Share
Go down
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

Re: Minnesota Timberwolves

on Mon Aug 11 2014, 13:29
Da ali oni hoce Rubiju da daju ugovor od 80 miliona kao da je Dzordan licno. Smijesno i tuzno. Da im on bude nosioc fransize. Extra ludaci.
Nele
Nele
San Antonio Spurs

on Wed Aug 27 2014, 01:10
brat benet

LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Wed Aug 27 2014, 01:50
Odlicno su prosli u ovom trejdu. Dobise Janga koji ce verovatno ostati i posle isteka ovog ugovora i u kome imaju odlicnog igraca za prvu postavu. Dobili su Beneta za koga ja i dalje mislim da moze da bude jako dobar rotacijski igrac u ozbiljnoj plejof ekipi. I dobili su dvojicu najboljih atleta sa ovog drafta. Sa njima moze da se slozi strasna odbrana na perimetru. Videcemo kako ce Vigins i Lavin napredovati u sutu i generalno u kreacijskom delu, ja mislim da mogu da budu dobri ofanzivni igraci.
Bice zanimljivo videti kako ce sve ovo izgledati u napadu, ima tu dosta posla ali ovo je svakako ekipa sa velikim potencijalom. Sto naravno ne garantuje nista ali ipak ce biti zanimljivo pratiti ovaj tim i pogledati neku utakmicu s vremena na vreme.
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Sat Sep 20 2014, 09:54
Sta mislite, da li ce ipak uspeti da dovedu Bledsoa ili ce Finiks izjednaciti ponudu i zadrzati ga?
Ja mislim da ce ga Finiks pustiti ako Minesota zaista posalje maks ponudu. Jednostavno im ne treba tolika plata na salary capu za poziciju koja im je vec dobro popunjena Dragicem i Ajzeom. Sa druge strane, mislim da bi Bledso dosta znacio Minesoti i voleo bih da ga vidim tamo.
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Sat Sep 20 2014, 10:03
Ide on u Minesotu sigurno. Mozda i bude nesto od Minesote za 3-4 godine, sad su bas svi klinci.
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Fri Sep 26 2014, 23:06
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Fri Oct 24 2014, 23:32
Odlican nacin da se krene u rebilding. Dobili su jako zanimljive igrace za Lava a od njih jedan kome je nebo granica.
Bice interesantno pratiti Viginsa ove i narednih sezona. Stvarno je moguce da bude nesto specijalno. Od starta ce imati dosta minuta i dosta odgovornosti tako da se nalazi u jako dobroj sitaciji za napredak.
Zek Lavin je isto zanimljiv igrac. Odlican atleta i voleo bih da dobije sansu da igra. Ispao je kreten sa onim potezom na draftu ali klinac je pa mu se moze i oprostiti. Samo neka bude dobar igrac. Very Happy
Dobili su jos i Tadeusa Janga i Beneta. Tadeus je imao dobre brojke u Fili prosle sezone ali sa toliko minuta i u takvoj ekipi bi i Dorjan Lukic imao dobre brojke. Ne kazem da je los igrac ali ne mislim da je toliko dobar koliko statistika pokazuje. Videcemo vec ove godine. Benet je smrsao sto se vidi po slici iznad. Konacno se doveo u red i bilo bi krajnje vreme da pocne da pruza neke solidne partije.
Sa Pekovicem je ista situacija kao i sa Vucevicem. Odlican igrac ali nemam poverenja u njega zbog povreda. U svakoj sezoni je propustio znacajan broj utakmica zbog stopala. Ali dok je zdrav stvarno igra odlicno. Razbijac. Fizicki najjaci igrac u ligi. Valjda ce ga konacno posluziti zdravlje. Tome bi trebalo da pomogne i ograniceno vreme igranja. Pek je rekao da Flip Saunders planira da ga drzi na oko 27 minuta po utakmici ove godine.
Rubio bi mogao da ima breakout year. Da poveca broj poena i da poboljsa sut malo. Ako je to ikako moguce. Stvarno ima dobar pregled igre i igra dobru odbranu. Broj asistencija i ukradenih lopti dovoljno govore o tome. Cak je i broj skokova dosta veliki za pleja. Ali procenat suta je kriminalan. 38% je nenormalno za plejmejkera.
Gorgui Dieng ce verovatno imati dosta minuta ove godine zbog redukovanog igraja Pekovica i neke eventualne povrede. Deluje mi kao igrac koji moze da bude makar kao Leri Senders. Znaci da skace, lupa banane i da kupi otpatke oko kosa i tako ubaci po koji poen.
Kevin Martin kao Kevin Martin. Ocekujem da ima sezonu klasicnu za sebe. 18-19 poena po utakmici uz nekoliko trica i nikakav odbrambeni ucinak.
Trebalo bi ga trejdovati dok jos ima neku vrednost. Znacio bi nekoj ozbiljnoj ekipi kao 6. igrac. Kao uostalom i Kori Bruer. Svaka ekipa bi ga rado pokupila ja mislim.
Ma i Pekovica bih ja trejdovao i krenuo u novu buducnost sa ovim mladim igracima.
Naravno, tesko ce se ovo desiti jer Flip Saunders ima i vise moci nego sto bi trebalo u ovoj fransizi. Pa taj covek nema sta ne radi ovde. Head coach, general manager i part-owner. Laughing
dr Hofmann
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat Oct 25 2014, 04:26
Ja da sam na njihovom mjestu,ne bi ziv potpisao Rubia posebno ne za pare koje ce on trazit.
Mr. Striko
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Sat Oct 25 2014, 10:20
Totalno si u pravu. Koliko je on precijenjen sve je smijesno.
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Sat Oct 25 2014, 10:48
Za neki ugovor od 6-7 miliona godisnje ja bih ga svakako potpisao. Ali on ce traziti max verovatno. Nema sanse da on to zasluzuje.
Nele
Nele
San Antonio Spurs

on Sat Oct 25 2014, 17:24
Rubio je klasična prevara od igrača,nema šut,brzinu samo se izvlači samo na asistencije a sad će morati on više pokazati jel nema maminog ljubavnika u timu nego Viginsa i Beneta.Mislim da bi ove sezone Benet mogao da eksplodira a od Viginsa neki solidan učinak očekujem.
Yoker87
Yoker87
Miami Heat

on Sat Oct 25 2014, 17:30
Meni je samo zao Pekmena sto mu najbolje godine ovde prolaze
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Sacramento Kings

on Sat Oct 25 2014, 19:15
Ja od Benneta ocekujem da bude prava bomba, da eksplodira ove sezone !!!
dr Hofmann
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat Oct 25 2014, 19:18
Ja bi na njihovom mjestu prodao Rubia i jos nekog od ovih starijih za jos jednog solidnog mladog igraca.Treba ostavit nekog sa iskustvo cisto da tim ima prisustvo veterana koje je neophodno.Mnoge ekipe su na taj nacin propale.Rubio+Brewer ili Martin je solidan paket.
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Sacramento Kings

on Sun Oct 26 2014, 01:16
Bruera u kliperse a martina u bulse
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Sun Oct 26 2014, 23:38
Minnesota Timberwolves are today finalizing a buyout with veteran guard JJ Barea

I verovatno potpisuje za Dalas. Imaju jedno mesto slobodno na rosteru.
Ako budu igrali sa Klivlendom u finalu osvajaju. Ne ume LeBron protiv Baree. XD
dr Hofmann
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat Nov 01 2014, 02:17
4/56 za Rubia
SrbijaDoTokija
SrbijaDoTokija
Sacramento Kings

on Sat Nov 01 2014, 02:25
Mnogo za njega, treba on 4/40
West
West
Denver Nuggets

on Sun Dec 28 2014, 14:20
Stize Bratuljica.
Legolas
Legolas
Boston Celtics

on Sun Dec 28 2014, 15:33
sad sam procitao i ja, jedva cekam da ga ponovo vidim u nba.
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Wed Jan 14 2015, 09:17
Jebeni Mo Vilijams Laughing
West
West
Denver Nuggets

on Wed Jan 14 2015, 12:27
Gledam statistiku i ne verujem...  Laughing Laughing Laughing Mislio sam da je espn nesto zabagovao.
Strax
Strax
Sacramento Kings

on Sat Feb 07 2015, 10:02
Ajmo do Plej-ofa! Samo sve pobede do kraja i eto... opasna će to biti ekipa kada su se Pekmen i Rubio vratili
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Sat Feb 07 2015, 11:28
? Laughing
Strax
Strax
Sacramento Kings

on Sat Feb 07 2015, 11:51
šta ti nije jasno?