Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 15]

76 Re: Phoenix Suns on Sat Dec 29 2012, 03:06

Zola

Chairman
Chairman
a igrao je valjda u finiksu

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

77 Re: Phoenix Suns on Sat Dec 29 2012, 03:15

SN10

Moderator
Moderator
postoji..ime mu je Sebastian Telfair

View user profile Online

78 Re: Phoenix Suns on Sat Dec 29 2012, 03:16

Zola

Chairman
Chairman
1:40 izbacuju loptu u aut. Indijana dobija. Tako je.

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

79 Re: Phoenix Suns on Sat Dec 29 2012, 03:17

SN10

Moderator
Moderator
promasio je dadlija za jedno 3 metra fp

View user profile Online

80 Re: Phoenix Suns on Sat Dec 29 2012, 03:18

SN10

Moderator
Moderator
ide dadlika malo awesome

View user profile Online

81 Re: Phoenix Suns on Sun Dec 30 2012, 02:19

SN10

Moderator
Moderator
kao sto je damir rekao da je ovo najbolja sezona warriorsa od kad on prati NBA,ja cu isto tako reci za sunse samo obrnuto..rece on i da GSW ima srece dosta u nekim utakmicama ali sa finiksom to nije situacija..da makar kazes-e imali smo 6 poraza u zadnjim sekundama pa kao ajde..ne..mi smo 5 dobrih utakmica cele sezone imali mozda..i to je to.,i ajde da se ugledam na njega pa kao nesto i o igracima da napisem

Michael Beasley - malo je bacen pod autobus sto bi ameri rekli. Da,igra bez mozga i zalosno ga je gledati u nekim situacijama,uzima nerezonske suteve,u odbrani je promaja obicna,ali Beasley ce zapravo..uraditi NESTO.cesto je to losa stvar po tim ali nekog ucinka ima,neke produktivnosti ako nista drugo,za razliku od

Gorana Dragica- koji je postao za mene definicija nezainteresovanosti. Zamena za Nasha-dupe moje.covek koji prevede loptu,baci je Brownu ili Dudleyu i zavrsi svoje ucesce u napadu. Pikovi sa Gortatom koje je Nash doveo do odlicnog nivoa-sada ne postoje skoro,sut mu je ispod svakog nivoa,sto je malo zabrinjavajuce ako se uzme u obzir da su to najcesce sutevi kada oko njega nema nikog u rasponu od metar-dva.Minuta ima i previse,ucinka premalo

Jared Dudley i Marcin Gortat- njih mi je zao. Njih mi je zao zato sto su zavrsili u ovakvom raspadu od ekipe.Dudley je prinudjen da glumi Jamesa u nasoj ekipi zato sto niko drugi nije sposoban da preuzme neke zadatke,sto u napadu,sto u odbrani,sut kad ga sluzi-imamo sanse za pobedu.cinjenica. Gortata s druge strane ubise pod kosem,velik broj nasih napada pokusava da se realizuje tako sto se njemu baca lopta po sistemu " Uradi sa njom nesto",a on se trudi i trudi ali ne vredi. Ne vredi kad mora da baci povratnu loptu,nju doceka Shanon Brown koji baca kamenje celu sezonu.

Morris- je tu po sistemu toplo-hladno,cas je to utakmica 20+10,a cas 5+5. Doduse on makar obavlja defanzivne zadatke koliko mu to njegov defanzivni kvalitet dozvoljava,u napadu ne preteruje,drzi neki nivo,moze samo da bljesne ali ne i da padne u igri.

Sebastian Telfair- napisao sam sinoc o njemu nesto..kao kad bi spojio McGeeja i Beasleya u jedno. Trci po celom terenu,napred-nazad,levo-desno,uvek zeli loptu u svojim rukama,nije mu problem da preuzme odgovornost prilikom suta,gine za tim. E sad jedini problem je sto su sve to kod njega lose osobine. Prilikom tog trcanja,cesto pravi uzasno,ali uzasno glupe prekrsaje.Dok ima loptu,nekad izadje u aut sa njom,nekad ga ona udari u nogu a nekad ne moze da je iskontrolise pa se zakuca medju 19 protivnickih igraca. Sut ne bi komentarisao,nemam snage

ima tu i Scola koji je tacno na zalasku karijere i koji igra prilicno ograniceno,Marshall koji je draft bust,O`Neal za kojeg vazi ista prica kao i za Skolu,Johnson za kojeg mi nije jasno zasto ne dobija normalnu minutazu,Brown za kojeg mi nije jasno zasto DOBIJA normalnu minutazu..

cak i Gentry gubi konce nad timom a najveci problem od svega je sto se ne nazire poboljsanje. Opet cemo dobiti negde 13-og,14-og pika,niko u pustinji nece imati muda za neki veci off-season potez. Klasika

View user profile Online

82 Re: Phoenix Suns on Sun Dec 30 2012, 11:09

Strax

Administrator
Administrator
Igor is on a fire Respekt!

View user profile Online

83 Re: Phoenix Suns on Sun Dec 30 2012, 11:17

SN10

Moderator
Moderator
moj najduzi post ikada awesome

View user profile Online

84 Re: Phoenix Suns on Sun Dec 30 2012, 11:33

Strax

Administrator
Administrator
Uz onaj kad si objašnjavao starost Napisaću i ja nešto u temi Niksa ako se nakanim.

View user profile Online

85 Re: Phoenix Suns on Sun Dec 30 2012, 18:06

SN10

Moderator
Moderator
mislim da je ovaj cak i duzi Very Happy...dizdarevic mi dao inspiraciju Very Happy

View user profile Online

86 Re: Phoenix Suns on Sun Dec 30 2012, 20:49

Sky

NBA Superstar
NBA Superstar
Nevjerojatno kako inspiriram ljude. Very Happy

View user profile

87 Re: Phoenix Suns on Thu Jan 03 2013, 12:14

SN10

Moderator
Moderator
upadne P.J Tucker sada u prvu postavu i odigra toliko dobro,da mi je zao finiksa sada...jebem ti,koliko moras biti ocajan tim da ti P.J Tucker bude slamka spasa Facepalm..samleo je turnera odbrambeno,u napadu na nivou..i izginuo je za svakom loptom,to radi od pocetka sezone jos

View user profile Online

88 Re: Phoenix Suns on Sat Jan 12 2013, 16:21

SN10

Moderator
Moderator
u drugom poluvremenu smo dali 26 poena..veliki tim su ovi sunsi

View user profile Online

89 Re: Phoenix Suns on Sun Jan 13 2013, 11:27

SN10

Moderator
Moderator
i onda razbijemo cikago,odbrana pojede i denga i joakima i boozera...zanimljivo

View user profile Online

90 Re: Phoenix Suns on Sun Jan 13 2013, 18:18

Vuk91

All-Star
All-Star
Beasley prvi put ove sezone odigrao dobro

View user profile

91 Re: Phoenix Suns on Mon Jan 14 2013, 00:32

Vuk91

All-Star
All-Star
Vjerojatno najgluplji trade koji je netko složio, ali....

http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=c5vtp85

Bilo bi odlično za Sunse Very Happy

View user profile

92 Re: Phoenix Suns on Fri Jan 18 2013, 11:19

SN10

Moderator
Moderator
ubedljivo se ide ka TOP 3 piku sa drafta..da naredjamo samo jos par poraza da nas cleveland predje

View user profile Online

93 Re: Phoenix Suns on Fri Jan 18 2013, 19:15

Sugar

Administrator
Administrator
Alvin Gentry and the Suns have agreed to part ways

View user profile http://www.nba-serbia.net

94 Re: Phoenix Suns on Fri Jan 18 2013, 19:19

SN10

Moderator
Moderator
fin posao je radio proteklih godina sa onim uzasom od tima +stivom..ispasta mozda zbog nekih debilnih Babbyjevih i Blanksovih poteza ali sta je tu je..kad ne ide,ne treba siliti

View user profile Online

95 Re: Phoenix Suns on Fri Jan 18 2013, 20:09

Vuk91

All-Star
All-Star
Ne znam zašto su ga otkantali kada je Gentry genije od trenera.

View user profile

96 Re: Phoenix Suns on Fri Jan 18 2013, 20:16

SN10

Moderator
Moderator
imao je dosta brljotina ove sezone..ali kazem..to je vise zaslugom kretenskih poteza koje su vukli neki drugi ljudi u finiksu

View user profile Online

97 Re: Phoenix Suns on Fri Jan 18 2013, 20:21

Vuk91

All-Star
All-Star
Kakvih brljotina? Mislim čovjek je pokušavao iskombinirati neku petorku gdje bi se najviše razumjevali na parketu i da donekle igraju kako treba. To kaj je uprava glupa i napuni roster hrpom role igračima gdje nebi niti jedan trener uspio napraviti ništa značajno nije Gentryev problem

View user profile

98 Re: Phoenix Suns on Fri Jan 18 2013, 20:37

SN10

Moderator
Moderator
alvin je zrtveno jagnje..sto bi se reklo

View user profile Online

99 Re: Phoenix Suns on Sun Jan 20 2013, 18:10

SN10

Moderator
Moderator
Suns name Lindsey Hunter Interim Head Coach

View user profile Online

100 Re: Phoenix Suns on Sun Jan 20 2013, 21:01

Vuk91

All-Star
All-Star
Nek se gone u racku, ako su vec odlucili izabrat nekog iz kluba onda su mogli Majerlea koji je u sunsima proveo cijeli život.

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 15]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next