Share
Go down
Strax
Sacramento Kings

Re: Denver Nuggets

on Sat Mar 25 2017, 10:51
AJMO DO PLEJ OFA
Lawson
Denver Nuggets

on Fri Jun 23 2017, 23:01
Denver bio u pregovorima za Butlera i odustali kad su ovi trazili Murray-a. Draftom povecali broj igraca na PF na 5(ako se ne ubrajaju Chandler te ako ne potpisemo Gallinarija i Plumlee-a), tako da se ocekuje sigurno neki trade(vjerovatno Faried ili Arthur ili obojica ako misle vracati Plumle-a). Zanimljiv mi je ovaj Morris sto su ga uzeli u drugoj rundi, volio bih kad bi se rijesili Nelsona i pustili Murray-a, Mudiay-a i njega da se razvijaju pa da vidimo ko bi s Harrisom i Beasley-em mogao ciniti tandeme na bekovskim pzicijama. Isto tako se nadam da ce i Juancho dobiti vise minuta i da ce Chandler i Barton ici gdje jer ne zele ovde da igraju i nisu to jednom spomenuli. Ne bih imao nista protiv(ako ne mozemo uzeti Portera ili Haywarda ili tako nekog mladjeg SF-a koji ce se razvijati s trenutnim timom) ove ekipe:
Murray, Mudiay, Morris
Harris, Beasley
Gallinari, Juancho, Miller
Lydon, Lyles, Arthur
Jokic, Hibert(kako bi Jokara dobio sto vise minuta a ovaj moze valjda iznijeti taj neki teret od 10-15mpg) ili tako neki igrac koji nece ometati razvoj Jokica

Takodjer, ne bi bilo lose ni ono sto se pricalo oko Bledsoe-a, taman dok Murray skupi iskustva da imamo njega ili Bradley-a u ekipi, ali sad kako nema #13 ne znam sta bi PHO trazi jer ne vjerujem da im treba Mudiay ili jedan od 15 PF-ova koje imamo.

Ovaj Lydon, lakse zapamtiti Giannisovo prezime nego njegovo jbt..Nikako prevaliti preko jezika sve kontam neko se zajebo..
Strax
Sacramento Kings

on Sat Nov 18 2017, 13:00
146 poena.

Možda čak i najbolja košarka u ligi kad se rastrče. 

Marej daje pomešane signale, ali je odigrao nekoliko brutalnih utakmica ove godine i definitivno mora biti u vatri.
Zola
San Antonio Spurs
http://www.nba-serbia.net

on Sat Nov 25 2017, 15:01
The Denver Nuggets haven't won an opening jumpball this season.
Paul Millsap is 0-15, Nicola Jokic is 0-1 and Kenneth Faried is 0-2 including tonight's one.
Lawson
Denver Nuggets

on Sun Dec 03 2017, 12:07
Ol' Dirty Bastard
Denver Nuggets

on Fri Feb 02 2018, 10:35
Uf kakva utakmica sinoc, svega je bilo pa i otvorenih preloma

Ol' Dirty Bastard
Denver Nuggets

on Fri Feb 02 2018, 10:50
Ovo sto mi imamo sad ne sme da se uprska, ovakva prilika. Toliko talenta, uz pravo vodjenje tima i za par godina se mora imati ekipa za titulu. 
Jokic (22), Murray (20) i Harris (23) godine, za jedno 5 godina ce biti u prajmu i to nam je tad il nikad da se napravi ozbiljna ekipa. Inace ne znam da li je jos neko primetio slicnost izmedju GSW i naseg draftovanja, Murray i Curry obojica bili sedmi pik prve runde na poziciji PG, Harris 19. a Thompson 11. na poziciji SG i Green i Jokic na poziciji PF druga runda Very Happy Mislim to se ja malo nadam sad i mastam ali slicnost je stvarno velika, nadam se i rezultat na kraju.
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Fri Feb 02 2018, 12:43
Pa ne, i nije mastanje, bice smena generacija kad tad, a i sumnjam da ce neko od ovih sad zvezda igrati na takvom nivou kao sto LeBron igra sa 33 godine, to je bolest, vise je problem sto se zvezde udruzuju u dve-tri jake ekipe, a ostali igraju samo eto tako, nema nikakvog balansa u ligi uopste.
Ol' Dirty Bastard
Denver Nuggets

on Fri Feb 02 2018, 21:28
Pa mastanje u smislu za 5 godina se svasta moze desiti, ali da imamo osnovu imamo. Vidi se postepen rast u igri iako tu ima jos dosta da se radi i uigrava. Ali da kazemo da je za 5 godina neka mera, ovi igraci sa zapada koji su sad glavni tipa Curry, Durant, Harden, Westbrook, George i kompanija vec ce uci u tridesete i onda ide kao sto kazes smena generacija i rekao bih da mi, Lejkersi i Minesota imamo najvece sanse da u tom periodu uradimo nesto i sklopimo ekipu koja ce preuzeti primat na zapadu. Al svasta moze da se desi do tad, a glavni razlog si naveo, igraci se udruzuju i garant ce opet biti jedna ekipa koja ce dominirati. A sve mislim da ce to biti opet LA biti glavna destinacija jer ko ce u Denver da dodje Very Happy
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Fri Feb 02 2018, 22:29
Ta baza bez ozbiljnih pomaka u odbrani nema sanse za titulu.
Ol' Dirty Bastard
Denver Nuggets

on Sat Feb 03 2018, 10:27
Slazem se naravno, od kad navijam za Denver to je nesto cemu se nadam, da se popraviti odbrana i iskreno ove sezone je bilo par utakmica gde smo stvarno odlicno odigrali. Recimo Harris je jedan od bolih defanzivaca ove sezone u ligi. Naravno na visokim pozicijama i dalje raspad, puni nas ko stigne.
Ol' Dirty Bastard
Denver Nuggets

on Sun Mar 18 2018, 10:14
Od Memphisa...
SN10
Phoenix Suns

on Sun Mar 18 2018, 11:35
pa ne moze tako jbt  fp
Strax
Sacramento Kings

on Sun Mar 18 2018, 13:15
Za mene ne postoji loš-dobar raspored u NBA

Pa Sakramento je više od pola svojih pobeda ostvario nad Plej-of ekipama.

Jebiga, konkurenti Denvera igraju odlično, i sada bez Herisa se smanjuju šanse, ali daleko je to od gotovog
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sun Mar 18 2018, 16:34
Gledao sam dio meca sinoc,klasicna grupa bezvoljnih gradjana.
Ol' Dirty Bastard
Denver Nuggets

on Sun Mar 18 2018, 21:08
Ima Sakramento pobede protiv PO ekipa al sa istoka, sa zapada su dobili nas i NOP pre par meseci. Ovo sto su pobedili sad Warriorse to ne racunam. Mi imamo negativan skor u gostima protiv ekipa ispod .500. 

Ok je jednom da izgubis desi se, ali u kljucnom delu sezone ti gubis Memfisa, Dalasa i Lejkersa bez obzira koliko dobro igrali u zadnje vreme. A tek nam sledi tezak raspored i turneja po istoku dok timovi oko tebe dobijaju sve. Evo i Oklahoma sad dobila, jedina smo ekipa od konkurenata koja je u martu sad izgubila utakmice koje je morala da dobije. Sanse da udjemo sad su mizerne...
SN10
Phoenix Suns

on Tue Mar 20 2018, 13:53
Michael Malone on the challenges of playing against big men Olynyk and James Johnson: "You put Nikola (Jokic) on Olynyk, they put him on all the action. You put Nikola on James Johnson, they put him on all the action. Those guys were able to make big plays for them."

Ovako treba medijima da se prica o svom glavnom igracu supermen supermen
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Tue Mar 20 2018, 22:59
Mislim da smo sad sve videli  Facepalm Facepalm
Ol' Dirty Bastard
Denver Nuggets

on Wed Mar 21 2018, 15:03
A sto ne kaze da nam je pozicioni napad bez Jokica ne postoji, nema ga znaci. Pocinje opasno da mi ide na zivce iako sam ga branio do sad.

Inace, zbog ovakvih poraza kao ovaj od Majamija smo morali da dobijemo one lagane meceve protiv Memfisa i kompanije. Majami je ustvari odigrao odlicnu odbranu, sto rezultat ne govori, ali veci deo meca smo pogadjali samo suteve preko ruke i bas nas je islo, procenat suta odlican i iz igre i sa bacanja ali nije moglo tako ceo mec i na kraju je ta njihova odbrana i presudila. S druge strane nasa odbrana raspad.

I pored ovog poraza Jute danas sanse su nam bas male. Sledeci mec igramo sa Cikagom i onda do kraja sezone su sve PO ekipe sa istoka i zapada. Minesota ima najlaksi raspored a Juta srednje tezak ali laksi od naseg jer igraju sa 4 ekipe koje nemaju sansi za PO.
Strax
Sacramento Kings

on Wed Mar 21 2018, 22:42
Jednostavno moraš računati na to da će u poslednjih nekoliko kola mnoge pozicije biti rešene i da će Plej-of ekipe odmarati svoje glavne igrače. I tako odjednom neki Klivlend ili Toronto padnu na nivo Sakramenta ili Čikaga...
Ol' Dirty Bastard
Denver Nuggets

on Thu Mar 22 2018, 13:30
Slazem se ima i toga samo nama ni to ne odgovara jer su nam protivnici sve ekipe koje se bore i dalje Very Happy Da bar imamo Hjuston ili GSW zadnjih par meceva nego su to Minesota, Portland, Indiana, Milvoki i slicni za koje su vece sanse da ce se boriti za nesto nego da nece. Ovi na istoku bar za bolje mesto u PO. Raspored ide:

@Was - bore se za bolje mesto
@Phi - isto
@Tor - potencijalno moguce to sto pricas ali tesko
@OKC - stvar jasna
vs Milvoki - isto se bore mada je ovde realno pobeda sto znaci da gubimo
vs Indiana - isto kao i Fila i Was
vs Minesota - borba
@LAC - kontao sam da bi oni mogli vec do tad da ispadnu iz trke
vs Por - borba mada moguce da ce biti reseno
@ Minesota - borba

I opet ne zavisi sve od Denvera cak i da se pobede sve jer opet mora da se jure dve pobede vise, taman one dve pobede protiv mocnih Lejkersa, Dalasa ili Memfisa. Mada realno i da se prodje unistice nas Hjuston ali bar bi bili iskusniji za jedan PO.
SN10
Phoenix Suns

on Wed Mar 28 2018, 14:36
“He should have had a lot more I think the ball stuck a lot tonight. We had some really questionable shot selection by certain players….when a guy has a hot hand there's no need to come down and take pull-up three of of no ball movement." (about Jokic) 

Ovaj Meloun je..neverovatan  Yey
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Wed Mar 28 2018, 17:53
Lik je nevidjeni debil,sreca pa ce bit bivsi cim ispadnu iz trke za PO.Jedini krivac sto nemaju bar 5-6 pobjeda vise.
Strax
Sacramento Kings

on Wed Mar 28 2018, 18:34
Pokušavam da ga branim i da mu oprostim sve jer je možda jedini trener u ligi koji bi dao onakvu šansu Jokiću na početku, i da je zaslužan za njegov razvoj, ali na duže staze jednostavno nije dobar trener za ekipu takvog potencijala.

Šta ja znam, mlad je taj Denver poprilično, sigurno da i neiskustvo glavnih igrača dosta utiče na kaskanje za plejofom na ovako jakom Zapadu.

Samo da zadrže Mareja, Herisa i Jokića na okupu što duže, za Melouna mi je manje više svejedno.
Jaz
Los Angeles Clippers

on Wed Mar 28 2018, 18:40
Slicno kao Braun u Fili, barem sto se tice trenerskog potencijala.
Sponsored content

Back to top