Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 8]

101 Re: Sacramento Kings on Wed Feb 18 2015, 08:49

Strax

Administrator
Administrator
zašto

View user profile

102 Re: Sacramento Kings on Wed Feb 18 2015, 13:25

Nele

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Ko si ti da nazivaš nekog kretenom?Šta ti sebi umišljaš Georgije ?

View user profile

103 Re: Sacramento Kings on Sat Apr 04 2015, 13:52

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
24 poena,20 skokova,13 asistencija,4 blokade  Respekt!

View user profile

104 Re: Sacramento Kings on Sat Apr 04 2015, 18:03

Strax

Administrator
Administrator
ko je poslednji put 2 večeri zaredom ostvario 20+20+10? Da li je iko ikada? Very Happy

View user profile

105 Re: Sacramento Kings on Sat Apr 04 2015, 18:33

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Bugi sabija zivot konstantno.

View user profile

106 Re: Sacramento Kings on Sat Apr 04 2015, 20:33

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Strax wrote:ko je poslednji put 2 večeri zaredom ostvario 20+20+10? Da li je iko ikada? Very Happy

Cemberlejn

View user profile

107 Re: Sacramento Kings on Sat Apr 04 2015, 20:34

jocamelo7

Moderator
Moderator
Strax wrote:ko je poslednji put 2 večeri zaredom ostvario 20+20+10? Da li je iko ikada? Very Happy
Daki

View user profile http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

108 Re: Sacramento Kings on Sat Apr 04 2015, 20:35

Strax

Administrator
Administrator
To vreme bukvalno ne računam Very Happy Jebe Bugi ne vadi! Samo da ima krštene igrače oko sebe

View user profile

109 Re: Sacramento Kings on Sat Apr 04 2015, 20:37

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
To sto ti racunas samo Nikse 90ih je druga prica

View user profile

110 Re: Sacramento Kings on Sat Apr 04 2015, 20:41

Strax

Administrator
Administrator
*s' kraja 90-ih

View user profile

111 Re: Sacramento Kings on Mon Jul 06 2015, 18:50

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
http://www.sbnation.com/nba/2015/7/6/8900153/kings-nba-free-agency-2015-vlade-divac-cap-space

View user profile

112 Re: Sacramento Kings on Sun Oct 25 2015, 15:54

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Vrlo eksplozivna ekipa, u svakom smislu te reci. Ne znas sa koje strane moze pre da pukne, da li Rondo, da li Kazins, Dzordz Karl... 

Rondo ako se sad ne sabere, nema nista od novca sledece sezone. I ne samo da treba da se sabere, nego treba da kida, jer je Kolison mnogo vise od samo rezervnog igraca. Tu je vec klanje. Zatim Meklemor i Belineli, koji je imao sjajnu predsezonu i izgleda kao da moze da pogodi odakle hoce. Vrlo kvalitetan igrac, a Meklemor mora da napreduje, i to dosta, jer je ocigledno da moze da bude zvezda od njega. Zatim Rudi Gej i Kaspi, vrlo solidni obojica, jasno je ko je starter. Pod kosevima Kauli-Stajn, Ejsi, Kufos i Kazins koji je verovatno najbolji centar lige, opet jako dobra rotacija. Po imenima ovo bi cak mogao da bude plej-of tim, ali problem je u glavama.

Strpljenje je kljuc za njih. Ako krene lose, mislim da mogu da otpisu sezonu odmah. A ako do nove godine ne bude nekih sranja i ako se budu drzali koliko toliko oko osmog mesta, imaju cemu da se nadaju.

View user profile

113 Re: Sacramento Kings on Sun Oct 25 2015, 17:03

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Po imenima deluje da su dosta jaki. Ali veliki problem ce biti oko uigravanja i izgradnje hemije u ekipi. Jos u prethodnoj sezoni je bilo problema na relaciji Kazins-Karl, sad je to kao reseno ali meni deluje da je samo zamazano. Prevelike licnosti su u pitanju a tek se na to dodaje Rondo. On mi je jako nesiguran. Rik Karlajl, jedan od najboljih trenera u ligi, nije mogao da izadje na kraj sa Rondom. Jako je tezak za saradnju ali ja se nadam da ce se srediti. Ako ni zbog cega drugog, onda barem zbog toga sto igra za novi ugovor. Imam nade, znam da je inteligentan i ako sve bude OK moze da ima vrhunsku sezonu. Dobre saigrace ima, moci ce da nabija dosta asistencija.
Rudi Gej je Rudi Gej. Dobar igrac, dobar skorer ali kroz sve ove sezone je pokazao da mu fali ono "nesto" da bi bio vrhunski. Imace opet oko 20-5-3 ucinak po utakmici sigurno, to od njega najopustenije moze da se ocekuje. Pokazao je da ume da nabija statistiku u timu koji se ne bori za plejof, sada cemo videti da li to moze u timu koji bi trebalo da se bori za nesto.
Kao sto je Jasmin rekao, Belineli je u izuzetnoj formi i bilo bi lepo kada bi tako nastavio cele godine. Svakako da ima dobre saigrace i da ce cesto biti otvorenih suteva za njega. Samo da odrzi ovakvu sutersku formu. Uvek me je nervirao ali sada mu zelim da igra sto bolje.
Malo(puno) mi nije bio jasan Vlade kada je potpisao Kufosa i kada je draftovao Kauli-Stajna. Ako racunas da ce ti Kazins igrati stalno, kako mislis da igras Kufosa pored njega? Kako da igra sa dva centra? A sto je najgore, cini mi se da je Kufos placen 8 miliona po sezoni! Veliki brain-fart Vladeta. Razumem da nije bilo toliko opcija na trzistu ali bolje da nije potpisivao Kostu, narocito za ove pare. A kao vrhunac svega, draftujes Kauli-Stajna kao nekog prospekta a znas da za njega onda nemas minuta. Totalno nenormalno. Tih nekoliko poteza mi uopste nisu bili jasni.
Citao sam nesto da Kolison nije bio bas srecan kada je potpisan Rondo. U fazonu: " A sta sa mnom?". To je samo jos jedan razlog za brigu. Kada bi sve bilo OK, on i Rondo bi se dobro nadopunjivali i bili bi dobra PG linija.
Nadam se da ce izvuci nesto od Kaspija, makar nekih 15-20 minuta produktivne kosarke.
Mali McLemore mi je jako gotivan i voleo bih da mu ovo bude breakout sezona. Ocekivao sam dosta kada je stigao u ligu, i sada ocekujem dosta. Momak je skroz kul.
Kazins mi je posle LeBrona i Vejda omiljeni igrac. Bas bih voleo da konacno zaigra u uspesnoj ekipi. Stoga, moje zelje se cepaju. Very Happy
Donekle bih voleo da Kingsi budu uspesni i da Kazins tamo bude srecan a malo vise bih voleo da ga trejduju u Boston. Mislim da bi mu bilo bolje u Bostonu jer ce sigurno imati bolju upravu i okolinu oko sebe. Plus, Stivens bi sa njim cuda pravio. Ali mislim da nema puno sanse da se to desi. Kako god, Kazins ce opet imati vrhunsku sezonu. Samo da ga opet ne zezne nesto poput onog meningitisa prosle godine zbog kog je propustio oko 25 utakmica.
Nadam se da ce Kingsi biti iznenadjenje sezone, stvarno je previse vremena proslo od kada su bili respektabilna ekipa.

View user profile

114 Re: Sacramento Kings on Thu Nov 12 2015, 11:56

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
DeMarcus Cousins Reportedly ‘Unleashed F-Bombs’ On George Karl After The Kings’ Latest Loss

Laughing

Ajde trejd vise. U Boston. awesome

View user profile

115 Re: Sacramento Kings on Thu Nov 12 2015, 11:59

Sugar

Administrator
Administrator
koji retard. nijedan ozbiljan tim ga nece uzeti nikad zato sto je idiot.

View user profile http://www.nba-serbia.net

116 Re: Sacramento Kings on Thu Nov 12 2015, 12:04

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
On i Malone se gotive, tako da se mozda opet pocne povlaciti ona prica za trade SAC-DEN...Al sad kako je Chandler out do kraja sezone, ne vjerujem da ista od tog ima..

View user profile

117 Re: Sacramento Kings on Thu Nov 12 2015, 12:15

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Da je Chandler zdrav taj trejd bi vec imao smisla  kafa

View user profile

118 Re: Sacramento Kings on Thu Nov 12 2015, 14:44

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
Ne mislim ja to zbog njih, jer bi Karl vjerovatno trazio Gallinarija ako on ustvari ne dobije otkaz, nego zbog nas, jer bi morali dati bruku igraca samo za njega, i onda nam ostanu Cousins, Mudiay i povrijedjeni Chandler...Vjerovatno bi ovi trazili i Farieda i Gallinarija i Nurkica i sta sve ne...

View user profile

119 Re: Sacramento Kings on Fri Nov 13 2015, 13:49

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Plati bi grdne pare da gledam pregovore na relaciji Simanic - Kingsi,to bi bio spektakl.

View user profile

120 Re: Sacramento Kings on Tue Feb 09 2016, 14:37

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Izgleda leti Karl...

View user profile

121 Re: Sacramento Kings on Tue Feb 09 2016, 14:44

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
Hoce to kad si tvrdoglav i drzis se svog stila bez obzira na igrace koje imas...

View user profile

122 Re: Sacramento Kings on Tue Feb 09 2016, 19:56

Godine

View user profile

123 Re: Sacramento Kings on Tue Feb 09 2016, 20:02

SN10

Moderator
Moderator
kaze Divac da Karl ostaje trener ipak XD

View user profile

124 Re: Sacramento Kings on Tue Mar 01 2016, 11:49

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
http://bleacherreport.com/articles/2620859-demarcus-cousins-holds-back-punch-after-getting-tangled-up-with-steven-adams

ja ne bih oklevao pa koliko god da me suspenduju

View user profile

125 Re: Sacramento Kings on Tue Mar 01 2016, 14:23

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Pa to ti je kad si Metju Delavedova tip igraca/drvosece, pa onda nedostatak kosarkaskih kvaliteta nadoknadjujes nekim ulicnim fazonima.
Sad bi bila najjaca fora da kazne Kazinsa za ovo  Laughing Laughing

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 5 of 8]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next