Go down
Komsija
Komsija
Indiana Pacers

Brooklyn Nets - Page 10 Empty Re: Brooklyn Nets

on Thu Oct 23 2014, 15:43
Naravno da postoji napredak. Holins je mnogo dobar trener. Ako svi budu zdravi bice sasvim dobra ekipica. Jedva cekam da pocne, nikad izjednacenija nije bila liga.
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Thu Oct 23 2014, 22:04
Secate se svi kakvu je ekipu Holins vodio u Memfisu i sta je trazio od njih u odbrani. Ovo je totalno drugaciji tim od Memfisa, sa totalno drugacijim pristupom igri i totalno drugacijim mentalitetom.
Mislim da Holins nije bas najsrecniji izbor za ovu ekipu. Ne deluje mi on kao prilagodljiv trener.
Brook je se opet nesto povredio i ostalo mu je jos nekih nedelju dana pauze. Veliki deo predsezone je propustio i trebace mu sigurno malo vremena da udje u ritam. Pogotovo zato sto je prosle godine odigrao manje od 20 utakmica. Nadam se da ce ostati zdrav ove godine jer sam se stvarno uzeleo da pogledam neke njegove bolesne utakmice.
Deron je izjavio da je na 100% i da se odavno nije osecao ovako dobro na terenu. Ja se nadam da ima istine u ovim recima.
Dzo Dzonson igra OK, stari graciozno i jako mu puno znaci sut koji njegovu igru drze na dobrom nivou. Mnogo igraca propadne u njegovim godinama ako nemaju sut. Ima u njemu jos nekoliko dobrih sezona.
Ova trojica evropljana su jako zanimljivi igraci. Kirilenko jos uvek igra dobro iako se vidi da je ostario. Mirza i Bogdanovic bi mogli da imaju bitne uloge u ovoj ekipi, pogotovo Mirza koji ima par sezona iza sebe. Video je da moze da fura svoj stil igre i igra dobro. Bar u napadu, jer se u odbrani ni ne trudi preterano. Bojan Bogdanovic bi u dosta situacija mogao da koristi svoju visinu i post igru protiv cuvara i nadam se da ce dobiti minutazu kod Holinsa jer mislim da ima sta da pokaze u ovoj ligi.
Imaju solidnu dubinu, naravno pod uslovom da ih posluzi zdravlje i mogli bi da zamrse situaciju u borbi za prva 4. mesta na istoku.
Garnet je bas bas pao ali i samo njegovo prisustvo znaci. Mejson Plamli ce sigurno igrati dosta i bice dobar. Verovatno ce i dabl-dabl prosek imati.

Jos jedna zanimljiva stvar koju sam cuo, ocekujem da Prokhorov proda fransizu u narednih godinu dana posto je shvatio da titula ne moze da se kupi kao u fudbalu. Very Happy
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Thu Oct 23 2014, 22:56
Gurali su Bogdanovica nekoliko puta da startuje u predsezoni cini mi se, ali nije bas opravdao poverenje, no videcemo.
Yoker87
Yoker87
Miami Heat

on Fri Oct 24 2014, 00:32
Sa 8. pozicije ako udju u plejof mogu presrecni biti i to samo ako Lopez bude zdrav
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Fri Oct 24 2014, 09:47
Jaz wrote:Gurali su Bogdanovica nekoliko puta da startuje u predsezoni cini mi se, ali nije bas opravdao poverenje, no videcemo.
Odigrao je lose i realno veoma nesigurno. Podsjetio me na Stojakovica prve sezone u NBA. Uzimali su mu loptu iz ruku i svi mu davali loptu na sut a on jednostavno nije pogadjao.
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Sacramento Kings

on Fri Oct 24 2014, 10:23
LeBron wrote:Secate se svi kakvu je ekipu Holins vodio u Memfisu i sta je trazio od njih u odbrani. Ovo je totalno drugaciji tim od Memfisa, sa totalno drugacijim pristupom igri i totalno drugacijim mentalitetom.
Mislim da Holins nije bas najsrecniji izbor za ovu ekipu. Ne deluje mi on kao prilagodljiv trener.
Brook je se opet nesto povredio i ostalo mu je jos nekih nedelju dana pauze. Veliki deo predsezone je propustio i trebace mu sigurno malo vremena da udje u ritam. Pogotovo zato sto je prosle godine odigrao manje od 20 utakmica. Nadam se da ce ostati zdrav ove godine jer sam se stvarno uzeleo da pogledam neke njegove bolesne utakmice.
Deron je izjavio da je na 100% i da se odavno nije osecao ovako dobro na terenu. Ja se nadam da ima istine u ovim recima.
Dzo Dzonson igra OK, stari graciozno i jako mu puno znaci sut koji njegovu igru drze na dobrom nivou. Mnogo igraca propadne u njegovim godinama ako nemaju sut. Ima u njemu jos nekoliko dobrih sezona.
Ova trojica evropljana su jako zanimljivi igraci. Kirilenko jos uvek igra dobro iako se vidi da je ostario. Mirza i Bogdanovic bi mogli da imaju bitne uloge u ovoj ekipi, pogotovo Mirza koji ima par sezona iza sebe. Video je da moze da fura svoj stil igre i igra dobro. Bar u napadu, jer se u odbrani ni ne trudi preterano. Bojan Bogdanovic bi u dosta situacija mogao da koristi svoju visinu i post igru protiv cuvara i nadam se da ce dobiti minutazu kod Holinsa jer mislim da ima sta da pokaze u ovoj ligi.
Imaju solidnu dubinu, naravno pod uslovom da ih posluzi zdravlje i mogli bi da zamrse situaciju u borbi za prva 4. mesta na istoku.
Garnet je bas bas pao ali i samo njegovo prisustvo znaci. Mejson Plamli ce sigurno igrati dosta i bice dobar. Verovatno ce i dabl-dabl prosek imati.

Jos jedna zanimljiva stvar koju sam cuo, ocekujem da Prokhorov proda fransizu u narednih godinu dana posto je shvatio da titula ne moze da se kupi kao u fudbalu. Very Happy

A Kavsi ne kupuju titulu igracima ? D:
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Fri Oct 24 2014, 10:51
Poredio sam NBA nacin dovodjenja igraca sa dovodjenjem igrac u evropskom fudbalu. U NBA ligi imas gomilu tehnickih ogranicenja pri slaganju ekipe i nije ti dovoljno da samo imas milijarde koje si spreman da potrosis u tim vec to sve ide na neki finiji nacin. Za razliku od fudbala gde seik dodje, ulupa stotine i stotine miliona dolara u kupovinu igraca i ima sampionsku ekipu. Njih tu nije briga za salary cap.
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Fri Oct 24 2014, 11:09
Zato je NBA vrhunsko takmicenje.
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Sacramento Kings

on Fri Oct 24 2014, 11:44
Salary cap je odlicno resenje, cuo sam da ce i u Evroligu nesto slicno da uvedu.
Jumpman
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Tue Nov 18 2014, 12:09
jebi bruklina bez pola prve petorke
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Tue Nov 18 2014, 12:19
Bruklin je mrtav tim odavno. Bogdanovic je najbolji igrac. Katastrofa. Cinilo mi se u pripremnom periodu da ce to sve bolje i preciznije da izgleda.
Nele
Nele
San Antonio Spurs

on Thu Nov 20 2014, 02:16
Odličan potez Bogdanovića,afirmisao se u Evropi i otišao u NBA u najboljim godinama i u tim u kojem ima garantovanu minutažu.U TOP 5 rukija trenutno,Jabari je bez premca za sada.
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Thu Nov 20 2014, 11:36
Parker ne igra nista specijalno za sada, vise sam ocekivao od njega. Niko zapravo ne igra nista specijalno od rukija, prenagruvan hajp za ovaj draft bio ocigledno.
Jumpman
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Thu Nov 20 2014, 12:28
a nama je dao tri trojke u tri napada preko 2 igraca, jebem ti botinu usersku
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Thu Nov 20 2014, 13:58
Dao je trojku u sledecem produzetku cini mi se. Dobro igra ove sezone, za ugovor, mada ovaj layup je bio Laughing
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Thu Jan 22 2015, 11:17
I dalje smo 8. na istoku zahvaljujuci par amaterskih ekipa koje se takmice na ovoj strani Amerike. Deron se povrijedio i neki bi rekli da je zbog toga bio niz od 7 poraza. Haahahaha naravno da to nije istina, jer je on jedna rupa ot kad je dosao u Netse. Jack (meni jedan od drazih Pg u NBA) kad igra startera ima odlicne brojke i sto je bitno igra vrhunski. Ekipa ima neki drugi polet i tacno se vidi da D-Will-a ne voli niko tamo. Lopez kad je zdrav jednostavno je nevjerovatan. Trenutno i nema ni kondicije ali na smek svaki put odigra i potigne sijaset prelijepih koseva. Garnet drzi koliko moze skok igru i odbranu, a i cesto pogoti sa perimetra. Plunmlee i Jo su ljudi koji su vrijedni pomena, a vidi se i sa Marsa da je tim raspad i da se generalno fransiza raspada i mrtvi Rus sve mu JEB.. kao i svi mrtvi Rusi samo zlo misli i radi i cega god se oni dohvate tu je sranje i odmah sam vam rekao kunem dan kad je dosao. Sve sam ovo predvidio i ako se vratite unazad procitat cete to u mojim postovima.
Lawson
Lawson
Denver Nuggets

on Mon Apr 06 2015, 21:05
https://instagram.com/p/03HcXHhFBB/
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Mon Oct 12 2015, 21:46
Pocet cu ovako...niko da me nije pogresno shvatio mada je sve veoma jasno. Od kada je Rus uzeo fransizu ja sam znao sta ce se desiti. Ne volim Ruse i svaki njihov biznis je vjestacki i antipatican. Htio je nesto preko noci i doveo niz blago receno propalih kosarkasa da proba na misice kao Roman u Celziju. Ne ide ni tamo ni odje. Deron je u startu bio promasaj, a o omrznutom Pirsu i Garnetu necu ni da pricam. I tako dalje...Lopez je jedino dobro sto se ovom timu desilo u prethodnom periodu. I na zalost izgleda i u skoroj buducnosti. Eto da pocnem od mog tima sa ovim kratkim amaterskim analizama i projekcijama.
  Ove godine mozemo da ocekujemo jednu silovanu kosarku koja ce da zavisi od Lopezovog zdravlja i nicega vise. Ako bude malo razuma i srece mozda u drugom djelu sezone da probaju da udju u PO. Mozda se uigraju do tad. Sve u svemu Barnjani, Dzonson, Dzek, Jang, Elington i Bogdanovic imaju kvalitet za sam vrh Evrolige ali za NBA plejof ce dobro da se pomuce.
  Ja cu i dalje da navijam za moje Netse i mozda u narednoj sezoni docekamo neki kvalitetan rebilding jer tankovanja nece biti, jer nema razloga za to.
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Mon Oct 12 2015, 23:00
Nema razloga za tankovanje jer nemate nijedan pik ove godine. To zapravo ovu sezu cini totalnim fejlom.
Ovo je fransiza bez sadasnjosti i buducnosti.
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Mon Oct 12 2015, 23:04
Pa na to sam i mislio.  Sad Nekako cu da se zadovoljim gledanjem Lopeza i Dzeka kao meni dva veoma draga kosarkasa, a sve ostalo bih dao za buduce pikove.
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Sun Oct 25 2015, 10:47
Kao sto smo vec pisali, najveca tragedija je sto nemaju svoj pik ove godine i to ovu sezonu cini izgubljenom. U plejof ce tesko uci, ja ne znam kakvu bi sezonu Bruk trebalo da odigra pa da oni budu konkurentni. Ocekujem da ce biti negde oko 10.-11. mesta, tuga.
Necu uopste trositi reci vise na njih.
gambino
gambino
Cleveland Cavaliers

on Sun Oct 25 2015, 19:12
Kada su pijani rus i napuseni Jay Z jedne noci odlucili da kupe klub i osvoje titulu delovalo je vrlo jednostavno. Tek kada su sutradan ustali shvatili su da za te pare sto su bacili, po Odomovom racunu mogli da uzmu 1.295.944 kurve i 871.023 kg kokaina, i da su te pare bacene u bunar. Medjutim tada je kasno bilo, steta je vec nacinjena.
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Fri Feb 26 2016, 19:25
Raspadamo se miiiii....
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Sacramento Kings

on Fri Apr 08 2016, 23:24
http://espn.go.com/nba/story/_/id/15155466/once-nets-seriously-considered-becoming-swamp-dragons
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Sun Apr 17 2016, 22:26
Nets hire Hawks assistant Kenny Atkinson as head coach

Clap Clap Clap
Sponsored content

Back to top