Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 4]

51 Re: Utah Jazz on Sat Mar 02 2013, 12:40

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Oni mogu tako lepo da prodju sa Dzefersonom i Milsapom ali su izgleda glupi.
Ja ne znam sta cekaju vise. Mogu da dobiju fantastican backcourt sa par trejdova. Da puste Kantera i Fejvorsa da igraju a ovu dvojicu da trejduju za dobre bekove. Dzeferson i Milsap nece nikada imati vrednost kao sto je sada imaju.

View user profile

52 Re: Utah Jazz on Sat Mar 02 2013, 19:50

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Nemanja LeBron wrote:Oni mogu tako lepo da prodju sa Dzefersonom i Milsapom ali su izgleda glupi.
Ja ne znam sta cekaju vise. Mogu da dobiju fantastican backcourt sa par trejdova. Da puste Kantera i Fejvorsa da igraju a ovu dvojicu da trejduju za dobre bekove. Dzeferson i Milsap nece nikada imati vrednost kao sto je sada imaju.
Jbg moraju da jure PO zbog finansija,malo su trziste.To je vjerovatno razlog sto ih nisu trejdovali.Dugorocno ne bas najbolje rjesenje,ali sta je tu je.Da su ih trejdovali immali bi brdo pikova(vec imaju dva u prvoj rundi).

View user profile

53 Re: Utah Jazz on Sat Mar 02 2013, 19:56

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Da, u pravu si. Znaci njima plejof finansijski dosta. Ali, opet... Imaju priliku da naprave strasno dobru ekipu.

View user profile

54 Re: Utah Jazz on Sat Mar 02 2013, 20:58

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
sigurno su mogli poslati jednog od njih dvojice u ORL za JJ-a i jos kojeg igraca,pa npr Jefferson-Collison bi moglo proci jer Dallas ne gotivi ovog malog...ima tu bruka tradeova koja bi ih popravila na pleju,al valjda nisu htjeli da dovode igrace vec hoce da potpisu Mo-a kad se oporavi..

View user profile

55 Re: Utah Jazz on Mon Apr 08 2013, 04:27

Sugar

Administrator
Administrator
odlicna pobeda veceras. mo vilijams sasvim nenadano iznenadio.
sad sve zavisi od njih, sa tri pobede sigurno idu plejof a ako lejkersi izgube od san antonija i hjustona, bice potrebne i dve.

View user profile http://www.nba-serbia.net

56 Re: Utah Jazz on Mon Apr 08 2013, 05:09

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Cekaju Oklahomu sad,bice zajebano.Sreca im je sto je tie breaker na njihovoj strani.

View user profile

57 Re: Utah Jazz on Wed Apr 10 2013, 00:51

nesogalic

Sixth man
Sixth man
Ako ovo dobiju ne gine im plej of

View user profile

58 Re: Utah Jazz on Thu May 30 2013, 18:21

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Karl Malone To Serve As Big Man Coach For Jazz Clap

View user profile

59 Re: Utah Jazz on Fri Jun 28 2013, 20:11

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Najbolji posao na draftu sto se mene tice su odradili.Rijesili su pleja,pod kosem su fulirani,sad nac na boku jos nesto i za par godina mnogo ozbiljan tim.

View user profile

60 Re: Utah Jazz on Fri Jun 28 2013, 23:29

Sky

NBA Superstar
NBA Superstar
dr Hofmann wrote:Najbolji posao na draftu sto se mene tice su odradili.Rijesili su pleja,pod kosem su fulirani,sad nac na boku jos nesto i za par godina mnogo ozbiljan tim.

Slažem se, Burke je možda najspremniji igrati na NBA razini od svih ovih sa drafta i puno je bolje rješenje na playu od Moa. Ove sezone bi mogli u playoff (ovisi koliko će tankirati neki sa Zapada, za što je dosta mali slučaj) ali imaju vjerojatno najbolju rotaciju pod košem u cijeloj ligi, jer im sva četvorica zaslužuju da budu starteri, sad kad su dodali i dobrog playa trebamo i njih pozorno pratiti.

View user profile

61 Re: Utah Jazz on Mon Oct 21 2013, 21:18

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
Hayward blizu potpisa ugovora vrijednog 50+ mil. 

View user profile

62 Re: Utah Jazz on Sat Nov 16 2013, 22:48

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Liga ce se zabavit o jadu ako vi ludaci uzmu Wigginsa ili Parkera.

View user profile

63 Re: Utah Jazz on Tue Mar 18 2014, 16:16

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

View user profile Online

64 Re: Utah Jazz on Tue Mar 18 2014, 16:24

jocamelo7

Moderator
Moderator
klasican pokusaj tucxe

View user profile http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

65 Re: Utah Jazz on Wed May 14 2014, 12:52

Sugar

Administrator
Administrator

View user profile http://www.nba-serbia.net

66 Re: Utah Jazz on Wed May 14 2014, 13:39

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Napokon nesto pametno i ovi da urade.

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

67 Re: Utah Jazz on Fri Oct 24 2014, 17:39

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
E ja mislim da je ovo konacno godina za Fejvorsov breakout. Cekam da on poludi jos od kada su ga doveli iz Netsa. On i Kanter ulaze u prave godine za napredak visokih igraca i mogli bi stvarno da budu jako dobar tandem. U naredne dve sezone to moraju da dokazu. Pored njih, ocekujem da vidim mnogo bolje igre Rudija Gobera. Sigurno mu je jako skocilo sampouzdanje posle svetskog prvenstva na kom je igrao jako dobro. Imace minuta sigurno, samo da ih iskoristi.
Hejvard im je najbolji igrac i sigurno ce nastaviti da napreduje. Radi sve na terenu, prava je radilica. Jako je pametan igrac i mislim da ce imati jako jako dobru sezonu.
Zanimljivi za pracenje ce biti Exum, Burke i Burks. Burke i Burks su ve pokazali da mogu da odigraju na nekom odredjenom nivou a na Exumu je tek da se pokaze. Los je bio na svetskom tako da su mi malo opala ocekivanja sto se njegove igre tice ali moze da se desi i da iznenadi.
Izuzetno mlada i prespektivna ekipa. Imaju mlado jezgro od 7 igraca i svi ce napredovati. Lepa buducnost je pred njima ali nece u plejof bar jos dve godine. Dajem im oko 30-ak pobeda ove sezone.

View user profile

68 Re: Utah Jazz on Tue Nov 11 2014, 10:15

Nele

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Hejvard bi mogao biti MIP lagano.

View user profile

69 Re: Utah Jazz on Thu Feb 12 2015, 17:28

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
SrbijaDoTokija wrote:Gobert ima veci potencijal, slazem se Very Happy

Pa da. Sigurno je veci potencijal.
Nije drvo u napadu. Ume da uhvati loptu i da zavrsi sasvim fino oko obruca. Nadam se da ce dodati neki post-up repertoar, tj., da ce biti sposoban da sam sebi stvori priliku za poentiranje. Sto se tice odbrane, on je elitni rim protector. Mislim da Jutu nisam gledao nijednom ove godine ali gledao sam ga na Svetskom i citao sam tekstove o njemu i te njegove odbrambene brojke uopste nisu "prazne" koliko mi se cini. U smislu, da samo lepi banane a da olako ispada iz igre. Ne, on ima jako dobro kretanje u odbrani i uopste zna odbranu.
Sa druge strane, Kanter je limitiran igrac. Nakupice on svoju kvotu poena i uhvatice 7-10 skokova ali on osim toga ne radi nista vise. A nije elitni strelac pa da mu zanemaris ostatak igre i da ti on bude jedan od stubova ekipe.
Ne znam, voleo bih da Kantera sutnu u neku jos bezvezniju ekipu i da ima sto vise prilike da nabija statistiku(imam ga u fantazi ekipi awesome ).

Isto su godiste Kanter i Gober ali mi deluje da je Kanter vec dostigao neki svoj maksimum. Ne znam

View user profile

70 Re: Utah Jazz on Thu Feb 12 2015, 22:12

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Gobert i Kanter su isto godiste,vi pricate kao da je Gobert mladji 5 godina.Kanter je po meni daleko veci potencijal,ali su male sanse da ga ispuni.Gobert je sa druge strane lower risk prospect,trebalo bi da kida odbranu i ponesto u napadu.

View user profile

71 Re: Utah Jazz on Fri Feb 13 2015, 12:01

Kanter mi nije za NBA.

View user profile Online

72 Re: Utah Jazz on Fri Feb 13 2015, 12:34

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
I kad bi ga trejdovali, ne znam gde bi mogao da ponikne fino?!?! Mozda Lejkersi...

View user profile

73 Re: Utah Jazz on Fri Feb 13 2015, 13:05

SN10

Moderator
Moderator
Finiks

View user profile

74 Re: Utah Jazz on Fri Feb 13 2015, 22:29

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
pa bolji je od Alex Lena u kome ja vidim solidnog centra ali ne nekog ko bi trebao da bude 5 pik na draftu pre Noela...

View user profile

75 Re: Utah Jazz on Mon Mar 02 2015, 18:43

Gobert, Favors i Booker su tri sasvim solidna, a relativno mlada igrača. Gledao sam ih po malo u zadnje vrijeme i posebno sam odusevljen napredkom Favorsa. Jak je i dobro igra ledjima. Mocan nekako kad kuca i kad krene naprijed. Malo je potcjenjen sto se tice medija i tako to, a statsi su mu odlicni (16 p, 8.3 skoka i po neki blok i ukradenu). Gobert napreduje ogromnim koracima i bukvalno su njemu napravili prostor odlaskom Kantera. Super to koristi. Booker je mnogo dobar u napadu. Sutira sa distance, nenormalno je brz u kontri za svoju tezinu i tako dalje. Milina ga je gledati. Udje sa klupe i osvjezi utakmicu svaki put.

View user profile Online

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next