Share
Go down
Mr. Striko
Brooklyn Nets

Re: Philadelphia 76ers

on Fri Feb 13 2015, 22:47
Lako je dovesti malo starije igrace kad ti imas sta da ponudis. Ovde ce stvarno biti sta da se ponudi. Noel jeste malo nezainteresovan trenutno ali to je razumljivo. I Richardsonu ja mislim istice ugovor kao jedini malo ozbiljniji u Fili i tu stvarno ostaje divno prostora za napredak.
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sat Feb 21 2015, 14:16
Kakva igra Noela sinoc i kakvo kucanje Javala  Shocked Shocked Shocked
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sun Jul 05 2015, 14:43

Jbt koliki je Embiid.
gambino
Cleveland Cavaliers

on Sun Oct 25 2015, 13:10
Ove godine samo jedan cilj,da se izgubi sto vise utakmica.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Sat Nov 07 2015, 04:00
Nerlens Noel je, ne bih bas rekao los, ali ne bih ga bas nesto ni hvalio. Nikakva tehnika, samo moze na neke odbitke, kontre i zicere da postigne poene. Ponekad pokusa da odigra nesto u postu, baci ciglu pa ako udje-udje... A komentatori sa "How do you stop him?!" su smesni. Previse se loze ali, ajde, to im je posao... Ne znam
Mada, zuji non-stop po terenu, aktivan je i zasluzi te neke poene sto postigne. Ali nije nikakva klasa jebiga.
Okafor isto bez repertoara u napadu, ima neku slabasnu post tehniku gde pokusava da se ugura ispod kosa sa loptom i to je to. Postize poene cisto zato sto je jako puno na parketu i jer nema ko drugi. Za nekoga ko uzima sve suteve na pola metra od kosa procenat suta mu nije bajan. Mozda i ja preterujem, ipak mu je ovo prva sezona. Ali svakako mora jako puno da radi na tehnici i footwork-u.
Jos su mladi obojica ali meni ovo uopste ne deluje preterano dobro sto se tice buducosti ove ekipe. Ne ocekujem da neko od njih dvojice moze da bude franchise player. Previse su ograniceni.
Sos Kastiljo je dosta nekonstantan, veceras je odigrao solidno ali ne verujem da od njega moze nesto da bude. Osim tog suta, koji ume cesto da zakaze TBH, nema neke kvalitete.
Kenan, Grent, Tompson, MekKonel, Sempson su sve igraci koji nabijaju statistiku u losoj ekipi i u najboljem slucaju mogu biti role playeri u nekoj plejof ekipi, ako i toliko...
Wroten je prototip backup PG-a koji moze dosta dobrih stvari da uradi sa drugom postavom ali nije materijal za startnog pleja.
Toliko godina tankuju i nemaju puno da pokazu od svega toga. Dogodine ce tu biti Saric i Embiid(nadam se) ali ne znam sta i koliko oni mogu.
U svakom slucaju, ja ne vidim neki veliki potencijal u ovoj ekipi.
Strax
Sacramento Kings

on Sat Nov 07 2015, 10:02
Odma se znalo da tako limitiran igrač u napadu teško može da postane zvezda, a i poene koje daje, daje zato što igra u Filadelfiji. Ali tako hiperaktivan je zanimljiv za gledanje Very Happy
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Tue Nov 24 2015, 12:33
lol
jos jedna istorija u nastajanju
http://espn.go.com/blog/statsinfo/post/_/id/111845/the-road-to-9-73-also-began-with-an-0-15-start
Jumpman
Miami Heat

on Tue Mar 01 2016, 20:26
ali pogledajte vi ovo samo Laughing 
http://espn.go.com/video/clip?id=14877206&ex_cid=sportscenterFB&sf21794140=1
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Wed Nov 02 2016, 09:40
Bezveze gube utakmice na kraju, Hawksi su ih unistili samo, a mogli su lagano dobiti i Oklahomu i sinoc Orlando, bas steta sto je Embiid na limitu sa minutima.
Jaz
Los Angeles Clippers

on Wed Nov 02 2016, 10:26
Okafor nije ni igrao, veceras ce on da igra a Embid odmara jer imaju back-to-back.
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Sun Nov 06 2016, 16:21
Jebeni Henderson misli da je MJ  Facepalm Facepalm 
Gde je krenuo sinoc na ulaz  Facepalm Embiid u cistoj 1 na 1 poziciji protiv premalog Tristana i ovaj ga ignorise potpuno, i naravno poraz.
Jako bezveze gube utakmice, nisu uopste toliko losi.
Legolas
Boston Celtics

on Wed Nov 09 2016, 22:12
Meni jedna od gotivnijih ekipa za gledanje. Najvise zbog Embida i Rodrigeza
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Tue Jan 31 2017, 20:56
Ovaj covek  Laughing Laughing Laughing koliko hejtuje lik jebote, pa ja bi bio presrecan sto se pojavio igrac kao sto je Embiid, odavno nismo imali ovako mladog a toliko tehnicki jakog centra pa ne znam od kad, mozda od naseg Bajnama koji je btw bio strasan igrac kad je bio zdrav, samo sto ovaj radi bukvalno sve na terenu, i kako neko da ne bude srecan zbog ove sezone Filadelfije nakon onoliko muke i sprdanja svi prethodnih godina.
Ova prva polovina sezone je vec ogroman uspeh, najbolji skor ovog meseca, nekoliko pobeda u nizu, i to sve bez Simonsa za kog sam siguran da ce biti strasan igrac, ali ne, pola covek pola titula misli drugacije, kao da je on i dalje u nba-u pa oseca pretnju od Embiida, bukvalno mi se gadi vec nekoliko emisija koliko sere lik. 

SN10
Phoenix Suns

on Wed Feb 01 2017, 00:47
i njega i barklija sam odavno prestao da ozbiljno shvatam, skoro svaka izjava im je neki pokusaj odrzavanja svoje relevantnosti a ispadaju sve jadniji i jadniji..
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Wed Feb 01 2017, 08:03
SN10 wrote:i njega i barklija sam odavno prestao da ozbiljno shvatam, skoro svaka izjava im je neki pokusaj odrzavanja svoje relevantnosti a ispadaju sve jadniji i jadniji..

+165465416549651
Jumpman
Miami Heat

on Wed Feb 01 2017, 10:55
ili vi samo gledate takve njihove klipove Very Happy dosta toga oni kazu kako valja, nekako su uvek na 50-50. al svakako je KG Area 21 najbolja kosarkaska emisija na svetu, to svi treba da gledate.
West
Denver Nuggets

on Wed Feb 01 2017, 11:01
Mislim da iza nekih reci cak ni oni ne stoje... Ali rade dobar posao sto se tice lige. Evo isprovocirali su LeBrona, mediji pisu u tom prepucavanju, samo nesto da se desava i da ima o cemu da se pise (kao i kod nas).

A hejterskim izjavama provociraju all star igrace da se iznerviraju i ubace 50+ poena. Meni jedino to ima smisla. Ako su igraci postali "mekani" i ne provociraju vise jedni druge kao nekad, onda moraju da se ukljuce u celu pricu novinari i mediji.
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Wed Feb 01 2017, 16:53
Naravno da je cilj da se dize kontroverza,kako drugacije ostat relevantnan kad su ti konkurencija Skip i Stephen A. sa svojim emislijama.Amerika voli ta sranja zato se toliko i sere.
SN10
Phoenix Suns

on Mon Mar 26 2018, 23:37
Breaking: @sixers rookie Markelle Fultz is available to play tonight, the team announced.

Jaz
Los Angeles Clippers

on Tue Mar 27 2018, 10:05
Solidno je izgledao s obzirom na sve.
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Tue Mar 27 2018, 14:23
10p 4r 8a za 14 minuta je impresivno, 13 suteva je uzeo, tako da lagano, bice to dobro, ocigledno da se ne boji da uzima sut, ali ta promena izbacaja je verovatno jos u glavi, posto smo i na treninzima videli da sut iz driblinga, ulaz i kucanja nisu nikakav problem, samo jos catch and shoot i to je to, taman pred plejof malo da se uhoda u in game fazon, ali svakako je decko u treningu cele sezone, tako da mislim da mu nece trebati uopste puno vremena.
Jaz
Los Angeles Clippers

on Tue Mar 27 2018, 14:36
... i svakako ce mu dobro doci plej-of iskustvo, sta god tu uradili. Celoj ekipi u principu.
SN10
Phoenix Suns

on Fri Mar 30 2018, 01:55
Philadelphia star Joel Embiid will undergo surgery to repair an orbital fracture of his left eye, be out indefinitely.

jebiga sad
4evaStK
Los Angeles Lakers

on Fri Mar 30 2018, 02:34
Neverovatno koliko obican udarac ramenom ili cime ga je tacno Fultz udario, moze ovoliku gromadu od coveka kao sto je Embid da sjebe ovako, pogotovo sto Fultz mislim da uopste nije ni odreagovao na udarac.
Ima i video gde su ga vodili u svlacionicu i gde je krenuo da pada dole, ali su brzo zatvorili vrata pa se nije videlo, stvarno je strasno izgledalo.

Inace neke poslednje vesti kazu, 2-4 nedelje povratak na teren.
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Fri Mar 30 2018, 02:57
Kosti lica su kod svakoga manje-vise iste(minus ljudi sa gigantizmom - Bigfoot Silva npr),nezavisno ima li neko 2.15 ili 1.70.
U tim sudarima lice uvijek "gubi".
Sponsored content

Back to top