Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 6]

76 Re: Chicago Bulls on Sat Mar 01 2014, 22:17

A majke ti ne sprdaj se  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing sad treba u svakom timu po jedan LBJ i svi cemo na silu da volimo isti tim. Ja bas volim ovakvu kosarku zato sto igraju muski i pozrtvovano.

View user profile Online

77 Re: Chicago Bulls on Sat Mar 01 2014, 22:29

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Ti onda u plejofu navijas za svih 16 ekipa?

View user profile Online

78 Re: Chicago Bulls on Sun Mar 02 2014, 00:40

hahaha ja u PO navijam da se smjeni Majami...totalno mi je ok sto covjek dokazuje da se dobrom odbranom nadoknadi manjak kvaliteta, problemi sa povredama...Uvijek su ovakve ekipe davale najvecu draz u PO utakmicama.

View user profile Online

79 Re: Chicago Bulls on Sun Mar 02 2014, 03:40

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Moze da se nekome ne svidja ovo sto oni rade,ali je svakako za postovanje.Oni i Memphis su na neki nacin rariteti danas u ligi.

View user profile

80 Re: Chicago Bulls on Mon Mar 03 2014, 16:39

Centar Bullsa Joakim Noah ove sezone ima 4 utakmice u kojima je imao 10+ asistencija, Carmelo Anthony ima 5 takvih utakmica u karijeri...

prepisah odnekud

View user profile Online

81 Re: Chicago Bulls on Mon Mar 03 2014, 21:14

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
Haha, kakav podatak Laughing

View user profile http://www.facebook.com/dragan.22

82 Re: Chicago Bulls on Thu Mar 06 2014, 03:52

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
34-27 jebote  Laughing  ja sam mislio da nece ni prismrdeti do 35 pobeda kad se Rouz povredio, ovi ce do kraja mozda cak i na 45  

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

83 Re: Chicago Bulls on Thu Oct 23 2014, 22:41

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Uz Klivlend, favoriti za ulazak u finale sa istoka.
Veliki napredak u kvalitetu rostera u odnosu na proslu godinu. Mozda ce odbrana biti malo slabija ali ce zato napad biti MNOGO bolji. Sam povratak Rouza donosi ubrzanje tempa i laksu igru u napadu a to je automatski 10 poena viska u proseku.
Na visokim pozicijama su bolesno jaki, verovatno i najjaci u ligi. Noah, Gasol, Gibson i Mirotic. Covece... Pa to je 48 minuta vrhunske produkcije na pozicijama 4 i 5. To nema niko u ligi. Mislim da se ovim pojacanjima najvise obradovao Noah jer ga Tibodo vise nece silovati sa 42 minuta u proseku. Very Happy
Na krilnim pozicijama su solidni, najvise minuta bi trebalo da imaju MekDermot i Danlivi. Njihov zadatak je da igraju odbranu i da sibaju trojke a obojica su sigurno sposobni za te zadatke.
Igrac koji ce verovatno igrati najvise minuta u ovoj ekipi je Batler. Prosle godine je terao skoro 40 minuta, verujem da nastavlja tako i ove godine. Produktivan je, igra odlicnu odbranu, ma strava igrac.
Ocekujem da Rouz ima dobru sezonu sa nekih 20 poena po utakmicu makar. Vraca se u formu, vidimo to u predsezoni. Deluje potpuno oporavljeno ali nikad ne znas kad moze opet da se polomi. Opet igra onako divlje kao sto je igrao pre povrede. Valjda mu nece biti nista.
Svakako ima dobre zamene. Bruks i Hajnrih su dokazani NBA veterani i ne vidim razlog da ne odigraju na visokom nivou i ove godine.

Sve u svemu, strasna ekipa popunjena na svim pozicijama. Izazivaci za titulu definitivno.

Last edited by LeBron on Fri Oct 24 2014, 21:23; edited 1 time in total

View user profile

84 Re: Chicago Bulls on Fri Oct 24 2014, 00:40

Yoker87

NBA Player
NBA Player
konacno ce biti lijepo gledati bulse sad kad su kompletni a ne strit fajt kao prosle i pretprosle sezone, ali bice krvi izmedju Noe i LBJ u to sam siguran. Rouz u predsozoni na MVP nivou i to je dobro i za istok i bulse

View user profile

85 Re: Chicago Bulls on Fri Nov 07 2014, 10:08

Gasol se odlicno uklopio u tim reklo bi se. Igra mu se i dodaje par kvaliteta timu od samog starta sezone.

View user profile Online

86 Re: Chicago Bulls on Tue Dec 23 2014, 09:31

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Moze 49 poena u jednoj cetvrtini to je sve legalno

View user profile Online

87 Re: Chicago Bulls on Tue Mar 03 2015, 18:27

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Taj Gibson (ankle) is in a walking boot and could miss up to two weeks.

Svi u bolnicu.

View user profile

88 Re: Chicago Bulls on Sat May 16 2015, 07:31

LeBron

Chat Animator
Chat Animator

View user profile

89 Re: Chicago Bulls on Sat May 16 2015, 11:08

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Valjda je sad svima jasno da je Noah srce te odbrane,bez njega su cisti prosjek.

View user profile

90 Re: Chicago Bulls on Sat May 16 2015, 11:22

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Tesko da ce biti ista od njih, a vlasnici kurcem ne mrdaju, najveci potezi Danlivi Junior i Aron Bruks Laughing Laughing Laughing Laughing
Gasol i Noa kao da su od stakla, svaki kontakt ocekujes da ce se neki od njih povrediti, ni pola nisu odigrali kako znaju.
Dzimi ovo sto je odigrao mislim da ni oni nisu ocekivali od njega, ali i on ce sad da zapali tako da su u jos vecem sranju.
Jeste odbrana i sve to lepo, ali kad ih stigne onaj period od po 5, 6, 7 minuta da kos ne mogu da daju, stvarno je tesko za gledanje, mora neka batina tipa JR Smith da se dovede obavezno, tj par njih, gde kad sve propadne oni mogu da stvore nesto 1 na 1, ne mozes ti da se oslanjas na Danlivijeve trojke (jedini konstantno bode), dok na Dzimija i Rouza nikako ne moze da se racuna da budu konstantni suteri.
Ogroman ogroman problem, sledece sezone jedino Rouz ako vrati nekako onu ludacku formu, ja ne vidim kako mogu nesto vise da urade.

91 Re: Chicago Bulls on Sat May 16 2015, 11:24

West

NBA Superstar
NBA Superstar
treba im neka budala koja ce da ZASUCE RUKAVE, DA SI ONAJ SECER U RUKU PA DA KAE AJMOOOO!!!

View user profile

92 Re: Chicago Bulls on Sat May 16 2015, 19:50

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
4evaStK wrote:
Dzimi ovo sto je odigrao mislim da ni oni nisu ocekivali od njega, ali i on ce sad da zapali tako da su u jos vecem sranju.
Cisto sumnjam da ce on bilo dje,izjednacice Bullsi svaku ponudu.

View user profile

93 Re: Chicago Bulls on Thu May 28 2015, 19:15

LeBron

Chat Animator
Chat Animator

View user profile

94 Re: Chicago Bulls on Thu May 28 2015, 23:55

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Pa ja mislim da je vise Tibodou laknulo, jer su ovi bullsi koliko god izgledali kao solidna ekipa, polomljeni do bola, od front ofisa do superstara Rouza.
Anyway, strpao je covek 9 miliona u dzep, cao pozrav ovoj tuznoj ekipi.
Seru kako gledaju na buducnost tima kako je vreme za promene, a svi znamo da je doslo do sukoba interesa sa ljudima iz fron ofisa i da zato dobija otkaz, a ne zato sto planiraju nesto novo.

95 Re: Chicago Bulls on Tue Jun 02 2015, 21:13

jocamelo7

Moderator
Moderator
Fred Hoiberg novi trener (ko god to bio)

View user profile http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

96 Re: Chicago Bulls on Tue Jun 02 2015, 21:32

Sugar

Administrator
Administrator
au jovane...................................................

jedno vreme sam se lozio da sutiram trojke iz punog trka kao on Very Happy negde sedmi, osmi razred sam bio. za minesotu je tada igrao mada je mislim bio vec na zalasku karijere

View user profile http://www.nba-serbia.net

97 Re: Chicago Bulls on Tue Jun 02 2015, 23:13

Strax

Administrator
Administrator
ja ga se iz minesote sećam, tačnije nba live-ova Very Happy Paklenu šutersku su imali: Zerbijak, Piler, Hojberg...

inače, daki, sva sreća pa si sad prestao da šutiraš trojke iz trka

View user profile

98 Re: Chicago Bulls on Wed Oct 07 2015, 22:18

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

View user profile Online

99 Re: Chicago Bulls on Mon Oct 26 2015, 20:40

D.Rose25

NBA Player
NBA Player

View user profile