Share
Go down
Legolas
Boston Celtics

Re: Vesti iz NBA lige

on Fri May 10 2013, 08:01
Lawson wrote:http://sports.yahoo.com/news/nba--search-for-basketball-s-next-great-7-footer-leads-to-india--china-064219323.html

Ovaj iz Indije izgleda ko da ima 30 godina a ne 17...
Kako je grdan ovaj dzipsi Very Happy
Vinsanity
Brooklyn Nets
http://prowrestlingguerrilla.com/

on Fri May 10 2013, 20:16
kad će objaviti teamove sezone???
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

on Mon May 13 2013, 20:32
Thanks to a tie, Joakim Noah and Tyson Chandler both join Tony Allen, LeBron James, Chris Paul and Serge Ibaka on NBA's all-D 1st team.

Defensive player of the year Marc Gasol anchors all-D 2nd team, oddly. With Tim Duncan, Paul George, Avery Bradley and Mike Conley.

http://www.nba.com/2013/news/05/13/all-defensive-team-official-release/index.html?ls=iref:nbahpts
LeBron
Cleveland Cavaliers

on Mon May 13 2013, 20:53
Gasol kao i Cendler prosle godine. Laughing
Debili.
Eric Gordon
New Orleands Pelicans

on Mon May 13 2013, 20:58
Nemanja LeBron wrote:Gasol kao i Cendler prosle godine. Laughing
Debili.
Totalni idiotizam. Treba uvesti pravilo da MVP sezone automatski ima mjesto u prvom timu lige, DPOY mjesto u prvom defanzivnom timu.
Možda čak i za najboljeg strijelca lige, jer je to jedina nagrada koja se osvaja direktnim učinkom na parketu, broj poena podijeljen na broj nastupa.
Pa neka se posle jebu i treneri i novinari.
Sky
San Antonio Spurs

on Mon May 13 2013, 21:11
Jako glupo, to je kao da npr. Beal osvoji ROY, a ispred njega u 1. Rookie teamu budu Lillard i Alexey Shved...
Jumpman
Miami Heat

on Mon May 13 2013, 21:23
ma uzasna su ova glasanje trenera XD MAJK DZEJMS je dobio jedan glas za prvi odbrambeni tim, leri senders namerno stavljen kao PF samo da ne bi dobio mesto u timu Laughing
Eric Gordon
New Orleands Pelicans

on Mon May 13 2013, 21:28
Ne bi me začudilo da Kobija ne izaberu u prvi tim lige, nego recimo Vejda.
Jumpman
Miami Heat

on Mon May 13 2013, 21:39
dobro, to vec nema sanse XD
Eric Gordon
New Orleands Pelicans

on Mon May 13 2013, 21:54
Sugar wrote:dobro, to vec nema sanse XD
Dok ne vidim, ništa nisam siguran XD

Evo garantujem ti da će npr. Šabaz biti tek 7. ili 8. pik, a možda i niže, iako će miljama daleko biti najbolji igrač iz klase 2013.
Ipak Tabit ostaje misterija milenijuma, pokupiti drvo ispred Hardena, Evansa, Rubija, Karija, DeRozana i Dženingsa...no comment
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Mon May 13 2013, 22:16
Eric Gordon wrote:
Evo garantujem ti da će npr. Šabaz biti tek 7. ili 8. pik, a možda i niže, iako će miljama daleko biti najbolji igrač iz klase 2013.
Nisam bas siguran u to.Njegovi uspjesi u srednjoj skoli su razumljivi kad se otkrila prevara oko godina,plus je na koledzu izgledao prilicno blijedo.Nisam ga gledao mnogo puta,ali svaki put je izgledao solidno,nista vise od toga.Sebican je u picku materinu,siluje gore nego Kobe.Mozda se i obistina tvoja prognoza,ali trenuno je mnogo znakova pitanja oko njegove igre,a i stava sto je najgore.
Mr.Big Shot
Detroit Pistons
http://www.facebook.com/dragan.22

on Mon May 13 2013, 22:21
Djole, jel ce biti ove godine na draftu nekih kvalitetnih PG-a? Ako si vec upoznat sa ovogodisnjom draft klasom.... Very Happy
Eric Gordon
New Orleands Pelicans

on Mon May 13 2013, 22:28
dr Hofmann wrote:
Eric Gordon wrote:
Nisam bas siguran u to.Njegovi uspjesi u srednjoj skoli su razumljivi kad se otkrila prevara oko godina,plus je na koledzu izgledao prilicno blijedo.Nisam ga gledao mnogo puta,ali svaki put je izgledao solidno,nista vise od toga.Sebican je u picku materinu,siluje gore nego Kobe.Mozda se i obistina tvoja prognoza,ali trenuno je mnogo znakova pitanja oko njegove igre,a i stava sto je najgore.
Ja sam ga gledao desetak puta. Pazi, UCLA je nešto kao Bruklin, skup plaćenika ali sve klasa igrači. Koje doduše boli ona stvar za uspjeh. Plus totalni nemač pojma od trenera. Šabaz i Kajl Anderson (zapamtite ovo ime) su se međusobno gušili, Leri-Dru-ne-znam-koji-po-redu uprkos tome što je imao dosta asistencija je izgledao pogubljeno na terenu, a nisu imali peticu u timu.
Muhamed je imao nekih 18 poena i preko 5 skokova, što je za frešmena dobar učinak.

Jedini put da ga je neko nadigrao, ali baš znači razbio bio je meč UCLA-SDSU i Džamal Frenklin, inače moj favorit iz NCAA ove godine.
Strax
Sacramento Kings

on Mon May 13 2013, 22:33
@Bigi
Moje viđenje niske braće:
Trej Burk sa Mičigena jedini vredan pomena, i Markus Smart, ako se odluči da izađe na draft. A čini mi se da će ostati još godinu dana...

Pa ti sad malo "Jutjubuj" i guglaj Very Happy
Eric Gordon
New Orleands Pelicans

on Mon May 13 2013, 22:37
Mr.Big Shot wrote:Djole, jel ce biti ove godine na draftu nekih kvalitetnih PG-a? Ako si vec upoznat sa ovogodisnjom draft klasom.... Very Happy
Izvinjavam se zbog duplog posta, ali da se umiješam iako nisam Đole. Very Happy

Ima par umjetnika, prije svih Trej Burk sa Mičigena, lik koji je dobio nagradu za najboljeg koledž igrača. Fali mu centimetara ali je rođeni lider.
Možda i top pik ove godine, neka kombinacija Ajversona i Marberija, što ne znači da će biti tako dobar u NBA.
Valja pomenuti i 2m visokog Majkla Karter-Vilijamsa, imao je uspješnu sezonu i krasi ga vizija plejmejkera od klase.
Tu je i Si Džej Mekalum, koji je prošle godine urnisao Djuk na turniru i sam ih faktički izbacio. Ove godine je do loma noge bio prvi strijelac NCAA i vodio minorni koledž Lehaj do prvog mjesta u Pejtriot konferenciji, ali ih je posle prestigao Baknel.
Bio bi top 10 pik da nije te povrede, zanimljiv igrač svakako.
Strax
Sacramento Kings

on Mon May 13 2013, 22:42
Ja sam u tom Karter-Vilijamsu video dosta karakteristika zbog kojih bi on mogao i možda trebao da igra dvojku ili trojku u NBA Ne znam Sistem je takav u Sirakjuzu (bio), kao što bi legao lepo u triangle offensu Lejkersa kao plej, što nije izvodljivo više.

Eric Gordon
New Orleands Pelicans

on Mon May 13 2013, 22:50
Greota da ga guraju na više pozicije, podsjeća na Hardaveja iz Orlanda.
Mada u pravu si, ima vještine i šlifa za beka ali mu je šut...uff Embarassed
Smart neće izlaziti na draft, a pored njega na koledž se vraćaju i Geri Heris, ludak Ras Smit iz Lujvila, Glen Robinson III, pomenuti Anderson, Makadu i Šejn Larkin.
Mora se pomno ispratiti odluka gdje će Vigins, to je u ovih par dana.
Odavno se nije pojavila ovako ishajpovana generacija srednjoškolaca:
Vigins, Rendl, Džabari Parker, Aron Gordon, Kit Frejzer, braća Harison... Very Happy
nellepb
Memphis Grizzlies

on Mon May 13 2013, 22:51
Gledao sam i ja UCLA ove godine...Shabizz tamo sam igrao....puno ide u sredinu Smile svidjao mi se i Jordan Admas...ali imao je povredu pa nije igrao MM.Ne znam jeste skontali Dennis Schroeder (crni Nemac)ima stil igre ko Rondo Smile gledao sam ga na nike hoopu....onako fino izgleda...Marcus Smart ostaje jos 1 god.....a jeste mozda culi za ovog Grckog Duranta Smile
Giannis Adetokoubo?
Strax
Sacramento Kings

on Mon May 13 2013, 22:52
Eric Gordon wrote:Greota da ga guraju na više pozicije, podsjeća na Hardaveja iz Orlanda.
Smart neće izlaziti na draft, a pored njega na koledž se vraćaju i Geri Heris, ludak Ras Smit iz Lujvila, Glen Robinson III, pomenuti Anderson, Makadu i Šejn Larkin.
Vigins, Rendl, Džabari Parker, Aron Gordon, Kit Frejzer, braća Harison... Very Happy

Za Hardveja si u pravu, ali nije Vilijams takav šmeker Very Happy Osim toga, nema šut, ali ume da zasrlja prodorima i uopšte turnoverima, a to mi nije za pleja Ne znam
Eric Gordon
New Orleands Pelicans

on Mon May 13 2013, 22:58
J-Crossover wrote:
Eric Gordon wrote:Greota da ga guraju na više pozicije, podsjeća na Hardaveja iz Orlanda.
Za Hardveja si u pravu, ali nije Vilijams takav šmeker Very Happy Osim toga, nema šut, ali ume da zasrlja prodorima i uopšte turnoverima, a to mi nije za pleja Ne znam
Tačno sve što kažeš, ali odbijam mu na neiskustvo a za svoju visinu je odličan ball-handler.
A malo je ko bio šmeker kao Peni Very Happy
Znalo se tada: MJ-Penny-Hill, najsvestraniji igrači iz 90-ih.
SN10
Phoenix Suns

on Mon May 13 2013, 22:59

sutra tacnije Very Happy
Mr.Big Shot
Detroit Pistons
http://www.facebook.com/dragan.22

on Mon May 13 2013, 23:03
Hvala svima na odgovorima. Wink Nadam se potajno da ce Pistonsi ugrabiti nekog solidnog pleja sa 7. pozicije na draftu Very Happy, ali ko zna sta uopste Dumars sprema i da li ce uopste draftovati nekoga PG-a...
Eric Gordon
New Orleands Pelicans

on Mon May 13 2013, 23:05
U jbt, onda moram neki šverc na poslu napraviti, ako je u ranijim satima odluka.
Nešto slutim da je lisac Bob Self nagovorio Endrjua da dođe na Kanzas, useri su to Laughing

EDIT:
@Big Shot
Zašto PG, vama treba dvojka ili trojka tipa Oto Porter a možda vam upadne i Šabaz.
Najt je solidan a izgleda da će i Kalderon ostati.
Detroit ima gutu, samo da je pametno iskoriste a ne kao 2009.
Mada zavisi i od trenera, ko će biti.
SN10
Phoenix Suns

on Mon May 13 2013, 23:11
nekog solidnog pleja sa 7. pozicije na draftu

cekaj,mozda vas usere na lutriji pa doletite do top 3 pika Very Happy
Strax
Sacramento Kings

on Mon May 13 2013, 23:16
Najt mora na beka, treba iskoristiti taj košgeterski potencijal i kombinaciju prodora i šuta, nema mnogo takvih u ligi. Kalderon je i više nego prihvatljiv tip igrača, ali zajebancije tipa Staki, Bajnam što dalje Very Happy
Sponsored content

Back to top