Share
View previous topicGo downView next topic
LeBron
Cleveland Cavaliers

Re: Indiana Pacers

on Mon Apr 07 2014, 00:53
Ma nema procenta sanse da Niksi udju u plejof bre. Sta se palis Joki? Very Happy
Strax
Sacramento Kings

on Mon Apr 07 2014, 01:03
Jaz wrote:Sta li je ovima u glavi?

Itekako imaju glavu,to smo svi primetili, ali Majami ima dokaze na papirima!
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Mon Apr 07 2014, 01:05
jebote sta je sa straksom Laughing
jocamelo7
Oklahoma City Thunder
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

on Mon Apr 07 2014, 01:05
Tole (Nele) namestio
Strax
Sacramento Kings

on Mon Apr 07 2014, 01:31
Pod UTISKOM sam
Komsija
Indiana Pacers

on Mon Apr 07 2014, 17:45
Sada Fogel treba da pokaze da je dobar trener. Ovo mu je idealna situacija. Prvi put od kako su contenderi da su upali u kanal. Mora nekad i kroz to da se prodje, cak je i dobro sto je sad, a ne da se desi u PO-u.
4evaStK
Los Angeles Lakers
http://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Wed Apr 09 2014, 19:47
Veceras protiv Milvokija svi starteri "odmaraju", ali protiv Heat-a svi igraju.
CJ Watson se vraca.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Fri Oct 10 2014, 18:40

Ma guraj Staki
Jaz
Los Angeles Clippers

on Fri Oct 10 2014, 22:06
Laughing
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Sat Oct 25 2014, 12:51
Vec smo diskutovali nesto o tome sta bi Indijana trebalo da uradi ove godine. I neki zaljkucak je bio da bi trebalo trejdovati Vesta i Hiberta dok su jos na ceni i krenuti u totalni rebilding.
Ja ne vidim drugi nacin za ovu fransizu da krene napred. Vesta trejdovati brzo a Hiberta sacekati do februara, mozda nesto i odigra pa podigne vrednost sebi.
Napad ce im biti jos gori nego prethodne sezone. Odbrana ce isto patiti ali ne toliko kao napad.
Ako ne rasture ekipu mogu da doguraju do 30-ak pobeda. A ako budu pametni i odrade one trejdove imace 20 i visok pik dogodine.
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sat Oct 25 2014, 14:21
Do juce vrhunska ekipa. Sad...
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat Oct 25 2014, 17:32
Hibberta je u ovom momentu gotovo nemoguce trejdovat,2/30 je previse.Sad mi je drago sto je Indiana izjednacila nas offer sheet,ali ko zna u kojem pravcu bi se razvijao da je dosao u Portland.Ocigledno je da su problemi u glavi jer covjek jedan mec PO sam dobije,a u sledecem ga nidje nema.
Nele
San Antonio Spurs

on Sat Oct 25 2014, 17:44
Indiana "tankuje" ove godine,to je gotova stvar.
Yoker87
Miami Heat

on Sat Oct 25 2014, 17:47
upravo tako
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat Oct 25 2014, 18:16
Napad ce bit sranje,ali ce ih odbrana ipak odrzat iznad ovih najlosijih.
Komsija
Indiana Pacers

on Fri Oct 31 2014, 23:41
Poceli smo sezonu bez Vesta, Hila, Votsona, a Mahinmi i Staki nisu skroz spremni. I vec imamo jednu pobedu.
SrbijaDoTokija
Sacramento Kings

on Sat Nov 01 2014, 00:48
http://cdn.livetv.sx/webplayer.php?t=ifr&c=244721&lang=ru&eid=249929&lid=244721&ci=3&si=3

ako neko oce da gleda tekmu, ako neko ima neki bolji stream sa boljom slikom nega podeli Smile
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Wed Nov 26 2014, 18:41
Komsija
Indiana Pacers

on Fri Mar 13 2015, 15:19
Pacers tied NBA record for consecutive games holding the opponent under 90 points and
less than 40% shooting at 4. Last two teams to do that were the Pistons and Spurs who each
won championships that year.
Osvajamo.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Thu Jul 02 2015, 08:47
Then there was this: You remember the post-season postmortem when Larry Bird all but begged Roy Hibbert to opt out of the final year of his contract? West was watching. West was listening. And West was seething. He thought it was a low-class move by the organization to, in his words, “throw Roy under the bus.” “That’s one thing where I wish they would have handled better was the situation with Roy,” West said. “I’ll be honest with you, that bothered me a little bit, and I told Roy that. I’m the type of guy who feels like we’re all in this fight together and I’m not designed in that way to put it all on one guy. That did rub me the wrong way. That threw me off. I started reading some of that stuff, I started thinking, ‘Whoaa.’ I just didn’t feel good about that. I told Roy that it bothered me, that he’s still my teammate.
Jumpman
Miami Heat

on Sun Oct 25 2015, 18:40
na moju veliku zalost, mislim da ce ovi opet biti jako jako dobri. ne volim ih uopste ali top4 na istoku mislim da im ne gine..
SN10
Phoenix Suns

on Sun Oct 25 2015, 18:45
Jedini razlog zbog kojeg ce mi biti drago sto ce opet da budu dobri jeste sto Monta igra tamo sada,zgotivio sam igraca za godinu dana nicim izazvano Very Happy
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Sun Oct 25 2015, 18:50
Da li ste vi realni? Nema sanse da budu u Top 4.
To sto su vezali neke pobede u predsezoni ne znaci nista. Kog krstenog igraca imaju osim Dzordza, Monte i Hila?
Koga imaju na visokim pozicijama? Nikoga bukvalno. Jordan Hill, Lavoy Allen i Ian Mahinmi su njima visoki igraci. Smesno. Kao hoce da igraju Dzordza na cetvorci. Aha, videcu koliko ce to da potraje pre nego sto Dzordzu pukne k***c.
Klupe nema, konstantnih sutera nema, odbrane nema. Badindzer je gotov, CJ Miles odigra svaku petu utakmicu dobro,Stuckey je divljak, Solomon Hill je tezak prosek. Ja ne znam kako da udju u Top 4 na istoku sa ovakvom klupom.
Borba za plejof u najboljem slucaju. Mozda ce i izvuci nesto iz ovog ekstremnog small balla koji igraju ali ne ocekujem previse.
Jumpman
Miami Heat

on Sun Oct 25 2015, 18:53
tebra nisam pogledao minut predsezone nekog tima ali mislim da ce biti bas dobri. jedan od retkih timova koji igra odbranu 48 minuta bar po papiru i prethodnim sezonama. a i nije iskljuceno da padne neki trejd.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Sun Oct 25 2015, 19:00
Vec prosle godine su odbacili taj odbrambeni identitet. Moze se reci da su vise run and gun ekipa nego dobra odbrambena ekipa. To je skroz drugaciji tim od onog koji smo gledali prethodnih sezona.
A zbog nedostatka iole dobrog visokog odbrambenog igraca ne mogu da igraju odbranu 48 minuta i da hoce.

Naravno, ako padne neki trejd mozda i bude nesto od ovoga. Hill, Ellis i George su jako dobri igraci i voleo bih da zbog njih trojice dodju neka pojacanja. Oni ne mogu sami da udju u plejof. Nije ni istok toliko katastrofalan vise.
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic