View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Justise Winslow on Sat Jun 27 2015, 00:35

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

View user profile

2 Re: Justise Winslow on Sat Jun 27 2015, 00:54

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

View user profile

3 Re: Justise Winslow on Sat Jun 27 2015, 00:56

SN10

Moderator
Moderator
zver apsolutna Very Happy

View user profile

4 Re: Justise Winslow on Sat Jun 27 2015, 10:12

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Procitao sam da mu je telo vec spremno za NBA, da je bas zver. Par dana pred draft sam naleteo na neku vest o njemu i onda sam potrazio jos par tekstova i snimaka i deluje jako zanimljivo.
Bez nekog preteranog razloga, on mi je uz Hezonju "omiljeni" igrac sa ovog drafta i bas bih voleo da se razvije u superstara. Najvise zato sto ga je Majami izabrao.

View user profile

5 Re: Justise Winslow on Sat Jun 27 2015, 10:56

SashaPD

Rookie
Rookie
Zvijer u najavi
Tacno se smorim kad vidim da je lik '96  Laughing

View user profile

6 Re: Justise Winslow on Thu Oct 29 2015, 15:48

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

Bratic

View user profile

7 Re: Justise Winslow on Fri Nov 06 2015, 09:33

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Nije imao neki ogroman ucinak, ali 35 minuta na terenu Clap

View user profile

8 Re: Justise Winslow on Fri Nov 06 2015, 11:28

Sugar

Administrator
Administrator
igra dobru odbranu, cak i iznenadjujuce dobru. u napadu se bas vidi da mora da se navikne na ovaj sistem. inace, dobra tekma majamija sinoc, kontrolisali smo sve od samog pocetka i ni u jednom trenutku pobeda nije dolazila u pitanje. vajtsajd odlicno krenuo posle se malo izglupirao sa turnoverima (faulovima u napadu Facepalm ) al dobro, igrali smo protiv botina pa se nije osetilo. dragic kao da me je cuo pre neki dan kad sam ga iskritikovao, poslednje dve utakmice je sasvim lepo odigrao, mada i dalje bi voleo da vidim vise asistencija i to dosta vise asistencija. ne znam sto stodemajer ne dobija sansu uopste, voleo bih da vidim i on u kojem je stanju. tajler dzonson jako lepo igra, momak bas ima muda pa je mozda stvarno vreme da calmers ode.

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

9 Re: Justise Winslow on Sat Nov 07 2015, 16:08

Komsija

Bench warmer
Bench warmer
Ovaj ima potencijal da bude 10x all star. Uopste ne izgleda kao rookie. Vec od naredne sezone ocekujem da postane dominantniji kad stekne neko iskustvo i sigurnost.

View user profile

10 Re: Justise Winslow on Sat Nov 07 2015, 18:30

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Meni se jako svidja sto se ne boji nicega. Sme i da sutne, sme i da krene na prodor, sme da dodaje neke teske pasove. Dobar je u odbrani, aktivan je i ima ga po celom terenu. A da ne govorimo o snazi i fizickoj spremi. Sledece sezone mu je zacementiran status startera.
Mislim da nije mogao da dodje u bolju fransizu. Ima dobrog trenera koji se ne plasi da drzi mlade igrace na terenu. O Rajliju i Arisonu ne bi trebalo trositi reci. Ovde ima i dosta minuta a ima i od koga da uci. Igrace dosta bitnih utakmica i u regularnom delu sezone i u plejofu sto ce mu puno znaciti za iskustvo. Pa on ce imati ubedljivo najvise jakih utakmica i bitnih minuta od cele ove ruki klase. Zver u najavi, moram da ponovim.

View user profile

11 Re: Justise Winslow on Sun Nov 08 2015, 01:24

Komsija

Bench warmer
Bench warmer
Mnogo je bitno igracu da se nadje u ekipi kojoj je potreban. A jos ako je ta ekipa Majami sa Rajlijem onda je to skoro savrseno. Samo je na njemu da iskoristi sav potencijal koji ima.

View user profile

12 Re: Justise Winslow on Wed Nov 25 2015, 22:31

Sugar

Administrator
Administrator
Justise Winslow has recorded a team-high +98 this season.

View user profile http://www.nba-serbia.net Online

13 Re: Justise Winslow on Thu Dec 03 2015, 17:26

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
http://espn.go.com/blog/truehoop/miamiheat/post/_/id/21426/miami-heat-rookie-winslow-locked-in-for-durant-lebron-tasks

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]