Share
View previous topicGo downView next topic
Jaz
Los Angeles Clippers

Re: Toronto Raptors

on Thu Apr 17 2014, 12:03

Vrlo dobro lozenje Very Happy
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Thu Apr 17 2014, 12:11
Navijam od srca za njih protiv Bruklina. Very Happy
Jaz
Los Angeles Clippers

on Thu Apr 17 2014, 12:16
I ja, imaju do jaja ekipu, zabavni su za gledanje, ali ne znam kako ce to izgledati protiv ovih rusa.
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Thu Apr 17 2014, 12:26
A necu navijati protiv svojih ali nece mi biti ni krivo ako oni prodju dalje. De Rozan je jedini lik koji mi nije bas mio u ovom timu.
Mr.Big Shot
Detroit Pistons
http://www.facebook.com/dragan.22

on Thu Apr 17 2014, 22:37
LeBron wrote:Navijam od srca za njih protiv Bruklina. Very Happy

Mr. Striko wrote:De Rozan je jedini lik koji mi nije bas mio u ovom timu.

+1 Very Happy
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Tue May 06 2014, 09:46
Legolas
Boston Celtics

on Wed May 07 2014, 00:48
Krivo mi sto ispadose, lepa ekipa za gledanje. A sto se tice Kartera, bilo bi lepo da Er Kanada zavrsi tamo odakle je poceo
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Fri Oct 24 2014, 18:34
Treci tim istoka, objektivno gledano. Jako kul ekipa sa zanimljivim mladim igracima.
Osnova ekipe je svakako Lowry brat. Dobio je lep ugovor ovog leta i valjda nece da se opusti sad. Very Happy
Jedan od najzahvalnijih plejeva.
DeRozan je prosle godine bio mozda i najbolji SG na istoku. Igrao je jako dobro, trpao je dosta a povecao je i broj asistencija. Naravno, nece to njemu nikada biti na nekom visokom nivou ali 4-5 asistencija na utakmici je fer. Nastavlja sigurno na jos visem nivou nego prosle godine i ocekujem ga opet na All Staru. Nadam se i na Dunk Contestu. Very Happy 
Jonas je jako dobro igrao na svetskom, bio je glavni u ekipi i nosio je ekipu do polufinala. Napredovace u odnosu na proslu sezonu tako da ocekujem dabl dabl prosek sa makar 15-16 poena. Vec godinama razmisljam kako bi on mogao da bude vrhunski igrac, jos od kada sam ga gledao u mladoj reprezentaciji. I od ove godine bi on mogao da postane zver.
Pored ove trojice imaju oni jos zanimljivih i korisnih igraca. Izdvojio bih Amira Dzonsona, Patrika Patersona, Terensa Rosa, Vaskeza i Lua Vilijamsa. Lu je imao onu tesku povredu i propustio je dosta utakmica i nadam se da ce se vratiti na onaj nivo iz Atlante kada je goreo uvek kada bi ulazio sa klupe.
Ekipa ima dobro jezgro i solidnu duzinu klupe. Opet ce imati prednost domaceg terena u plejofu ali mislim da ne mogu da iznenade ni Klivlend ni Cikago u eventualnom polufinalu plejofa. Ali ce se boriti sigurno, njihovi navijaci to zasluzuju. Jedva cekam da ponovo vidim onu ludu atmosferu iz Toronta.
Lawson
Denver Nuggets

on Fri Oct 24 2014, 21:46
Mogao bi Batman da iznenadi s nekim tradeom dobrim, da ih jos vise pojaca...Jedan je od rijetkih GMova koji mogu ciniti cuda u ovoj ligi...
Jaz
Los Angeles Clippers

on Mon Dec 29 2014, 10:30
Ovi ubijaju kako igraju, Lauri je na MVP nivou cele sezone.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Mon Dec 29 2014, 15:40
jocamelo7
Oklahoma City Thunder
http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

on Mon Dec 29 2014, 15:45
druga runda i kutxi
Jaz
Los Angeles Clippers

on Sun Oct 25 2015, 15:44
Atraktivna i pomalo luzerska ekipa, tacno po mom ukusu. Lauri bi mogao da napravi ogroman iskorak ove sezone i da udje u onaj elitni krug plejeva, strasno izgleda na terenu. DeRozan isto ima prostora za napredak, i uz tandem Vol-Bil i Bracu po Splash-u su najuzbudljivi bekovski tandem, barem za mene. Kerol i Skola bi mogli da izbalansiraju to sve malo ako ovi krenu da previse luduju, dok Valanciunas moze i u napadu i u odbrani da pravi razliku ako mu se poslozi.

Ros i Dzozef su jako dobri backupovi za Laurija i DeRozana, dok su Paterson i Benet opet rezerve koje su dovoljne za klanje na Istoku. Od Beneta mozda i postane igrac, nada poslednja umire. Tu je hteo da dodje, pa sada neka i uradi nesto.

Bice lepi za gledanje u svakom slucaju.
Legolas
Boston Celtics

on Mon Oct 26 2015, 23:59
Slazem se u podpunosti, bice super ekipa za gledanje.
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Tue Oct 27 2015, 01:52
Uh,lijepo za gledanje i Toronto bas i ne  idu zajedno.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Tue Oct 27 2015, 08:40
Bice zanimljiva ekipa sigurno, mozda ne i uvek lepa za gledanje. Atraktivna svakako. Very Happy
Previse soliranja tu ima za moj ukus. Kao sto sam vec pisao u temi Hoksa, imali su treci najlosiji broj asistencija u ligi. To je najvecim delom zbog trenera. Po mom misljenju Kejsi je jedan od najgorih trenera u ligi i ja ga ne bih angazovao ni kao asistenta a ne kao glavnog trenera. Covek jednostavno ne zna kako da iskoristi Valancijunasa i vecinu svojih igraca. Glumi neko ludilo i zakucava Valancijunasa za glupu pokusavajuci da dokaze kako je on autoritet(?) ili sta vec... A taj Valancijunas je zlato.
Ova ekipa bi bila jako dobra samo kada bi imala boljeg trenera. Mogu samo da zamislim sta bi Stivens napravio sa njima.
Lowry je odlican. Prosle godine je odigrao fenomenalan regularan deo sezone ali se pred kraj izduvao. To je bilo bolno primetno u plejofu kada stvarno nije mogao da odigra bolje. Previse je vukao tokom sezone i nadam se da je strucni stab izvukao neku pouku iz te situacije. On je jedan od najboljih plejeva u ligi i steta je da tako padne samo zbog toga sto nisu uspeli da mu malo regulisu minutazu.
DeRozan mi je tip igraca kao Rudi Gej. U smislu da sigurno mozes da ocekujes 20-ak poena, 5 skokova i 5 asistencija. Konstantan je, igra lepo ali fali mu nesto da bude ekstra klasa. Ali OK, i ovako je zaista jako dobar. Atraktivan je, ume da igra i lepo ga je gledati. I njemu bi sigurno legao bolji trener, trener koji bi umeo da mu napravi bolje situacije za napad.
Najveca prednost ovog tima u odnosu na onaj proslogodisnji je odbrana. Sada bi trebalo da budu dosta bolji na toj strani terena najvise zbog dodatka Kerola i Dzozefa. Prosle godine su im falili stoper na boku i rezervni plej koji igra odbranu. Mnogo su im falili. Sada je to reseno, barem se nadam da jeste.
Ros i Benet su igraci sa potencijalom ali nikako da pocnu da ga materijalizuju u ucinkovitost i kvalitet. Bas bih voleo da njih dvojica konacno krenu napred. To bi puno znacilo ovoj ekipi.
Paterson i Dzonson su igraci koji se jako dobro nadopunjuju na poziciji krilnog centra. Dzonson voli da se gura pod kosem i dosta je gritty a Paterson ima dobar sut za poludistance i za tri poena tako da njih dvojica lagano igraju zajedno u postavi.
Zanimljiva ekipa u svakom slucaju. Isplati se pogledati ih barem po neki put ali ne i gledati ih stalno. Very Happy
Jaz
Los Angeles Clippers

on Tue Oct 27 2015, 09:50
Koji Dzonson?
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Tue Oct 27 2015, 10:04
Dzejms Dzonson.

You may remeber him from this:
Jaz
Los Angeles Clippers

on Tue Oct 27 2015, 11:13
A da da, imao je i protiv nas vrhunsko kucanje dok je igrao u Memfisu. Ja rek'o mislis na Amira, a on u Bostonu, botino.
Jumpman
Miami Heat

on Tue Oct 27 2015, 11:16
realno, sezonu kao proslu nikada nece ponoviti. ne znam na osnovu cega nesto ocekujete od njih plus imaju slabiji tim nego prosle godine po mom misljenju.
Jaz
Los Angeles Clippers

on Tue Oct 27 2015, 11:19
Kao sto ti nesto ocekujes od Indijane Very Happy
Jumpman
Miami Heat

on Tue Oct 27 2015, 11:30
aj videcemo koji tim ce biti bolji Very Happy
Jaz
Los Angeles Clippers

on Wed Nov 04 2015, 09:09
4-0 po prvi put u istoriji fransize. Lauri i Derozan kidaju.
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Thu Nov 05 2015, 04:45
Toronto je odigrao katastrofalnu prvu cetvrtinu. Oko 20% suta iz igre su imali.Nisu mogli da se sastave u napadu. U odbrani su jos i bili dobri dok nisu izasli Valancijunas i Lauri. Oodbrana reketa se RASPALA iako bi Bijombo trebalo da bude dobar "defanzivac".
Vestbruk je radio sta je hteo. U reketu duva promaja bukvalno i Vestbruk ih rastavlja asistencijama.

U drugoj cetvrtini Toronto igra dosta divlje, Oklahoma igra slicno samo sto je razlika u asistencijama kada je Vestbruk na parketu.
Najupecatljiviji igrac na parketu na pocetku druge cetvrtine je Bizmak koga fauliraju cim pogleda na kos, on naravno ne moze da ubaci dva bacanja da mu trebaju za zivot. Bukvalno ne zna nista osim da uhvati ofanzivni skok. ALi tu je zaista fenomenalan.
Derozan ne moze sam da nosi igru cak ni kada Vestbruk i Durent nisu na parketu, vidi se da mu je potreban Lauri.
Kanter trpa za to vreme, sto sa poludistance sto iz odbitaka i odrzava Oklahomu na rastojanju od 6-7-8 poena.
Cim su se u igru vratili Lauri sa jedne i Vestbruk i Durent sa druge strane, odmah je skocio intenzitet i kvalitet utakmice
I DeRozan se razigrao od kako je usao Lauri i njih dvojica vracaju Toronto u igru.
Ovo prvo poluvreme me podseca na utakmicu evropske kosarke u kojoj se eto zadesio Rasel mada i on dosta omasuje.
U poslednja dva minuta poluvremena gledao se festival promasaja i izgubljenih i u tom ludilu je Toronto nekako uspeo da povede prvi put na utakmici.

Posle kosa Valancijunasa Rasel postize trojku, krade loptu, zavrsava kontru, namesta Ibaki zicer i otvoren sut sa bacanja. Radi sta hoce, Lauri ga ne prati i Oklahoma opet osetno vodi.
Valancijunas sa 5 poena drzi Toronto u igri i nije mi jasno kako Oklahoma ne vodi sa 15 razlike jer prividno toliko bolje igraju.
Stiven Adams razbija. Postize poene iz odbitaka, hvata skokove i u napadu i u odbrani i odlicno kontrolise reket i lepi banane. On i Roberson postizu vezane poene i Oklahoma odlazi na +8.
Ali opet se Toronto vraca. Oklahoma nekako lepse igra ali obe ekipe imaju serijice od 3-4 poena i rezultat oscilira oko 4 poena razlike za Oklahomu.
Vestbruk prikazuje rapsodiju. Asisitira, pogadja trojke, krade lopte. Maestralna igra. Kada ovako igra deluje kao najbolji igrac u ligi, nezaustavljivo.
Konacno imamo razmenu poena u vecem broju uzastopnih napada i moze se reci da je utakmica postala dosta dobra u ovoj cetvrtini.
KD se aktivira i deluje mi da Toronto polako ne moze da prati ovaj ritam. Na kraju trece cetvrtine je +8 za Oklahomu

Paterson koliko-toliko drzi Reptorse u igri dok DeRozan open ne moze nista da uradi na pocetku cetvrte cetvrtine.
Sredinom cetvrtine je Rasel tako tresnuo o parket posle nedosudjenog ociglednog faula, pa normalna osoba ne bi ustala sa zemlje barem tri sata posle takvog pada. Dva napada posle toga, daje trojku sa 8 metara... Respekt!
Ulazi se u neizvesnu zavrsnicu, ja ne znam kako. Da nisam gledao rezultat vec samo igru rekao bih da je makar 10 razlike za Oklahomu.
Vestbruk se izglupirao u par napada na kraju i omogucio Torontu da pridje na -1 ili -2 ali DeRozan i Lauri su se solidarisali i protracili sansu.
Ipak, Vestbruk nastavlja da promasuje, prikljucuje mu se i Durent a Toronto polako ali sigurno ide na +4 pogotkom DeRozana i bacanjima Kerola u poslednjem minutu.
Durant jeste omasio ono bitno bacanje ali je trebalo da bude agresivniji. Kao da ga nije bilo na parketu u finisu. Ne znam
Morao je da uzme loptu od Vestbruka kada se resavala utakmica. Vestbruk po ko zna koji put odigra maestralnu utakmicu koju na kraju upropasti. Nikada se nece promeniti.

Svaka cast Torontu na borbi. Mogli su da se predaju odavno ali nisu. Drzali su se u tu negde tokom celog drugog poluvremena i iskoristili su svoju sansu na kraju. Mnogo pametnije su odigrali kraj utakmice i zasluzeno pobedili. Uopste se ne primeti da je Donovan trener Tandera, kao da je Bruks jos uvek tu. Klasicna Oklahomina izgubljena utakmica.
Jos par utisaka: KD moze da da 30 poena a da se ne oznoji. Vejters je jedna sebicna svinja i ja ga ne bih zeleo ni u KK Mladost Omoljica. Valancijunas mora da bude vise ukljucen u igru Reptorsa, pa ne mogu Kerol i Skola(pogotovo) da uzimaju vise suteva od Valancijunasa kada su zajedno na parketu.

I ode Toronto na 5-0, jako mi je drago. Imaju jos dosta prostora za rast, samo da promene trenera. awesome
Jaz
Los Angeles Clippers

on Thu Nov 05 2015, 05:05
Samo rokaj bre.
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic