Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 8]

126 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 19:13

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Ma ja ne mogu da docekam draft. Very Happy

ON: Ne prenosi SK.

View user profile Online

127 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 19:17

sinisa123

NBA Player
NBA Player
ja obožavam draft. svake godine napravim svoj mock, navijam da moje favorite pokupe hawksi - ove godine je to šabaz muhamed, koji je baš nisko pao pa ga možda i draftuju.

View user profile

128 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 19:19

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Daj da vidim sta si prognozirao. Very Happy

View user profile Online

129 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 19:20

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
Mogli smo i mi ovde prognozu neku za 14 il 30 pikova? :S  I s tradeovima(pikova naravno)..

Ovde je vjerovatno mislio na Dakia

View user profile

130 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 19:23

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Atlanta tek 17. bira, sigurno ce Sabaz ranije ici.

ON: Moze Lawsone. Aj za 14, ja samo o toliko igraca i znam nesto.
A o trejdovima ne bih ipak, nenormalno mi je to predvidjati. :S

View user profile Online

131 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 19:24

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
Nemanja LeBron wrote:Atlanta tek 17. bira, sigurno ce Sabaz ranije ici.

Mislio sam npr. 13. pik Dallas trejduje, ne trebas pisati gdje sta i kako Very Happy

Evo moje prognoze:

1.Oladipo
2.Noel
3.Porter
4.McLemore
5.Len
6.Bennet
7.Burke
8.MCW
9.KCP
10.Zeller
11.McCollum
12.Adams
13.Schroeder
14.Shabazz

View user profile

132 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 19:42

SN10

Moderator
Moderator
1.Porter -Cavaliers
2.Burke-Magic
3.Noel-Wizards
4.Bennett-Bobcats
5.Oladipo-Suns
6.Zeller-Hornets
7. McLemore-Kings
8. Carter-Williams- Pistons
9. Caldwell-Pope - Timberwolves
10. Len-Trail Blazers (ovaj ce verovatno ici gore,ali ne pamtim kad mi je neki igrac toliko delovao kao prevara u samom startu)
11. Adams-76ers
12. Olynyk-Thunder
13. Shabazz-Mavs
14. McCollum-Jazz

Last edited by SN10 on Thu Jun 27 2013, 20:26; edited 1 time in total

View user profile

133 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 20:11

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
Da l' ste normalni da prognozirate kojim ce redosledom biti birani igraci, i to do 14. pozicije? XD  Very Happy

View user profile http://www.facebook.com/dragan.22

134 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 20:13

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
1)Mislim da Kavsi uzimaju Portera sigurno. Ubedjen sam u to. Sve ostalo mi ne deluje logicno. Verovatno bi jurili Noela da nije povredjen. Ali, pucaju na plejof pa im treba neko ko ce odmah da igra. Visok je 6 ft 9, moze da igra i PF-a i SF-a. 
2)Orlando uzima Meklemora. Mislim da bi ga uzeli Kavsi da nemaju Vejtersa. I znacice Orlandu puno.
3)Vasington uzima Noela.Imaju vremena da ga sacekaju da se oporavi a i on ce zameniti Nenea. Tako da, Vasington mi deluje kao pun pogodak.
4)Sarlot - Benet. Njima nema sta ne treba. Jedino mozda imaju PG-a i SF-a dobre. Benet igra PF-a i mislim da bi trebalo da ga pokupe. Dobar je napadac, ako nista drugo.
5)Finiks - Len. Zeznucete se Igore samo tako. Laughing
6)NOLA - Oladipo. Cak i ako imaju Gordona. Cuo sam da Oladipo igra dobru odbranu.
7)Sakramento - Trej Burk. I odmah bi trebalo da bude startni plej.
8)Detroit - Kentavius Kaldvel Poup. Skorer, kako sam cuo. Mogao bi da odmah pomogne Pistonsima.
9)Minesota - Sabaz pa nek ide zivot. Very Happy Treba im jedan SG skorer i nadam se da ce Sabaz da bude dobar. Ja mislim da oni Boga mole da niko ne pokupi Sabaza dok oni ne stignu na red.
10)Portland - Kodi Zeler. Ionako im treba centar.
11)Filadelfija - Mc Collum. Treba im SG i sto da ne pokusaju?
12)OKC - Adams. Vidim da je visok i da je svuda oko 10. mesta. Makar da zameni Perkinsa.
13)Dalas - Karter Vilijams. Kome ne treba solidan rezervni PG?
14)Juta - Moze se desiti da pojure ovog Rusa Karaseva. Treba im SF, Vilijams je gotov i mislim da bi trebalo da rizikuju sa Karasevim.

To je to. Tanko mi je ovo znanje(kao sto se vidi iz prilozenog) ali makar mi je zanimljivo da pogadjam. Very Happy

View user profile Online

135 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 20:25

Voleo bih kada bi McLemore otisao u Orlando

View user profile

136 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 20:26

SN10

Moderator
Moderator
Oladipo nece pasti ispod nas sigurno

View user profile

137 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 21:33

Vinsanity

Bench warmer
Bench warmer
koliko otprilike traje nba draft prijenos??

Inače, po internetu sam vidio danas da su Cavsi zainteresirani za Noela i Lena, a onda da uzimaju Lena. Ja mislim da bi trebali uzeti Portera jer je SF. Na visokim pozicijama imaju Thompsona, Varejaa i Zellera pa mislim da bi im bilo bolje popuniti SF jer im je potrebnije.. SG im ne treba iako ima odličnih ove godine.

View user profile http://prowrestlingguerrilla.com/

138 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 21:34

Sky

NBA Superstar
NBA Superstar
Vrlo je teško prognozirati ovako, pogotovo na ovako lošem i izjednačenom draftu. Ne znaju se ni prva 3 picka sigurno a kamoli kako će birati neko sa 10 ili 14 pozicije. To što je toliko izjednačen draft daje i puno veće šanse za iznenađenja, jedva čekam da krene. Very Happy

Evo i od ispodobruča ranking igrača, Len prilično neočekivano, ali vidim i neke igrače visoko ovdje, ali nisko na mockovima
http://ispodobruca.com/?p=6570

View user profile

139 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 22:11

Nele

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Dario Šarić bi mogao u prvih 30.

View user profile

140 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 22:14

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
Nele wrote:Dario Šarić bi mogao u prvih 30.
Sljedece godine...

View user profile

141 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 22:21

SN10

Moderator
Moderator
i to tesko

da se prijavio na ovaj draft,bio bi lutrijski pik..a ovako ce ici u verovatno najjaci draft od 2003. godine jos

View user profile

142 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 22:22

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
SN10 wrote:i to tesko

da se prijavio na ovaj draft,bio bi lutrijski pik..a ovako ce ici u verovatno najjaci draft od 2003. godine jos
I Hezonja ce biti biran ispred njega XD

View user profile

143 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 23:10

Strax

Administrator
Administrator
Lawson wrote:
Nemanja LeBron wrote:Atlanta tek 17. bira, sigurno ce Sabaz ranije ici.

Mislio sam npr. 13. pik Dallas trejduje, ne trebas pisati gdje sta i kako Very Happy

Evo moje prognoze:

1.Oladipo
2.Noel
3.Porter
4.McLemore
5.Len
6.Bennet
7.Burke
8.MCW
9.KCP
10.Zeller
11.McCollum
12.Adams
13.Schroeder
14.Shabazz

Si normalan, koji crni Oladipo kao prvi pik? Very Happy Ma koliko klasa bila neubedljiva, ne znam na koju foru Oladipo može da postane ol-star igrač. Kida u odbrani, dobar fizikalista, ostali segmenti su prosečni.

Meklemor je ostavio najbolji utisak na mene. Od svih prijavljenih na draftu, čovek ima najbolju kombinaciju atletičnosti i šuta. A to su nekako po meni prva dva preduslova za ol-star igrača. Za superstara ti treba još i glava, a ovaj koliko sam skontao, ima svoje "momente".

Ostali su uglavnom na foru "nit smrde, nit mirišu". Len je već sada dobar centar, ali nešto stariji čini mi se, tako da ne može da ima veliki upgrade na svoju igru. Ima sve što bi jedan centar trebao da ima, ali ni u čemu ne odskače. Čeličnija verzija Boguta, manje talentovana rekao bih.

Noel je hipernajaktivniji (ili kako već) igrač kojeg sam skoro gledao na košarkaškom terenu. A s obzirom da je gadno sjebao koleno, pitanje je da li će ponovo slobodno leteti i trčati po terenu, a da mu u to malo mozga što ima u glavi se ne javi nešto tipa "ne preskači Hauarda saltom, možda se povrediš opet". On osim atletičnosti nema ništa, u napadu totalno ograničen lik.

Portera nisam mnogo gledao, ali i za njega bih rekao da ništa više od dobrog role playera ne može da postane.

View user profile Online

144 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 23:14

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
J-Crossover wrote:

Si normalan, koji crni Oladipo kao prvi pik? Very Happy Ma koliko klasa bila neubedljiva, ne znam na koju foru Oladipo može da postane ol-star igrač. Kida u odbrani, dobar fizikalista, ostali segmenti su prosečni.

Meklemor je ostavio najbolji utisak na mene. Od svih prijavljenih na draftu, čovek ima najbolju kombinaciju atletičnosti i šuta. A to su nekako po meni prva dva preduslova za ol-star igrača. Za superstara ti treba još i glava, a ovaj koliko sam skontao, ima svoje "momente".

Ostali su uglavnom na foru "nit smrde, nit mirišu". Len je već sada dobar centar, ali nešto stariji čini mi se, tako da ne može da ima veliki upgrade na svoju igru. Ima sve što bi jedan centar trebao da ima, ali ni u čemu ne odskače. Čeličnija verzija Boguta, manje talentovana rekao bih.

Noel je hipernajaktivniji (ili kako već) igrač kojeg sam skoro gledao na košarkaškom terenu. A s obzirom da je gadno sjebao koleno, pitanje je da li će ponovo slobodno leteti i trčati po terenu, a da mu u to malo mozga što ima u glavi se ne javi nešto tipa "ne preskači Hauarda saltom, možda se povrediš opet". On osim atletičnosti nema ništa, u napadu totalno ograničen lik.

Portera nisam mnogo gledao, ali i za njega bih rekao da ništa više od dobrog role playera ne može da postane.

Pomjesao sam Oladipo-a i Portera, al haj nek stoji ovako...Cavsima treba SF pa zato kontam da ce uzeti Portera..

View user profile

145 Re: Draft 2013 on Thu Jun 27 2013, 23:20

Sky

NBA Superstar
NBA Superstar
Nove informacije govore da Cavsi biraju između Noela i Lena, a da Magic vjerojatno uzima Oladipa.

View user profile

146 Re: Draft 2013 on Fri Jun 28 2013, 00:00

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
Sunsi ponudili Cavsima 5. i 30. pik, za prvi, ganjaju Noel-a.

Cavsi nude BKN-u pik prve runde(dal 19., dal 30. ako prodje ovaj gore trade) za Teletovica.

View user profile

147 Re: Draft 2013 on Fri Jun 28 2013, 00:34

SN10

Moderator
Moderator
mislim da bi nama vise len koristio nego noel

View user profile

148 Re: Draft 2013 on Fri Jun 28 2013, 00:35

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Jebote totalni desperate mod Kavaliersa da uvale pikove LaughingLaughing