Go down
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

Brooklyn Nets - Page 9 Empty Re: Brooklyn Nets

on Fri Dec 13 2013, 10:44
Ne mozes sa ovakvom ekipom da tavoris na dnu. Jednostavno imaju previse dobrih igraca. Dolaze stvari polako na svoje mesto. Samo da ih povrede malo zaobidju i da Lopezu nije nista.
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Wed Jan 15 2014, 16:04
Brooklyn Nets - Page 9 1012924_10152123382645255_1955850727_n
4evaStK
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Wed Jan 15 2014, 16:08

a kad je izasao na teren  Respekt!
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sun Jan 26 2014, 20:21
Nekim nevjerovatnim nizom dosli smo do realne borbe za PO. Pojavila se i zelja nekih momaka da igraju a i postavile su se neke kockice na pravo mjesto. Sta reci osim da je sve ovo manje vise ocekivano i debelo ispod nivoa. Samo bih da pomenem "klupu" ovog tima koja je toliko dobra, po mom misljenju skromnom, da je to smijesno . Jednostavno Blatche,Mirza,Anderson,AK,Linvigston...igraju vrhunski!
jocamelo7
jocamelo7
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

on Sun Jan 26 2014, 22:35
klupa igra bolje nego startna petorka
svaka cast Dzonsonu isto
SN10
SN10
Phoenix Suns

on Sun Jan 26 2014, 23:29
elegantno pisaju po igoru koji je rekao da ce bruklin ove sezone biti nula od ekipe zato sto imaju uzasno losu klupu
Strax
Strax
Sacramento Kings

on Sun Jan 26 2014, 23:54
Samo je bilo pitanje kada će početi da ulaze u ritam. I dalje nije to ono što se očekuje, ali hvataju zalet i mislim da bi nekoga u Plej-ofu mogli gadno da opeku (Majami  Brooklyn Nets - Page 9 786662 ). Previše iskustva i kvaliteta da bi tek tako bacili sezonu, možda i jedinu u kojoj mogu nešto da urade.
jocamelo7
jocamelo7
Houston Rockets

on Mon Jan 27 2014, 00:05
druga runda plafon
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Mon Jan 27 2014, 13:47
http://hotsport.rs/2014/01/27/suzdrzite-suze-neverovatan-docek-pirsa-i-garneta-na-povratku-u-boston-video/
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sat Mar 22 2014, 22:36
Nisam namjerno pisao od kraja januara nista, pa i zbog toga da ne ureknem. Jednostavno od Nove godine u 36 utakmica omjer je 26/10. A napravili smo i niz od 11 uzastopnih pobjeda u domacoj areni. Sa aktuelnim prvakom na 3-0 ...
 Tog drugog januara imali smo skor od 11/21 i igrali tuzno i bili daleko od PO. Tu noć D-Will je ubio Oklahomu sa 29 poena ,4 asist, 5 ukradenih lopti i stvari su se okrenule na nasu vodenicu. Ide serija od 11/1 i počinju svi da igraju nekako vise za ekipu. Samo da napomenem svo vrijeme bez prve napadačke opcije Lopeza i sa par nekih sitnih promjena u rosteru. Ipak kako je sve nekako ličilo na propast sad ima i neku boju, a i ukus i miris. Ovo do kraja regularne sezone mozda se jos uigramo, pa malo i zdravlje da nas posluzi. Pa onda na Čikago ili Toronto(lično bih vise volio kao opciju). Sto i nisu ne moguće opcije za prolazak dalje.
West
West
Denver Nuggets

on Wed Apr 09 2014, 11:35
Bice ses ako prodju Bulse i u polufinalu istoka igraju protiv Majamija. I pored svega Majami je favorit, ali mislim da bi ta serija mogla da se igra i u 7 utakmica.
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Wed Apr 09 2014, 11:39
Nije uopste izvestan taj duel sa Bullsima, jer Bullsi i Raptorsi imaju isti skor trenutno. Indiana - Charlotte bi mogla da bude dobra serija, kako god to zvucalo.
West
West
Denver Nuggets

on Wed Apr 09 2014, 11:48
Vise bih voleo da gledam duele  Brooklyn Nets - Page 9 1701096712 - Brooklyn Nets - Page 9 292630998  i  Brooklyn Nets - Page 9 1230007572 - Brooklyn Nets - Page 9 706269373 .
Strax
Strax
Sacramento Kings

on Wed Apr 09 2014, 13:11
Ja mislim da Bruklin može da napravi dar-mar u Plej-ofu
SN10
SN10
Phoenix Suns

on Wed Apr 09 2014, 13:12
jos da je Bruk citav Sad
bandzi
Nemam omiljeni tim

on Wed Apr 09 2014, 13:58
Jaz wrote:Nije uopste izvestan taj duel sa Bullsima, jer Bullsi i Raptorsi imaju isti skor trenutno. Indiana - Charlotte bi mogla da bude dobra serija, kako god to zvucalo.

Zar ne vazi i dalje ono pravilo da prva tri mesta u konferenciji moraju da budu prvaci divizija? Posto Cikago ne moze biti prvak divizije, onda ne moze ni biti bolji od cetvrtog mesta, tj. ne moze zauzeti Torontovo trece mesto.
4evaStK
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Wed Apr 09 2014, 14:02
SN10 wrote:jos da je Bruk citav Sad

E to sam i ja isto pomislio sinoc, da je Bruk zdrav mozda bi i mogli da nameste buku u plejofu, mada necemo potcenjivati ovu ekipu nikako, bas izgledaju kao da znaju sta rade, nekako je sve leglo, a i u pravo vreme su svi ozdravili za plejof da budu spremni.
Lawson
Lawson
Denver Nuggets

on Wed Apr 09 2014, 14:10
bandzi wrote:
Jaz wrote:Nije uopste izvestan taj duel sa Bullsima, jer Bullsi i Raptorsi imaju isti skor trenutno. Indiana - Charlotte bi mogla da bude dobra serija, kako god to zvucalo.

Zar ne vazi i dalje ono pravilo da prva tri mesta u konferenciji moraju da budu prvaci divizija? Posto Cikago ne moze biti prvak divizije, onda ne moze ni biti bolji od cetvrtog mesta, tj. ne moze zauzeti Torontovo trece mesto.
Ne, prvaci divizija moraju biti u top 4, tako da CHI moze biti 3.
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Wed Apr 09 2014, 14:12
bandzi wrote:

U prva 4, ne u prva 3.

a. Two Teams Tied
(1) Division leader wins tie from team not leading a division.
(2) Better winning percentage in games against each other.
itd. itd.

@Lawson
Upravo
Lawson
Lawson
Denver Nuggets

on Tue May 20 2014, 23:51
Brooklyn Nets - Page 9 A7d4d0a3b1ba1417eb74f9facc56723c
XD
jocamelo7
jocamelo7
Houston Rockets

on Wed May 21 2014, 00:04
fotosop
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Tue Jul 22 2014, 14:08
Posle mnooogo vremena da se obratim u temi moga tima. 

Ipak je vrlo neuspjesna sezona bila iz mnogo razloga. Sami plasman je bio slab. Igra je bila slaba. Losa pojacanja su dovedena, a potroseno mnogo para. I povrede su bilie svakodnevnica.
E sad sta dalje? Deron, kako sam se ja nadao da ce polako napustiti nase svlacionice ali to se i dalje ne desava. Sad posto smo doveli najboljeg pleja u ligi, a da nije superstar, a mislim na Jack-a...mozda bi i mogli Derona trampiti za neki dobar SF. Ako ima neki takav izbor. Pa mozda i za PF poziciju ne bi niko tuzan bio. Milo mi je sto su Pirs i Terry i kompanija otisli iz naseg okruzenja ali bi mi jos milije bilo da se Lopez super oporavi i da konacno pocne neka normalna ekipa da se sastavlja. Jo i Lopez uz Jack-a i odlicne rezerviste Mirzu, Andersona, AK47, Plumlee-a...i sa nekim pojacanjem umjesto D-Will-a dobili bi solidnu ekipicu za PO.
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Wed Oct 08 2014, 20:01
Bruk Lopez, Garnet, Bogdanovic, Deron i Jo...napokon kao svi zdravi i igrali zajedno. Mirza, Plumle, Jaret Jack...samo da makar ne bude povreda, pa da napokon nesto pokusamo vece od prvog kruga PO.
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Mon Oct 13 2014, 10:08
Odlicna utakmica u Sangaju. Bez malo kao prvenstvena. Dva odlicna tima. Opet moje zadovoljstvo sa cinjenicom da se igra sa komplet prvom petorkom.
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Wed Oct 22 2014, 11:53
Plumlee se namece kao odlicna rezerva uvijek i opet povrijedjenom Lopezu. Odlicna partija i vidi se napredak u taktickom smislu citavog tima u odnosu na onu igru na silu koju je Kidd sprovodio (t.j. nije radio nista). Znaci totalno nov sistem koji se meni svidja.
Sponsored content

Back to top