Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 9 of 10]

201 Re: Cleveland Cavaliers on Thu Jul 02 2015, 11:14

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
U teoriji mogu osloboditi 31 milju, ali jasno je da u praksi nemaju prostora jer sav jedu holdovi za slobodne igrače. Dakle, kad LeBron i društvo potpišu nove ugovore, ova momčad bi mogla srušiti sve rekorde po skupoći koje za sada drže Netsi od prije dvije godine (njihov roster je bio težak 103 milje, uz još 80-ak milja penala). Idemo računati - trenutnih 32.9 plus LeBronov i Loveov novi ugovor jednako je 73.9 milja. Dodaj tome Thompsonov vjerojatni max, nove ugovore Shumpertu i Smithu koji bi se trebali kretati između 8 i 10 milja (čisto za potrebe vježbe stavit ću 18 kao zajedničku cifru) i to je već 107.7. Dame i gospodo, rekord Netsa je srušen, a da Cavsi nisu kompletirali ni roster - naime, svim ovim potezima imaju tek 10 igrača, dakle trebaju im barem još dvojica. Neka potroše još porezni midlevel od 3.4 milje na Dunleavya, vrate Dellya za 3 milje i potpišu dva veteranska minimuma te rookie minimum s Christmasom i to je već 116.6 suludih milijuna za roster. Sad zamislite još da je Gilbert totalno sišao s pameti i da umjesto 2 veterana pošalje npr. Haywoodov negarantirani ugovor u Miami za Birdmana i Chalmersa (Riley bi mu isti tren oprostio za "otmicu" Jamesa)? Nova cifra je sada 123.9 milijuna.
Želite računati porez? Prvo uzmite u obzir dobru vijest, a ta je da Cavsi nisu ponavljači - lani su platili porez, ali nisu prije toga, dakle ne plaćaju duple kazne. Loša vijest je sve poslije. Granica poreza je na 82 milje, dakle prvih 5 milja nakon toga donose 7.5 milja penala. Od 87 do 92 kazna više nije 7.5 već raste na 8.8. Od 92 do 97 već je suludih 12.5 milja. Sljedećih 5 potrošenih milja Gilberta će koštati 16.3. Sad smo tek na 102 milje od mogućih 123.9, a s porezom Gilbert će već morati platiti dodatnih 45.1. Idemo do kraja, od 102 do 107 porez sada raste na 3.8 dolara na svaki potrošeni, dakle 5 puta 3.8 jednako je 19. Pa onda idućih 5 milja preko donose još 21.5. Pa 24. Pa 26.5. I tu smo stigli do 122 milje na koje ide porez težak 136.1 milijun. I još kad dodamo ovu siću od preostalih 1.9 milja (koje množimo s novim koeficijentom koji sada iznosi 5.8) na koje treba platiti još 11 milijuna kazne, ukupni izračun iznosi 271 milijun. To je za par milijuna manje od Dodgersa koji su u ovom trenutku najveći pijani milijunaši u svijetu sporta, a debelo šiša jedan PSG koji su najveći rasipnici u nogometu. Jasno, ovo je najluđi mogući scenarij, ali jasno vam je s čim se Gilbert i Griffin ovdje susreću. Povijest. Naprave li ovakvu ludost, ni osvajanje naslova odjednom više ne izgleda toliko cool.

Jebote...

View user profile

202 Re: Cleveland Cavaliers on Sat Jul 04 2015, 15:46

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Candace Buckner: I’m hearing the Cleveland Cavaliers have “huge interest” in David West. Most definitely aligns with his desire to play for a contender

Klivlend zainteresovan za svakog slobodnog igraca. Nema veze sto ce da plate 200 miliona dolara poreza. Laughing

View user profile

203 Re: Cleveland Cavaliers on Sat Jul 04 2015, 20:43

gambino

All-Star
All-Star
Sa svima pregovaramo a nikog da dovedemo,al zato potpisujemo kamenjara Samperta i matorog Milera koji ce odigra sve ukupno 30 minuta u 82 utakmice   Facepalm Facepalm Facepalm

View user profile

204 Re: Cleveland Cavaliers on Sun Oct 04 2015, 14:20

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
Jel istina da Thompson vise nije igrac Cavsa i da ovi moraju skinuti sve o njemu sa stranice i tako to, i da moze potpisati valjda sad kao FA negdje?

View user profile

205 Re: Cleveland Cavaliers on Sun Oct 04 2015, 14:40

Sugar

Administrator
Administrator
ne znam sta treba da se desi da ti procitas jednu vest kako treba  Basketball

View user profile http://www.nba-serbia.net

206 Re: Cleveland Cavaliers on Sun Oct 04 2015, 15:00

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
Procitao sam je na jednom domacem forumu, tako da vjerovatno nije fino napisana...A na twitteru nisam nista procitao o tom

View user profile

207 Re: Cleveland Cavaliers on Sun Oct 04 2015, 15:02

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Ti domaci forumi i portali su najgori majke mi, gori smo od americkih, nasi nadju neke vesti gde niko drugi ne objavljuje.
Ovo je jedini zglavan forum i pored sve zajebancije.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix Online

208 Re: Cleveland Cavaliers on Wed Oct 07 2015, 17:14

jocamelo7

Moderator
Moderator
http://allball.blogs.nba.com/2015/10/07/lebron-and-cavaliers-begin-the-quest/?cid=nbacomsocial_tw_sf13883286

View user profile http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

209 Re: Cleveland Cavaliers on Sun Oct 25 2015, 12:58

gambino

All-Star
All-Star
Nabudzem tim samo tako,Tristan potpisao novi ugovor,vrati se Mo Vilijams koji ce sa klupe biti odlicna zamena Irvingu,Varezao se vraca posle duge pauze i povrede i videcemo koliko ce moci ove sezone,dosao je i Mozgov koji ce verovatno  posluziti kao treci  centar ekipe.
Ako BIG 3 ostane zdrava i prava tokom celom sezone finale je gotovo izvesno.

View user profile

210 Re: Cleveland Cavaliers on Sun Oct 25 2015, 13:43

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Mislim da je ovo sezona u kojoj bi mogla da padne titula, imam neki predosecaj.
I pored povreda Kajrija, Samperta i Lava mislim da bi to moglo da bude to. Prosle godine su, posle klimavog pocetka i uigravanja, u drugom delu sezone bili nezaustavljivi. Slicnu stvar ocekujem i u ovoj sezoni. Kada se svi oporave i kada se uigraju pogazice ligu. Postoji lepa sansa i da se prosetaju kroz plejof istoka.
Lav ce sigurno imati bolju sezonu, bar po LeBronovim najavama i politickim izjavama.
On je veliki igrac ali mu i ne lezi bas Klivlendov sistem, ili nedostatak istog(?). Dobar je u izolacijama ali nije bilo dovoljno lopti za njega. Sada ce imati dosta vremena da nadje svoj ritam i mislim da je vreme da on i LeBron postanu najbolji tandem u ligi. Suvise su inteligentni i jedan i drugi da dozvole ista manje od toga.
Kajri se jako mucio u plejofu i na kraju se povredio. Dusa me boli zbog tih njegovih problema sa povredama. A i pored svega toga je jedan od najzanimljivijih igraca za gledanje. Nadam se da ce ga odmarati malo tokom sezone i da ce u komadu izdrzati plejof. Da je igrao prosle godine u finalu mislim da bi Klivlend osvojio prsten. Necu prezaliti nikad.
Sampert je bio odlican prosle sezone. Standardno dobar je bio u odbrani i odlicno je pogadjao mnoge otvorene suteve koje mu je LeBron pravio. Sto je najinterenstnije od svega, i izolacije je resavao dosta dobro. Ali eto, morao je na operaciju i ne vraca se do nove godine. Ali OK, trebalo bi da bude spreman za plejof a to je jedino sto je bitno.
Smit me je isto prijatno iznenadio prosle sezone ali je sve to palo u vodu tokom finala. Jako je los bio, neprepoznatljiv u odnosu na ono iz regularne sezone i dotadasnjeg dela plejofa. Par utakmica je zesce ukanalio i ekipa nije mogla da to nadoknadi. Ali ako budu kompletni, Smit ce biti rastereceniji i ne bi trebalo da se tako muci.
Tristan je igrao zaista neverovatno i jako mi je drago sto je potpisan pa cak i za ove, slozcemo se, prevelike pare. Ali briga me bas, nisu moje pare. Ne brinem se za njih i pored tog silnog poreza koji placaju.
Fenomenalna odbrana, kupio je neverovatan broj skokova i odlicno je resavao napadacke situacije u reketu. Bilo ga je uzivanje gledati i takav igrac na klupi je ZLATO.
Ista stvar i sa Mozgovim. I on je igrao bolje nego sto sam ocekivao. Jako brzo se uklopio u ekipu i odmah je poceo da pruza dobre partije. Imao je neku operaciju letos ali spreman je za sezonu. Dosta je inteligentan igrac, ima dobre kretnje i mekanu ruku. Bas mi je drago sto je u ekipi koja moze da ga iskoristi na dobar nacin. On, Kaun i Varezao cine jako dobru centarsku liniju, naravno pod uslovom da ostanu zdravi. Varezao je igrao jako dobro dok se nije polomio. Pikovi koje su vrteli on i LeBron su bili maestralni. Kao da nije bilo raskida od cetiri godine.
Od Kauna ne znam sta da ocekujem. Bio je dobar u evropskim okvirima ali ne znam kako ce se snaci ovde. Dobra stvar je sto je dosao bas kod Blata jer ako neko zna koje su njegove vrline i mane, onda je to Blat.
Delavedova i Mo Vilijams ce imati jako puno posla dok se Kajri ne vrati. Ma i kada se bude vratio. I siguran sam da oni to mogu da iznesu na kakvom-takkvom nivou. Delavedova samo neka nastavi da grize u odbrani i da pogadja trojke i to je to. Mo Vilijams je jos uvek solidan kreator igre za drugu postavu i drago mi je sto cu ga ponovo gledati u Kavsima.
Tu su jos Dzeferson, Dzouns, Kaninghem, Haris i Minerath(nikad cuo za njega do ove jeseni).
Ricard Dzeferson izgleda dosta dobro u ovoj predsezoni i verovatno ce pruziti vise od Meriona prosle sezone. Kaninghem je ostao na rosteru i drago mi je zbog toga. Imao je par jako dobrih utakmica u predsezoni. Cak sam ga i sanjao jednom pre nekoliko dana. Kao, snimali smo neki dokumentarac o njemu u dvoristu moje stare kuce...(wtf? Laughing)
Krivo mi je sto se Blat ne slusa vise. On je zaista jako dobar trener i sigurno ima dobrih ideja sto se tice unapredjivanja igre, napada pogotovo. Ali jbg, neke druge struje vladaju.
Najbitniji covek ovde je LeBron. Sa njim sve krece i sve se zavrsava. Dokle on bude vukao dotle idu i Kavsi. Jos uvek je u vrhunskoj formi, imace odmora u toku sezone i ako ostatak ekipe bude zdrav mislim da LeBron moze da donese tu titulu u Klivlend. Nece sigurno ici na MVP sezonu, a mogao bi jer je najbolji, vec ce malo smanjiti gas i cuvati se za plejof. U proslom plejofu je stvarno vukao kao nijedan igrac pre toga i videlo se to po procentima suta u finalu. Ne moze niko sam, takva je ovo liga.

Da sumiram, LeBron je najmanja briga u ekipi koja ima dosta upitnika. Ako ostanu zdravi mislim da uzimaju titulu a ako ne, ocekuje nas jos jedna sezona kao prosla.
Jedva cekam da pocne. Very Happy

View user profile

211 Re: Cleveland Cavaliers on Wed Oct 28 2015, 16:33

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Tristan Thompson = 2 points, 12 rebounds, $82 million...

View user profile

212 Re: Cleveland Cavaliers on Thu Nov 05 2015, 04:52

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Nisam gledao utakmicu ali vidim da je pao turnaround od oko 25 razlike. Very Happy

Mora da je ovo bila prekretnica. Very Happy

View user profile

213 Re: Cleveland Cavaliers on Sat Nov 07 2015, 04:05

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Utakmica je otvorena sa 3 turnovera za 20+ sekundi, moguce da je ovo neki rekord lige.
U prvih pet minuta Klivlend postize poene kako zeli, dvojke, trojke , kontra napadi, rade sta hoce i Filadeljfija ne moze da odbrani nista. Mozgov izgleda kao Hakim pored Okafora a Mo Vilijams izgleda kao Kris Pol. Jako lose izgleda Filadelfija u ovim uvodnim minutima. Koliko-toliko se drze u napadu za sad zbog ovog malog MekKonela i Sampsona a  i zbog toga sto Klivlend ne igra odbranu punim intenzitetom. Jako me smara sto dopustaju neke tako opustene suteve. Ulazak Tompsona i Delavedove se primetio, odbranjeno je nekoliko napada zaredom ali to nije iskorisceno u napadu. Petorka Tompson-Delavedova-Dzeferson-Kaninghem-Dzouns je igrala poslednjih par minuta i uglavnom ju je bolno gledati u napadu. Ali i takva petorka je povecala razliku na 10 poena... koju su ispustili jer su primili 7 poena za 20 sekundi po izlasku Tompsona zbog povrede.

Ti Dzej MekKonel, nikad cuo za njega do pre par dana a komentatori ga nahvalise zestoko. Svakih 10 dana kod Filadelfije iskoci neki novi igrac koji bude zaboravljen posle 10 dana. XD

Konacno se posle par minuta druge cetvrtine LeBron i Lav se vracaju na parket, hvala Bogu, zaista je tesko gledati postavu gde niko ne ume da napadne obruc. Filadelfija je najmladja ekipa u ligi a Dzejms se igra sa njima u kontranapadima, niko ne moze da ga stigne. Uozbiljio se par napada i odmah je prednost skocila na 10. Steta sto ekipa ne moze/nece da zadrzi taj intenzitet igre malo duze vec pustaju Filu da se vraca umesto da se odlepe. Lav ne moze nista da pogodi, bas ocajno igra u prvom poluvremenu, da je pogodio otvorene suteve koje stalno pogadja ovo bi islo na 15-20 razlike vec.
U drugoj polovini druge cetvrtine primecujem da u svakom napadu u kom LeBron ne primi loptu Klivlend ne postigne kos. I najopustenije ljudi srljaju u napade, omasuju i dopustaju Filadelfiji da se vraca u utakmicu. Jako me nervira takva igra. Sve sto Dzejms uradi oni protrace.
U prvom poluvremenu jedino je LeBron dobro igrao. Ima sedam asistencija na poluvremenu vec a mogao je da ima petnaest da se ostatak ekipe ne glupira redovno. Mozgov i Vilijams su na pocetku utakmice nesto pokazali a ostatak ekipe je uzasan. Kao u skoro svim utakmicama ove sezone, spuste se na nivo protivnika i onda se muce i muce i muce... I sebe i nas gledaoce. Vodi Filadelfija sa jedan razlike na poluvremenu.

Pocetak drugog poluvremena, LeBron nastavlja da terorise kontra napadima i odmah 7-0 serija za minut i dvadeset sekundi. Stvarno bi bio red da se sada odlepe na 20 razlike i da se ne brukaju vise.
Posle dve trojke LeBrona razlika je 14. Neverovatno koliko je bolji od svih ljudi na parketu, vec ima 15 poena u ovoj cetvrtini a nije ni 6 minuta proslo. Volim ovakve njegove serije.
Kombinacija (aktivne)zonske odbrane i (aktivne)odbrane covek na coveka se pokazala dosta dobro u trecoj cetvrtini. Zbunili su ih takvim setovima, jako lepo ovo izgleda.
Nova trojka LeBrona, 18 poena u cetvrtini a jos 4 minuta je ostalo. Kida. Odlepili su se na 17 razlike, veliki debili moraju da budu da bi pustili Filadelfiju da se vrati u utakmicu. Ne sumnjam da imaju potencijala za to ali nadam se da nece to dopustiti sebi.
3 minutes later... As I was saying, imaju potencijala i dopustili su to sebi. Kada je LeBron izasao sa parketa bio je +18, sada je samo +8. Ja ne mogu da verujem. Botovi, ne znam kako drugacije da opisem ovakav ostatak ekipe.

LeBron je na parketu u cetvrtoj cetvrtini i odmah se ne postavlja pitanje vracanja Filadelfije u igru. Neverovatno koliko losije igraju bez njega, kao da niko nema ideju sta da radi. Ubaci neki sut, podeli par asistencija i odmah se igra opustenije. Jako lako deluje sve sto on radi.

Sve u svemu, jako puno posla ima ovde da se uradi oko uigravanja. A tek ce biti posla kada se vrate Kajri, Sampert i Smit.
LeBron je namestio barem 6-7 otvorenih suteva Lavu ali on nije mogao nista da ubaci. Osim onih skokova, odigrao je jako losu utakmicu.
Veliki problem je kada LeBron ne igra, ekipi fali sekundarni kreator. Lav to moze da odradi dosta dobro ali trenutno je jos uvek zardjao od one povrede pa mu se mogu i oprostiti ovakve utakmice.
Sve ce ovo biti puno bolje kada se vrate Kajri, Sampert i Smit i kada se Lav vrati u formu. Posle malo tezeg rasporeda u prvih nekoliko utakmica, imaju laksi posao u narednom periodu i cisto na racun LeBrona ocekujem veliki broj pobeda.

View user profile

214 Re: Cleveland Cavaliers on Mon Nov 09 2015, 00:45

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Ovo je prvi duel LeBrona i Dzordza posle godinu i po dana. Ne mogu da verujem da je toliko proslo.
Odmah na pocetku fenomenalna asistencija LeBrona preko cele odbrane za trojku Dzefersona, mislim da ide u Top10 sigurno. U uvodnim minutima utakmice lopta odlicno kruzi u igri Kavsa, pogotovo u reketu. Tacno se vidi da Indijani fale visoki defanzivci. Klivlend sve svoje poene postize iz asistencija. Ali i pored tako dobre kretnje lopte Klivlend ne pravi prednost jer jednostavno ne mogu pogoditi nista, nebitno da li su sutevi otvoreni ili contested. LeBron opet kuburi sa bacanjima(uzasan je ove sezone) i to u kombinaciji sa losim sutem i gomilom ofanzivnih skokova Indijane rezultira u neizvesnoj utakmici.
Dzordz izgleda jako dobro na pocetku, sve je bolji iz utakmice u utakmicu.

U drugoj cetvrtini, Klivlend nastavlja sa igrom u kojoj je dosta dodavanja i kruzenja lopte ali i dalje omasuju suteve, sada cak i zicere. I onda nicim izazvano Mozgov pogadja trojku.
Mo Vilijams i Kevin Lav su katastrofalni u prvom poluvremenu, nikako ne mogu da udju u sut. Klivlend dosta pada sto se tice kvaliteta igre i Indijana pravi seriju od 8-0 i prelaze u vodjstvo.
LeBron, Mozgov i Tristan su jedini na nivou u Klivlendu u prvom poluvremenu.

Pocetkom trece cetvrtine, LeBron igra jako dobro ali i dalje nema podrsku ekipe sve dok se Kevin Lav nije probudio. Vezao je kos, blokadu i kos. Sve to u vezanim napadima i konacno deluje kao da se probudio i da je spreman za igru.
Sa druge strane, Monta Elis drzi Indijanu u igri i ne omasuje bukvalno. Sa lakta je imao 4/4 cini mi se.
Posle nekoliko minuta rezultatske klackalice Lav, Vilijams i Delavedova prave seriju od 6-0. Nakon toga slede kos Indijane, alley-oop Delavedove i Tompsona i dve kontre LeBrona i Klivlend ide na +11. Cini se da bi utakmica mogla biti prelomljena.
Ipak, nakon tih +11 Indijana se vraca cisto na kvalitet Elisa i Dzordza. Iako me nervira to sto Klivlend ne moze da prelomi utakmicu, jako me raduje to sto Dzordz i LeBron nastavljaju da pisu nove stranice svog rivaliteta. Jako dobri su obojica na ovoj utakmici.

Konacno trojka Lava na pocetku cetvrte cetvrtine. Delavedova i Tompson pokusavaju kombinuju za jako puno lobova ali dosta njih i ne prodje. U svakom slucaju, jako lepo saradjuju jos od proslosezonskog plejofa. Posle novih poena Vilijamsa sa trojke i Lava i Dzefersona iz kontri Klivlend se opet odvaja, ovaj put na +9. Lav je stvarno dobar u drugom poluvremenu, pogotovo u skoku. Odlicno kontrolise taj deo igre. Doduse, ne moze sam da drzi igru Klivlenda i nakon par losih minuta igre ostatka petorke Indijana se OPET vraca u utakmicu. Bez potrebe se ulazi u neizvesnu zavrsnicu i Indijana vodi sa +2 na pet minuta do kraja.
U igru se vraca LeBron i tada krece sou. Pazite ovo sad ako niste gledali.
LeBron daje dva bacanja, lupa bananu Dzordzu i odmah asistira Tristanu za dva poena. Nakon toga pogadja jedno od dva bacanja. Onda probija u reket, ponovo izvlaci faul i sada pogadja oba bacanja. Zatim asistira Lavu posle tajmauta i odlicne akcije Blata koja je ostavila reket Indijane gotovo prazan. LeBron posle trojke Dzordza opet ima fantasticnu asistenciju za Lava i u sledecem napadu pogadja dva bacanja. Tako da ,zasluzan je za poslednjih 13 poena Klivlenda, sto preko asistencija, sto preko svojih poena.
Finis utakmice je bio neizvestan ali je LeBron uneo sigurnost u igru Klivlenda i ja uopste nisam pomisljao da bi Klivlend mogao da izgubi.

Odigrao je odlicnu utakmicu iako se videlo da ga muci ona noga u koju je dobio udarac protiv Filadelfije. Kontrolise utakmicu kao da ima daljinski. Very Happy
Lav se izvukao u drugom poluvremenu i ucinak od 22+19 je za svaki respekt. Bice on samo bolji, dajte mu vremena jos malo. Ipak je ono bila gadna povreda.
Tompson je opet odigrao jako dobro. Pogadjao je posle asistencija, uhvatio je neke jako bitne skokove i deluje da konacno ulazi u formu posle nesto losijeg pocetka sezone.
Spomenuo bih jos Vilijamsa i Delavedovu kojui dosta dobro popunjavaju rupu koja je nastala povredom Kajrija. Svakako imaju vise asistencija od Kajrija.

Bilo je perioda u igri gde je napad funkcionisao jako dobro, lopta se kretala savrseno, svi su bili voljni da podele ekstra pas i to je neki templejt koji bi trebalo primenjivati u nastavku sezone.
Odbrana je bila dosta dobra u poslednjih nekoliko minuta ali je bila diskutabilna tokom veceg dela utakmice. Ali to se moze razumeti. Kao prvo, fale tri bekai rotacija je bas skracena. Kao drugo, ekipa nije nista uradila na trening kampu zbog povreda. Nisu imali prilike nista da uvezbaju i to se da primetiti. Ali i pored toga, igraju dovoljno dobro. Ja sam zadovoljan pocetkom sezone.

View user profile

215 Re: Cleveland Cavaliers on Tue Nov 24 2015, 03:01

gambino

All-Star
All-Star
Koja poezija od igra,i kakve samo asistencije deli Lebron  Respekt! Respekt!

View user profile

216 Re: Cleveland Cavaliers on Wed Dec 02 2015, 08:17

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Prezirem ovakve utakmice. LeBron je bio uzasan. Facepalm
Imaju dobar skor za sada ali mi ekipa uopste ne izgleda dobro. Mindset LeBrona iz Majamija i mindset ovog LeBrona sada ne mogu da se porede. Kao da mu se ne igra kosarka. Ja ne znam ni da li ce povratak Kajrija i Samperta na to da utice.
Ili je jednostavno resio da kulira do plejofa jer zna da ce biti prvi na istoku kako god da okrenes.

Makar je bilo zanimljivo gledati Vola sinoc.

View user profile

217 Re: Cleveland Cavaliers on Tue Dec 29 2015, 01:39

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
JR, Shump, Kajri, Mo nekako i razumem, ali za Jamesa mi je cudno....
Toliko o ozbiljnosti, Warriorsi sigurno nisu u svoji off danima po klubovima u vreme kad treba da se spava.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix Online

218 Re: Cleveland Cavaliers on Tue Dec 29 2015, 01:47

gambino

All-Star
All-Star
Smorila ga kosarka.

View user profile

219 Re: Cleveland Cavaliers on Tue Dec 29 2015, 13:41

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
1.) I oni su ljudi, a ne sportske masine
2.) Zurka na kojoj bih se smorio jer mi deluje neverovatno retardirano i istripvano

View user profile

220 Re: Cleveland Cavaliers on Thu Jan 07 2016, 09:12

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Ova dvojica kad preuzmu Lav kao da ne postoji. Morace malo da ga integrisu, kao sto je to LeBron radio dok Kajrija nije bilo.

View user profile

221 Re: Cleveland Cavaliers on Sun Jan 31 2016, 11:08

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Dosta dobra napadacka utakmica sinoc. Kad ih koliko-toliko krene sut puno lakse igraju.
U prvom poluvremenu je Lav dominirao, u trecoj nastavio LeBron a u cetvroj Kajri. Napad je stvarno dobar a nadam se da ce biti jos bolji u narednim mesecima. Osnovni preduslov za to je podizanje suterske forme LeBrona i Kajrija. Ocajno sutiraju van reketa obojica. Sinoc je ostatak ekipe pogadjao pa su imali puno laksi posao u probijanju reketa. To stvarno rade vrhunski i gotovo je nemoguce zaustaviti ih. Ali kada ekipu ne ide sut(kao sto je to bio slucaj protiv Voriorsa) onda ti je i reket odsecen jer se odbrana skuplja. Ova igra od sinoc je stvarno odlicna i verujem da mogu da zadrze taj nivo i cak da ga podignu ali sve zavisi od LeBrona i Kajrija. Naravno i od nastavka Lavove dobre forme.
Pored suterske forme Kajrija i LeBrona, druga problematicna stvar je odbrana. Konkretno mislim na preuzimanja i udvajanja. Bukvalno svaki pokusaj udvajanja Sparsi su kaznili otvorenim sutem. Svaka ekipa koja ima dobar protok lopte to kaznjava.
U jednom delu utakmice igrala je small-ball postava u kojoj je Lav bio jedini visoki i to je izgledalo presmesno. Covek ne moze nista da odbrani u reketu. Nista!

View user profile

222 Re: Cleveland Cavaliers on Sun Jan 31 2016, 13:25

SN10

Moderator
Moderator
slusao sam podcast neki pre par dana (vise fokusiran na NFL ali se doticu i ostalih liga u SAD) gde su spominjali poraz Klivlenda od Golden Stejta cini mi se i na pitanje jednog od ljudi u podcastu: " Sta je to toliko lose u Klivlendu bilo da su ih Warriorsi toliko unistili" dobio je odgovor od coveka (koji ponavljam,prati NFL,tu i tamo pogleda koju NBA utakmicu) : " Pre svega..Kevin Lav ne moze nista da odbrani u toku utakmice..Preuzimanje nakon pika,pokusaji sa posta,izvlacenje iz reketa..sve to prolazi kroz njega"  Winner

Doduse,on je u Minesoti jos gori bio po tom pitanju tako da nije to toliki sok sto nume

s druge strane,Kajrija sam uspeo u dve fantazi lige koje igram da trejdujem dok je bio povredjen..trenutno,mrzim sebe

View user profile Online

223 Re: Cleveland Cavaliers on Sat Feb 27 2016, 04:13

gambino

All-Star
All-Star
Smesni smo ko cirkus,tesko cemo Reptorse da dobijemo na 4 tekme u PO a kamoli da uradimo nesto protiv GSW.

Kajri je toliko sebican da je to bezobrazno,jos mu je i Lauri ocitao lekciju.

View user profile

224 Re: Cleveland Cavaliers on Wed Oct 26 2016, 10:49

Mnogo je dobro James odigrao. Fascinantno.

View user profile

225 Re: Cleveland Cavaliers on Wed Oct 26 2016, 11:02

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Tripl-dabl sa pola snage.

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 9 of 10]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next