Go down
Jumpman
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Brooklyn Nets - Page 2 Empty Re: Brooklyn Nets

on Tue Nov 27 2012, 04:15
evo prvi put da sam odgledao bruklin od pocetka do kraja i i ddalje to izgleda malo neorganizovano u napadu. odbrana je ok funkcionisala ali stvarno je sramota da ti tajson cendler da 28 poena (rekord karijere) :s na kraju utakmice su obe ekipe dosta gresile, sva sreca po bruklin pa je felton zavrsavao 5 poslednjih napada njujorka a covek sutira celu utakmicu ispod 20% Laughing bogans i dzeri odigrali kao da su bar 10 godina mladji obojica, evans opet pokidao sa klupe. bice ovo fina ekipica samo treba jos tu rada.

btw najveca fora su bile izmene na kraju, menjali su se ko u rukometu Laughing kad njujork ima napad u igri su novak i redzi evans, kad bruklin igra napad obojica izadju i udju lopez i bruer

Brooklyn Nets - Page 2 64598_10151270821206100_1026835751_n
Kevin Durant
Kevin Durant
San Antonio Spurs

on Tue Nov 27 2012, 07:48
Brooklyn Nets se nimalo ne sale,bice tvrd orah za svakog u playoffu,naravno ako ostanu zdravi
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Tue Nov 27 2012, 18:30
A ne Felton je drugi Medzik Shocked malcice deblji i losiji ali samo malčice. Bruklin je solidan ali daleko od ekipe. Rano je jos. Ako bi se uigrali do PO to bi bilo extra. Ja cisto sumnjam, a prezadovoljan bih bio samo da udju napokon. Lopez igra najbolju odbranu od kad ga je majka rodila, a plus mu pomazu vrhunski Gerald i Redzi.
Vuk91
Vuk91
Nemam omiljeni tim

on Tue Nov 27 2012, 19:07
Čini se da je ovaj Brooklyn ozbiljan. Deron Williams ih vodi kao Paul Clipperse, makar se to ne vidi iz priložene statistike..

Trebao bi malo više igrati Brooks, dokazao je prošle sezone da je kvalitetan igrač.
Kevin Durant
Kevin Durant
San Antonio Spurs

on Tue Nov 27 2012, 19:16
Mr. Striko wrote:A ne Felton je drugi Medzik Brooklyn Nets - Page 2 377856 malcice deblji i losiji ali samo malčice. Bruklin je solidan ali daleko od ekipe. Rano je jos. Ako bi se uigrali do PO to bi bilo extra. Ja cisto sumnjam, a prezadovoljan bih bio samo da udju napokon. Lopez igra najbolju odbranu od kad ga je majka rodila, a plus mu pomazu vrhunski Gerald i Redzi.

dzaba skokovi nikako da porastu Brooklyn Nets - Page 2 343727
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Tue Nov 27 2012, 19:32
a Kris i Evans kupe 30 komada po utakmici Laughing ali stvarno ja ga pratim od kad je dosao u NBA ovo je vrh . Sinoc je ubio 5 blokada. ALo bre
Palermo
Palermo
New York Knicks

on Tue Nov 27 2012, 20:12
Vuk91 wrote:Čini se da je ovaj Brooklyn ozbiljan. Deron Williams ih vodi kao Paul Clipperse, makar se to ne vidi iz priložene statistike..
Ubio nas je asistencijama. Sećam se da je u jednom trenutku imao 5 poena a 7 asistencija.
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Tue Nov 27 2012, 20:14
Ma ubili smo vas svakako Fan
Palermo
Palermo
New York Knicks

on Tue Nov 27 2012, 20:21
Pa dobro, nije bilo baš ubijanje, ali bili ste bolji. Dok sam gledao mislio sam da ćemo na kraju dobiti, a iako sam zaspao čekajući drugo poluvreme nisam se iznenadio kad sam ujutru video da smo izgubili. Pomrsiće Netsi mnogima račune. Klupa vam je noćas odradila dobar posao, naročito Stackhouse, dok je naša skroz podbacila, naročito Smith.
Strax
Strax
Sacramento Kings

on Tue Nov 27 2012, 20:35
Znao sam da ćemo izgubiti sinoć kao što znam da ćemo vas dobiti u Medisonu. Ne znam
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Tue Nov 27 2012, 21:22
Koliko volim da gledam Redzija. Very Happy Brook je strasan igrac, al opet mislim da bi ga Dwight i zdrav Bynum razbili. Ne znam (posto se vode diskusije o tome, jelte)
Vuk91
Vuk91
Nemam omiljeni tim

on Tue Nov 27 2012, 21:41
Razbili bi ga u obrani...u napadu je Brook doktor.

Barem za Howarda...
Kevin Durant
Kevin Durant
San Antonio Spurs

on Tue Nov 27 2012, 21:45
Andray Blatche: 'Wizards never support me'

LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Sat Dec 15 2012, 08:00
Dzo majstor! Respekt!
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Sat Dec 15 2012, 08:03
Al ga ubo lepo. Fan Mada mislim da je rukovodstvu Brooklyna jako zao sto baca tolike pare na njega, eto mozda sad proradi malo.
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Sat Dec 15 2012, 08:18
Ma ne samo taj poslednji sut. Sam je pobedio u oba produzetka.
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sat Dec 15 2012, 23:38
Eto vrato se Lopez i odmah pobjeda. Covjek je talican ovom cudnom timu. Sinoc Jo kao nekada...Deron standardno na prosjecno losem nivou...ali stvarno skup ludaka...Stekhaus Shocked , Evans Brada Cool , Childres fp , Blatche Facepalm , i ostalih koliko god hoces...
4evaStK
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Sun Dec 16 2012, 00:08
Jebote koliko je meni taj Andray Blatche gotivan, kad god udje u igru sabije, voleo bi da ode u neki slabiji tim gde bi bio starter i pokazao koliko moze, 20 minuta po mecu je premalo, evo pogledajte samo kakve utakmice je imao u decembru:
http://www.nba.com/playerfile/andray_blatche/game_by_game_stats.html
protiv Niksa 23 poena uz visok procenat suta iz igre, isto tako i protiv Wariorsa.
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Sun Dec 16 2012, 00:10
Dobar je on. Izgleda da mu je konacno kliknulo nesto u glavi pa je poceo da igra.
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sun Dec 16 2012, 00:11
Ne pa nisam ja rekao da igraju lose...ovi cudaci...samo da smo ih skupili ove godine podosta...pa mali Kardasijan, pa na sve ide Mirza...
dr Hofmann
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Tue Dec 18 2012, 04:54
Brooklyn Nets interested in Ersan Ilyasova.
nellepb
nellepb
Memphis Grizzlies

on Tue Dec 18 2012, 11:54
Ovi im daju Hamfriza:)a Baksi jos traze Bruksa i Tejlora:)
Vuk91
Vuk91
Nemam omiljeni tim

on Tue Dec 18 2012, 18:58
Nočas protiv Jazzera , malo su uzdrmani sada od onog dobrog starta na početku sezone. Jazzeri također labavi zadnjih 10-ak utakmica.

Deron Williams bi trebao više zabijati i uzimati stvari u svoje ruke, čovjek može bez problema trpati 25+ poena svakoj ekipi.
Jumpman
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Tue Dec 18 2012, 19:51
pricao je bas danas/juce kako mu ne odgovara ovo sto igra ejveri, tj nije se jos navikao.
http://hangtime.blogs.nba.com/2012/12/18/johnson-supreme-confidence-in-deron-williams/?ls=iref:nbahpts
Vuk91
Vuk91
Nemam omiljeni tim

on Tue Dec 18 2012, 20:02
Izgleda nekako skroz pogubljeno u ovom sistemu Netsa s Johnsonom. Nije više kao onaj u Jazzerima koji je vodio cijelu ekipu u napadu, driblao, asistirao, probijao. Nekako kao da je limitiran u napadu.

Prokhorov je obečavao tako velik Brooklyn da će kroz godinu-dvije biti među najboljima u NBA-eu. Neznam kakva ih budučnost čeka, s ovakvim rosterom ne mogu dalje od prvog kruga. Treba se riješiti ISO Johnsona što prije i probati dobiti nekog igrača dok još ima trade value.

Williams je ostao upravo zbog ove nove franšize i velike planove Prokhrova, a vjerujem da će na kraju sezone biti mnogo glasina da napusti Brooklyn ako neće dovest nekog boljeg igrača.
Sponsored content

Back to top