Share
Go down
Strax
Sacramento Kings

Re: Sacramento Kings

on Sat Apr 07 2018, 17:27
Nemam problem kada pobede donesu klinci ili rukiji, a popriličan procenat pobeda je došao nakon što su Foks, Bogdan ili Hild preuzimali na kraju. Foks pogotovo...

U suštini se od početka sezone znalo da Kingsi tenkuju, i bilo je baš loše kada Rendolf ili Hil strpaju po 20, 30 poena a Sakramento pobedi. Srećom sada više ni ne igraju tako da je ovo okej... Bitnije je njihovo samopouzdanje nego jedna pozicija više na draftu.
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sat Apr 07 2018, 23:41
Nemam ni ja problem da draftuju oko 5-6 mjesta narednih 15 godina.Jos sledece godine nemaju pik pa ce Vivek da naredi ozbiljno trosenje.Recept za katastrofu.
Strax
Sacramento Kings

on Wed May 16 2018, 10:35
Nemam ni ja problem da draftuju drugi

Neka lepo Finiks uzme svog lokalnog klinca, pa da ostane Doncic Kingsima Very Happy
Legolas
Boston Celtics

on Wed May 16 2018, 17:23
Bilo bi lepo na Bogdan i Luka zaigraju zajedno Smile
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Wed May 16 2018, 17:25
Ovo je jedini nacin da povuku dobar potez - da ih usere.
Strax
Sacramento Kings

on Wed May 16 2018, 17:49
Samo da ne reše da eksperimentišu, pa da pokupe nekog trećeg. Niko ne garantuje ni da će Ejton i Dončić postati igračine, ali samo još Beglija prihvatam, sve ostalo je preveliko kockanje. Potencijalno paklen trio Foks-Bogdan-Luka, lopta bi mogla da kruži kao u stara dobra vremena, a prošili bi napadački arsenal i kreaciju samo tako. Jesu sva trojica ball dominant igrači, ali sigurno prilagodljivi, jer sva trojica umeju da dodaju... Potencijalno paklen napad, samo je pitanje da li bi Jeger dorastao da to posloži kako treba.

Ali otom potom, daleko je draft Very Happy Ima se sasvim dovoljno prostora na salaryu da se pojuri neko tipa Kapela, Rendl, Gordon, Hezonja, pa čak i dvojica od njih. Kapela bi legao samo tako...
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Wed May 16 2018, 21:15
Pogodili su zlatnu zilu sa 6% i sad ne treba filozofirat nego pokupit sta ostane posle Sunsa (Doncic ili Ayton). Tu ne bi smjelo bit iznenadjenja, ne vjerujem ni da oni mogu to sjebat. Zanimljiviji dio ce doci na ljeto, jer ce svakako odrijesit kesu. Najplaceniji igrac ce bit Shumpert sa 11 miliona. Gomila meta, ali dat max Randle-u ili Gordonu u njihovoj situaciji nema nikakvog smisla,a mislim da ce upravo tako nesto da naprave. 
Hezonja mi nema previse smisla jer kako ga ubacit medju gomilu bekova koje vec imaju,a defanzivno ne donosi ono sto im treba.
Stoper na boku im mora bit prvi i osnovni prioritet.
Strax
Sacramento Kings

on Wed May 16 2018, 21:35
Nisam ljubitelj ni Rendla ni Gordona, premalo mozga u tim igračima za moj ukus, a kamoli za neki max ugovor, nadam se da neće uraditi tako nešto. Kapelu bih preživeo sa maxom, iako mi nije igrač za max, ali to je verovatno njegov sledeći ugovor u ligi. Hezonja bi igrao na poziciji tri, čitam da ga jure još od prošle godine. Digao je sebi cenu igrama pred kraj sezone , a i dalje mislim da može za solidno male pare da se potpiše. Džeksonu izgleda ne veruju (dobio je šansu, bio je kilav, iako je krenuo da daje znake života pred kraj), Templ možda promeni sredinu, Karter isto, Kaboklu  ističe ugovor, tako da moguće i da će na trojci faliti neko. Ne vidim u Hezonji neko preterano dobro rešenje, ali ima potencijala. Zanima me šta sa Gilesom planiraju, trebalo bi da zaigra sledeće sezone i da se velike nade polažu u njega, ali pitanje koliko.

Nurkić je možda opcija na petici ako se ne pokupi Ejton, štodane, potpisati sve sa Balkana što se može Very Happy
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Wed May 16 2018, 22:30
Ako Sunsi uzmu Doncica, a njima ostane Ayton, bice bas zanimljivo vidjet sta ce radit sa ergelom visokih.
WCS, Skal, Koufos i Giles - mada ovaj prvi je vec bivsi.
Strax
Sacramento Kings

on Wed May 16 2018, 22:36
Šta misliš da će sa WCS biti? Very Happy 
Skal i Giles su četvorke zapravo, Kufosu će da se smanjuje minutaža, tako da na samoj poziciji centra nemaju baš neke opcije. A svakako ni sa jednim nisam zadovoljan, pogotovo WCS-a ne mirišem, previše ima ispada zbog košarkaške neinteligencije.
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Wed May 16 2018, 23:03
WCS ce bit trejdovan ili ide na ljeto. 
Nisam siguran da se moze igrat ozbiljna i smislena kosarka sa Skalom na 4, za Gilesa cemo tek vidjet - ko zna sta je od tih koljena ostalo.
Strax
Sacramento Kings

on Thu May 17 2018, 01:26
Skal sa takvom premršavom konstitucijom ne može na 5 sigurno. Ovako ima svojih nekih oružja (duge ruke i jako dobar šut sa poludistance), ali generalno dosta ograničen igrač. Zato se nadam ili eksploziji Gilesa, ili nekom slobodnom agentu na leto. Džabari Parker bi isto mogao da bude u priči....  Hmm
Strax
Sacramento Kings

on Fri Jul 13 2018, 11:14
Džajls u ovoj letnjoj ligi pokazuje zašto je lagano mogao da bude u top 5 pikova da se nije povredio. Mislio sam da je klasična moderna četvorka koja osim fizikalija nema mnogo kvaliteta, a zapravo sam se baš iznenadio zbog nekih poteza koje ima u repertoaru. Jeste da mu konkurencija u ovoj ligi nije neka, ali vidi se da može da poentira na mnogo više načina od lopte na tacni pod košem. Deluje dosta bolji sa loptom nego što sam mislio i ima sasvim solidan šut, čak i za tri.
Ako ga kolena posluže i ako dobije pravu šansu ,  može da bude paklen igrač. Talentovaniji od Beglija po meni
Legolas
Boston Celtics

on Fri Jul 13 2018, 11:25
zaista gotivan igrac, nista manje nije pokazao od beglija u l.ligi
Sponsored content

Back to top