Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 15]

51 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 12:45

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
klasicxan mirza

View user profile Online

52 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 14:47

Sky

NBA Superstar
NBA Superstar
SN10 wrote:zver zvana nemanja nedovic je probudjena..
Nadam se i takvoj igri i u GS-u Very Happy
Inače, naši se obrukali jučer protiv Španjolske, da se skupi nas 12 sa foruma i da igramo protiv Španjolske, sigurno bi zabili više od 40 koševa, koliko su oni jučer zabili.

View user profile

53 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 15:10

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
Sky wrote:
SN10 wrote:zver zvana nemanja nedovic je probudjena..
Nadam se i takvoj igri i u GS-u Very Happy
Inače, naši se obrukali jučer protiv Španjolske, da se skupi nas 12 sa foruma i da igramo protiv Španjolske, sigurno bi zabili više od 40 koševa, koliko su oni jučer zabili.
Moguce je izgleda da i od gruzije zijanite...

View user profile

54 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 15:14

Nele

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Šta je sa ovim Izraelom?

View user profile Online

55 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 16:54

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Pun jevreja.

View user profile Online

56 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 16:56

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Laughing

View user profile Online

57 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 18:34

Sugar

Administrator
Administrator
boze kakve ekipe igraju na ovom evropskom Laughing pa ovde 3 ozbiljne ekipe nema u kurac

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

58 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 18:44

Strax

Administrator
Administrator
hejteru, pa ti onda čekaj prekobarske steroidne nigere da gledaš kafa 
Apsolutno ništa ne fali našima kako igraju, a ti si inače od Bosne očekivao ozbiljnu ekipu?

View user profile

59 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 19:39

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
Nuki Nervozni Poštar wrote:hejteru, pa ti onda čekaj prekobarske steroidne nigere da gledaš kafa 
Apsolutno ništa ne fali našima kako igraju, a ti si inače od Bosne očekivao ozbiljnu ekipu?
Ako si mu rek'o Very Happy XD

Trebali smo da dobijemo sa vecom razlikom na kraju, opustili su se momci prerano ali sve u svemu sjajna igra, Kalinic i Markovic ubili odbranu, Andjusic opet u prelomnom trenutku ubacio vaznu trojku kao juce protiv Litvanije. Respect

Verujem da ce veceras biti veoma interesantan mec izmedju Litvanije i Makedonije. Smile

Last edited by Mr.Big Shot on Thu Sep 05 2013, 19:43; edited 1 time in total

View user profile http://www.facebook.com/dragan.22

60 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 19:42

Sugar

Administrator
Administrator
Nuki Nervozni Poštar wrote:hejteru, pa ti onda čekaj prekobarske steroidne nigere da gledaš kafa 
mislio sam ukupno na prvenstvo sisaj kafa
nasima ne fali nista kako igraju osim sto nismo igrali protiv iole ozbiljne ekipe.

61 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 19:54

Moli se Zach Wright da izađe iz džepa Stefana Markovića.

View user profile

62 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 19:59

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
Dacho, ti onda izgleda previse ocekujes Very Happy Litvanija nije bas toliko neozbiljna ekipa, doduse jesu slabije odigrali juce ali nesto smo se i mi pitali u tom mecu. Wink  Naravno da je primetno slabije prvenstvo ali bilo je dosta tesnih utakmica i iznenadjenja sto barem po meni pokazuje da su ekipe koliko toliko ujednacene (ako izuzmemo Spaniju koja je daleko najjaca). Daj bar jednom pohvali ovu nasu ekipu 'leba ti...  XD

63 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 20:07

Strax

Administrator
Administrator
Mr.Big Shot wrote:Daj bar jednom pohvali ovu nasu ekipu 'leba ti...  XD

A to da li je neko ozbiljan ili neozbiljan - pogledaj roster Izraela i onda ga uporedi sa rosterima 2 reprezentacije koje su ih pobedile. I pogledaj još ostala iznenađenja... svi danas igraju košarku.

I mislim da Španci nisu daleko najjači, Grci i Francuzi su zajebani, a mogu biti i Litvanci ako se izvade iz ovoga. A i mi - štodane?

View user profile

64 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 20:13

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
Slazem se, naravno da nisu nepobedivi, ali vise sam mislio na to da na papiru imaju najjacu reprezentaciju uz igrace kao sto su Gasol, Rubio, Calderon, Fernandez...

65 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 20:14

Sugar

Administrator
Administrator
igra srbija dosta dobro iako imaju po dva velika pada u toku tekme kad ne znaju sta da rade. na obe tekme se videlo za ovo ne mozete da mi kazete da hejtujem  ne znam ko se sa kime ukrsta i gde ali kontam da moze dosta da nas prosere dok nas spanija i grcka ne ugaze 

66 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 20:18

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
Mi se ukrstamo valjda sa grupom u kojoj su Francuzi, Nemci i ovi ostali... Hmm

67 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 20:42

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
Mi kako smo igrali napad prvo poluvrijeme dobro nas niste ubili 30 razlike, drugo nisam gledao jer sam imao trening al ono je stvarno bruka...jedini koji se nesta trudi u odbrani je Djedovic, i jos kao nesta i Teletovic, ostali ko da su dosli na godisnji odmor a ne na euro...Sve ovo razjebat i sljedeci euro ja igram umjesto Gordica, taman cu do tad past na nekih 85kg..

View user profile

68 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 21:05

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Trude se momci, igraju odbranu na jako visokom nivou. Videcemo dokle ce moci sa tim. Very Happy
Raduje me sto igraju i ostali, a ne samo Nedovic, Krstic i Bjelica. Stalno moze neko da iskoci. 
Otvoren je put do prvog mesta u grupi, sada od nas zavisi. Mislim da mozemo da dobijemo cxokalije, Crnogorce i Letonce mrtve lagano. Ne bi valjalo da budemo drugi ili treci jer cemo verovatno ici na Francuze u osmini finala onda.

Sto se tice kvaliteta prvenstva o kom raspravljate, ja ne znam sta moze da se ocekuje sa ovakvim reprezentacijama. Makar imamo priliku da gledamo kosarku dok ne krene NBA. Very Happy

View user profile Online

69 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 21:17

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
LeBron wrote:

Sto se tice kvaliteta prvenstva o kom raspravljate, ja ne znam sta moze da se ocekuje sa ovakvim reprezentacijama. Makar imamo priliku da gledamo kosarku dok ne krene NBA. Very Happy
Upravo to...ja sam nekad imao zivaca i volje ici gledati Bosnu ASA-u u ovoj nasoj selo ligi, dok se nisam opametio i vidio da ima igraca od kojih i ja bolje igram...Al dobro, jos mjesec dana do pocetka pripremnih utakmica, moze se izdrzati nekako, jos koji trade nek se napravi i dobro je Very Happy

View user profile

70 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 21:43

Strax

Administrator
Administrator
Meni je zasada prvenstvo na nivou. Već 6-7 utakmica na jedan posed lopte, nekoliko iznenađenja, nekoliko dobrih utakmica sa mnogo trčanja, dobro ispunjene hale, odlična atmosfera... Kvalitet ćete dobiti u narednim fazama, kada se očiste malo pacerske ekipe i krenu derbiji.

View user profile

71 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 22:58

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
Slovenci dobili Spance...

72 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Thu Sep 05 2013, 23:14

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Sugar wrote:igra srbija dosta dobro iako imaju po dva velika pada u toku tekme kad ne znaju sta da rade. na obe tekme se videlo za ovo ne mozete da mi kazete da hejtujem  ne znam ko se sa kime ukrsta i gde ali kontam da moze dosta da nas prosere dok nas spanija i grcka ne ugaze 
Mentol.

View user profile Online

73 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Fri Sep 06 2013, 00:39

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Nuki Nervozni Poštar wrote:Meni je zasada prvenstvo na nivou. Već 6-7 utakmica na jedan posed lopte, nekoliko iznenađenja, nekoliko dobrih utakmica sa mnogo trčanja, dobro ispunjene hale, odlična atmosfera... Kvalitet ćete dobiti u narednim fazama, kada se očiste malo pacerske ekipe i krenu derbiji.
Jeste prvenstvo ujednaceno rezultatski,ali to je rezultat totalnog neznanja 90% reprezentacija.Doslo mi je da placem gledajuci mec CG - Letonija.Mogu tek zamislit koji bi provod bio gledat Ukranija - Belgija hahaha

View user profile

74 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Fri Sep 06 2013, 11:00

Sugar

Administrator
Administrator
Jeste prvenstvo ujednaceno rezultatski,ali to je rezultat totalnog neznanja 90% reprezentacija.Doslo mi je da placem gledajuci mec CG - Letonija.Mogu tek zamislit koji bi provod bio gledat Ukranija - Belgija hahaha
to ja pricam. to sto su utakmice neizvesne ne znaci da je kosarka dobra. al ne, ja sam hejter Rolling Eyes

75 Re: EuroBasket Slovenija 2013 on Fri Sep 06 2013, 11:07

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Sugar wrote:igra srbija dosta dobro iako imaju po dva velika pada u toku tekme kad ne znaju sta da rade. na obe tekme se videlo za ovo ne mozete da mi kazete da hejtujem  ne znam ko se sa kime ukrsta i gde ali kontam da moze dosta da nas prosere dok nas spanija i grcka ne ugaze 
Ma da ovo je klasican post o kvalitetu prvenstva. Laughing Hejtujes repku kad god stignes, hejtujes Kingse, mozda ljudima u Srbiji malo smeta to.

View user profile Online

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 15]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next