Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 4]

51 Re: Indiana Pacers on Mon Apr 07 2014, 00:53

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Ma nema procenta sanse da Niksi udju u plejof bre. Sta se palis Joki? Very Happy

View user profile

52 Re: Indiana Pacers on Mon Apr 07 2014, 01:03

Strax

Administrator
Administrator
Jaz wrote:Sta li je ovima u glavi?

Itekako imaju glavu,to smo svi primetili, ali Majami ima dokaze na papirima!

View user profile

53 Re: Indiana Pacers on Mon Apr 07 2014, 01:05

Sugar

Administrator
Administrator
jebote sta je sa straksom Laughing

View user profile http://www.nba-serbia.net

54 Re: Indiana Pacers on Mon Apr 07 2014, 01:05

jocamelo7

Moderator
Moderator
Tole (Nele) namestio

View user profile http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

55 Re: Indiana Pacers on Mon Apr 07 2014, 01:31

Strax

Administrator
Administrator
Pod UTISKOM sam

View user profile

56 Re: Indiana Pacers on Mon Apr 07 2014, 17:45

Komsija

Bench warmer
Bench warmer
Sada Fogel treba da pokaze da je dobar trener. Ovo mu je idealna situacija. Prvi put od kako su contenderi da su upali u kanal. Mora nekad i kroz to da se prodje, cak je i dobro sto je sad, a ne da se desi u PO-u.

View user profile

57 Re: Indiana Pacers on Wed Apr 09 2014, 19:47

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Veceras protiv Milvokija svi starteri "odmaraju", ali protiv Heat-a svi igraju.
CJ Watson se vraca.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix Online

58 Re: Indiana Pacers on Fri Oct 10 2014, 18:40

LeBron

Chat Animator
Chat Animator

Ma guraj Staki

View user profile

59 Re: Indiana Pacers on Fri Oct 10 2014, 22:06

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Laughing

View user profile Online

60 Re: Indiana Pacers on Sat Oct 25 2014, 12:51

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Vec smo diskutovali nesto o tome sta bi Indijana trebalo da uradi ove godine. I neki zaljkucak je bio da bi trebalo trejdovati Vesta i Hiberta dok su jos na ceni i krenuti u totalni rebilding.
Ja ne vidim drugi nacin za ovu fransizu da krene napred. Vesta trejdovati brzo a Hiberta sacekati do februara, mozda nesto i odigra pa podigne vrednost sebi.
Napad ce im biti jos gori nego prethodne sezone. Odbrana ce isto patiti ali ne toliko kao napad.
Ako ne rasture ekipu mogu da doguraju do 30-ak pobeda. A ako budu pametni i odrade one trejdove imace 20 i visok pik dogodine.

View user profile

61 Re: Indiana Pacers on Sat Oct 25 2014, 14:21

Do juce vrhunska ekipa. Sad...

View user profile

62 Re: Indiana Pacers on Sat Oct 25 2014, 17:32

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Hibberta je u ovom momentu gotovo nemoguce trejdovat,2/30 je previse.Sad mi je drago sto je Indiana izjednacila nas offer sheet,ali ko zna u kojem pravcu bi se razvijao da je dosao u Portland.Ocigledno je da su problemi u glavi jer covjek jedan mec PO sam dobije,a u sledecem ga nidje nema.

View user profile

63 Re: Indiana Pacers on Sat Oct 25 2014, 17:44

Nele

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Indiana "tankuje" ove godine,to je gotova stvar.

View user profile Online

64 Re: Indiana Pacers on Sat Oct 25 2014, 17:47

Yoker87

NBA Player
NBA Player
upravo tako

View user profile

65 Re: Indiana Pacers on Sat Oct 25 2014, 18:16

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Napad ce bit sranje,ali ce ih odbrana ipak odrzat iznad ovih najlosijih.

View user profile

66 Re: Indiana Pacers on Fri Oct 31 2014, 23:41

Komsija

Bench warmer
Bench warmer
Poceli smo sezonu bez Vesta, Hila, Votsona, a Mahinmi i Staki nisu skroz spremni. I vec imamo jednu pobedu.

View user profile

67 Re: Indiana Pacers on Sat Nov 01 2014, 00:48

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
http://cdn.livetv.sx/webplayer.php?t=ifr&c=244721&lang=ru&eid=249929&lid=244721&ci=3&si=3

ako neko oce da gleda tekmu, ako neko ima neki bolji stream sa boljom slikom nega podeli Smile

View user profile

68 Re: Indiana Pacers on Wed Nov 26 2014, 18:41

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
http://instagram.com/p/vwfPxbABQL/?utm_source=partner&utm_medium=embed&utm_campaign=video&modal=true

Rudez. Laughing

View user profile

69 Re: Indiana Pacers on Fri Mar 13 2015, 15:19

Komsija

Bench warmer
Bench warmer
Pacers tied NBA record for consecutive games holding the opponent under 90 points and
less than 40% shooting at 4. Last two teams to do that were the Pistons and Spurs who each
won championships that year.
Osvajamo.

View user profile

70 Re: Indiana Pacers on Thu Jul 02 2015, 08:47

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Then there was this: You remember the post-season postmortem when Larry Bird all but begged Roy Hibbert to opt out of the final year of his contract? West was watching. West was listening. And West was seething. He thought it was a low-class move by the organization to, in his words, “throw Roy under the bus.” “That’s one thing where I wish they would have handled better was the situation with Roy,” West said. “I’ll be honest with you, that bothered me a little bit, and I told Roy that. I’m the type of guy who feels like we’re all in this fight together and I’m not designed in that way to put it all on one guy. That did rub me the wrong way. That threw me off. I started reading some of that stuff, I started thinking, ‘Whoaa.’ I just didn’t feel good about that. I told Roy that it bothered me, that he’s still my teammate.

View user profile

71 Re: Indiana Pacers on Sun Oct 25 2015, 18:40

Sugar

Administrator
Administrator
na moju veliku zalost, mislim da ce ovi opet biti jako jako dobri. ne volim ih uopste ali top4 na istoku mislim da im ne gine..

72 Re: Indiana Pacers on Sun Oct 25 2015, 18:45

SN10

Moderator
Moderator
Jedini razlog zbog kojeg ce mi biti drago sto ce opet da budu dobri jeste sto Monta igra tamo sada,zgotivio sam igraca za godinu dana nicim izazvano Very Happy

View user profile Online

73 Re: Indiana Pacers on Sun Oct 25 2015, 18:50

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Da li ste vi realni? Nema sanse da budu u Top 4.
To sto su vezali neke pobede u predsezoni ne znaci nista. Kog krstenog igraca imaju osim Dzordza, Monte i Hila?
Koga imaju na visokim pozicijama? Nikoga bukvalno. Jordan Hill, Lavoy Allen i Ian Mahinmi su njima visoki igraci. Smesno. Kao hoce da igraju Dzordza na cetvorci. Aha, videcu koliko ce to da potraje pre nego sto Dzordzu pukne k***c.
Klupe nema, konstantnih sutera nema, odbrane nema. Badindzer je gotov, CJ Miles odigra svaku petu utakmicu dobro,Stuckey je divljak, Solomon Hill je tezak prosek. Ja ne znam kako da udju u Top 4 na istoku sa ovakvom klupom.
Borba za plejof u najboljem slucaju. Mozda ce i izvuci nesto iz ovog ekstremnog small balla koji igraju ali ne ocekujem previse.

View user profile

74 Re: Indiana Pacers on Sun Oct 25 2015, 18:53

Sugar

Administrator
Administrator
tebra nisam pogledao minut predsezone nekog tima ali mislim da ce biti bas dobri. jedan od retkih timova koji igra odbranu 48 minuta bar po papiru i prethodnim sezonama. a i nije iskljuceno da padne neki trejd.

75 Re: Indiana Pacers on Sun Oct 25 2015, 19:00

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Vec prosle godine su odbacili taj odbrambeni identitet. Moze se reci da su vise run and gun ekipa nego dobra odbrambena ekipa. To je skroz drugaciji tim od onog koji smo gledali prethodnih sezona.
A zbog nedostatka iole dobrog visokog odbrambenog igraca ne mogu da igraju odbranu 48 minuta i da hoce.

Naravno, ako padne neki trejd mozda i bude nesto od ovoga. Hill, Ellis i George su jako dobri igraci i voleo bih da zbog njih trojice dodju neka pojacanja. Oni ne mogu sami da udju u plejof. Nije ni istok toliko katastrofalan vise.

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next