Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 6]

101 Re: Chicago Bulls on Tue Oct 27 2015, 15:26

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Ja se ovog Cikaga evo vec sest godina plasim i nikad ni da priprete Majamiju/Klivlendu. Ali opet ih se plasim. Godinama mislim da ce se konacno sloziti i konacno proci u finale ali nista. Prosle godine je ih je Klivlend rastavio sa polumrtvim Kajrijem i bez Lava.
Vise negativnih stvari imam da napisem o njima nego pozitivnih.
U kakvom ce stanju biti Rouz? Kako ce se on i Dzimi trpeti? Da li je Noa skroz gotov? Kakav sistem ce postaviti Hojberg?

Ali da gledamo svetliju stranu malo. Very Happy

Dzimi je izrastao u vrhunskog igraca. Jos malo da popravi sut i bice nezaustavljiv. Kida u odbrani, cesto napada reket i to radi sa velikim uspehom. Izvlaci bacanja, pravi asistencije, uvek nesto korisno odradi. Svakako je za mene on prvi igrac ove ekipe, koliko god Rouz ziveo u 2011. godini.

Krivo mi je sto se Rouz tako muci sa povredama jer je bio fenomenalan pre cetiri godine.
Brate... Sad kad sam napisao "cetiri godine" shvatam koliko je to davno bilo i palo mi je na pamet da postoji mogucnost da on vise nikada nece igrati na pribliznom nivou.
Prosle godine je odmarao na back-to-back utakmicama i to je bilo dobro po njega. Nije bio toliko opterecen i odmah je to dalo rezultata. Nadam se da ce Hojberg da primeni istu stvar ove godine. Iako mozda nce biti na onom nivou, Rouz jos uvek ima sta da pruzi i pokaze.

Gasol je prosle godine igrao kao preporodjen ali se plasim da ce Eurobasket uzeti svoj danak i da nece biti toliko svez za NBA. Ono sta je radio prosle godine u ligi i letos na Eurobasketu je za postovanje. Nisam mislio da moze opet tako dobro da igra posle onakvog odlaska iz Lejkersa. Ali razuverio me je i voleo bih da i ovu sezonu izgura u takvom dobrom ritmu.

Mirotic bi mogao da dobije dosta vecu ulogu nego prosle godine. Posle odlicne ruki sezone, mislim da sledi dosta bolja sofmor sezona. Pohvatao je konce igre i ako bude dobio dovoljno slobode bice jedan od najbitnijih igraca u ekipi.

Nadam se da ce MekDermont biti vise ukljucivan u igru jer mi se cini da momak moze da bude jako dobar. Koliko sam citao, Hojberg je na koledzu forsirao igru sa dosta trojki i tu ce mu, u nedostatku sutera, MekDermont trebati.

Noa i Gibson su jos u rotaciji visokih igraca sa Miroticem i Gasolom. Od njih cetvorice mislim da svi idu nazadnom putanjom osim Mirotica. Noa mi je najkriticniji. Zezaju ga povrede i ne moze da udje u onaj ritam kada je razbijao u odbrani, hvatao skokove i delio po 8 asistencija. Izgleda da ga je Tibodo previse izdrndao i ispio.

Od veterana su tu jos Danlivi, Bruks i Hajnrih. Svako od njih jos uvek moze da pruzi kvalitetnu kosarku. Snel je isto bio dobar prethodne sezone ali niko od njih ne moze da donese prevagu. Zbog toga sto nemaju dobre rezervne igrace na bekovskim pozicijama im ne dajem preterane sanse da pobede Klivlend, Majami ili Atlantu u eventualnim serijama. Cak bih se zapitao da li bi mogli da pobede i ovogodisnje Bakse. Jedna povreda Rouza ili Dzimija i sve opet pada u vodu.

@D.Rose1

Sta mislim o ovim vasim rukijima? Nikad cuo za njih.

Last edited by LeBron on Tue Oct 27 2015, 15:38; edited 1 time in total

View user profile

102 Re: Chicago Bulls on Tue Oct 27 2015, 15:34

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Mirotic najverovatnije starter, a Noa na klupi. Ovo je Dzimijev tim, to pitanje se ne postavlja, na Rouzu je da prihvati realnost ali mislim da se dodatno izlozio onom pobednickom trojkom protiv Klivlenda.

Za Portisa kazu da je uz Vinsloua bio najveci steal drafta.

View user profile Online

103 Re: Chicago Bulls on Tue Oct 27 2015, 15:42

D.Rose25

NBA Player
NBA Player
Najviše mediji dizali tenziju oko Rouza i Džimija, zar je bitno čiji je tim? Naravno da će Rouz uvek biti prvi, ne zato što je bolji, nego zato što je iz Čikaga.

Dobraj je Portis.

View user profile

104 Re: Chicago Bulls on Tue Oct 27 2015, 17:35

D.Rose25

NBA Player
NBA Player
Bulls starters tonight: Rose, Butler, Snell, Mirotic, Gasol
Najverovatnine dolazi i Obama da gleda, nadam se da ćemo izbeći blamažu :-)

View user profile

105 Re: Chicago Bulls on Thu Oct 29 2015, 18:50

Sugar

Administrator
Administrator
cuvena 72-10 sezona prepricana
http://history.bulls.com/72-10/

View user profile http://www.nba-serbia.net

106 Re: Chicago Bulls on Sun Nov 08 2015, 03:32

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Nikakva poboljsanja ja ovde ne primecujem. Rouz se previse ispucava, Dzimi je bio isti takav danas. Ne postoji saradnja izmedju njih dvojice, jako lose izgledaju na terenu. Takva dva igraca bi morala da lome protivnike svojim tempom a oni su dozvolili da ih jedan drveni Rubio i Vigins nadtrce kao matorce neke.
Svetle tacke danas su bili Gasol, MekDermont i Snel. MekDermont je bio fantastican, nije promasivao trojke bukvalno. A u produzetku, u kom Cikago nije mogao da dobaci do kosa, MekDermont ulazi u poslednjem minutu kada je vec bilo -7.
Ocekivao sam da ce Hojberg da trgne ovaj tim ali ovaj pocetak sezone to ne pokazuje. Ne bih da zvucim kao ona dva idiota iz First Takea ali ovde meni stvarno nesto ne stima u hemiji ekipe. Kako smeju da dozvole da ih klinci iz nagaze sa 9-0 u produzetku? Tim veterana to sebi ne sme da dopusti. A sto je najgore od svega, ja nikakvu zelju za preokretom nisam video u njihovom govoru tela. Mrtvo more.

Nikakve akcije ne vrte u napadu, retko kada ide ekstra pas za slobodnog sutera, uglavnom se sve svodi na neke izolacije i suteve preko ruke. Jako losa igra. Hojberg mora pod hitno da dovede ekipu u red inace nista od njih opet. Opet ce da ispadnu luzeri kao po obicaju.

View user profile

107 Re: Chicago Bulls on Tue Nov 10 2015, 09:32

D.Rose25

NBA Player
NBA Player
Mene su već iskreno smorili, svake godine neke najave, tralala, a ne igraju ništa spektakularno. Rose stalno ima neke izgovore, a realno neće da se forsira, kad je poslednji put zakucao? Pre jedno 3-4 godine, a nije da ne može. Šut mu jednom ide super, pa naredne 4 utakmice ne može da pogodi. Gibsona i Nou su trebali da trejduju, sad je kasno jer Noa ima katastrofalnu sezonu do sada i ne znam ko bi ga hteo. Sreća u nesreći umesto Danlivija bar može da igra Mekdermont. Imali su lagan raspored do sada, a skor 5-3 :/
Prognoziram ispadanje u 1. ili 2. krugu.

View user profile

108 Re: Chicago Bulls on Wed Nov 11 2015, 12:04

Najave su bez osnova. Osim Mirotica i Gasola nisu nista dobro uradili godinama unazad.

View user profile Online

109 Re: Chicago Bulls on Mon Nov 23 2015, 17:14

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Njihov GM spava dok je svima jasno da su promjene neophodne.Moraju dodat pomoc na krilu,rijesit se nekog od visokih.Ali ne,bolje sjedat ovako i gledat kako vrijeme curi.

View user profile

111 Re: Chicago Bulls on Sat Dec 26 2015, 01:06

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
I onda mi tamo neki novinar koji btw zivi od toga, kaze da Rose treba da ide u D ligu  Laughing Laughing Laughing
Nista bez Rouza, koliko god Jimi i Pau bili kvalitet, Rouz je tu baja, pogotov u ovako velikim utakmicama protiv velikih ekipa, koliko god lose igrao bitan je mnogo, ja i dalje verujem da nije kraj za njega.
btw2, i prosli put se israo protiv Rasela, i to duplo gore.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

112 Re: Chicago Bulls on Tue Oct 11 2016, 15:06

D.Rose25

NBA Player
NBA Player
Sad kad smo podmladili ekipu (sa prosečnih 28 godina na 25.6 ), vreme je da krenemo sa hajpom supermen

Pošto je kod nas jako važno ko je ko, prvo da ustanovimo čije je ekipa, da posle ne dođe do raznih svađa, pa da se razvlačimo opet po novinama, Jimmy je vlasnik i vođa ekipe, Rondo i Wade nemaju tu šta da se mešaju. On je na sebi radio sve vreme i očekuje obaranje ličnih rekorda.

Kao što smo najavili ove sezone se fokusiramo na trojke, pošto odbranu nećemo da igramo uopšte. O tome govori i činjenica da je do sada Wade u 3.7% slučajeva šutirao za 3, što je kod nas povećao na 26.9%, kao i to da neki npr. McDermott ne znaju ništa drugo da rade. 

Mirotić je u off seasonu samo nazadova, na šta sam mu skrenula pažnju na tviteru odmah posle prve dve predsezonske utakmice (43 minuta 2-14 FG, 0-8 3PT, 5 REB, -25, 6 PTS), pa je odlučio da pokaže da nisam u pravu i za 26 minuta dao 18 poena (6-9 FG, 4-7 3PT, 9 REB, 1 BLK). Da li će to biti dovoljno treneru (koji ne zna) za veću minutažu, ostaje da vidimo.

Neki predviđaju da je trejd Gibsona dosta neizbežan što praktično znači da od originalne ekipe koja je uvek bila u pričama za titulu i završavala na vrhu istoka, neće ostati skoro niko.

Portis i Felicio imaju potencijala da budu dobri, ali opet je pitanje koliko će igrati. Snell je propalitet, ne vidim tu mogućnost nikakvog napretka. Kao veliki fan ND-a i Grant-a, mnogo sam se razočarala ruki sezonom, u letnjoj ligi je davao znakove napretka, ali pošto nam pola rostera sačinjavaju PGs, dok stigne na red, završiće se utakmica.

High hopes: Danzel Valentine's day massacre! Dečka mnogo gotivim i mislim da će imati odličnu karijeru.

Rana predikcija: 7.-9. mesto u konferenciji

View user profile

113 Re: Chicago Bulls on Tue Oct 11 2016, 21:06

To je to nedje. Predikcija je i moja nesto slicno zbog Ronda prvenstveno. Da nije njega mogli bi mozda i bolje. Čovjek je toliko precjenjen da meni nije jasno sta je poenta njegovog dovodjenja u Čikago?!

View user profile Online

114 Re: Chicago Bulls on Tue Oct 11 2016, 22:08

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Uh meni bas djeluju blesavo poslozeni jer ni Rondo ni Wade nisu opasni bez lopte,a i Jimmy se najbolje osjeca u ulozi glavnog kreatora.Ulaze u PO,ali nista posebno.Cistiliste,mada znaju da iskopaju talenat na draftu sa niskih pozicija.

View user profile

115 Re: Chicago Bulls on Mon Oct 24 2016, 21:06

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Kako oni misle da igraju sa Rondom, Vejdom i Dzimijem u istoj postavi? Necu lupati glavu oko toga jer nisu ni oni kada su ih spojili u jednu ekipu. Uglavnom, mislim da ovo nece funkcionisati ali i ludje stvarni su se desavale.

Veliki problem ovde je to sto ce u svakoj postavi faliti sutera. Koliko se moze ocekivati od Mirotica i MekDermota? Od Mirotica se moze ocekivati izvestan napredak ali ne u toj meri da ce ih spasavati svojim trojkama i generalno sutem spolja.

Pre par dana su imali jos jedan biser. Pored ove trojice igraca koji moraju da imaju loptu u rukama oni dovode jos jednog takvog. MCW je u pitanju. Ovo bi mogao da  prvi ekser u kovceg njegove karijere. Nece imati slobode uopste. Ista stvar i sa Valentajnom.

Ne znam, meni ovo uopste ne deluje dobro, ali Istok je slab tako da se moze desiti da ovi nekim cudom uhvate i neko 5.-6. mesto.

View user profile

116 Re: Chicago Bulls on Mon Oct 24 2016, 21:24

Bolju će sezonu imati Snell nego MCW. Evo vidjet cete. Mnogo si dobro objasnio i jednostavno ima jos sličnih timova ove sezone.

View user profile Online

117 Re: Chicago Bulls on Mon Oct 24 2016, 21:58

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
I nije ti to neka predikcija Strikane Very Happy

Snell u nekim kombinacijama moze da bude i starter, a imace veliku rolu jer Milvokiju itekako treba neko ko ce da rasiri.

View user profile Online

118 Re: Chicago Bulls on Tue Oct 25 2016, 10:46

Strax

Administrator
Administrator
Moraće da igraju u tranziciji i na kontre, jako će loše prolaziti u pozicionom napadu. Protivnici će skupljati i neće biti mesta za ono što inače njih trojica rade. A nemaju ni centra za igru leđima....

Ipak, gotivna jako ekipa tako da se nadam da će igrati brzo i zanimljivo i da će iskoristiti slab istok Very Happy

View user profile

119 Re: Chicago Bulls on Fri Oct 28 2016, 09:58

D.Rose25

NBA Player
NBA Player
Ovo i nije bilo toliko lose koliko sam ocekivala, ali fg% moramo popraviti, sreca pa su u napadu dosta dobro skakali.

View user profile

120 Re: Chicago Bulls on Fri Oct 28 2016, 10:29

Strax

Administrator
Administrator
Vejd i Batler 4 trojke, Rondo i MCW po jednu. Ne znam baš da li će tako stalno moći Very Happy Ali dobro, i Boston je jak...

View user profile

121 Re: Chicago Bulls on Fri Oct 28 2016, 12:35

D.Rose25

NBA Player
NBA Player
A Mirotic kome je to zadatak 1-6 Facepalm Rondo kanda dao samo tu jednu trojku, klasika. Nije mi jasno zasto Portis i Valentine nisu dobili sansu, svakako bih njima dala prednost u odnosu na Felicia i Canaana.

Edit: Wade je kaznjen zbog ovog gifa $25K

View user profile

122 Re: Chicago Bulls on Sun Oct 30 2016, 14:59

D.Rose25

NBA Player
NBA Player
Koliko me nervira ovaj MCW, a jos vise oni sto ga hajpuju. Jeste navukao sinoc 7 pts i 5 ast, ali decko ne moze da se odvoji od lopte, zahvaljujuci njemu Pacersi su nam ubacili toliko u 4/4. Konstantno ide u guzvu i pokusava neki sut (2 od 8 btw), a ostali tako stoje i gledaju, onda kad vidi da ne moze, doturi nekom loptu ili izgubi.

View user profile

123 Re: Chicago Bulls on Sat Jan 28 2017, 09:26

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Sva trojica sa klupe  Rolling Eyes

Nece Hojberg jos dugo iako mozda nije on kriv za sve ovo.

View user profile Online

124 Re: Chicago Bulls on Sat Jan 28 2017, 14:16

Sugar

Administrator
Administrator
kriv je sto nema autoritet

View user profile http://www.nba-serbia.net

125 Re: Chicago Bulls on Sat Jan 28 2017, 14:28

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Odakle mu autoritet kad ni Forman ne sme da pipne Vejda i franchise player-a Batlera, nit on ima istoriju neku kao trener (nema ni kao igrac al ajde)...

View user profile Online

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 5 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next