Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 15]

101 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Fri Sep 06 2013, 23:04

Strax

Administrator
Administrator
Loše smo ovo odigrali. Makedonci nikad napaljeniji za odbranu, sudije su imale taj neki čudan kriterijum, naši se pogubili i eto... uz to ih je služio šut, mi vola nismo mogli da ubodemo u prvom poluvremenu. Na kraju još i prihvatljiva razlika. 

Dobro je da se spuste malo na zemlju, ali ne previše. Samopouzdanje idalje mora da bude veliko pa da se odrade ove dve utakmice kako valja. Neće biti lako, ali očekujem pobede.

View user profile

102 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Fri Sep 06 2013, 23:08

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
Teska utakmica, i necu da umanjujem pobedu Makedonaca jer su odigrali odlicno, hteo ih je sut a i dobru odbranu su igrali veci deo meca. Ali sudije su bile katastrofa, pogotovo u prvih 10 minuta. Znaci svirao se svaki moguci kontakt Makedoncima, kao da su hteli da im nadoknade ono sto su ih pokrali protiv Crne gore i (navodno) Litvanije. Mozda je i bolje sto smo izgubili sad, imaju sad dan odmora da se spreme za Letonce koji ce takodje biti tezak protivnik, pogotovo ako ih ide sut spolja. Sta je tu je, idemo daljeee! Srbija!

View user profile http://www.facebook.com/dragan.22

103 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Fri Sep 06 2013, 23:14

West

NBA Superstar
NBA Superstar
LeBron wrote:ON: Da li je samo meni glupo sto imamo crvene dresove a ne plave? Kapiram, Srbija i te fore, ali meni je nekako plava boja bila, i uvek ce biti, boja kosarkaske reprezentacije. Ne znam
+1

Za fudbal me zabole, tu nikada i nismo imali neki uspeh pa da nam je ta boja prirasla za srce. Ali u basketu se zna da je plava nasa boja...

ON: Dobro je sto smo prsli od Makedonaca, a ne recimmo od Litvanije, jer mislim da oni i nemaju neke sanse da prodju dalje. Poraz je dosao u pravo vreme, taman da se malo trgnu i da isprave neke greske.

View user profile

104 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Fri Sep 06 2013, 23:40

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
West wrote:
LeBron wrote:ON: Da li je samo meni glupo sto imamo crvene dresove a ne plave? Kapiram, Srbija i te fore, ali meni je nekako plava boja bila, i uvek ce biti, boja kosarkaske reprezentacije. Ne znam
+1

Za fudbal me zabole, tu nikada i nismo imali neki uspeh pa da nam je ta boja prirasla za srce. Ali u basketu se zna da je plava nasa boja...

+1

Nije da mi smetaju ovi crveni, ali mnogo vise volim one plave koje smo ranije imali. Wink

105 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sat Sep 07 2013, 00:11

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
Ja bas volim sto imamo crvene dresove. Plavi su ipak bili dresovi Juge. Eeee, Jugo 

View user profile

106 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sat Sep 07 2013, 02:24

SN10

Moderator
Moderator
legi,nemoj tugovati

View user profile Online

107 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sat Sep 07 2013, 12:39

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

View user profile Online

108 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sat Sep 07 2013, 12:52

Sugar

Administrator
Administrator
a tu je i hejter  makedonija pitaj boga kad ce ovako sutirati opet, verovatno nikad ali tacno su se videle sve slabosti ove reprezentacije. nemamo konstantnog sutera ni na vidiku i nemamo pleja koji ume da razbije malo tvrdju odbranu. voleli ga ili ne, teo je za klasu bolji igrac od svih skupa iz repke i falio je u ovoj utakmici i falice u svim utakmicama kad budemo morali da igramo pozicione napade 90% utakmice. svaki nas napad se svodio na spustanje centru da se guzi ili sutiranje nerezonskih trojki. i kontre su nam zaustavili, ne secam se da smo imali vise od 3 kontre. moze to bolje, kao sto kazete dobra je stvar sto su sad pukli da bi se trgnuli malo.

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

109 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sat Sep 07 2013, 13:00

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
Slazem se za sve sto si rekao sem za Tea. Very Happy U stvari slazem se da nam fali plej koji ume da razbije tvrdu odbranu ali ne verujem da bi tim uspeo da ispati njegovo ludilo na terenu. Ali dobro i ja sam hejter kad je on u pitanju.

110 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sat Sep 07 2013, 15:15

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Ja odgledao prvo poluvreme i prebacio na Butamena. Nisam mogao da gledam onakvu bezidejnu kosarku.
Ali, nije mi toliko ni krivo. Makar je Mekejleb pobedio. Very Happy

View user profile Online

111 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sat Sep 07 2013, 15:20

Strax

Administrator
Administrator

Lesteru Srbine, Antiću Cigane Very Happy

Koliko su njih dvojica gotivni likovi i igrači, toliko je ostatak antipatičan.

View user profile

112 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sat Sep 07 2013, 15:23

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Bukvalno.

ON: Kako je Ilijevski ispogadjao sve zivo u prvom poluvremenu... Mellow 
Ja mislim da ni u najboljim godina u Barsi nije imao takve momente.

View user profile Online

113 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sat Sep 07 2013, 15:37

Strax

Administrator
Administrator
To sam baš konstatovao sa ćaletom. Pogotovo posle one očajne sezone u Cedeviti. I ova braća Stojankovski su toliko periodični likovi, da je to neverovatno. A nikada karijere nisu napravili.

Zato nas Bo ubi bacanjima i prodorima a Antić s čime god je stigao. Pokidao odbranu, skidao lopte, popravljao promašaje...

View user profile

114 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sat Sep 07 2013, 15:42

SN10

Moderator
Moderator
Bo je zasticen kao Scola sto bude na svetskim prvenstvima

View user profile Online

115 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sat Sep 07 2013, 15:48

Strax

Administrator
Administrator
Daleko je to od Skole. Čak šta više, sudije nemaju običaj da štite male igrače, ali eto, Bo nam daje  nadu  

Sinoć su svakako imale čudan kriterijum. Tj. jasno loš kriterijum: vraćali su Makedoncima za ono protiv Crnogoraca a mi smo ispaštali.

Last edited by Nuki Nervozni Poštar on Sat Sep 07 2013, 15:54; edited 1 time in total

View user profile

116 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sat Sep 07 2013, 15:49

SN10

Moderator
Moderator
dobro kao Skola niko ne moze da bude preterao sam..ali za neke evropske standarde jeste..bilo je juce par uzasnih detalja sto se sudjenja tice

View user profile Online

117 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sat Sep 07 2013, 17:00

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
SN10 wrote:Bo je zasticen kao Scola sto bude na svetskim prvenstvima
Slicnu konstataciju je imao i moj cale juce, popizdeo je zbog toga! Very Happy Ali donekle ima pravo, jer ja stvarno ne znam na koji nacin bi trebao da se odbranis u situaciji gde se McCalebb zaleti u reket kao ovan, a ti bukvalno ne smes ni da skocis i ispruzis ruke kako bi ga eventualno blokirao. Sto bi moj cale rekao : "Ja oduvek pricam da je kosarka prelep sport, ali je jednostavno ubijaju ova pederska pravila!" XD

118 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sat Sep 07 2013, 18:58

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

Clap

View user profile Online

119 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sat Sep 07 2013, 19:36

Nele

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Belineli ciganine crni

View user profile Online

120 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sun Sep 08 2013, 10:14

Sky

NBA Superstar
NBA Superstar
Mi vodili 18 razliki 3-4 minute prije kraja 3/4 i stigli Poljaci na samo -1 2 minute prije kraja, sva sreća da ovo nisu uprskali. 
Ali sukomentator na hrt-u je nevjerojatan, negdje u 2/4 kaže: Vidi se da Gortat uspijeva u košarci samo zbog mišića, nema nikakvo znanje o igri. Par minuta poslije, kad je Gortat uhvatio neki napadački skok: Pa ovaj Gortat je genije. Laughing

View user profile

121 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sun Sep 08 2013, 11:57

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
http://www.mondo.rs/a612952/Kolumne/Edin-Avdic/Dagestanski-mafijas.html

View user profile Online

122 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sun Sep 08 2013, 13:00

West

NBA Superstar
NBA Superstar
Na razgovor je došao sa tankim zlatnim lančićem ukradenim iz spota "Malo viski, malo koka-kola".

Kleiza u posljednje vrijeme forsira backstreet boys frizuru koju kombinuje sa često puta pomenutom dagestansko-gruzijskom bradom švercera gasom i oružjem.

Laughing Laughing Laughing 

View user profile

123 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sun Sep 08 2013, 15:07

Sugar

Administrator
Administrator
zamisli tim da 11 poena za poluvreme skoro

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

124 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Sun Sep 08 2013, 15:13

West

NBA Superstar
NBA Superstar