Share
View previous topicGo downView next topic
wlattkouzd
Dallas Mavericks

Re: EuroBasket Slovenija 2013

on Thu Sep 19 2013, 18:05
Nu, da vam napoenem. Slobodno se žalite na njih, jer niste samo vi od njih očekivali puno, nego i cijela Europa.
Strax
Sacramento Kings

on Thu Sep 19 2013, 18:32
wlattkouzd wrote:Nu, da vam napoenem. Slobodno se žalite na njih, jer niste samo vi od njih očekivali puno, nego i cijela Europa.
da nisu možda zlato očekivali?

Ja ne znam kako ste vi ostali, ali znam otprilike kako se pričalo: "Samo da prođemo prvu grupu, pa ćemo videti dalje dal se nešto može". I to uglavnom uz dodatak "Četvrtfinale je maksimum".
Čak i mi ovako bolesno euforičan narod smo skontali posle brojnih otkaza, očajnih kvalifikacija i činjenice da imamo daleko najmlađi tim na prvenstvu (i onda se tamo još povredi prvi plej,a drugi dečko sa jedva 19 godina).

Da Evropa nije očekivala mnogo od nas, govori i onaj tekst na zvaničnom sajtu EP-a. "Srpska deca igraju odlično uprkos neiskustvu".

Mlad je ovo tim, na njima je da rade i da se dokazuju, pa ćemo videti kako će izgledati u budućnosti. Cenim da smo na jako dobrom putu...
Sky
San Antonio Spurs

on Thu Sep 19 2013, 18:44
Strašnu obranu igramo, trebalo je razbiti pritisak u 1/4, nakon toga se povećala koncentracija, obrana stvarno sjajna, samo treba ovako nastaviti i idemo u polufinale. I šta mislite, možemo li mi do finala?
Strax
Sacramento Kings

on Thu Sep 19 2013, 18:54
Što da ne. 

Sad su ovo do kraja već tvrde utakmice gde je najbitniji karakter. Niste baš bili bliski sa tim u poslednje vreme, ali ova ekipa je verujem, drugačija. Jako dobru košarku igrate...
wlattkouzd
Dallas Mavericks

on Thu Sep 19 2013, 19:38
Govorim općenito. Od nas se očkivalo da budemo krpa za brsanje podova, a za vas se mislilo da itede na medalju. Uosalom, zar niste vi često dovodili mlade igrače na ovakve turnire?
Strax
Sacramento Kings

on Thu Sep 19 2013, 19:58
wlattkouzd wrote:Govorim općenito. Od nas se očkivalo da budemo krpa za brsanje podova, a za vas se mislilo da itede na medalju. Uosalom, zar niste vi često dovodili mlade igrače na ovakve turnire?
Ne znam stvarno ko je očekivao medalju. Very Happy

Mladi su tu jer su neki stariji otkazali, a one bivše NBA zvezdice su loše prolazile kada su igrale, tako da bolje od ovoga verovatno nije moglo.
Falili su po meni dosta Teo, Lučić i Novica, ali jebiga... nismo jedini osakaćeni.
Mr.Big Shot
Detroit Pistons
http://www.facebook.com/dragan.22

on Thu Sep 19 2013, 20:36
dr Hofmann wrote:Darjan je fino rekao,ali problem je sto se sve previse ruzicasto gleda.Shvatam ja da Strax navija i sve to Very Happy ali rec da su odigrali prvenstvo iznad ocekivanja je potpuno nenormalno.Operacija uspjela,pacijent umro.
Znaci nismo bili dovoljno dobar tim za neki veci domet na prvenstvu, a u isto vreme nisu odigrali prema ocekivanjima? A sta su onda bila ocekivanja? XD
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Thu Sep 19 2013, 20:49
Mr.Big Shot wrote:
dr Hofmann wrote:Darjan je fino rekao,ali problem je sto se sve previse ruzicasto gleda.Shvatam ja da Strax navija i sve to Very Happy ali rec da su odigrali prvenstvo iznad ocekivanja je potpuno nenormalno.Operacija uspjela,pacijent umro.
Znaci nismo bili dovoljno dobar tim za neki veci domet na prvenstvu, a u isto vreme nisu odigrali prema ocekivanjima? A sta su onda bila ocekivanja? XD
Oces da kazes da si i ti zadovoljan ucinkom kao Strax,a borice se sutra za sedmo mjesto?Zar to nije gledanje na prvenstvo sa ruzicastim naocarama?Ja nidje nisam spomenuo kvalitet niti ocekivanja ili sta vec.Samo konstatujem ocigledno.Kvaliteta ima,kontinuiteta i vodje ne.
Strax
Sacramento Kings

on Thu Sep 19 2013, 21:06
Zadovoljan je četvrtfinalom pretpostavljam. Ja ne znam kakva si ti imao očekivanja, ali kao što sam već rekao, mnogi su cenili da je četvrtfinale plafon, a mogli smo i više od toga da nam nisu zapali Španci.

Iskreno, niste mi ti i Darjan baš najjasniji. Ne znam za tebe, ali Dača je pre prvenstva bio u fazonu "Očajni smo, ne verujem u repku", a onda kada stignu u prvih 8, fazon "Toliko smo loši da nismo ni zlato uzeli".

Bunite se kad smo nerealni,euforični ... Bunite se kada se zadovoljimo nečim što možda nismo ni očekivali.

Potajno sam se nadao medalji, a očekivao bi je da je tu bilo još par imena u prvih 12.

Last edited by Spakujte jednu za poneti on Thu Sep 19 2013, 21:08; edited 1 time in total
Mr.Big Shot
Detroit Pistons
http://www.facebook.com/dragan.22

on Thu Sep 19 2013, 21:06
Ne kazem da sam zadovoljan, naravno da sam zeleo da prodju makar u polufinale i bore se za medalju ali ocigledno da nam je ipak falilo nekoliko iskusnijih igraca za tako nesto... Ali ne zameram nista ovim momcima koji su igrali. Ja ne razumem one koji nisu ocekivali nista jer su unapred znali da ne mozemo daleko, a ipak nisu zadovoljni time sto su obe grupe prosli kao prvi i nesrecno dobili Spance u cetvrtfinalu. Ali to je valjda zato sto je celo prvenstvo bilo jadno i zato sto smo imali lake grupe. Ne znam
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Thu Sep 19 2013, 21:21
mnogi su cenili da je četvrtfinale plafon, a mogli smo i više od toga da nam nisu zapali Španci.
a mogli smo i da ne stignemo do cetvrtfinala uopste da su nam zapale iole jake grupe. ne moze da se gleda samo u jednom pravcu jbg..
od trenutne reprezentacije po mom misljenju treba zadrzati samo markovica, bjelicu, nedovica, krstica (ja ne bi ni ovog ali nema boljeg) i bogdanovica, ostali put pod noge. dzaba kalinic kad sa njim i markovicem na parketu igramo sa tri igraca u napadu. ali eto on mozda i on u nekoj kombinaciji ako opet dodje do otkaza/povreda.
Zola
San Antonio Spurs

on Thu Sep 19 2013, 21:34
Momci su ok igraci al nemaju kontinuitet. Odlika velikih timova/igraca je da bez obzira na raspolozenje odigraju i daju od sebe 100%. Ne mozete me ubediti da je protiv Spanije bilo 100%.
I cetvrtfinale nije neki neuspeh jebiga pogotovo sto i nije neki kvalitet ova reprezentacija, a i niti se ocekivalo vise od neiskusnih momaka. Mozda kroz koju godinu..
Legolas
Boston Celtics

on Thu Sep 19 2013, 21:50
Ja mislim da je Ivkovic glavni problem. I to tvrdim vec par godina. Igra nam je blagi uzas, svi je citaju, igraci nece da igraju za reprezentaciju zbog njega. Mozda je bolje da preuzme repku npr Sale Djordjevic. Treba ove momke pohvaliti sto uopste i igraju. Ali to je samo moje misljenje.
Srbija!
Jumpman
Miami Heat

on Thu Sep 19 2013, 22:05
mozda prvi put u zivotu da navijam za italiju u bilo kom sportu  
ajmo datome bratino
SN10
Phoenix Suns

on Thu Sep 19 2013, 22:08
nakon finala evropskog 2012..Ajmo Djidji boze italije
Mr. Striko
Brooklyn Nets

on Thu Sep 19 2013, 22:19
kakvo mu je koljeno Shocked ....uzas. Protiv Litvanaca je normalno da se navija. Ko ih poznaje zna o cemu pricam.
Legolas
Boston Celtics

on Thu Sep 19 2013, 22:36
ja navijam za francuze zbog brata Parkera
Jumpman
Miami Heat

on Thu Sep 19 2013, 22:44
pa jel normalno ovo koliko je ovaj aradori sjebao sve u poslednjoj cetvrtini..
Jumpman
Miami Heat

on Fri Sep 20 2013, 16:03
odlicno, ovo je mnogo bolje nego ukrajinu da smo dobili
Jaz
Los Angeles Clippers

on Fri Sep 20 2013, 16:08
koji "mi"?
Jumpman
Miami Heat

on Fri Sep 20 2013, 16:09
slovenci mi
Legolas
Boston Celtics

on Fri Sep 20 2013, 16:28
Idemo mi djavola na svetsko
Sky
San Antonio Spurs

on Fri Sep 20 2013, 18:07
Kleiza ce zabiti 30 ako nastavi ovako.
Strax
Sacramento Kings

on Fri Sep 20 2013, 18:18
Najgori scenario po nas.

1. Po imenima, Italijani su daleko bolji od Ukrajinaca.
2. Ukrajina nas je dobila i teško je da će nas takva reprezentacija dobiti 2 puta na istom prvenstvu.
3. Belineli je šutirao 2/19 iz igre i po nekom "Džej Ar Smit zakonu", lako može da se desi da u sledećoj pokida, tipa 10/10 trojke.

Nadam se da neće biti tako jer moramo na SP
Jumpman
Miami Heat

on Fri Sep 20 2013, 18:57
samo bogdanovic igra kod hrvatske jbg..
Sponsored content

View previous topicBack to topView next topic