Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 19]

126 Re: Kobe Bryant on Sun Apr 07 2013, 23:53

Insanity

All-Star
All-Star
hahah Winner

View user profile

127 Re: Kobe Bryant on Mon Apr 08 2013, 16:44

Vuk91

All-Star
All-Star
Stvarno ne znam kako je ovo vama smiješno? Meni su ovakve izjave totalno umobolne, ajde da je to na lijepši način rekao ali car : i aint watching shit.....

View user profile

128 Re: Kobe Bryant on Mon Apr 08 2013, 17:20

jocamelo7

Moderator
Moderator
realno ga boli kurac za NCAA ko i sav normalan svet

View user profile http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

129 Re: Kobe Bryant on Mon Apr 08 2013, 18:51

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
DKANYE WEST wrote:realno ga boli kurac za NCAA ko i sav normalan svet
Da je tako,igrao bi se NBA nocas,ne bi imali pauzu.

View user profile Online

130 Re: Kobe Bryant on Mon Apr 08 2013, 18:55

Sugar

Administrator
Administrator
ma daj taj march madness je toliko prepumpan dogadjaj da je to uzasno..

View user profile http://www.nba-serbia.net

131 Re: Kobe Bryant on Mon Apr 08 2013, 18:56

jocamelo7

Moderator
Moderator
meni su izbori u CG zanimljiviji, recimo..

132 Re: Kobe Bryant on Mon Apr 08 2013, 18:58

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Prenapumpan je iz nase perspektive,u Americi je to glavni dogadjaj ovih dana.To je daleko najbolja masina za pravljenje para u sportu,a igraci centa ne dobijaju.Prava za prenosenje turnira su bila 10 milijardi dolara.

View user profile Online

133 Re: Kobe Bryant on Mon Apr 08 2013, 19:02

DKANYE WEST wrote:meni su izbori u CG zanimljiviji, recimo..
i ja bih karao tu sa tvoje slike ali trt...hiljade i hiljade roditelja i rodjaka, brace i sestara i milioni vrsnjaka i skolaraca koji sanjaju isti san, nocas gledaju upravo to finale. Prepotentni magarac Kobi se duboko folira, jer i sam zna da su NCAA igraci nevjerovatno popularni u Americi. Na stranu njegova genijalnost u sportskom znanju...sve ostalo mu je nula. Nek se ugleda malo na Kralja...mozes biti i dobar i pristojan i na zemlji.

View user profile

134 Re: Kobe Bryant on Mon Apr 08 2013, 19:15

Vuk91

All-Star
All-Star
a on je bahat i arogantan.....stvarno prelazi svaku granicu kada tako nesto izjavi

View user profile

135 Re: Kobe Bryant on Thu Apr 11 2013, 13:03

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Kobe last two games...

77 points / 14 rebounds / 11 assists / 8 steals / 5 blocks on 23/45 FG, 28/29 FT

Four games with 47 pts, 8 rebs, 5 asts, 1 TO last 30 years: MJ 2, LeBron, Kobe (tonight).

jebote ovaj Jordan na svakoj ludackoj statistici ima bar po 2 takva meca

Via @eliassports Kobe Bryant is the 1st player with at least 47 points, 8 rebounds, 5 assists, 4 blocks and 3 steals in an NBA game.

odakle vade ovu statistiku

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

136 Re: Kobe Bryant on Thu Apr 11 2013, 13:35

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
ma pusti budale,cim neko dobro odigra postane prvi igrac s tim,tim i tim...Vjerovatno ima neki sa 48-49 pa i 50 poena uz ostale ove statse ali je kobe prvi sa 47... Rolling Eyes

View user profile

137 Re: Kobe Bryant on Thu Apr 11 2013, 15:28

Vuk91

All-Star
All-Star
pa od ovih statistika mi se zgadio nba

View user profile

138 Re: Kobe Bryant on Thu Apr 11 2013, 19:19

dr Hofmann

NBA Superstar
NBA Superstar
Pavlovic stvarno krvavo zaradjuje pare sto koje mu dajemo.Stalno cuva protivnicke sipalice Laughing Izlomise mu zglobove jbt Laughing

View user profile Online

139 Re: Kobe Bryant on Thu Apr 11 2013, 23:12

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Welcome to NBA moment za Bartona Very Happy

140 Re: Kobe Bryant on Sat Apr 13 2013, 07:35

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Ubo 2 napada za redom dve velike trojke koje su izjednacile rezultat i onda ostao povredjen da ubode 2 slobodna bacanja i nije mogao vise....
wow, ja ne znam da li sam skoro bio ovako skenjan, izgleda da je gotovo, kad on nije mogao da nastavi onda je gotovo, izgledao je kao da ce da zaplace dok je izvodio bacanja...
Izjave posle utakmice:

Kobe: "I can't walk. There's just nothing there."

An emotional Kobe: "I made a move I've made a million times, and (the Achilles) just popped."

Kobe has tears in his eyes and is on crutches. "Terrible. This is a terrible feeling." He says he knows it's a torn Achilles

Kobe Bryant: "Terrible. A terrible feeling."

Kobe says it's "by far" the biggest disappointment of his career. Bryant: "Just s--- luck."

Kobe, holding himself up on crutches: "Oh, man. I'm just really tired. Man. Upset, dejected..."

Kobe has a probable torn Achilles in left foot. He will get an MRI tomorrow morning to confirm

....

141 Re: Kobe Bryant on Sat Apr 13 2013, 10:05

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
fino se zahvalite treneru koji ga cuva u svakoj utakmici i ne da mu da igra 48minuta Rolling Eyes i zapitajte se ko je sljedeci iz vase ekipe Wink
i ako ne otjerate ovog trenera vjerovatno cete otjerati Dwighta, prvo sto nema skim da igra drugo sto mu je vaznije zdravlje od igranja za oslabljene Lakerse,ode on fino kod brade u HOU...

View user profile

142 Re: Kobe Bryant on Sat Apr 13 2013, 10:12

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Uzas.

http://hangtime.blogs.nba.com/2013/04/13/the-world-reacts-to-kobes-injury/

View user profile Online

143 Re: Kobe Bryant on Sat Apr 13 2013, 10:55

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame

Ako je pokidana ahilova kao sto on kaze da jeste, to ce znaciti da cemo ga sledeci put videti negde u ovo doba sledece godine Sad Sad Facepalm u kuracccccc jebote....
Jos pogotovo sa njegovim godinama, on ce tad biti blizu 36. godine vec.

144 Re: Kobe Bryant on Sat Apr 13 2013, 11:01

Sylar

NBA Player
NBA Player
Kakva tuga ljudi, kakva seta... Bolan udarac za svetsku kosarku, dan zalosti.

View user profile

145 Re: Kobe Bryant on Sat Apr 13 2013, 11:36

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Koji smor jbt. Sad
Nadam se samo da nece da zavrsi karijeru.

View user profile

146 Re: Kobe Bryant on Sat Apr 13 2013, 11:37

SN10

Moderator
Moderator
rekoh ja da VELIKI TRENER MAJK pokusava da ga ubije fp

View user profile Online

147 Re: Kobe Bryant on Sat Apr 13 2013, 12:40

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
This is such BS! All the training and sacrifice just flew out the window with one step that I've done millions of times! The frustration is unbearable. The anger is rage. Why the hell did this happen ?!? Makes no damn sense. Now I'm supposed to come back from this and be the same player Or better at 35?!? How in the world am I supposed to do that??
I have NO CLUE. Do I have the consistent will to overcome this thing? Maybe I should break out the rocking chair and reminisce on the career that
was. Maybe this is how my book
ends. Maybe Father Time has defeated me...Then again maybe not! It's 3:30am, my foot feels like dead weight, my head is spinning from the pain meds and I'm wide awake. Forgive my Venting but what's the purpose of social media if I won't bring it to you Real No Image?? Feels good to vent, let it out. To feel as if THIS is the WORST thing EVER! Because After ALL the venting, a real perspective sets in. There are far greater issues/challenges in the world then a torn achilles. Stop feeling sorry for yourself, find the silver lining and get to work with the same belief, same drive and same conviction as ever.
One day, the beginning of a new career journey will commence. Today is NOT that day.
"If you see me in a fight with a bear, prey for the bear". Ive always loved that quote. Thats "mamba mentality" we don't quit, we don't cower, we don't run. We endure and conquer.
I know it's a long post but I'm Facebook Venting LOL. Maybe now I can actually get some sleep and be excited for surgery tomorrow. First step of a new challenge.
Guess I will be Coach Vino the rest of this season. I have faith in my teammates. They will come thru.
Thank you for all your prayers and support. Much Love Always.
Mamba Out

View user profile

148 Re: Kobe Bryant on Sat Apr 13 2013, 12:54

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Jadan Kobi jebote, koliko sam skenjan...
Jadnicak, pa telo ga je izdalo mene je bolelo juce da ga gledam kako pada, 3 povrede je imao tokom meca, obe noge su ga izdale, i koleno je sjebao desno u padu....
Neverovatno kolika je ovo volja u njemu, ja ne znam ni sta da napisem vise da ima smisla.
Sigurno da nismo gledali poslednju utakmicu Kobija, ali mislim da je njegova dominacija zavrsena, jako jako jako tesko da ce imati i priblizno ovakvu statistiku kad se vrati, pa cak i bez povrede bi to bilo tesko a ne ovako, godinu dana pauze i 35 godina Sad
kontam da ce ovo sad iskoristiti kao veliku motivaciju da dokaze da moze da se vrati, i nadam se da ce tako biti.
Pogledajte unistavanje sinoc, telo ga je totalno napustilo, sto me uopste ne cudi, ko je pratio Lejkerse ove sezone zna o cemu pricam:

149 Re: Kobe Bryant on Sat Apr 13 2013, 13:31

jocamelo7

Moderator
Moderator

zasto bas Kobi brat
jak je on, vratice se, lik je celog sebe dao da bi usli u mrtvi PO i sad ovo...............

150 Re: Kobe Bryant on Sat Apr 13 2013, 13:47

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Pa bre i LeBron se odmara u toku sezone a mladji je 7-8 godina plus nema skoro nikakvu istoriju povreda! Ja ne mogu da verujem da strucni stab moze da dozvoli coveku od 35 godina da igra stalno po 45-48 minuta. Znamo da je Dantoni majmuncina, pa da li postoji tamo neko ko ima grama mozga?
Steta, velika steta za Kobija sto je stradao zbog svog truda da ispravi jedan veliki fejl od ekipe. Ne zasluzuju ga.

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 19]

Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next