Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 15]

76 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Tue Apr 16 2013, 18:24

Sky

NBA Superstar
NBA Superstar
[You must be registered and logged in to see this link.]

Predviđanje za nagrade ove sezone. Smile

View user profile

77 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Tue Apr 16 2013, 18:35

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Bas sam hteo da postavim. Very Happy
Odlican tekst.

View user profile

78 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Tue Apr 16 2013, 22:09

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Sve lepo receno, samo ce Lukic da kaze da seru za Leea i odbranu al sta sad.

View user profile

79 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Tue Apr 16 2013, 22:10

SN10

Moderator
Moderator
lukic sere,ne oni

View user profile

80 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Tue Apr 16 2013, 23:02

sinisa123

NBA Player
NBA Player
Mr. Striko wrote:E da probam da objasnim. Kao neko slicnih godina, mislim da Edin ima vise razloga za to svoje misljenje i ljubav t.j. mrznju prema Spursima. Jednostavno ko ih je gledao tih godina nekako mora da ima dozu negativnog prema njima, jer su davili...kosarku i NBA i nekako se znalo da ce da osvoje...i uf. Ja sam tek sad malo otkravio iz prostog razloga sto volim Parkera i ovaj neki novi brzi talas Spursa...sto se tiče Jute. Opet da napomenem, ko je gledao uzivo tu generaciju i to savrsenstvo kosarke mora da ih voli. Stokton je bio bog inteligencije i carobnih prstiju, pa da kazem stare mastovite skole, a Postar je bio ubica modernog reketa. U kombinaciji smo imali savrseni PiR. Imao sam jednu video kasetu koju sam dobio 99 godine iz USA...u njoj su opisani NBA igraci iz tog vremena kroz privatni zivot i kroz igru...Karl Meloun i John Stokton su docarani kao mali bogovi...tako sam ih i ja dozivljavao.

I naravno da pomenem Šeka...kao i dosta puta do sad, i ako sam ih tad zbog 12155 razloga mrzio, Lejkersi na celu sa njim su bili najdominantnija ekipa u istoriji NBA. Čovjek je bio od prvog dana NBA karijere najneresivija enigma svakog trenera protivnickih ekipa. Jednostavno ubica.

ja edina izuzetno poštujem, sigurno je najbolji poznavalac nba na našim prostorima, posebno me oduševio kada je rekao da je gledao utakmice preko skremblovanog signala [You must be registered and logged in to see this image.] ko je imo satelitsku i otključavo kanale zna kako to izgleda.
ali mi je čudno da je izabrao jutu, jer kao klinac uvijek se fasciniraš atraktivnim stvarima, a tada si u nba uz džordana imao dosta atraktivnih igrača i timova... i vilkinsa, barklija i mnoge druge...juta je bila ubjedljivo najružniji tim.

View user profile

81 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Tue Apr 16 2013, 23:06

sinisa123

NBA Player
NBA Player
nemanja,
svaka čast na ove stare tekstove. ovaj prvi je iz starog koša, jedan je iz super koša, ne znam iz kojih su ostali.jesi ih kačio još na forumu da pogledam?

View user profile

82 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Wed Apr 17 2013, 00:38

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Nisam.
Inace, to mi je Cistac poslao na mejl pa sam ja okacio ovde. Poslace mi jos ovih dana pa cu da okacim.

View user profile

83 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Wed Apr 17 2013, 10:11

Cistac

Rookie
Rookie
Danas cu vam skenirati ceo almanah iz sezone 1994/95.
Da vidite kako je to izgledalo u vreme kad nije bilo Interneta po kućama.

Samo jedna napomena.
Razlika između te decenije i tekuće, kad je NBA u pitanju, je u tome što je postojao neverovatan rivalitet među centrima.

Oladžuvon (Hjuston), Onil (Orlando), Juing (Njujork), Robinson (S. Antonio), Mutombo (Denver/Atlanta), Morning (Šarlot Hornets)...

Danas nema takvih baš rivaliteta, mada rivalstava, svakako, ima.

Napominjem da je velika greška reći da su dueli ekipa iz različitih gradova-derbiji. Derbiji si isključivo mečevi timova iz istog grada.

View user profile

84 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Wed Apr 17 2013, 21:54

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
[You must be registered and logged in to see this image.]

View user profile

85 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Wed Apr 17 2013, 21:58

Cistac

Rookie
Rookie
Ovo je specijal ''Super koš''-a za 1994-95... Poslacu Nemanji za koji dan i drugi deo, pa ce on to izbaciti. Uživajte...

View user profile

86 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Thu Apr 18 2013, 00:07

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Svaka cast za ovo Clap

View user profile

87 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Thu Apr 18 2013, 13:02

Cistac

Rookie
Rookie
dr Hofmann wrote:Svaka cast za ovo Clap

Nisam ja bilo ko! Cool

View user profile

88 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Fri Apr 19 2013, 19:55

LeBron

Chat Animator
Chat Animator

Idemooooo. Very Happy

View user profile

89 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Fri Apr 19 2013, 20:10

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

View user profile

90 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Fri Apr 19 2013, 20:48

LeBron

Chat Animator
Chat Animator

A evo i Edinov novi podcast. Very Happy

View user profile

91 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Fri Apr 19 2013, 21:01

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Matakoe bre banana3

View user profile

92 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Sat Apr 20 2013, 00:48

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Kako je dobro Edin rekao, ako nista drugo sa Vinijem su bar uvek zanimljive serije Laughing

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

93 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Sat Apr 20 2013, 08:23

Sky

NBA Superstar
NBA Superstar
Jako dobar podcast ovih sa Ispod obruča, drago mi je da su ovom jednome Warriorsi favoriti. Very Happy

View user profile

94 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Sat Apr 20 2013, 10:32

Cistac

Rookie
Rookie
Nemanja LeBron wrote:[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo smo kompletirati, pa cu videti da vam spremim još nešto.

Ukoliko nekog zanima ko su igrači na ovim slikama, pitajte, uglavnom ih se svih sećam. Basketball

View user profile

95 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Sat Apr 20 2013, 11:39

Sugar

Administrator
Administrator
znamo ih i mi sve ne boj se Basketball

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

96 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Sat Apr 20 2013, 13:51

Cistac

Rookie
Rookie
Sugar wrote:znamo ih i mi sve ne boj se Basketball

Lako je vama sad, otvoris sajt i vidiš sve što te zanima.
U to vreme se ovakvo izdanje čekalo mesecima... Trčao sam iz autobusa na kiosk, i kad bih video ovako nešto, reakcija je bila banana

View user profile

97 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Sat Apr 20 2013, 17:19

Cistac

Rookie
Rookie
Ako teniserke Srbije protiv Nemačke u FED kupu stignu do dubl-meča (nedelja)- gledajte obavezno taj duel, jer ćete videti Sabine Lisicki, devojku s najboljim nogama u istoriji ženskog tenisa! awesome

View user profile

98 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Sat Apr 20 2013, 17:28

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Imas i temu za tenis. Prelistaj malo forum.

View user profile

99 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Sun Apr 21 2013, 08:29

Sky

NBA Superstar
NBA Superstar

Najava playoffa.

View user profile

100 Re: Blogovi, Kolumne & Podcasti on Mon Apr 22 2013, 09:30

Cistac

Rookie
Rookie
Majami neće osvojiti titulu jedino ako Lebron polomi obe noge i obe ruke i nogom će ih dovesti do titule!).

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 15]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next