Share
View previous topicGo downView next topic
West
Denver Nuggets

Re: Cleveland Cavaliers

on Fri Jun 20 2014, 20:37
Koliko su ludi ovo bi jos moglo i dobro da ispadne na kraju...
Strax
Sacramento Kings

on Fri Jun 20 2014, 23:03
Čovek je evropski trener, navikao na timsku igru. Ono preko bare je skroz druga priča, jedino bi se u Sparsima uklopio...
mada, ko zna...
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Fri Jul 11 2014, 19:01
jadan vigins, ode u minesotu izgleda Laughing
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Fri Jul 11 2014, 21:40
Ako stvarno trejduju Wigginsa onda  Facepalm
4evaStK
Los Angeles Lakers
http://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Fri Jul 11 2014, 21:45
Najgori tim u ligi, nista nisu zasluzili, ni Kajrija nisu zasluzili a ne Brona i Wiginsa, i onda covek ima muda da ponudi Beneta, Waitersa i pika prve runde za Lovea  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Respekt!  ja sam pao sa stolice XD
Yoker87
Miami Heat

on Sat Jul 12 2014, 05:15
Nebih se zacidio da Minesota prihvati posto nisu ni oni bas s mozgom, mada bi bilo previse i za njih...
el maestro
Cleveland Cavaliers

on Sun Jul 13 2014, 12:43
I ako sam protiv toga da dovedemo Lava, po ceni Vejters, Benet i pik bi bilo sjajno da dodje.Samo da ne trejdujemo Viginsa i super.
West
Denver Nuggets

on Sun Aug 10 2014, 13:30
Ne verujem da ce Love biti od koristi LeBronu kao sto je to bio Bosh. Bosh je smanjio broj uzetih suteva kada je dosao u Majami, ali se adaptirao na novu ulogu sto mislim se nece desiti i sa Kevinom. Ne moze da bude toliko od koristi u odbrani, a u napadu nema vise Shveda ili Bareu pa da moze sve na sebe da preuzima.
Jaz
Golden State Warriors

on Thu Oct 02 2014, 22:30
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Fri Oct 03 2014, 08:59
Juce je isla ona utakmica na NBA tv Majami / Clivlend dje je Maj izgubio 20 razlike i koja je blago receno smijesna bila i namjestena to koliko moze biti. Mislim cak i da se radilo o prekidu niza od 25 pobjeda ili tako nesto. Zaboravih. Ali utakmica je baaaas cudna bila.
Jaz
Golden State Warriors

on Tue Oct 21 2014, 18:10
Jaz
Golden State Warriors

on Mon Oct 27 2014, 23:00
SrbijaDoTokija
Sacramento Kings

on Tue Oct 28 2014, 11:52
West wrote:Ne verujem da ce Love biti od koristi LeBronu kao sto je to bio Bosh. Bosh je smanjio broj uzetih suteva kada je dosao u Majami, ali se adaptirao na novu ulogu sto mislim se nece desiti i sa Kevinom. Ne moze da bude toliko od koristi u odbrani, a u napadu nema vise Shveda ili Bareu pa da moze sve na sebe da preuzima.

isto mislim potpuno isto, koliko god svima vama to zvucalo smesno Bosh je (po meni) mnogo kvalitetniji igrac od Lovea( koji je opet po mom misljenju prenapumpan). Love ne zna dobro da zatvara reket ko Bosh, nema takvo telo, trosi suteve itd.
Yoker87
Miami Heat

on Tue Oct 28 2014, 18:28
SrbijaDoTokija wrote:
West wrote:Ne verujem da ce Love biti od koristi LeBronu kao sto je to bio Bosh. Bosh je smanjio broj uzetih suteva kada je dosao u Majami, ali se adaptirao na novu ulogu sto mislim se nece desiti i sa Kevinom. Ne moze da bude toliko od koristi u odbrani, a u napadu nema vise Shveda ili Bareu pa da moze sve na sebe da preuzima.

isto mislim potpuno isto, koliko god svima vama to zvucalo smesno Bosh je (po meni) mnogo kvalitetniji igrac od Lovea( koji je opet po mom misljenju prenapumpan). Love ne zna dobro da zatvara reket ko Bosh, nema takvo telo, trosi suteve itd.

Ja se ne slazem sa vama nikako. Evo zasto: LBJ najvise treba dobar trojkas sto je dobio u Loveu koji je prema nba.com 3 trojkas lige (prije nekoliko dana izbacena rubrika), tu je Bosh u velikom zaostatku jer do prije 2 godine nije ni sutiro trojke. Ja i dalje ocekujem od Love 7 ispaljenih po mechu jer to ce biti LBJ igra.
Drugo, razlika u broju uhvacenih skokova je ogromna da se razumemo. Jos jedan plus Love
Trece, asistencije... Love hvata def skok, okrece se gledas LBJ vec na protivnickoj polovina i onda ide pas sa glave i atraktivno kucanje. LBJ je vec sad u godinama ali i dalje ce toga biti. Jos jedan + Love
Jedina prednost koju mogu dati Boshu je odbrana. Nije ni on bas bio dobar u odbrani kad je stigo u majami ali kapu dole koliko se podredio timu i koliko je tu napredovo ali zbog njegovih ogranicenih fizickih predispozicija nije mogao bolje ali je igrao odbranu za svaki respekt. Love je igrao u sacirskom timu tako da i nije bilo neke potrebe da igra odbranu a realno gledano i ne zna. Koliko ce njegov napredak biti to cemo viditi ali ne ocekujem puno.

Kad se sve sabere Love je u prednosti i to i LBJ zna zato je insistiro kad je potpiso za CLE da dovedu i njega jer imati njega i Irvinga u tima za njegov stil igre u napadu nebi trebalo da ima ikakvih problema. Odbrana ima da bude suplja sa svih strana zato i ne ocekujem od njih dalje od finala istoka, max finale a i on po svim izjavama ocekuje tako neki plasman
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Tue Oct 28 2014, 19:45
Ma Love i James ce saradjivati odlicno. Ja nemam sumnje nikakve u to. Dva tako inteligentna i kvalitetna kosarkasa ne mogu a da ne igraju dobro zajedno.
Kevin Lav uopste nije precenjen igrac. Jedan je od najboljih u ligi i to je cinjenica. To sto nije usao u plejof do sada je bitna stvar ali ne i presudna u donosenju odluke o tome da li je jedan od najboljih igraca lige. Prosla sezona je bila ludacka. Konkurencija na zapadu je bila bolesna i sa onakvom ekipom Minesote se stvarno nije moglo vise.
Njegova karijera tek sada pocinje za stvarno ljudi. On ce tek sada imati sa kim da igra i generalno misljenje o njemu ce se promeniti posle nekoliko meseci. Covek je masina za skokove i postizanje poena a sada ce svakako poboljsati i odbrambeni ucinak. Nece Klivlend biti medju najboljim defanzivnim ekipama u ligi ali ce biti medju 10 i Kevin uopste nece izgledati lose u odbrani.
A da ne govorim o post igri, sutu za 3 i asistencijama. On je igracina.
Nikada mi nije bio medju omiljenim igracima, stavise generalno me je bolela ona stvar i za njega i Minesotu i nemam potrebu da ga hvalim. Ali svakako imam razloga.
Meni su najveci znakovi pitanja u ovoj ekipi Kajri i Vejters. Da li ce oni moci da se nose sa ogromnim ocekivanjima ili ce da se mentalno raspadnu i prave pizdarije kao prosle sezone. Ne bi me cudilo ovo drugo cak i pored cinjenice da u timu ima dosta veterana i ljudi koji su prosli kroz sve i svasta u ovoj ligi. To je glavno pitanje koje se postavlja u vezi ove ekipe. A ne Kevin Lav.
Mada, mislim da imaju dovoljno mozga da ne prave pizdarije i da shvataju u kakvoj se situaciji nalaze. 90% igraca koji su prosli kroz ovu ligu nisu imali sansu da igraju u ovakvim timovima.
LeBron ce standardno da pokida ali ocekujem da ipak ima manju minutazu nego prosle godine i da sveziji udje u plejof. 
Ostatak ekipe je jako dobar. Tristan Thompson ce verovatno igrati dosta minuta jer ocekujem da Varejao propusti makar 25-30 utakmica i mislim da ce se dobro snaci u ovom sistemu. Svakako ce povecati procenat suta i igrati efikasnije jer ce sigurno dobijati gomilu odlicnih sansi za postizanje lakih poena.Varejao je veliki igrac dok je zdrav. Mislim da ce ipak biti sto je vise moguce pristedjen ove sezone da bi bio spreman za plejof. Mnogo znaci ekipi i bilo bi steta da ga izgube zbog povrede.
Odlicnu stvar su uradili potpisom Meriona. On ce jako dobro menjati Dzejmsa a i saradjivati sa njim dok su zajedno na parketu. Stari izuzetno graciozno za igraca svog tipa i mislim da nastavlja sa odlicnim igrama iz Dalasa. Stvarno ima puno razloga da to ucini.
Drago mi je sto su tu Majk Miler i Dzejms Dzons. Ne znam u kakvom je stanju Miler ali bih voleo da ga gledam kako opet reseta ljude u plejofu. Very Happy
Spomenuo bih jos i Delavedovu koji je skroz OK igrac iako niko ne prica o njemu. Brz je, igra solidnu odbranu, zna kosarku i ima odlican sut. I pored vece konkurencije ocekujem da dobije vise minuta nego prosle sezone.

Jako duboka ekipa sa kombinacijom veterana i mladih igraca. Tim sa jako visokim plafonom i dobrim trenerom. Jeste da mu je ovo prva godina u NBA ali ja imam puno poverenja u Blata jer je jednostavno prepametan trener. 
Ne verujem da ce moci do titule jer im je ovo, ipak, prva godina ali svakako su contenderi i bice uzivanje gledati ih. Pogotovo posle par meseci kada se uigraju.
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Tue Oct 28 2014, 19:59
Ja se nadam da ce Kyrie konacno napravit korak naprijed jer je prvi put u ekipi koja ima glavu i rep i nece sav fokus biti na njemu.LBJ i Love ce otvarat dosta prostora i morao bi to da iskoristi.
Yoker87
Miami Heat

on Wed Oct 29 2014, 00:02
po meni najveci problem u timu moze biti Waiters jel sifra je to od coeka, moze hemiju narusiti za cas samo ako mu dozvole. ako ne promjeni stil i ne bude vise kec end sut igrac nece se on dugo zadrzati u klivlendu
SrbijaDoTokija
Sacramento Kings

on Wed Oct 29 2014, 10:21
Nzm necu da kazem da je Love prevara od igraca, al meni nije ni top 3 PF, imao je sjajan tim u minesoti(doduse imali su i povrede), imao sjajnog trenera uvek je nalazio da problem nije u njemu. Bice on 3. opcija u napadu u Kavsima, ne znam dal ce mu se dopasti, i jos nesto po mom miseljenju taj ti skokove samo statisticki hvata u defanzivi nije toliko efikasan kao sto se prica.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Wed Oct 29 2014, 10:54
Flip Saunders sjajan trener?
Minesota sjajan tim?
SrbijaDoTokija
Sacramento Kings

on Wed Oct 29 2014, 10:57
Rik Adelman im je bio trener, da imao je sjajan tim sjajnog centra sjajnog bek sutera(K.Martina koji je za mene all-star snub dekade) Rubio(nije da ga prenapumpavam, ali dobar je PG) , Brewer dobra 3., solidna klupa sa Bareom, Budinger, Dieng, Shabbaz Muhamed(bice opak igrac, mada je lose sezone bio k'o BUST), znam da je Zapad prenabudzen, ali Bosh je imao mnogo losiji tim u Torontu pa ih je uspeo par puta odvesti do Plej ofa. Zakljucak Love jeste all-star ali nije za vodju tima, i ono sto je davao onakve broje, to su samo statistike.
el maestro
Cleveland Cavaliers

on Wed Oct 29 2014, 11:32
Minesota je smešan tim, samo što sad, za razliku prošle sezone imaju brdo talentovanih igrača.Ispred Lava su na PF-u samo Dankan i Dejvis, možda još neko, ali je definitivno oko 3. PF-a lige.Ono što mene najviše zanima je da li će on i Kajri igrati odbranu, jer Kajri zna a neće, a ni Lav nije toliko loš, koliko ga je bolelo uvo da se potrudi oko odbrane u Minesoti.Od toga najviše zavisi kako će sve ovo izgledati, i kolike su nam šanse za titulu.
Jaz
Golden State Warriors

on Wed Oct 29 2014, 11:43
Ispred Lava su Oldridz, Dejvis, Grifin i Dankan a vi kako hocete.
el maestro
Cleveland Cavaliers

on Wed Oct 29 2014, 11:47
Grifin jeste, Oldridž nije.
SrbijaDoTokija
Sacramento Kings

on Wed Oct 29 2014, 11:52
Jaz wrote:Ispred Lava su Oldridz, Dejvis, Grifin i Dankan a vi kako hocete.

Slazem se
Legolas
Boston Celtics

on Wed Oct 29 2014, 12:46
SrbijaDoTokija wrote:
Jaz wrote:Ispred Lava su Oldridz, Dejvis, Grifin i Dankan a vi kako hocete.

Slazem se
po meni i ZeBo
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic