Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 11]

101 Re: Los Angeles Clippers on Thu Jul 09 2015, 11:44

leonida

Sixth man
Sixth man
Ma da, trebalo je da igramo sa Džavalom, daj uozbilji se. Very Happy
To da nas ostale franšize ne mirišu nije baš netačno. Svi pričaju o nekom jadnom potezu, a svi bi isto uradili u ovakvoj situaciji.
Polke je pokazao kakav je čovek i koliko je najveći mali čovek u ligi. Sad treba da ostave sve ovo iza sebe  i da rade kao nikad do sada.

Sugar, daj link da vidim gde DJ napušava Pola? prvi put čujem.

View user profile

102 Re: Los Angeles Clippers on Thu Jul 09 2015, 17:33

Vec sam to rekao 100 puta, a vjerovatno ce se Jaz ili neko sjetiti. Cirkusantska ekipa i tacka. Pa komentarisali smo pred pocetak prosle sezone da sa ovim igracima nece nista napraviti, jer i dalje samo potpisuju cirkusante, a ovaj mulac je slika i prilika svega toga. To nije centar nego nesto sto se nekad zvalo *meso*. Treca zamjena centru koja sluzi samo da krlja protivnickog centra i da skuplja faulove. Sticaj okolnosti je da je kriza na toj poziciji i to se vidjelo iz ovog ocajnickog poteza.

View user profile

103 Re: Los Angeles Clippers on Thu Jul 09 2015, 18:07

Sugar

Administrator
Administrator
leonida wrote:
Svi pričaju o nekom jadnom potezu, a svi bi isto uradili u ovakvoj situaciji.
jel ti mene zajebavas jebeno Laughing Laughing Laughing pa koliko igraca svaki dan promeni klub pa ga niko ne moli na kolenima da ne ide iz kluba?? dodju mu u kucu i ne daju mu da idu iz kuce dok ne potpise ugovor sa njima Laughing pa koliko kolicina pateticnosti i jadnosti treba da postoji u tebi da uradis tako nesto?? http://espn.go.com/sportsnation/post/_/id/13224624/blake-griffin-gave-look-deandre-jordan-situation-2-tweets&ex_cid=SportsnationFB

View user profile http://www.nba-serbia.net

104 Re: Los Angeles Clippers on Thu Jul 09 2015, 19:09

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Sprdao se Grifin sa ovim, tu sam oplakao stvarno Laughing

Skinuo slike sa neta.

View user profile

105 Re: Los Angeles Clippers on Thu Jul 09 2015, 19:34

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
http://www.sbnation.com/2015/7/9/8918039/deandre-jordan-clippers-mavericks-free-agency-messed-up

Komentar za Pirsa Laughing

View user profile

106 Re: Los Angeles Clippers on Thu Jul 09 2015, 22:19

Mr.Big Shot

NBA Superstar
NBA Superstar
A najjace mi je bilo ono sto sam procitao sinoc negde da se Doc i on "nisu najbolje razumeli" prilikom prvog razgovara pa Doc nije shvatio da on u stvari zeli da vise napada idu na njega... Jeb'o ih pas jadni... Laughing

View user profile http://www.facebook.com/dragan.22

107 Re: Los Angeles Clippers on Thu Jul 09 2015, 23:32

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Ne dirajte mi Kliperse alo

View user profile

108 Re: Los Angeles Clippers on Fri Jul 10 2015, 11:19

el maestro

Sixth man
Sixth man
Džordan je sa svim svojim manama dobar centar, ne odličan ali dobar i Klipersi su postupili kao što bi postupila bilo koja franšiza.Jedini koji je ispao jadan je DJ.

View user profile

109 Re: Los Angeles Clippers on Fri Jul 10 2015, 22:47

4evaStK

Hall Of Fame
Hall Of Fame
Ma da bar mozes da racunas na tih jadnih 50% sa slobodnih bacanja pa ajde nekako, nego ovako ga zabadas na klupu dok ne bude 2 minuta do kraja cetvrtine da ne bi ubijali igru hakom Jordana, jebes ti to, ali jebiga ocajnicki je potez stvarno bio, bas dal su morali da ga mole i ako je ono sve istina sto se pisalo da su mu na kucu bili ispred da nisu dali da mu neko dodje i te fore XD ne znam bas, doduse i mi smo bilborde kacili za Dwighta sto je po meni isto mnogo ocajnicki bilo ali mnogo "finije", no rezultat je bitan, Dwight je u Hjustonu dok je DJ ostao, meni je vise smesan taj svemirski ugovor njegov nego bilo sta drugo, kao Voriorsi jebeni kad su platili onog Biedrinsa ako se secate nekih 10 miliona, sto je u to vreme bilo totalno ludilo XD

View user profile http://www.youtube.com/user/AllGodMix

110 Re: Los Angeles Clippers on Sat Jul 11 2015, 12:06

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Potpisali i Kol Aldrica sasvim nepotrebno, al ajde.

Ovaj mali Dovson koga smo doveli iskidao letnju ligu, moze da bude vrlo dobra opcija na trojci ili cetvorci, u defanzivi pre svega.

Odlicna ekipa se napravila, rekao bih dosta bolja od proslosezonske. Ali zavisice dosta od Lensove glave i Pirsovog zdravlja, plus ne bi bilo lose da Rivers konstantno igra na nekom zadovoljavajucem nivou, a ne samo jednom u 5 utakmica.

View user profile

111 Re: Los Angeles Clippers on Sat Jul 11 2015, 12:15

Sugar

Administrator
Administrator
izgubili ste na odbrani malo realno. al dobro, ima jos vremena da se dovode igraci. mislim da ste sad najtanji u odbrani sf-a u poslednjih par godina.

112 Re: Los Angeles Clippers on Mon Aug 03 2015, 17:52

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
http://www.nba.com/clippers/top-10-new-clippers-best-2014-15-plays

View user profile

113 Re: Los Angeles Clippers on Fri Sep 25 2015, 22:29

Jaz

Global Moderator
Global Moderator

Sampionski tim, mnogi rekli bi

View user profile

114 Re: Los Angeles Clippers on Sat Sep 26 2015, 00:00

Strax

Administrator
Administrator
...koji ih nisu poznavali

View user profile

115 Re: Los Angeles Clippers on Sat Sep 26 2015, 12:56

SrbijaDoTokija

NBA Player
NBA Player
Pa kad se ovako pogleda, i na papiru, najjaci tim po meni...

View user profile

116 Re: Los Angeles Clippers on Sat Sep 26 2015, 14:12

Legolas

NBA Superstar
NBA Superstar
ako sad ne uzmu titulu nece nikada

View user profile

117 Re: Los Angeles Clippers on Sat Sep 26 2015, 14:54

Strax

Administrator
Administrator
opet im je vrh ekipa za sprdnju. Uzimaju milione, dobro se zezaju... titule su precenjene kafa

View user profile

118 Re: Los Angeles Clippers on Sat Sep 26 2015, 15:43

jocamelo7

Moderator
Moderator
nekom baneri, nekom ekipa

View user profile http://www.last.fm/user/RHCP_MAN

119 Re: Los Angeles Clippers on Sun Sep 27 2015, 19:36

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Jebacemo sve u 2k16.

View user profile

120 Re: Los Angeles Clippers on Tue Sep 29 2015, 23:07

CP3

Rookie
Rookie
Aooo, jedva čekam da vidim brata Lancea kako luduje i oplodi po terenu Very Happy
Realno moraju bit u top3 favorita na svakoj listi.

View user profile

121 Re: Los Angeles Clippers on Tue Sep 29 2015, 23:19

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Na papiru ova ekipa deluje jako mocno. Svaka pozicija je pokrivena plus su dobili dodatnu sigurnost kada se lome utakmice i u plejofu u vidu Pirsa.
Dve godine su vec najbolji napad lige i mislim da ce tako nastaviti. Na tom delu terena nema problema, barem kada se radi o regularnom delu sezone. Problema je bilo u plejofu ali sada bi trebalo da ih bude dosta manje kada su tu Pirs i Lens Stivenson. Pirs kao covek koji moze da resi svaku utakmicu na kraju i Stivenson kao sekundarni kreator i predvodnik druge postave. Moze on mnogo bolje od onoga u Sarlotu.

Opet kazem, ova ekipa je na papiru mnogo jaka ali "u praksi" mnogo faktora odlucuje. Dobra stvar je sto je ovo ekipa krcata veteranima i pored njih Blejk i DeAndre mogu samo da napreduju. Koliko prostora za napredak je ostalo, ja ne znam. Ne verujem da ima puno ali cak i ovako mogu da se bore za naslov i ja ih svakako smatram contederima.

Bice ovo jako zanimljiva ekipa za pracenje i gledanje.

View user profile

122 Re: Los Angeles Clippers on Tue Sep 29 2015, 23:27

LeBron

Chat Animator
Chat Animator
Dodali su Pirsa, Stivensona, Smita, Dzonsona i Pridjionija. Sami tim, ne moraju drzati Ostina Riversa na parketu sto je velika stvar. Tacnije, bila bi velika stvar. Da nije tate Doka. Mislim da ne bi svom milom sinu dao onoliki deo midlevela(3 miliona) da ne planira da ga drzi na parketu.

Zaboravih da napomenem jos jednu stvar. Hack-a-Jordan se sada siri i na Hack-a-Josh. Velika otezavajuca okolnost u napadu. No, i pored toga ce biti jedan od najboljih napada lige.

Odlicna prva petorka + duga klupa = odlicna regularna sezona. Za kasnije cemo videti.

View user profile

123 Re: Los Angeles Clippers on Wed Sep 30 2015, 09:53

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Drzace ga na parketu, ima on dosta potencijala, samo da razvije malo kosarkasku inteligenciju. Pridjoni je za garbage time uglavnom. Nema veze to sto je Dokov sin, veruj mi.

Stivenson mi deluje jako fokusirano, ali to moze u trenutku da se promeni kod njega, videcemo.

DeAndre nije nista promenio sto se tice slobodnih bacanja, isti izbacaj, sve isto, tako da tu nece biti iznenadjenja. Kad se samo setim koliko je Blejku pomoglo da nauci da sutira bacanja, ali ne vredi sa ovim magarcem.

View user profile

124 Re: Los Angeles Clippers on Wed Sep 30 2015, 12:07

Sugar

Administrator
Administrator
stivenson ti deluje jako fokusirano nakon jucerasnjeg intervjua sta? Very Happy
pojacali su se ali po mom ukusu nista znacajno. ko od veslija dzonsona ocekuje bilo sta, je... jedino eto sto su napokon nasli zamenu za blejka da ne mora da igra 200 minuta po utakmici. odbrana ce biti slabija nego prosle sezone (tek sad nema ko da cuva durenta i bilo koju kvalitetniju trojku u ligi), napad malo bolji ali rezultat ce biti isti. neeeeema njima pomoci.

125 Re: Los Angeles Clippers on Wed Sep 30 2015, 13:33

Jaz

Global Moderator
Global Moderator
Nisam video intervju juce, iskulirao sam skroz taj media day Very Happy

Cuvace ga Dawson banana2

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 5 of 11]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next