije opcija. redik isto tako nije opcija jer hawksi imaju dva sjajna šutera u korveru i dženingsu, a i šut je najmanji problem.

problem je koga ispod koša upariti sa horfordom a smita prebaciti na 3. obzirom na situaciju al džeferson i hikson su jedine realne opcije. možda pol milsap iz jute, ali onda horford ostaje na petici. ovom timu treba još jedan kvalitetan unutrašnji igrač da se osjeti razlika.

View user profile

27 Re: Atlanta Hawks on Tue Apr 30 2013, 11:58

Fuckam

Rookie
Rookie
A molim te zašto Peković nebi htio u Atlantu?? Ovdje može dobit više para, veći market i svake godine igranje u play-offu ma tko bi to lud odbio?? Howarda nemoj spominjati jer on je obična panjina koji svakom seoznom dalje može biti samo lošiji igrač. I da totalno je on precijenjen. Reddicka sam spomenuo jer treba netko startat na SG, a da ima odličan šut i igra solidnu obranu, pošto Josh ce igrati SF koji nije dobar šuter. Jenkins mi još uvijek prezelen i loš u obrani, a i mislim da nebi imao bolje igrača od Reddicka da se ugleda.. Šta fali Dalembertu kao backup centru da zamjeni Pekovića?? On barem ima visinu i dužina i može pokopit skokove i zatvorit reket. A Hickson je ipak undersized. Milsap je sličan igrač poput Josha i totalno je nepotreban

View user profile

28 Re: Atlanta Hawks on Tue Apr 30 2013, 21:27

sinisa123

NBA Player
NBA Player
zato što će ostati u minesoti. jeste hauard precijenjen, ali on i horford u ligi bez centara bi sjajno funkcionisali. milsap nema visinu ali je mnogo stabilniji od džoša, a to je neohodno ekipi. isto mislim i za hiksona. problem sa džošom je što on radi mnogo više loših stvari od dobrih. sinoć je odigrao dobro, sledeće dvije će biti u rupi i tako to ide. ja mu ne bi ponudio ugovor ako bi uspio dovesti dva kvalitetna igrača ispod koša.

View user profile

29 Re: Atlanta Hawks on Sun May 05 2013, 22:18

Fuckam

Rookie
Rookie
Prika, a ti si otac od Pekoviča pa da to znaš?? Ja ti govorim sa 100% sigurnoscu da ako Hawksi ponude Pekoviču 1 ili 2 miliona više po sezoni od Minnesote, on ce biti na prvom vlaku za Atlantu, u to budi siguran. ( No nekako sam uvjeren da to neće Ferry napraviti) Pogledaj koju utakmicu od Hicksona pa onda pricaj nešto ( jebote stabilnost kada u obrani ne može čuvati Jason Collinsa)

Millsap je dobar igrač al da si ti npr GM zar nebi bilo glupo prelaziti sa konja na magarca?

View user profile

30 Re: Atlanta Hawks on Mon May 06 2013, 19:16

Sugar

Administrator
Administrator
http://bbs.hupu.com/5546518.html

View user profile http://www.nba-serbia.net

31 Re: Atlanta Hawks on Mon May 06 2013, 21:19

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Larry Drew likely gone.

View user profile

32 Re: Atlanta Hawks on Mon May 06 2013, 21:22

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Ovo je vec 4. otkaz valjda od kraja regularnog dela sezone. Bas me zanima ko je sledeci. Nadamo se da je to @coachvinny #samodajazprestanedasmara #bozepomozi

View user profile

33 Re: Atlanta Hawks on Mon May 06 2013, 21:23

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
Nemanja LeBron wrote:Ovo je vec 4. otkaz valjda od kraja regularnog dela sezone. Bas me zanima ko je sledeci. Nadamo se da je to @coachkarl #samodalawsonprestanedasmara #bozepomozi
Yahoo

View user profile

34 Re: Atlanta Hawks on Tue May 07 2013, 12:08

Fuckam

Rookie
Rookie
Ovaj Ferry je debil, otkaz dati odličnom Drewu koji je svake godine izvlačio maksimum od ove ekipe. Šta je on očekivao da se sa ovakvim rosterom može osvojiti naslov

View user profile

35 Re: Atlanta Hawks on Wed May 08 2013, 20:54

sinisa123

NBA Player
NBA Player
Fuckam wrote:Prika, a ti si otac od Pekoviča pa da to znaš?? Ja ti govorim sa 100% sigurnoscu da ako Hawksi ponude Pekoviču 1 ili 2 miliona više po sezoni od Minnesote, on ce biti na prvom vlaku za Atlantu, u to budi siguran. ( No nekako sam uvjeren da to neće Ferry napraviti) Pogledaj koju utakmicu od Hicksona pa onda pricaj nešto ( jebote stabilnost kada u obrani ne može čuvati Jason Collinsa)

Millsap je dobar igrač al da si ti npr GM zar nebi bilo glupo prelaziti sa konja na magarca?

teško će ko sledeće sezone čuvati kolinsa

daj bože za pekovića, ali ja ne vjerujem da mu minesota neće ponuditi max.
a sa džoša sa milsapa je prelaz ko sa ofucane rage na lipicanera džoš je ubica atlante.

View user profile

36 Re: Atlanta Hawks on Wed May 08 2013, 20:56

sinisa123

NBA Player
NBA Player
Fuckam wrote:Ovaj Ferry je debil, otkaz dati odličnom Drewu koji je svake godine izvlačio maksimum od ove ekipe. Šta je on očekivao da se sa ovakvim rosterom može osvojiti naslov

da, koji nije u stanju tri godine da smitu objasni da ne uzima šuteve, već da igra leđima prema košu. hvala bogu da smo ga se rješili.

View user profile

37 Re: Atlanta Hawks on Sat May 11 2013, 09:55

Sky

NBA Superstar
NBA Superstar
The Atlanta Hawks are aggressively pursuing Stan Van Gundy for their head-coaching job, according to Yahoo! Sports

View user profile

38 Re: Atlanta Hawks on Fri May 17 2013, 18:05

sinisa123

NBA Player
NBA Player
http://sports.yahoo.com/news/nba--sources--hawks-consider-historic-hire-of-european-coach-ettore-messina-041815284.html

mesina možda u hawkse. jeste da se nije proslavio u cska i realu, ali marketinški kao prvi evropski head coach bio bi sjajan pik. još kad bi željko obradović u pistonse pa da imamo evropski duel.

View user profile

39 Re: Atlanta Hawks on Tue May 28 2013, 23:54

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Hawks Hire Mike Budenholzer As Head Coach

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

40 Re: Atlanta Hawks on Wed Jul 24 2013, 20:49

West

NBA Superstar
NBA Superstar
pa kad nije hteo da dodje Howard, dobar je i Antic kafa

View user profile

41 Re: Atlanta Hawks on Wed Jul 24 2013, 22:14

sinisa123

NBA Player
NBA Player
najčudniji potpis godine. ovo samo može ferry.

View user profile

42 Re: Atlanta Hawks on Wed Jul 24 2013, 23:22

Sugar

Administrator
Administrator
pero brat, "srpski" karlos buzer

43 Re: Atlanta Hawks on Wed Jul 24 2013, 23:27

Strax

Administrator
Administrator
Kolko para? Ako je neka sića, onda može lepo da popuni roster

View user profile

44 Re: Atlanta Hawks on Wed Jul 24 2013, 23:57

sinisa123

NBA Player
NBA Player
vjerovatno nešto jače od minimalca, a druga godina nije garantovana. zanimljivo je da su i hawksi zagrizli za greg odena sada kad su nalazi pokazali navodno da je 100% zdrav.Cool bilo bi zanimljivo vidjeti odena i peru u paru ispod koša.

View user profile

45 Re: Atlanta Hawks on Thu Jul 25 2013, 00:24

Strax

Administrator
Administrator
Milsap, Ivan, Brend, Horford, Nogeira, pa sad i Perica. Gužva je pod košem, koji će NAM još i Oden

View user profile

46 Re: Atlanta Hawks on Thu Jul 25 2013, 00:26

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Pa kroz trejdove da se dovedu Dwight i CP3, kad vec nisu dosli samovoljno. Ne znam

View user profile

47 Re: Atlanta Hawks on Thu Jul 25 2013, 00:33

Strax

Administrator
Administrator
Sisaj ga Jasmine, šta sam ja sve proživeo sa ovom ekipom (koliko poraza i gostovanja) i onda dođe neki vagon poput tebe da mi sprda tim  

View user profile

48 Re: Atlanta Hawks on Thu Jul 25 2013, 00:38

Sugar

Administrator
Administrator
kako je uvezban mali Cool

49 Re: Atlanta Hawks on Thu Jul 25 2013, 00:45

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Sad kad krene prica o cuvenim St. Louis Hawksima s kraja 50-ih i pocetka 60-ih i duelima sa Celticsima. Rolling Eyes

View user profile

50 Re: Atlanta Hawks on Thu Jul 25 2013, 00:48

Strax

Administrator
Administrator
Još se ja pitam zašto ne stiže odgovor. A mica je guglala Rolling Eyes

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next