Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 4]

26 Re: ACB liga on Sun Mar 27 2011, 17:51

Lawson

NBA Superstar
NBA Superstar
Shocked Shocked

View user profile

27 Re: ACB liga on Mon Mar 28 2011, 17:05

kecman

Rookie
Rookie

evo i sa napadom pre trojke...

View user profile

28 Re: ACB liga on Fri Sep 30 2011, 22:04

maminho

Sixth man
Sixth man
http://www.balkansport.info/channel-5/945874-balkansport-5-a.html

http://lsh.lshunter.tv/index.php?option=com_lsh&view=lsh&event_id=64194&tid=210699&channel=0&tmpl=component&layout=popup

El Clasico

Visca el Barca

View user profile

29 Re: ACB liga on Sun Oct 09 2011, 20:01

Strax

Administrator
Administrator
Izuzetno zanimljiva utakmica između Estudijantesa i Valensije... U Estudijantesu 3 Amera (Wright i Simmons (NBA igrači) i Flores) + Himenez igraju maltene sami protiv Valensije... i uspeli su na kraju da ih pobede. Krajem treće četvrtine Valensija je imala nekih 6, 7 poena razlike, da bi onda u četvrtoj neobjašnjivo pali i izgubili tu prednost za svega par minuta... Estudijantes je do 3 minuta do kraja imao +10, a onda on krenuo ka dekadenciji. Valensija se vratila u život u potpunosti, dovela utakmicu do penal završnice da bi onda floater za produžetak ipak promašio, ko će drugi, nego naš Marković (koji je inače imao dosta dobru minutažu večeras).

View user profile Online

30 Re: ACB liga on Sun Oct 09 2011, 23:53

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Ja gledao Real. Kirk Peni igra za Fuenlabradu Smile Dao je cini mi se 24 poena. Real je igrao tacno koliko treba, predvodjen Llullem. Ono sto vecinu najvise zanima-Novica. Startovao, trudio se, borio se ali jednostavno nije islo. Verovatno je to posledica nedostatka samopouzdanja i sto mu je svasta u glavi. Masio je zicere posle ofanzivnih skokova... Dobra vest je sto je i pored losih rola i dalje ulazio u igru, iako je Mirotic igrao sjajno. Najefikasniji danas, uostalom. Lllull i Ante su neverovatna klasa, drugi i nije imao neku statistiku ali je stvarno imao sjajne poteze.

View user profile

31 Re: ACB liga on Sun Oct 09 2011, 23:57

Strax

Administrator
Administrator
U Fuenlabradi igra i - jedan jedini, neponovljivi, pravim imenom nazvani, Mouhammed Saer Sene Respekt! Laughing Tog čoveka treba posmatrati, verujem da si ga zapazio kako se bije sa drugim centrima u reketu?

Inače, kad smo već kod centara, onaj Liščuk, ili kako već, je takva rupčaga od igrača za Valensiju... a tu je čini mi se , već 2, 3 sezone.

View user profile Online

32 Re: ACB liga on Mon Oct 10 2011, 00:20

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Primetio sam kako izvodi bacanja. Prvo bacanje pogodio jedva obruc sa strane, otisla lopta do klupe. Drugo jedva dobacio. Trece mu izaslo iz kosa, kao i cetvrto. Peto bilo prejako. Sesto je pogodio i dobio nevidjene ovacije Realovih navijaca Smile

View user profile

33 Re: ACB liga on Wed Oct 12 2011, 15:58

Strax

Administrator
Administrator
Odigrala se 2 meča danas u ACB ligi (od naših, Tepić za Cajasol odigrao 12 minuta, dao 6 poena, imao 4 skoka, te Luka Bogdanović, za 25 minuta, dao 10 poena i imao 4 skoka, dok je za Kahu Laboral, Nemanja Bjelica odigrao 27 minuta, uz 3 postignuta poena i 5 skokova), očekuje nas još 5 , između kojih su Barsa - Estudiantes (moram proveriti da li ima na Areni, ovo bi trebalo gledati) i Valensija i Saragosa...

View user profile Online

34 Re: ACB liga on Wed Oct 12 2011, 20:25

Strax

Administrator
Administrator
I tako je "NBA dvojac" Estudijantesa u vidu Simmonsa i Wrighta u prošloj blistao a sada ne može da se poveže sa životom. Index im je na ovom samom startu (protiv Barse) već u debelom minusu. Što je prouzrokovalo i dvocifrenu Barseloninu prednost. Ne kažem da svejedno ne bi bilo tako, ali...

View user profile Online

35 Re: ACB liga on Wed Oct 12 2011, 21:09

Strax

Administrator
Administrator
Nešto nisam primetio ranije da Estudijantes ima slabu centarsku liniju, ali Barsini visoki igrači se baš iživljavaju na njima večeras. Lorbek im trpa odakle stigne, pa ako tome još dodamo i (u napadu) limitiranog Ndonga, koji je do sada, verujem dao preko 15 poena... sigurno.

View user profile Online

36 Re: ACB liga on Thu Oct 13 2011, 21:23

Strax

Administrator
Administrator
Kakvo razbijanje Madriđana tipa Reala banana3

View user profile Online

37 Re: ACB liga on Thu Oct 13 2011, 21:49

-the lood-

NBA Superstar
NBA Superstar
Kakvo padanje na tiketu tipa mom zbog tima vrste Reala

View user profile

38 Re: ACB liga on Sun Oct 16 2011, 13:25

Strax

Administrator
Administrator
Koliko se Nando De Colo malo koristi u Valensiji, katastrofa... A trebao bi da bude jedan od boljih igrača u timu, ako ne i najbolji, posebno što je Valensija sada slabija nego prošle sezone. Sad ih baš gledam protiv Alicantea... Učinak Markovića: Za 16 minuta, 6 poena uz 3 asistencije i naravno, jedan airball promašaj za tri. Bez toga se ne može...

View user profile Online

39 Re: ACB liga on Sun Oct 23 2011, 18:09

Strax

Administrator
Administrator
Neverovatno koliko Milka Bjelicu guraju u Kahi a za Nemanju uopšte nema mesta.
Inače, danas je Kaha Laboral povela čini mi se 17-2 protiv Valensije, i na kraju izgubila 10 razlike. Pritom je još vodila dobar deo meča, onda sam ja prestao da gledam i kad sam se vratio posle pola sata, sat vremena, Valensija je... pobedila Ne znam Drago mi zbog Stefana, on tu baš dobija dobru minutažu. Danas dao 13 poena, uz 5 skokova i 4 asistencije.

View user profile Online

40 Re: ACB liga on Wed Oct 26 2011, 13:56

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
A i sto da ne? awesome

View user profile

41 Re: ACB liga on Wed Oct 26 2011, 15:34

Kole

Počasni član foruma
Počasni član foruma
Zaboravio sam da postavim ovo Smile Najludja trojka koju sam video.

View user profile

42 Re: ACB liga on Tue Nov 15 2011, 12:13

Strax

Administrator
Administrator
Kosta u pobedi Barse nad Valensijom dao 11 poena, uz 6 skokova za 20 minuta. Eh, da nam ga je takvog u reprezentaciji... sa druge strane, Stefan Marković sa all-around učinkom: 9 poena, 7 skokova, 5 asistencija, za 32 minuta.
Ne sumnjam da je bilo prenosa na Areni, Edinu se očigledno sviđa Valensija, a smorili su realno sa njom. Dobro, sada su igrali protiv Barse, pa onda nema dileme... ali bio je još jedan derbi, Unikaha - Real.

View user profile Online

43 Re: ACB liga on Sun Jan 22 2012, 19:20

Strax

Administrator
Administrator
Real - Kaha u toku, kraj 3. četvrtine. Ko hoće da se ubaci pred kraj, evo...
http://www.firstrow.tv/watch/103610/1/watch-real-madrid-vs-caja-laboral.html

View user profile Online

44 Re: ACB liga on Sun Feb 05 2012, 22:08

Strax

Administrator
Administrator
U prvom poluvremenu Real prima 35 poena, i onda 58 u drugom Rolling Eyes I naravno, gubi.

View user profile Online

45 Re: ACB liga on Fri May 18 2012, 08:40

Strax

Administrator
Administrator
Počela četvrtfinala u ACB ligi. U derbiju večeri, Kaha je pobedila Bilbao, 77-73, uz dosta značajnu rolu Nemanje Bjelice. Uspeo sam da uhvatim prvo poluvreme, tada je Nemanja već imao index 11, igrao jako dobro u odbrani, bio solidan u napadu. Drago mi je što se vraća, samo da nastavi u ovom ritmu.. na kraju je završio meč sa 7 poena, 6 skokova i 2 ukradene (a opet statistika ne otkriva šta treba).

Barsa deklasirala Alikante, a Valensija San Sebastijan.

View user profile Online

46 Re: ACB liga on Sat May 26 2012, 19:41

Strax

Administrator
Administrator
Večeras Real - Kaha, game 2 polufinala. Da podsetim, Kaha je u prvom meču već napravila brejk uz odličnu rolu Bjelice... Ajmo Neco i večeras da ih utrpaš Smile

View user profile Online

47 Re: ACB liga on Sat May 26 2012, 21:33

bome je neizvesno 31-31 bice zanimljivo!!!!

View user profile

48 Re: ACB liga on Sat May 26 2012, 22:25

Strax

Administrator
Administrator
Nemanja i Novica sabili
Kako mi je drago što se Bjelica vraća.

View user profile Online

49 Re: ACB liga on Sat May 26 2012, 22:26

Jako losha odbrana caje u poslednjih 7 min!!!reyes je cigan!!!

View user profile

50 Re: ACB liga on Tue May 29 2012, 23:01

Strax

Administrator
Administrator
Dominacija Nemanje! Odličan tokom čitavog meča, + par ključnih poteza na kraju... I da, skandiranje čitave hale "MVP, MVP" awesome

View user profile Online

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next