Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 8 of 8]

176 Re: Sacramento Kings on Wed May 17 2017, 21:56

Strax

Administrator
Administrator
Hofmane napusi se Hofmane kafa Pokazace vama Diki od cega je sazidan!

View user profile

177 Re: Sacramento Kings on Fri Jun 23 2017, 12:42

Strax

Administrator
Administrator
Sad će Lisica da pokori ligu...

Dobro je da se nije eksperimentisalo, nego išlo na sigurnije varijante. Foks je i planiran i može biti paklen igrač; Džastin Džekson je za mene neočekivano na niskoj poziciji obzirom da je najbolji igrač šampionske ekipe (jedino godine, ali će barem biti odma spreman) dok je Giles sa 20. mesta low risk high reward iako mislim da teško da može da dostigne najavljivani potencijal posle one povrede... Očekujem ga u razvnojnoj ligi ove sezone.
Frenka Mejsona nisam gledao i pratio

View user profile

178 Re: Sacramento Kings on Fri Jun 23 2017, 18:48

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Konacno dobar draft,odradili su posao najbolje sto se moglo.Valjda je ovo pocetak ozbiljnog rada na svim poljima.

View user profile

179 Re: Sacramento Kings on Sat Jun 24 2017, 11:52

Nele

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Kings reportedly release Arron Afflalo.

Da li će to Bogdan u NBA?

View user profile

180 Re: Sacramento Kings on Sat Jun 24 2017, 12:21

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
100%

View user profile

181 Re: Sacramento Kings on Sat Jun 24 2017, 14:36

Strax

Administrator
Administrator
Rekao je da od 1. Jula krecu u pregovore. U sustini, ocekujem da dodje. Uzeo je EL, mozda je na vrhuncu karijere, ima svoje ljude u Sakramentu, nece imati rezultatski pritisak i imace minutazu ako ostanu u manje vise sadasnjem sastavu. Nek' se oproba

View user profile

182 Re: Sacramento Kings on Wed Jun 28 2017, 21:44

Strax

Administrator
Administrator
Izgleda Bogdan 3 godine, 36 miliona. Opasna para, možda čak rekordna za jednog Evropljanina koji je prvi put u NBA? Sreća pa Kingsi ne znaju šta će sa parama sa cap spacea, pa im se može. Nadam se odličan posao za obe strane...

View user profile

183 Re: Sacramento Kings on Wed Jun 28 2017, 22:53

Sugar

Administrator
Administrator
to je cak i mali ugovor za ovo danas sto se potpisuje. steta samo sto ide u mrtve kingse.

View user profile http://www.nba-serbia.net

184 Re: Sacramento Kings on Wed Jun 28 2017, 23:11

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Ma samo da dobije priliku da igra, nema veze gde.

View user profile

185 Re: Sacramento Kings on Thu Jun 29 2017, 09:47

Strax

Administrator
Administrator
Trebalo bi da u Kingsima dobije dobru minutažu. Samo da ga ne gledaju kao rezerva Badiju Hildu. Moraće da igra i trojku...

View user profile

186 Re: Sacramento Kings on Thu Jun 29 2017, 15:44

Komsija

Bench warmer
Bench warmer
Trebalo bi da igra, zato ga je Vlade valjda i uzeo. Ocekujem nekih 20-25 min. po utakmici. 
Mislim da je Sakramento jedna od najboljih opcija sto ubog strukture rostera sto zbog nasih ljudi oko kluba.

View user profile

187 Re: Sacramento Kings on Thu Jun 29 2017, 19:30

Strax

Administrator
Administrator
Videćemo koga će još potpisati, imaju oko 40 miliona da potroše na 3 igrača. Verovatno na pozicijama 1, 3 i 4 neke veterane, nadam se NE nešto tipa Milsap... 

Pokušaće Ota Portera verovatno, i Džoa Inglsa, ali mislim da obojica ostaju tamo gde su.

View user profile

188 Re: Sacramento Kings on Thu Jun 29 2017, 21:02

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Zasto bi im pobogu trebao Joe Ingles?Njima treba neki veteran na boku,koji defanzivno moze pomoc,a ovaj to ne nudi.Igi bio idealna opcija,ali cisto sumnjam da bi i razmotrio Kingse kao opciju.

View user profile

189 Re: Sacramento Kings on Thu Jun 29 2017, 23:09

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Koji bre Kingsi  Laughing Laughing
Pa ovo je centar sveta za propadanje igraca, jeste da je Bogdan nas i da mu zelim sve najbolje, ali Kingsi su posle Bruklina i nas zadnja destinacija koju bi mu pozeleo Very Happy 
Drugo, nece se naigrati jer je Badi Hild apsolutni lok na beka, a na tri ako bude igrao, koga ce Bogdan moci da sacuva  :S
Daj boze da gresim, mozda i prodje dobro i na kraju ispadne neki poor mans Korver / Redik  Ne znam
Ako nista, bar je vec osigurao penziju ovim presmesnim ugovorom  Clap Clap Yahoo Yahoo

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

190 Re: Sacramento Kings on Fri Jun 30 2017, 09:54

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Stvarno preteran ugovor. Laughing

View user profile

191 Re: Sacramento Kings on Fri Jun 30 2017, 10:24

Sugar

Administrator
Administrator
ipak je 3 godine i 27 miliona.

View user profile http://www.nba-serbia.net

192 Re: Sacramento Kings on Fri Jun 30 2017, 10:36

Strax

Administrator
Administrator
dr Hofmann wrote:Zasto bi im pobogu trebao Joe Ingles?Njima treba neki veteran na boku,koji defanzivno moze pomoc,a ovaj to ne nudi.Igi bio idealna opcija,ali cisto sumnjam da bi i razmotrio Kingse kao opciju.

Ingls nije dobar defanzivac? Čovek je bio x-faktor u seriji sa Klipersima, i to najviše odbranom.

Veteran, 3&D opcija, može i da kreira.

Kingsi mu se nadaju, ali sumnjam da imaju šanse, čovek je igrač zadatka u Plej-of ekipama.

View user profile

193 Re: Sacramento Kings on Fri Jun 30 2017, 17:03

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Strax ne zajebavaj,kakav Ingles.Utah je sjajna defanzivno pa to maskira mnogo stvari.Gledao sam ih dosta ove godine,lik je meh,a to bi itekako doslo do izrazaja u drugacijem sistemu.

Lik uzima 5,5 suteva po mecu,od cega su 3.5 trica,strasan kreator.

Sto se Bogdana tice,ja sam optimista i to zbog njegovog karaktera.Njemu ce sigurno odgovarat ta ludacka,raspucana atmosfera u Kingsima i trebalo bi da se snadje.Mozda ce u pocetku bit problema,ali ovo je jedna od rijetkih situacija kad imam optimistican stav,a tice se Kingsa.

View user profile

194 Re: Sacramento Kings on Fri Jun 30 2017, 17:21

Strax

Administrator
Administrator
Čitao sam na baš dosta sajtova i foruma kako mu hvale odbranu, ali dobro, moguće, neznalice su to sve 

Gledao sam ih malo tokom regularne sezone i u Plej-ofu protiv Klipersa, Ingls provodi dosta vremena sa loptom i dosta napada ide preko njega, vrteći pik. Uglavnom završava dodavanjem, a to se videlo i po broju asistencija u toj seriji.

View user profile

195 Re: Sacramento Kings on Fri Jun 30 2017, 20:25

Strax

Administrator
Administrator
Što se Bogdana tiče, plašim se malo tog manjka eksplozivnosti i brzine za standarde NBA bekova, a manjka snage i brzine za krilo. Nadam se da neće proći kao Bjelica, doduše, nema tolike siledžije oko sebe kao ovaj. Prošla sezona mu je najbolja u karijeri, deluje da je igrački sazreo, a mislim da kada je statistika u pitanju, ima sasvim dobru okolinu u Kingsima. U ovakvom rosteru možda čak može i prva napadačka opcija da bude... 

Šteta samo što neće biti konkurentni u naredne 2, 3 godine minimalno, Bogdan voli da pobeđuje

View user profile

196 Re: Sacramento Kings on Sat Jul 01 2017, 00:09

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
A brate jebiga kad Nedovic jebeni nije uspeo sa svojom brzinom i atletskim sposobnostima da uradi nesto u NBA-u, sta onda reci, on je najblizi bio tim prosecnim nigerima iz NBA-a sto se toga tice. 
Ja mislim da ce Bogdan u napadu biti skroz okej, ali odbranu ce svi da mu siluju jebiga.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

197 Re: Sacramento Kings on Sat Jul 01 2017, 04:15

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Strax wrote:Čitao sam na baš dosta sajtova i foruma kako mu hvale odbranu, ali dobro, moguće, neznalice su to sve 
Nadji mi to,molim te.Vidjeces da je vjerovatno svuda navedeno "sistemski"ili sta vec.Ne kazem da je lik los defanzivac,vec jednostavno da na tom kraju parketa ne nudi nikakav plus kvalitet (otud meh).
To sto on daje,mozes nac bez problema na trzistu,a Kingsima treba pravi stoper na boku pored sve djecurlije koje imaju (nije problem ni preplatit na 2-3 godine).Ja bi cak prije rizikovao sa Sefoloshom ili nekim slicnim tipom igraca.

View user profile

198 Re: Sacramento Kings on Sat Jul 01 2017, 11:25

Strax

Administrator
Administrator
@ Kuzma
A dobro, Bogdan je ipak jače ime mnogo, još je došao u najboljim godinama za razliku od Nedovića. Kome ni konkurencija nije išla na ruku Very Happy 

@ Đole
A ne znam, mrzi me da tražim sada, ali generalno mislim da se odlično snalazi u timskoj odbrani , u kakvom god da je sistemu. Po meni dosta zahvalan igrač i definitivno će ovim klincima trebati 2,3 inteligentnija veterana da barem malo smire divljaštvo. Plus u petorci tipa Foks, Hild, Labisijer i Koli Stajn baš i nema kreatora osim Foksa (koji pritom ne može da šutne).

Iguodala, Porter ili Ingls, kada bi neko došao od njih. A male su šanse za sve... Samo da ne završe sa Galinarijem, Andersonom ili Milsapom na kraju

Pi Džej Taker se pominje, to nije loša opcija

View user profile

199 Re: Sacramento Kings on Sat Jul 01 2017, 17:58

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Jedno je igrat timsku odbranu u Jazzu,a drugo u Kingsima.Utah ima sjajno ljudstvo,a i valjda najsporiji pace lige.Ali da zavrsimo pricu oko Inglesa.

Igi bi bio dream signing,pa i da se preplati malo nije strasno.Ionako imaju gomilu prostora na capu.

View user profile

200 Re: Sacramento Kings on Sun Jul 02 2017, 16:36

Strax

Administrator
Administrator
Sastanak sa Porterom danas, Vizardsi spremni da izjednače svaku ponudu koju neko pošalje, a to će biti oko 25 miliona po godini. Bogami, masno...

Pominju se Tadž Gibson, Paterson i Zek Rendolf od visokih. Kako odbiti Zeka? Very Happy

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 8 of 8]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8