Go down

Novi sampion ce biti:

13 - 46%
15 - 54%

Total Votes: 28
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

on Sun Jun 09 2013, 12:53
Aha, a to sto ste se svi redom raspali i sto vas je Pop oducio od kosarke u 4/4 to nista.

"He's a grown man," Spurs coach Gregg Popovich said. "He doesn't need any of you to tell him anything. He knows more than all of you put together. He understands the game. If he makes a pass and you all think he should have shot it, or he shoots it and you think he should have made a pass, your opinions mean nothing to him, as they should not mean anything to him."
Jumpman
Jumpman
Miami Heat
http://www.nba-serbia.net

Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 3 Empty Re: Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals

on Sun Jun 09 2013, 13:19
ma da, kad je to lebron pogresio, uvek je neko drugi kriv... saigraci su krivi sto je sutirao 6-15 i tri puta usao u reket..
SN10
SN10
Phoenix Suns

on Sun Jun 09 2013, 13:20
nemoj zajebavati darjane,isto ti tako reagujes kad je vejd u pitanju Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 3 972191
Jumpman
Jumpman
Miami Heat

on Sun Jun 09 2013, 13:21
branim ga kad treba da ga branim ali prvi ga pljujem kad igra ko baba
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Sun Jun 09 2013, 13:57
Pa gde je Wade u 4/4? Nije bas da su ga kulirali kao sto si rekao. Sta ce Miller uopste tu? Nit je dobio loptu nit je radio nesto u odbrani.
Eric Gordon
Eric Gordon
New Orleands Pelicans

on Sun Jun 09 2013, 14:02
Sugar wrote:ma da, kad je to lebron pogresio, uvek je neko drugi kriv... saigraci su krivi sto je sutirao 6-15 i tri puta usao u reket..
+1000
Vejd je ušao u povrede, kažu da u kolenu više nema hrskavice uopšte pa igra sa teškim bolovima zbog naslanjanja kosti na kost, slično kao nekad Roj i Mekgrejdi.
Plus što Fleš ima 31 godinu, a to za beka nije malo.

Lebron bi po svim pravilima i zakonima trebalo da redovno trpa Sparsima 30 poena, ali to ne radi. Džordan u finalima nije dao manje od 25 poena osim jednom, protiv Sijetla kad ga je čuvao Pejton pa je stao na 22.
Džejms je čini mi se protiv SAS 2007. imao i jednocifren učinak na jednoj tekmi.

MJ, Kobi, Šek su uvijek najbolje čuvali za kraj i u PO dizali brojke a Lebron to ne radi, već smanjuje prosjeke a posebno ove godine.
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Sun Jun 09 2013, 14:31
LeBron moze da im trpa i 40 ako hoce, ali on nije takav igrac. Koje je opravdanje za Bosha onda, a koje Wade "ima" opravdanje, a ima ga malo sutra, jer kako je mogao da leti po terenu u prve 3 cetvrtine pa da stane?

Ponavljam, Spursi su ih unakazili u 4./4, niko se nije video od Miamijevih igraca, a za to je kriv Pop. Slobodno pogledajte opet tu cetvrtinu, izgleda da nesto slabije pamtite. Spo je glavni krivac, videcemo da li ce da napravi promene kao sto je do sada uspesno radio posle ovakvih poraza.

Last edited by Jaz on Sun Jun 09 2013, 14:41; edited 1 time in total
Lawson
Lawson
Denver Nuggets

on Sun Jun 09 2013, 14:34
Jesam ja jedini na forumu koji misli da bi ovo Spursi mogli zavrsiti kao protiv MEM??Pogotovo ako dobiju veceras pa heatovcima udje voda u usi...
dr Hofmann
dr Hofmann
Portland Trail Blazers

on Sun Jun 09 2013, 14:55
Nema teorije da ce doc do sweepa.Ja i dalje mislim da Miami ima sve sto treba da pobijedi,sad je pitanje zdravlja i psihe.
Lawson
Lawson
Denver Nuggets

on Sun Jun 09 2013, 14:58
Imaju oni sve sto treba, ali je Pop dosta pametniji od Spo-a i samo cekam kad ce James da poludi i jebe ovom sve po spisku...a ni ja ne ocekujem sweep, 4-1 il 4-2 je realnije, ali ako im udje voda u usi i izgube kuci veceras, onda im je pogotovo zajebano, jer se 3 igraju kod SAS-a, i nezz da li ce znati i imati snage da im uzmu dvije...pogotovo ako ove krene sut..
Jumpman
Jumpman
Miami Heat

on Sun Jun 09 2013, 15:22
Jaz wrote:LeBron moze da im trpa i 40 ako hoce, ali on nije takav igrac. Koje je opravdanje za Bosha onda, a koje Wade "ima" opravdanje, a ima ga malo sutra, jer kako je mogao da leti po terenu u prve 3 cetvrtine pa da stane?

Ponavljam, Spursi su ih unakazili u 4./4, niko se nije video od Miamijevih igraca, a za to je kriv Pop. Slobodno pogledajte opet tu cetvrtinu, izgleda da nesto slabije pamtite. Spo je glavni krivac, videcemo da li ce da napravi promene kao sto je do sada uspesno radio posle ovakvih poraza.
pa da je dobio loptu mozda bi i leteo nikad necemo znati jbg kad je lebron forsirao igrace koje nije trebao npr. da ne govorim koliko tih previse dodavanja je mogao da zavrsi sam ulazom na kos..
ja se sa tvojim postom ne slazem gotovo nimalo ali dzaba da se raspravljamo. videce se sve u narednim utakmicama... ja sam samo ubedjen u ono sto je gordon rekao da lebron igra bas kako pop zeli i ne moze niko da me ubedi u suprotno jer znam sta sam gledao. gledao sam istog coveka kojeg sam gledao 2007.. isto ovako je protiv indijane bilo i onda je u sedmoj napadao kos kako treba, punio hiberta licnim greskama, ubo 15 bacanja i cao majmuni. a da ne spominjem koliko su hibert i west fizicki jaci dvojac od dankana i splintera ili koga god pop stavi na te centarske pozicije..
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Sun Jun 09 2013, 15:25
I LeBron pravi taj gameplan, jel? Dobio je Wade loptu vise puta i nista nije uradio, odgledao sam snimak opet pre dva sata jbt.
Jumpman
Jumpman
Miami Heat

on Sun Jun 09 2013, 15:35
da se ne lazemo, pitaj boga koliko puta lebron i ostali urade nesto sasvim deseto od ovoga sto im ovaj nacrta jer nikad ne znas sta ce odbrana da ti ponudi i kad ce odbrana da napravi gresku koju mozes da iskoristis bez ispunjavanja trenerovog plana. sto je sasvim normalno stvar. ja kazem da previse dodaje i previse sutira van reketa i to je velika cinjenica.

a NIKO ne moze da zna kakav je njemu spoelstra postavio gameplan. mozda bas suprotno od onoga sto je igrao ali je on igrao previse na svoju ruku. mora i tako da se razmislja malo.
Eric Gordon
Eric Gordon
New Orleands Pelicans

on Sun Jun 09 2013, 15:39
Kao što je Kobi opsjednut time da zatrpa koš protivnika tako je i Džejms opsjednut kompleksom da bude najbolji all-around igrač u ligi. Ta priča da on može da ubaci 40 ali neće je zaista krajnje smiješna. Šta, može ali neće?

Korisnije bi za Majami 100x bilo da on počne da kopira Vejda i odigra slash&kick ili drive&kick setove dok su Birdman i CB4 na parketu, a kad su tu Miler, Rej i Batije neka samo probija prvu liniju i asistira njima jer ga moraju udvajati.
Leonard je dobar, čak odličan ali ne može da čuva Lebrona 48 minuta.

Što prije to shvate Spoelstra i sam Lebron, manje će muke biti za Majami.
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Sun Jun 09 2013, 15:43
Znaci do poslednje cetvrtine je radio sve savrseno i onda odjednom je gresio sto je nastavio da radi ono sto je radio pre toga? Miami je delovao dosta jace (barem meni) do te poslednje cetvrtine, i onda ih je Pop rastavio na komadice. Mora LeBron da bude agresivniji, to stoji, ali ne moze uvek da donese pravu odluku i da vuce ekipu na ledjima kao sto je to radio u Clevelandu, sumnjam da je zbog toga dosao u Miami. Moraju i ostali da pogadjaju nesto, dosta su otvorenih suteva promasili. Ni meni Spursi ne deluju previse mocno i mislim da Miami moze da dobije naredne 4 tekme, ali definitivno moraju da urade nesto sa Parkerom i Duncanom. Meni je bilo smesno kako je Duncan opusteno usao u igru 0.8 pre kraja prvog poluvremena, malo se vratio, primio loptu i ubacio uz zvuk sirene. Mnogo mi to bilo neozbiljno od strane Miamija.

@Gordon
Moze, hvala Bogu da moze, ali to nije to sto Miami igra i sto im je potrebno.
4evaStK
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Sun Jun 09 2013, 15:51
Samo da se prisetimo malo sta je Vejd javno izjavio posle seste utakmice kad su izgubili od Indijane, "da bi bili uspesni, lopta mora da ide vise na Bosha i mene" tako je i bilo svi su uzimali podjednak broj suteva oko 16/15, jednim delom ste svi u pravu, Jasmin sto kaze za Vejda je bio duh u 4/4, mislim da je bio 0/1 Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 3 877120 ali najveci kriminalac u ovom majamiju je onaj slepac Bosh koji glumi nekog "CENTRA" koji sutne po mecu 5 trojki a ne skupi ni toliko skokova, pa ja bi se zakopao u zemlju jebote, vise ispali trojki nego sto pokupi skokova, kad tebi Dzejms mora da kupi 18 skokova, bezi bre, ali i Lukic je potpuno u pravu za LBJ-a, kad je go time, stvarno treba da zaboravi taj njegov all around fazon, jeste Bosh bio potpuno otvoren na trojci, ali jebiga, stvarno ne vidim koji je razlog Majamija za ne napadanje reketa, sve je Lukic rekao, Hibbert i DWest su 3 puta jaci od Splitera i Dankana.
Ali ne zalecite se sa komentarima, kao na primer Lawson, kakav sweep bre, ovo ne mora bas nista da znaci, jel su i Tanderi iznenadili u prvoj, pa sta je bilo na kraju....
Veceras stvarno mnogo zavisi, kao sto je rekao Stiven A Smith, ako Heat izgubi veceras, serija se vise ne vraca u Majami, posto se igra 2-3-2 sistem.
A Vejd mora pod hitno u Nemacku kod Kobijevog doktora na onu "operaciju", Kobi je malo bolje izgledao, ali isto je imao ovih problema kao Vejd, ja sam mislio da te 2010-11 da je gotov, medjutim posle operacije kakvu je bolesnu sezonu odigrao sa kakvim godinama, moze to i Vejd.
Lawson
Lawson
Denver Nuggets

on Sun Jun 09 2013, 16:07
@4evaStK
Pa ja sam i rekao , "ako veceras izgube" da su velike sanse da bude 4-0, jer ne vjerujem da im mogu uzeti 2 utakmice tamo, i mislim da ce james da pukne i da im jebe sve redom, i tek onda nece igrati svi kako treba Wink
Jumpman
Jumpman
Miami Heat

on Sun Jun 09 2013, 19:23
Znaci do poslednje cetvrtine je radio sve savrseno i onda odjednom je gresio sto je nastavio da radi ono sto je radio pre toga?
nikako, celu utakmicu je bio previse pasivan a majami je bio u prednosti samo zato sto je san antonio masio dosta. meni su delovali oni mnogo sigurnije tokom cele utakmice samo se cekalo kad ce da prelome.

videcemo sve veceras, nadam se da cemo odigrati kako znamo i umemo jer ono u prvoj nije bilo kako treba.
Palermo
Palermo
New York Knicks

on Sun Jun 09 2013, 19:52
Noćas će svakako biti teže za Spurse. U ovakvim utakmicama uvek se šansa traži u prvoj i u tome su uspeli zahvaljujući odličnoj završnici. Ne vidim zašto se toliko drami oko poraza Miamia, pa nije San Antonio neka leva ekipa pa da je pravo čudo što je dobio. Ja ne znam uravnoteženiju ekipu od Spursa, ali dobro, možda ja ništa ne znam. Sami znate da je Greg No 1 među NBA stratezima, snimio je on šta treba i postavio igru kako treba. Zna i on za slabosti LeBrona, Wade-a i Bosha, pitanje je koliko je Spo sposoban da profitira na slabostima Spursa. Na parketu ključna poluga Spursa je Parker, koji je u odličnoj formi. Ipak, noćas će biti druga priča. Očekujem maksimalno posvećen Miami i pobedu, iako u ovoj finalnoj seriji navijam za Spurse. Finale je finale, nema tu metle, posebno kad imamo situaciju da je favorizovan tim izgubio prvu kod kuće. Imaćemo dosta utakmica, malo spavanja, ali i vrhunskog basketa pa nema za čim da žalimo. Doduše, nama koji navijamo za neke druge klubove lakše je da na takav način gledamo na ovo finale.
SN10
SN10
Phoenix Suns

on Mon Jun 10 2013, 00:29
Joey ce veceras biti sudija na utakmici Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 3 972191
4evaStK
4evaStK
Los Angeles Lakers
https://www.youtube.com/user/AllGodMix

on Mon Jun 10 2013, 04:33
Odlican odgovor Majamija, bas ono sto im je trebalo.
Do tamo negde sredine trece/4 poprilicno izjednacena utakmica, ali onda su poceli sa svih strana da zatrpavaju Miler, Allen, Calmers, i pik&roll James/Calmers koji je iz nekog razloga unistio odbranu Spursa.
Dobro je sto su Bosh i Vejd igrali samo 30 minuta, James je morao 40 ali jebiga, zajedno svi imaju 39 poena, sto govori koliko su ostali pustili muda napokon.
Kod Spursa Dankan i Manu slabi, Parker takodje i jos je imao 5 izgbuljenih, a cela ekipa 17 u odnosu na Majamijevih sjajnih 6 Clap
Dobar posao su uradili Spursi onom pobedom u prvoj utakmici, sad naredne 3 kod Spursa, koji MORAJU da dobiju dve utakmice.
Yoker87
Yoker87
Miami Heat

on Mon Jun 10 2013, 04:37
SAS bolji do pred kraj trece cetvrtine ali onda smo pogodili masu suteva za 3 i lagano se odlepili. Nastavljamo sa tradicijom da posle poraza razbucamo protivnika sa 20tak razlike. Potez utakmice blokada Jamesa i posle toga trica u tranziciji. Mnogo cudna utakmica, sve zvezde si podbacile, LBJ je imao dobrih 10tak minuta a ostalo je bilo haos, Wade bez poena u drugom poluvremenu, Duncan ocaj, Parker izuzev pocetka utakmice veoma lose. Utakmicu obiljezili role igraci Grin, Nil, Rej, Miler i Calmers kao igrac utakmice Miami Heat vs San Antonio Spurs - The Finals - Page 3 972191
Jaz
Jaz
Los Angeles Clippers

on Mon Jun 10 2013, 04:40
Rio dobio ovu tekmu.

Esam lepo reko da nije sve do njega. Odigrao je preslikanu prvu tekmu, cak i nesto losije, ali je sada imao i podrsku. Mora Miami tako da igra, nema nista od LeBronovog napadanja i scoring mode-a i ne znam ni ja cega, ne vredi menjati sada ono sto su radili najbolje u ligi do ove serije. Znaci samo izbalansirano kao do sada, malo na kos, malo ka kosu pa asistencija suterima, koji su u vrlo dobroj formi. RayRay i Miller su sve pogadjali, Wade je odigrao prvo poluvreme kao u prvoj tekmi, ocigledno nema snage za drugo. Bosh nekako mora da se izvuce iz tog ocaja u kom se nalazi i svi ukupno moraju tacno da zapamte sta su radili sa Parkerom koji nije postojao i da primene to do kraja serije. Sad ce neko opet da se zaleti i da kaze da ce Miami da ih razguzi do kraja, ali mislim da ce barem tu jednu dobiti pa da se serija vrati na Floridu, ali mogu i ladno dve da uzmu. Inace LeBronov pregled igre, po ko zna koji put to mora da se spomene, je bolest. Bolest!
LeBron
LeBron
Milwaukee Bucks

on Mon Jun 10 2013, 11:57
Neki bi rekli da je Majami opet igrao na prekidac. awesome
Mogli su dosta ranije da prelome utakmicu ali su uvek pustali Sparsima da se vrate. I to su ih vracali Geri Nil i Deni Grin. U popizd modu obojica bili nocas. Ali, za to je kriv Majami. Da nisu dobili po par otvorenih suteva cim su krenuli da igraju, mozda ne bi usli u utakmicu ovako.
Osim toga, sasvim dobra odbrana Majamija. Parkera su zadrzali, Timija isto. Lenard ih je upropastio u skoku, prosto mi je bilo neverovatno kako se uvek nadje na pravom mestu. 8 ofanzivnih skokova jbt...
Calmers definitivno igrac utakmice. Lik je neustrasiv. On bez imalo staha ulazi u reket na polaganje. Svaka mu cast. LeBron je bio motor preokreta, pogodio je neke vazne suteve i ulaze na kraju i imao bolesne asistencije. Kako on sve vidi na terenu, meni nije jasno. Ono je zaprepascujuce. Pa to su dodavanja kroz sumu ruku i neki kickovi koje ni Magic nije bacao ja mislim.
Ne znam zasto se ne spusta malo vise u reket. Uvek se desi nesto dobro kada probije. Ili kos, ili faul ili asistencija. U jednoj situaciji, Spliter ostao na njemu i on sutira sa 6 metara preko Splitera. Imao je nekoliko cudnih odluka ali je na kraju odigrao fenomenalno.
Vejd je odrzao Majami u prvom poluvremenu. Imao je nekoliko asistencija i par puta se jako lepo snasao u postu. Ne znam sta mu se desilo u drugom poluvremenu.

Sad su na redu tri utakmice u San Antoniu. Hit je pokazao sam sebi da moze i mislim da bi trebalo da dobiju dve.

ON: Opet kazem, to sto se sudi LeBronu, nije se sudilo ni jednom superstaru u istoriji lige.
Jumpman
Jumpman
Miami Heat

on Mon Jun 10 2013, 13:52
jebi neleta
Sponsored content

Back to top