Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 4]

76 Re: Indiana Pacers on Mon Nov 09 2015, 18:49

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Zanimljivi su za gledanje najvise zbog Dzordza i Monte. Njih dvojica i Hil igraju jako brzo i bas su atraktivni. Pored njih trojice, zanimljiv je i Majls Tarner. Decko ima dosta potencijala. Za ono kratko vreme koliko sam ga gledao pokazao je da ima jako meku ruku i da moze dobro da igra odbranu. Ima odlicnu konstituciju, brz je i visok. Moze da bude nightmare matchup za visoke igrace zbog svog dobrog suta. Samo mi nije jasno zasto ne igra vise. Vogel ga drzi na klupi, a vise minuta igraju Lavoj Alen, Jan Mahinmi i Dzordan Hil koji sigurno nece napredovati, naprotiv. Niksi i Hit cine odlicne stvari time sto dozvoljavaju Porzingisu i Vinslou da igraju onoliko minuta. Pa jebem mu mater, moras da drzis Tarnera na parketu makar 30 minuta ako vec nemas nijednog krstenog visokog igraca. On bi mogao da ti bude nosilac igre u buducnosti.

Timska odbrane je dosta losija nego prethodnih sezona. To je iskljucivo zbog dodatka Monte i odlazaka Vesta i Hiberta. Jednostavno, nemaju ni dovoljno duzine a ni talenta da igraju dobru odbranu. Nijedna ozbiljnija ekipa nece imati problema protiv njih.

Ali opet kazem, makar su zanimljivi za gledanje i ne odustaju ni kada deluje da je utakmica izgubljena. Very Happy

View user profile

77 Re: Indiana Pacers on Thu Dec 03 2015, 11:12

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Daki, svaka cast na prognozi. Ja nikako nisam ocekivao da ce igrati ovako dobro i u napadu i u odbrani. Vogel najveci kandidat za trenera godine definitivno. Very Happy
Samo da Djordjije i ekipa ostanu u ovakvoj formi i sigurno bi mogli da se bore za polufinale istoka. Naravno, sezona je duga i moglo bi lako da dodje do padova ali za sad izgeldaju jako dobro.

View user profile

78 Re: Indiana Pacers on Thu Dec 03 2015, 15:18

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Jos se meni cini da Monta Ellis igra najlosiju kosarku u karijeri, sad dal je razlog sto ostali bas mnogo trose lopte ili sta, nisam siguran, gledao sam Indijanu jedno 5-6 puta uzivo i svaki put je uzasno igrao.
12p 5a 3r 42%, za 3 poena 23%  Ne znam znam da nikad nije bio sutercina neka ali ovo je lose.
11 suteva po utakmici btw, jedino kad je u karijeri imao manji prosek suteva je 05-06 (ruki sezona 6 suteva po mecu).
Samo jos jedan dokaz koliko je ova Indijana dobra, i on cak vuce 33minuta po mecu, nije kao da ga sakriva Vogel, stvarno sjajan posao.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

79 Re: Indiana Pacers on Thu Dec 03 2015, 15:48

SN10

Moderator
Moderator
Jos se meni cini da Monta Ellis igra najlosiju kosarku u karijeri,

upravo tako x(

deluje totalno nezainteresovano na terenu,kao da mu se ne igra kosarka,ili kao da zna da ce PG nadoknaditi sve to sto o ne radi u toku utakmice Don\'t know

View user profile Online

80 Re: Indiana Pacers on Thu Oct 27 2016, 13:15

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Vrhunska utakmica sinoc. I Dalas i Indijana su igrali jako dobro.
Mislio sam da ce Indijana da divlja ali su zapravo dosta pametno igrali. Lopta je odlicno kruzila i cini mi se da su imali preko 30 asistencija. Odbrana im skripi ali OK, Dalas je takodje igrao dobro u napadu pa se slabija odbrana moze razumeti.
Tarner kao zver igrao. Jebote koliko je iskidao covek... Sve je radio. Stvarno bi mogao da bude specijalan igrac, veliki talenat je u pitanju.
Dzordz standardno. Bas me je podsecao na LeBrona tokom utakmice. Izuzetno mocan igrac, ogroman uticaj ima na terenu.
Svidja mi se kako su Tig i Elis igrali. Izuzetno korisni, nisu silovali. Sad kad razmislim, ko god da je usao u igru za Indijanu bio je koristan. Stvarno su super izgledali i nadam se da nastavljaju da igraju ovako. Samo da se odbrana popravi ako je moguce i bice oni u vrhu Istoka.
Ispratice se malo vise ove godine.

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4