Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 8]

1 Sacramento Kings on Fri Nov 02 2012, 00:04

Sugar

Administrator
Administrator

View user profile http://www.nba-serbia.net

2 Re: Sacramento Kings on Tue Nov 06 2012, 10:15

Strax

Administrator
Administrator
Koliko je malo falilo da upropaste celu utakmicu. Sreća pa su i Voriorsi neiskusna ekipa kao oni, u suprotnom bi ih kaznili.
Džejms Džonson totalni promašaj, a igra 20+ minuta već 4. utakmicu. I da, Robinson bi mogao opušteno da igra umesto Tompsona, ne znam zbog čega mu to rade...

View user profile

3 Re: Sacramento Kings on Tue Nov 06 2012, 11:02

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Strax wrote:Koliko je malo falilo da upropaste celu utakmicu. Sreća pa su i Voriorsi neiskusna ekipa kao oni, u suprotnom bi ih kaznili.
Džejms Džonson totalni promašaj, a igra 20+ minuta već 4. utakmicu. I da, Robinson bi mogao opušteno da igra umesto Tompsona, ne znam zbog čega mu to rade...
Isto tako je kod nas sa Greenom. Ne znam dal je trenerima glupo da priznaju da su pogresili sa nekim igracem ili sta je u pitanju. Konacno ta pva pobeda. Cousins opet daleko najbolji, Brooks opet vrlo dobar, a Tyreke opet, nazalost, u vrlo promenljivom ritmu. Ne znam, meni on nikad nece biti SF, izgleda da mu to i stvara najvise problema.

View user profile

4 Re: Sacramento Kings on Tue Nov 06 2012, 13:59

Sugar

Administrator
Administrator
brooks je na pravom putu da se vrati u formu iz hjustona.

View user profile http://www.nba-serbia.net

5 Re: Sacramento Kings on Tue Nov 06 2012, 14:16

Strax

Administrator
Administrator
Jaz wrote:
Strax wrote:Koliko je malo falilo da upropaste celu utakmicu. Sreća pa su i Voriorsi neiskusna ekipa kao oni, u suprotnom bi ih kaznili.
Isto tako je kod nas sa Greenom. Ne znam dal je trenerima glupo da priznaju da su pogresili sa nekim igracem ili sta je u pitanju. Konacno ta pva pobeda. Cousins opet daleko najbolji, Brooks opet vrlo dobar, a Tyreke opet, nazalost, u vrlo promenljivom ritmu. Ne znam, meni on nikad nece biti SF, izgleda da mu to i stvara najvise problema.

Pa on je u Kingsima plej / bek.

View user profile

6 Re: Sacramento Kings on Tue Nov 06 2012, 21:15

Vuk91

All-Star
All-Star
Od ovih Kingsa očigledno neće ništa biti još barem 2-3 sezone. Ima hrpa igrača koje treba trejdati i dovoditi veterane koji bi smirivali u određenim trenutcima, što u svlačionici što na parketu.

Evans me razočarao, pogotovo ove sezone, mislio sam da će biti lider ovih Kingsa, da će on biti šta je Wade prije bio u Miamiu, Kobe u Lakersima, Pierce u Celticsima, Nash u Sunsima(dobro ne baš na taj način). Jer s onom svojom rookie sezonom je sve uvjerio da je to novi superstar u ligi.

No sve je to prošlost, sad je ''prosječni'' igrač, mislim.... i dalje vjerujem da se može vratiti na taj nivo i biti lider, jer on i Cousins bi mogli raditi sranja po ligi da smire te glave.

View user profile

7 Re: Sacramento Kings on Tue Nov 06 2012, 22:45

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Strax wrote:
Jaz wrote:

Pa on je u Kingsima plej / bek.
Igra pomalo i trojku kao prosle sezone, na to sam mislio.

View user profile

8 Re: Sacramento Kings on Wed Nov 07 2012, 00:44

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Mene zivo zanima kakav ce ugovor dobit Tyreke sledece godine.Qualifying je skoro pa 7 miliona.

View user profile

9 Re: Sacramento Kings on Sat Nov 17 2012, 12:28

Strax

Administrator
Administrator
Tajrikova karijera sada ide samo na dole. Jebiga, strašan igrač je mogao da bude.

I Tomas će njegovim putem ako ovako nastavi. Eksplodirao u ruki sezoni, pogotovo u drugom delu i sada kada treba da još više napreduje, on stagnira, čak uz znatno manji doprinos na terenu.

I ko gura onog Džonsona, nije mi jasno...

View user profile

10 Re: Sacramento Kings on Sat Nov 17 2012, 13:59

E i ja sam se pitao za Dzonsona.

View user profile

11 Re: Sacramento Kings on Sat Nov 17 2012, 16:26

Sky

NBA Superstar
NBA Superstar
Johnsonova rola je biti stoper, a u napadu ne služi za ništa. Nadam se da će trejdati Cousinsa/Evansa ili Thomasa, za dobrobit nastavka njihove karijere.

View user profile

12 Re: Sacramento Kings on Sat Nov 17 2012, 19:37

Mrakar

NBA Player
NBA Player
Oni umjesto da srede rotaciju oni prave jos veci problem dovodjenjem nekih igraca...

Treneru nekako da je poslat 8 igraca na teren a od tih 8, 5 MORA imat loptu u rukama da bi pokazali sta znaju...

Thomasa upakovati sa Honeycutt-om pa i Fredette-om ako ga iko hoce i poslati ga negdje za nekoga pametnog ko zna igrati odbranu na bilo kojoj poziciji.

Postaviti Brooksa i Evansa na bekove, Marcusa sa klupe. Tako da Evans moze drzati loptu kod sebe i razigrati pomalo a Brooks je odlican suter i moze zabijati te povratne pasove posle prodora Evansa. Pod kosem staviti Hayesa i Cousinsa jer Hayes je kralj i dobar defanzivac(sve osim blokada) a i treba malo smirenosti da kontrira Cousinsovom ludili... Na tricu Salmonsa i samo neka odbranu igra sto moze jako dobro kada hoce...

Ovo da Brooks i Thomas igraju po 24 minute na playu, da Evans igra tricu, da Fredette dobija neke velike minute, ma to ne lici na kosarku uopste...

View user profile

13 Re: Sacramento Kings on Sat Nov 24 2012, 18:55

-the lood-

NBA Superstar
NBA Superstar
Nikada od njih neće biti pravi tim, za nepovjerovati je kako neozbiljno igraju.Vodili su 13 razlike 5 minuta pred kraj, ali su imali problem sa timskim faulovima i šta su uradili po tom pitanju - ništa pametno, napravili 5 faulova na našoj polovini i praktički sami sebe pobjedili.Strašno kakva neozbiljnost.

View user profile

14 Re: Sacramento Kings on Sat Nov 24 2012, 19:00

Vuk91

All-Star
All-Star
Svake godine od njih očekujemo da počnu igrati, oni svake godine igraju sve lošije.

Odlično je Mrakar gore napisao, treba postaviti petorku koja će konstantno igrati cijelu sezonu. Svaki igrač mora imati svoju rolu u ekipi i tu im utuviti u glavu. Pa ne mogu ovako talentirani igrači propasti u jednoj ekipi.

View user profile

15 Re: Sacramento Kings on Sat Nov 24 2012, 19:04

-the lood-

NBA Superstar
NBA Superstar
Definitvno da nešto ne štima u ''vrhu'', ali isto tako je neshvatljivo da Cousins dva puta bezveze faulira našeg igrača dok se vraća u odbranu i tako da 4 slobodna bacanja na 2 minute pred kraj meča.

View user profile

16 Re: Sacramento Kings on Sun Nov 25 2012, 00:32

Strax

Administrator
Administrator
Ekipa kao da je ofrlje sastavljana, nije dobro uklopljeno i mislim da bi pojedini igrači više pružali u drugim timovima. Primera radi, Tajrik.
Nije rešenje ni svu golobradu decu uzimati i još ih gomilati na poziciji 4/5. Sa druge strane, mladi su, ludi, mogu svakog da pobede ako se napale.

View user profile

17 Re: Sacramento Kings on Sun Nov 25 2012, 01:10

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Tyreke ce bit potez offseasona,ko god da ga uzme.Volio bi da mi pokusamo da ga potpisemo pa da on i Wes u tandemu konacno rijese pitanje te bekovske pozicije.Zivo me zanima koliko ce para on dobit jer mu je vrijednost strasno pala.Ne bi se iznenadio da ga Kingsi trejduju tokom sezone.

View user profile

18 Re: Sacramento Kings on Sun Nov 25 2012, 11:26

Mrakar

NBA Player
NBA Player
Ono sto sam gore spomenuo izgleda da se i pocelo desavati. Skratila se rotacija. Brooks je definitivno preuzeo mjesto startnog playa, Salmons igra trojku a Evans dvojku.
Jedino sto je Thompson umjesto Hayesa ali dobro...
I koliko vidim po rezovima i statistici(a i gledao sam dio meca sinoc) to izgleda koliko toliko normalnije u poslednja tri meca mada ima tu i dalje nepromisljenih poteza.
Ali bitno je da se zna ko igra sta u timu a ne svaku drugu utakmicu da se nesto mijenja...

View user profile

19 Re: Sacramento Kings on Tue Nov 27 2012, 15:28

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Aaron Brooks Fined $25,000 for Throwing Mouthpiece in the Stands

View user profile

20 Re: Sacramento Kings on Wed Nov 28 2012, 12:23

Nikad ekipe od ovih Kingsa,toliko talentovanih igraca na jednom mestu,a nista...

View user profile

21 Re: Sacramento Kings on Sun Dec 23 2012, 09:46

Sky

NBA Superstar
NBA Superstar
Sacramento Kings’ President of Basketball Operations Geoff Petrie today announced that the team has suspended center DeMarcus Cousins indefinitely for unprofessional behavior and conduct detrimental to the team.

TREJDAJTE EVANSA I COUSINSA JER ĆE ZBOG VAS PROPASTI 2 OGROMNA TALENTA!!! Mad Mad

View user profile

22 Re: Sacramento Kings on Sun Dec 23 2012, 09:48

Strax

Administrator
Administrator
Neko bi tog Kazinsa trebalo malo da smiri. A za Evansa se vidi da ga boli tuki za košarku i vreme je da promeni sredinu.

View user profile

23 Re: Sacramento Kings on Sun Dec 23 2012, 10:02

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Ja mislim da ekipa i dalje ima planove za Kazinsa, ali za Evansa sam 100% siguran da je zavrsio svoje u sakramentu i da ce pre roka biti trejdovan.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

24 Re: Sacramento Kings on Sun Dec 23 2012, 16:46

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Sky wrote:
Sacramento Kings’ President of Basketball Operations Geoff Petrie today announced that the team has suspended center DeMarcus Cousins indefinitely for unprofessional behavior and conduct detrimental to the team.

TREJDAJTE EVANSA I COUSINSA JER ĆE ZBOG VAS PROPASTI 2 OGROMNA TALENTA!!! Mad Mad
A sto je Cousins kretencina nema veze.Lik ima problema s glavom koje pod hitno mora da rijesi.

View user profile

25 Re: Sacramento Kings on Sun Dec 23 2012, 16:54

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
Trade Evansa i Cousinsa u Milwakue za Jeningsa,Sandersa,Harrisa mozda?

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 8]

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next