Go down
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

New York Knicks - Page 18 Empty Re: New York Knicks

on Sat Oct 25 2014, 00:08
Sta je sa Sampitom, je l' zdrav? On, JR i Hardavej uz Mela garantuju finu zabavu, o rezultatima cemo neki drugi put Laughing
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Sat Oct 25 2014, 09:54
Pa zdrav je. Propustio je jednu utakmicu na pocetku predsezone cini mi se ali je posle igrao.
Meni izgleda da on posle povrede nije isti igrac. Nema vise onog intenziteta u odbrani. A ni u napadu se nije pronasao. Jako slabe procente suta ima. Da je razvio taj sut bio bi elitna 3&D opcija. Ovako, em igra slabiju odbranu posle povrede em ne moze da pogodi nista konstantno.
Ne znam, mlad je jos uvek, valjda ce da se digne.
jocamelo7
jocamelo7
Houston Rockets
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

on Sat Oct 25 2014, 11:25
Kod nas isto veliki znak pitanja ko ce biti u startnoj petorci
 - za sad zagarantovani samo Melo i Kalderon
Fiser valjda i dalje vaga ko bi mogao da bude spark of the bench, kapiram mali Tim od kog se jos vise ocekuje
kao dodatak rosteru se fino pokazao Dzejson Smit (iako je lik klasican hillbilly)
Strax
Strax
Sacramento Kings

on Sat Oct 25 2014, 11:39
Ne znam zbog čega ne pokušaju da trejduju Džej-Ara dok je još na nekoj ceni. Selekcija igrača je ponovo dosta loša, jedino Kalderon razmišlja glavom, a opet nije kalibar da unese red u ekipi.
jocamelo7
jocamelo7
Houston Rockets

on Thu Oct 30 2014, 11:52
Uništiše nas Bulsi, pogotovo Taž XD
Čitam Bleacher - zahvalite Melu što ga niste potpisali te sad imate šampionski roster awesome
Kakav crni trougao, ovde se ne zna ko pije a ko plaća -
bez Mela i Stodomajera na parketu ekipa skroz izgubljena
JR ne konta kad treba da doda a kad da šutne. Larkin nam je startovao na poziciji pleja, imao par dobrih prodora ali mene više zanima kako će ovo s Kalderonom da izgleda (koji je pauzirao zbog povrede ovu utakmicu)
Večeras protiv Klivlenda, i kapiram opet ima gaženje da padne. Very Happy
Jumpman
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Thu Oct 30 2014, 11:53
gledao sam i to juce malo, smit izgleda gore od artesta u trouglu Very Happy
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Sacramento Kings

on Thu Oct 30 2014, 13:14
Od svih ekipa najvise su me zanimali Niksi sta ce uraditi, nazalost lose su igrali sem Mela I brata 'Mareta
Drago mi je za Amar'ea, izgleda dobro, ocekujem neku vrstu comeback sezone Smile
Jumpman
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Thu Oct 30 2014, 13:21
a u kom univerzumu je ovo dobro
New York Knicks - Page 18 TmGLzjS
Strax
Strax
Sacramento Kings

on Thu Oct 30 2014, 13:53
Jokijevom? awesome
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Thu Oct 30 2014, 16:18
Ovo sto je igrao NY sinoc je totalna katastrofa. Gori napad nisam vidio odavno. A ni odbrana nije bila daleko od toga.
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Mon Dec 01 2014, 19:46
Sta treba NY da uradi da bi poceo da igra dobro? Ja od ere one tamo prije 15 godina ne sjecam se da su ikad igrali dobro i normalno.
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Mon Dec 01 2014, 20:12
Pre dve godine su kidali i bili drugi na istoku. Lopta se kretala maestralno. To je bila Kidova poslednja godina.
Imali su najbolje kretanje lopte u ligi a najmanje izgubljenih lopti. I resetali su kao ludi. Pravi nacin kako se igra kada imas dosta trojkasa.
Ma bilo ih je uzivanje gledati. Tako je trebalo da se igra i ove godine. A ne da se pokusava sa uvodjenjem trougla u igru ekipe koja ne moze da igra trougao.
A ni to ne igraju. Ne zna se ko pije a ko placa. Laughing

Ne znam Joki. Sta ti mislis? Verovatno pizdis od kad je krenula sezona. Very Happy
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Mon Dec 01 2014, 20:29
Ne ali par timova su skroooooz promaseni projekti, a ne odustaje se od njih. Tako i moji Netsi. Od momenta kad je D-Will dosao u tim sve je postalo truba. Nema to veze sto se dodje do PO kad je samo pitanje momenta kad ce da ispadne. Nekako mislim da gomila nekih timova ima uvijek neku ideju, a da ovi iz NY-a nemaju nikakvu osim marketinga.
Strax
Strax
Sacramento Kings

on Mon Dec 01 2014, 20:47
Nisam ih ni ove ni prošle godine gledao, ali ona igra sa 2 pleja je jedina valjala u njihovih poslednjih, pa ne znam koliko godina. X-faktor je bio, naravno Kid

Ovo stvarno ne znam kuda vodi. Melo nema sa kim da igra, Hardvej kao jedini talenat u ekipi nema minutažu... 

Mora da se tenkuje.... verovatno to već rade
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Mon Dec 01 2014, 20:53
Znam ali ni tenk im ne moze pomoci bez nekih ozbiljnih trejdova. Cool  Melo je trebao da ide prije pocetka ove sezone.
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Mon Dec 01 2014, 22:33
Tuzno je gledati Mela medju onim panjevima. I to sto Straja kaze, mali Hardavej je jedini koji valja, uz Kalderona i Samperta, ostali nisu za NBA uopste. JR bi mogao u Kinu da tamo zabavlja masu i sutira 1/57.
jocamelo7
jocamelo7
Houston Rockets

on Mon Dec 01 2014, 23:32
Tuzni su jako. Satro je projekat dovodjenja Fila i Fisera dobar na duge staze mada ja nisam nesto ubedjen u to.
Gledao sam skoro sve utakmice ove sezone i mogu reci da me je Amare prijatno iznenadio. Melo standardno dobar, Shumpert zablista pa sutira 1 od 11. Kalderon je jos rovit od povrede ali pruza fine partije. Sto se malog Hardaveja tice, jako malo minuta dobija i to mi uopste nije jasno.
Koliko god gotivio J.Ra, treba ga se sto pre resiti. Ostali stvarno nisu vredni pomena...
Melo je inace pre 2 dana izjavio kako bi Cikago bio "perfect fit" al' ko ga jebe sad, nek gine u Njujorku za 124milki.
Ne znam sta da mislim, jeste da je sezona duga, ali 4-14 je stvarno uzasan skor (ne kazem da nije realan, al' kao navijac nisam bas takav start ocekivao)
Ako nas usere 8. mesto bice to super, mada svakako ce nas oduvati u prvoj rundi ko god bude prvi na istoku.
Ceka se ta 2015/16 i isticanje ovih enormnih ugovora pa ce se jurisati na M. Gasola i Ronda verovatno.
Strax
Strax
Sacramento Kings

on Mon Dec 01 2014, 23:40
Mark Gasol bi legao ko budali šamar. Napokon da jure nekog pametnog, namazanog igrača. Ekipe sa inteligentnim centrima igraju bolje. 

I Rondo bi legao naravno....

Nego....nisam upućen u te priče. Kome ističu ugovori, kakve su šanse da 2 all-star igrača potpišu?
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Mon Dec 01 2014, 23:57
Mislim da Amare i dalje vuce onih 20 miliona, za ostale ne znam.
jocamelo7
jocamelo7
Houston Rockets

on Tue Dec 02 2014, 00:00
Prvenstveno Amare i Barnjani

ovako nekako: If Smith opts out, the Knicks could have an estimated $32 million of space with the salary cap expected to rise to $66.5 million. Even with all the cap holds for the remaining roster spots, that room would be enough for a max player — Marc Gasol’s max is just $18.5 million because he’s coming off his rookie-extension contract — and another solid contributor in the $10 million range
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Tue Dec 02 2014, 00:03
Amare i Barnjani su out na kraju ove sezone. Iskoristili su letos player option obojica.
Za sledecu sezonu od vecih ugovora imaju Karmela(20 i kusur), Kalderona(oko 7 miliona), player option ima JR(6 miliona) i Sampert(3 miliona).
Ima mesta za dva all stara. Nije njima problem porez. Very Happy
Strax
Strax
Sacramento Kings

on Tue Dec 02 2014, 00:10
Nema idealnijih opcija od Gasola i Ronda, samo je pitanje koliko Rondo može da traži ...

Ako ovo pametno odigraju, mogu da sastave neverovatno dobru ekipu. Još da ovu godinu do kraja odtenkuju pa pokupe nešto dobro na draftu...
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Sacramento Kings

on Tue Dec 02 2014, 10:13
kako Melo nema sa kime ? Mare igra po 25 minuta nabije 19 10, jedino njih 2 grizu zube, ali ni Maretu ne odgovara trougao koliko vidim ne pratim toliko puno jer nemam vremena isparavite me ako nisam u pravu, al njih 2 su jedini ok doduse mada nisu ni u maxu
jocamelo7
jocamelo7
Houston Rockets

on Tue Dec 02 2014, 12:35
Napisah gore da me je Stodomajer jedini prijatno iznenadio. S druge strane, matematicki - to je nekih 25+20, ni 50 poena ako njih dvojica odigraju napad na nivio - a sta je sa ostalima.
Odbranu necu ni da komentarisem.
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Sacramento Kings

on Thu Dec 04 2014, 12:08
Ma gotivni mi svi igraci u Knicksima osim Smita(jer je ulicar) al ekipa i hemija je jednostavno losa
Sponsored content

Back to top