Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 4]

1 Orlando Magic on Thu Nov 01 2012, 23:44

Sugar

Administrator
Administrator

View user profile http://www.nba-serbia.net

2 Re: Orlando Magic on Mon Nov 05 2012, 22:27

Kakva partija Vucevica. Velika greska 76 ersa sto su ga se tako lako odrekli.18 poena iz igre uz 13 skokova (6 ofanzivnih)...3 asistencije...itd..Ali strasno atraktivno i efikasno svaki postignuti poen u jednoj ludacki dobroj utakmici dje su gubili 14 razlike pa napravili seriju od 30-8 ili tako nesto...

View user profile Online

3 Re: Orlando Magic on Mon Nov 05 2012, 23:24

johnny24

NBA Superstar
NBA Superstar
ma to bre, idemo ka tituli Laughing Navijacica

View user profile

4 Re: Orlando Magic on Sat Nov 10 2012, 09:28

E'Twaun Moore? Ko je covjek? Ubija kako igra.....Davis Vucevic i on jedini koji nesto rade u ovom timu.

View user profile Online

5 Re: Orlando Magic on Sat Nov 10 2012, 11:16

Krecko

Rookie
Rookie
U losem timu nije tesko biti dobar.

View user profile

6 Re: Orlando Magic on Sat Nov 10 2012, 11:19

Mr. Striko wrote:E'Twaun Moore? Ko je covjek? Ubija kako igra.....Davis Vucevic i on jedini koji nesto rade u ovom timu.
Igrao je za coledz Purde,i tamo mu se predvidjala fantasticna karijera u NBA,posto je kidao,odabrao ga je Boston,nije dobijao priliku i eto...

View user profile

7 Re: Orlando Magic on Sat Nov 10 2012, 11:42

johnny24

NBA Superstar
NBA Superstar
Mr. Striko wrote:E'Twaun Moore? Ko je covjek? Ubija kako igra.....Davis Vucevic i on jedini koji nesto rade u ovom timu.

Davis ume da pogodi ali ide mi na zivce sto precesto ukljucuje Westbrook mode....

Moore imao solidnu partiju iako je imao 6 TO...

View user profile

8 Re: Orlando Magic on Sat Nov 10 2012, 15:31

Sugar

Administrator
Administrator
Krecko wrote:U losem timu nije tesko biti dobar.
isti slucaj sa senonom braunom u finiksu

9 Re: Orlando Magic on Sat Nov 10 2012, 16:55

Sto se tice Moora,on je vec trecu utakmicu odigrao solidno, a sto se tice Šenona on je za mene uvijek bio solidan igrac...u LA je pruzao cesto dobre rijetke minute....i ne kaze se u losem timu je lako biti dobar vec u dobrom timu je lako biti dobar..tako da Krecko nesto mi se cini da si pobrkao.

View user profile Online

10 Re: Orlando Magic on Sat Nov 10 2012, 21:23

Krecko

Rookie
Rookie
Pa nemam pojma moguce i da jesam. Ja se vodim onom da se nba utakmice razvuku i do 100 poseda lopte pa kad igras 75% utakmice a nemas kome tu loptu da tutnes u ruke moras da se njakas sa njom. E sad mogao je da odigra i kao Mekgrejdi nekada u tom dresu a sta mu to znaci kad je njegov tim izgubio preko 30 razlike. Dobri igraci dovedu svoj tim do pobede. A ako se bavimo nekom statistikom i Jaric je u Minesoti jedno vreme imao dobru statistiku. Verovatno ovo gore i nije bas razumljivo al' ebem li ga imao sam volju.

View user profile

11 Re: Orlando Magic on Sat Nov 10 2012, 21:27

Sugar

Administrator
Administrator
upravo to.. u losem timu jednostavno nije moguce da se neko ne izdvoji.

12 Re: Orlando Magic on Sat Nov 10 2012, 21:33

a ko se to izdvojio u Sarlotu prosle godine?

View user profile Online

13 Re: Orlando Magic on Sat Nov 10 2012, 21:34

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Henderson donekle Ne znam

Realno tu je Kemba najvise razocarao, ocekivao sam da ce barem on da igra.

View user profile Online

14 Re: Orlando Magic on Sat Nov 10 2012, 21:37

SN10

Moderator
Moderator
kakav kemba,njega jedino mogu danijela i kembina majka da gotive

View user profile

15 Re: Orlando Magic on Sat Nov 10 2012, 21:38

Sugar

Administrator
Administrator
veliki kemo..

16 Re: Orlando Magic on Sat Nov 10 2012, 21:40

Sky

NBA Superstar
NBA Superstar
I Maggette je u rubrici poena imao dobre rezultate, ali je uzimao dosta šuteva, koji su većinom bili loši (37% iz igre). Henderson se nešto malo istaknuo, no glupo je da igrač koji bi bio role player u skoro svim timovima bude najbolji igrač tima.

View user profile

17 Re: Orlando Magic on Sat Nov 10 2012, 21:40

a eto neko je morao sutirati na kos Very Happy ali ljudi mislim da niko nije govorio o Afflalu, Harringtonu, Nelsonu, Davisu...da su losi igraci...sad da ne pominjemo Heda i Redicka..ima tu stvarno solidnih igraca i ima ko da se izdvoji, pa mi je samo bilo simpaticno da je to ipak neko ime koje mi nista ne znaci i plus Vucevic koji je sigurno najkorisniji dio ovog cudnog trejda. I kakav ovo bijase trejd walldzomba kukuuuuuuuuuuuuuu

View user profile Online

18 Re: Orlando Magic on Wed Nov 14 2012, 14:47

johnny24

NBA Superstar
NBA Superstar
Ovako po statistici i recapu vidim da i nismo tako lose igrali, stavise mogli smo lagano i da pobedimo ali ojebali smo sve u 4/4 i Niksi su odneli pobedu.

Davis konacno iskljucio Westbrook mode, crnogorac opet dabl dabl Clap

View user profile

19 Re: Orlando Magic on Sat Dec 15 2012, 19:08

Vuk91

All-Star
All-Star
Ovaj Andrew Nicholson izgleda kao perspektivan igrač, ovih zadnjih par utakmica pokazuje da može biti vrlo dobar igrač.

zadnjih 5 utakmica : 12 poena i 6 skokova za 20 minuta.

očekujem da će mu se minutaža do polovine sezone povečati barem za 10 minuta, a sljedeće sezone debeli preseliti na klupu.

View user profile

20 Re: Orlando Magic on Sat Dec 15 2012, 19:48

Vucevic je najzasluzniji za ovu pobjedu i stvarno mu je odbrana koju igra na velikom nivou. Sinoc je ubio 17 skokova sto mu je rekord karijere i ako nastavi sa ovom minutazom bit ce svasta.

View user profile Online

21 Re: Orlando Magic on Tue Jan 01 2013, 12:28

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Vucevic... 29 SKOKOVA?! Shocked Respekt!
Ja vam stvarno zavidim. Crnoj Gori. Kakve dve gromade imate u reketu.

View user profile

22 Re: Orlando Magic on Tue Jan 01 2013, 14:19

Najvise skokova u istoriji Medzika,i jos dao 20 poena Respekt!

View user profile

23 Re: Orlando Magic on Tue Jan 01 2013, 14:34

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Srecom pa Magic nije imao nikakve centre kroz svoju istoriju pa mu je bilo lako da obori rekord kluba. Very Happy

View user profile

24 Re: Orlando Magic on Tue Jan 01 2013, 20:48

Vuk91

All-Star
All-Star
Shaq jedini vrjedni spomena

View user profile

25 Re: Orlando Magic on Thu Jan 03 2013, 12:35

Gogsii

Bench warmer
Bench warmer
bit cu i ja malo aktivniji opet na forumu pa da kratko nesto napisem o mom klubu u ovoj sezoni...
sigurno je veliko iznenadjenje sto se drze tako dobro, no ja za razliku od skoro svih ostalih i nisam ocekivo mnogo losije mesto od desetog. kada je ekipa kompletna i nije toliko kriticna. jameer nelson je vrhunski igrac kad je on jednom on fire i pogotovo je u pick and roll igri super tandem s davisom ili vucevicem. glen davis je takodjer dobarigrac pogotovo sto ulaze mnogo truda u svemu no zna zivcirat kad si umisli da mora biti clutch player. trenutno cekam da se turkoglu vrati u staroj tricaskoj formi, a sta se tice afflala on je jos veci igrac nego sto mnogi misle. redick takodjer odlican u igri jer se uvek nadje slobodan kad potrci oko cele obrane, no previse forsira glupe i teske trice sto je cesto razlog sto gube. mogu nac i boljeg za odlucujuci trenutak.o vucevicu dosad ni jedna losa rec. stvarno svaka cast coveku Very Happy . do ovog trenutka nije losa sezona magicu, ali su realno mogli i mnogo bolje. samo da im se vrate svi igraci i bit ce dobar prosek, no po meni na kraju deseto mesto ako se ne bore za neki pick. ovogodisnji pick se vec isplatio. nicholson ima puno potencijala a quinn je jebena legenda na klupi, podseca me na scalabrinea s peskirom Very Happy .

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 4]

Go to page : 1, 2, 3, 4  Next