Go down
Kevin Durant
Kevin Durant
San Antonio Spurs

New York Knicks - Page 6 Empty Re: New York Knicks

on Sun Nov 25 2012, 16:15
Brate taj lin je sam nosio knickse kada nije bilo ni amarea,ni anthonyja zbog povreda u ekipi i redjali su pobede,ne znam mozda je i procenjen,ali momak nije za bacanje da se razumemo
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sun Nov 25 2012, 16:24
Pare su valjda najmanje bitne??? Bar njima. Sta ce im Pridjoni i Tomas i trt..Feltona ce da dovode svake dvije godine ili ? Jeste da igra za manje para ali ja bih uvijek prije uzeo Lina. Sta ce u jednom rosteru 9 igraca koji imaju 30 + godina??? Prodat ce Lin makar vise dresova od svih njih na gomilu. Cool i ne vidim nacin da ijedan od njih postigne 38 koseva na bilo kojoj utakmici ili ne daj boze da izdrze 40 minuta na parketu.
Jumpman
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Sun Nov 25 2012, 16:38
@kd
joj kao da ih je nosio cele sezone a ne pet jebenih utakmica nakon kojih je imao vise izgubljenih lopti nego poena.. nije kanta igrac ali je totalno prosek igrac koji ce opet tako da bljesne na par utakmica i zavara svijet.

@striko
pa nije da im nisu bitne pare jer da su zadrzali lina i dali mu neki ogroman ugovor, bukvalno bi imali identican tim kao prosle godine jer su debelo u har kepu vec godinama zbog svojih gluposti awesome pridjoni ima ruki ugovor koji ne utice puno na seleri a tomas i ostali veterani igraju za veteranski minimalac koji placa liga a ne tim. a eto recimo felton igra dosta bolje od lina ove godine + uzmi u obzir da je lin druga opcija u hjustonu a felton tipa peta u njujorku.
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sun Nov 25 2012, 16:47
Pa eto malo da budem nerealan...gledajuci Derona i Polketa ove sezone(ne govorim o statsima)rekao bi covjek da se radi o prosjecnim igracima. A da ne pricam o igri one nule nadrogirane iz Oklahome. Ovde mislim na te turnovere kojih se dohvatite kad god se o njemu prica....Covjek je tek dosao u NBA...ALO...a ovi vrhunski igraci Deron,Rondo,Nula,Monta,Curry...veliki Brajant,Durant....svi imaju vise gresaka po utakmici od njega...a od mladjih i Irving i mnogi drugi.
Jumpman
Jumpman
Miami Heat

on Sun Nov 25 2012, 17:16
nula Laughing
istina je to ali eto oni provode vise vremena na parketu od njega, pogotovo vestbruk i rondo pa je i normalno da vise grese. a i on je daleko od toga da se poredi sa bilo kojim igracem koje si nabrojao. Very Happy
Vuk91
Vuk91
Nemam omiljeni tim

on Sun Nov 25 2012, 20:20
Kako netko uopće može reći da Lin zaslužuje biti u ovakvim Knicksima. Lin je prosjek od igrača, i to je dokazao ove sezone već puno puta. A onih 5-6 odličnih utakmica kaj je odigrao za Knicske mu se vjerojatno nikada neće dogoditi. Pa ne može on protiv malo jačih playmakera nikako. Rajon Rondo ga za doručak pojede u obrani kao i Paul, Westbrook, Williams....

Dobro je Sugar Ray napisao, Felton igra bolje od Lina. Lin je u Houstonu 2 opcija, Felton 4 ili 5.
Palermo
Palermo
New York Knicks

on Sun Nov 25 2012, 21:44
Tačno sam znao da Kobe i Carmelo nemaju pojma u proceni igrača. Very Happy NBA je show business, a Linsanity je ustalasao mase. Verovatno ni 19.000 navijača u Madison Square Gardenu nemaju pojma. Pa nije to slikarstvo da bi bila stvar ukusa. Ali, dobro, svako ima pravo na svoje mišljenje.
Jumpman
Jumpman
Miami Heat

on Sun Nov 25 2012, 21:46
jel moguce da si ti to napisao Laughing Mellow Laughing Mellow Laughing Mellow
4evaStK
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Sun Nov 25 2012, 21:52
Meni nije bas najjasnije Ne znam
Forum je u prethodna 2-3 dana dobio neke mnogo jake diskusije Laughing
ne samo u ovoj temi XD
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
New York Knicks

on Sun Nov 25 2012, 22:01
Sta je pisac hteo reci? Laughing
Palermo
Palermo
New York Knicks

on Sun Nov 25 2012, 22:02
Šta? Pa, momak ima dobre igračke parametre, a uz sve to ga je i publika prihvatila. Mr.Striko je već rekao da bi zaradili pare na marketingu, ja mislim deset puta više nego na Feltonu i Prigioniu zajedno. Pričate o pet utakmica, a reč je o malo više, a njegov ukupni učinak u 35 utakmica u Knicksima, sa vremenom provedenim na terenu preko 25 minuta, je veoma dobar. Neko ko je "prosečan" ne može nositi takvu ekipu u takvoj ligi. Moraš imati i veštinu i karakter za tako nešto. Zato je Kobe rekao da taj momak nije pao niotkuda sa takvim talentom, već ga je oduvek imao samo nije bio na vreme zapažen. Pa vi bi makar trebali znati da nije kvalitet razlog zbog kojeg su NYK odustali od njega, već lova. Samo sam rekao da je meni žao što nije ostao, a siguran sam da ima puno njih i u samom gradu koji još uvek žale. Ustalasao je mase, a to je bitna stvar. A koliko je on lošiji od Feltona pokazao je u prošloj utakmici. Njegov indeks je bio čini mi se +24, a ceo tim NYK je bio u debelom minusu.
Vuk91
Vuk91
Nemam omiljeni tim

on Sun Nov 25 2012, 22:07
Zaključimo to ovako. Koliko god su loših poteza Knicksi napravili ovih par godina unazad, oni zasigurno znaju bolje od nas zbog čega njega nisu potpisali. Jer da su ga stvarno željeli, skupili bi nekako novac za njega.
Strax
Strax
Sacramento Kings

on Sun Nov 25 2012, 22:15
Ja sam sasvim zadovoljan dvojcem Felton - Kid (+ Priđoni) i uvek bi ih uzeo pre nego Lina + nekog.

Ne mogu protiv Kineza ništa da govorim jer nam je bukvalno sa neba pao i doneo nešto novo u Njujork.
Krecko
Krecko
Dallas Mavericks

on Sun Nov 25 2012, 22:25
Zato sto drzi previse loptu u posedu, kao i Karmelo. Mada ni jedan ne moze da nosi ekipu.
Palermo
Palermo
New York Knicks

on Sun Nov 25 2012, 22:26
Vuk91 wrote:Zaključimo to ovako. Koliko god su loših poteza Knicksi napravili ovih par godina unazad, oni zasigurno znaju bolje od nas zbog čega njega nisu potpisali. Jer da su ga stvarno željeli, skupili bi nekako novac za njega.
Pa nije to tajna, novac je razlog. Lomili su se, ali na kraju im se računica nije složila. Medjutim, ja govorim kao navijač, a ne kao član upravljačkog borda kluba. Samo, bezveze je reći kako je to prosečan igrač, ništa posebno. Mislim da je to daleko od istine, ali dobro svako ima svoje ljubimce i svoje vidjenje tima za koji navija.
Vuk91
Vuk91
Nemam omiljeni tim

on Sun Nov 25 2012, 22:35
Pa da svaku utakmicu dere 15+ poena 8+ asistencija i tako konstantno, onda nebi rekao da je prosječan igrač. Ovako jednu utakmicu zabije 25 poena, već drugu duplo manje i odigra puno lošije. Nije konstantan uopće.

Igra katastrofa u rocketsima, zabija samo 10 poena, šutira katastrofa, gubi 3 lopte po utakmici a igra preko 30 minuta. To je tebi nešto više od prosjeka?
Palermo
Palermo
New York Knicks

on Sun Nov 25 2012, 22:46
Sad je o tome teško govoriti, jer je promenio klub. Znaš i sam da postoje igrači koji se negde slabije uklope, dok u nekom drugom timu nadju sebe i daju maksimum. Da je on posle takvog pada trejdovan, pa da čovek nema šta da prigovori. Stanje je bilo drugačije, a i razlog je bio novac.
Jumpman
Jumpman
Miami Heat

on Mon Nov 26 2012, 01:37
ovo sto on ovako nekad bljesne je njegov maksimum, videces vec vremenom pa cu onda jedva cekati tvoj komentar Very Happy
SN10
SN10
Phoenix Suns

on Mon Nov 26 2012, 01:38
isto kao sto se ceka komentar jedne od najvecih legendi ovog foruma (HINT: nick mu pocnje sa slovom O a nakon toga ide crtica) Sad Sad Sad
dr Hofmann
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Mon Nov 26 2012, 02:13
Meni se cini da je Edin u par navrata u svojim podcastima rekao da je Carmelo bukvalno otjerao Lina iz NY i da je on jedan od glavnih razloga sto nisu produzili Kineza.
jocamelo7
jocamelo7
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

on Mon Nov 26 2012, 12:46
New York Knicks - Page 6 283210_289642631154518_1410551467_n
XD
Sky
Sky
San Antonio Spurs

on Mon Nov 26 2012, 15:47
Kidd u Knicksima igra kao prije 2 sezone kad je došao do naslova. Felton igra puno bolje nego u Portlandu prošle sezone. Je li bolje imati dva pouzdana playa ili jednog koji je za 5 dobrih (stavio bi odlične da nije imao 5 izgubljenih po utakmici) utakmica dobio ogroman ugovor?
Krecko
Krecko
Dallas Mavericks

on Mon Nov 26 2012, 17:30
Pa ako ne osvoje titulu ove godine onda je bolje da imaju Lina.
jocamelo7
jocamelo7
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

on Mon Nov 26 2012, 17:40
Ni u kojem slucaju nije bolje da imamo Lina...
Michael Jordan 23
Michael Jordan 23
New York Knicks

on Mon Nov 26 2012, 20:01
Sve je bolje od Lina,cim su ga malo skontali,protiv Majamija sut iz igre,ako se ne varam 1-10,8 izgubljenih,da se nije povredio tako bi i nastavio.
Sponsored content

Back to top